Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | PIOTROWSKI Bogdan Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BASISTA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | OLEJNICZAK Marcin Bernard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MYSTEK Justyna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | PISALSKI Andrzej Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | WINIARSKA Malwina Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | SKRZYNKOWSKA Izabela Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | DZIADOSZ Alina Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUMOREK Krzysztof Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MATKOWSKI Maciej Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ŁUCZAK Bogumiła Władysława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GÓRAK Grzegorz Ignacy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | NOWAK Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TARNACKI Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KACZMAREK Mariola Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA LUBIŃSKIEGO |
1 | WIECZOREK Kamila Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA LUBIŃSKIEGO |
1 | WACZYŃSKI Krzysztof Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA LUBIŃSKIEGO |
1 | JANIK Damian Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA LUBIŃSKIEGO |
1 | GÓRSKI Leonard Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
1 | ZAJĄC Grzegorz Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
1 | KŁOSIŃSKA Arletta Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
1 | GOTOWAŁA Katarzyna Julia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
1 | KACAŁA-BARAN Agata Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
1 | WOJTYNIAK Justyna Klaudia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
1 | KAŁUŻNY Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
1 | WIŚNIEWSKI Marceli Krystian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
1 | STROISZ Emil Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
1 | STARANOWICZ Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
1 | CHUDYK Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
1 | PISARSKA Joanna Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
1 | NIERUCHALSKA Monika Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
1 | KRAJEWSKI Krzysztof Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
1 | POTAPOWICZ Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
1 | ZDEB Adam Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
1 | WÓJCIK Sławomir Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
1 | URBANIAK Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
1 | SZCZECHOWICZ Hanna Genowefa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
1 | KRYSZCZUK-SZLENDAK Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
1 | KROPIELNICKA Teresa Czesława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
2 | BROCZEK Bogusław Daniel | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WRÓBEL Monika Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GARNCAREK Małgorzata Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | BYSTRZYCKA Iwona Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | PAŁYS Lech Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KUNA Arkadiusz Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KOŁDON Dariusz Julian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FIGLAK Paweł Edward | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DYLAK Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOCAN Marek Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GWIZDAŁA Henryk Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BIELAKIEWICZ Edyta Roksana | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RAJCA Renata Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | REJMAN-KULUS Monika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ORPEL Kamil Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
2 | DOROSZ Ewa Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
2 | HAUSMAN Beata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
2 | CZEPIL Grzegorz Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
2 | FORNALSKA Joanna Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
2 | KOHLSCHREIBER Bogusław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
2 | DOBROWOLSKA Sabina Bogumiła | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
2 | JELEWSKA Sabina Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
2 | MAZUR Paweł Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
2 | ŻOŁNIERUK Beata Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
2 | MARCZAK Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
2 | DRUPKA Nikola Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
2 | RUSZKIEWICZ Dominika Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
2 | RADCZAK Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
2 | BARTOŚ Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
2 | WRÓBLEWSKA Marta Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
2 | KWIATKOWSKI Krzysztof Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
2 | MAZURKIEWICZ Grzegorz Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
2 | PIETRYGA Hanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
2 | BORENSZTAJN Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
2 | BISEK Wioleta Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
2 | POL Piotr Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
2 | KAZEK Łukasz Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
3 | SALA Damian Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CHMIELEWSKA Iwona | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PRUSZYŃSKI Piotr Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | DE TROJAN JUNOSZA PIOTROWSKA Elżbieta Danuta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ACEDAŃSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BRODA Michał Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
3 | CUGOWSKI Piotr Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
3 | SZKLARKOWSKA Martyna Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
3 | JANECZKO-MULAWKA Barbara Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
3 | OWSIANKA Daniel Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
3 | LECH Mirosław Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
3 | FEDORUK Marek Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
3 | DURAJCZYK Tomasz Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
3 | ZAKRĘT Zuzanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
3 | STOCHAJ Anna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
3 | UCHMANOWICZ Bogusław Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
3 | WOŹNIAK Ewa Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
3 | ZATOR Piotr Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
3 | KOTUŁA Anna Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
3 | ŻUREK Grzegorz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
4 | SKIBSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KACZANOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GRZESZCZAK Zbigniew Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KAWKA Bronisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SINIECKA Edyta Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MĄKA Wiesław Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
4 | TRUSZCZYŃSKI Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
4 | MOSZYŃSKA Izabela Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
4 | SZCZEPANIAK Edyta Kamila | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
4 | ZALAS Wiesław Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15 PAŹDZIERNIKA |
4 | PAWLAK Mariusz Rynald | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
4 | MAJKOWSKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
4 | JANIK Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
4 | ZAGÓRA Grzegorz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
4 | DŁUGOKĘCKA Magdalena Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DLA GMIN |
4 | WAWRZYNIAK Sylwestra Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
4 | MALINOWSKI Dariusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
4 | LESZKO Michał Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
4 | SZAŁKO Barbara Violetta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
4 | JANISZEWSKI Jarosław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI WAŁBRZYSKIEJ KRZYSZTOFA KWIATKOWSKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie wałbrzyskim
Powiat wałbrzyski - wybierz gminę:
miasto Boguszów-GorceWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".