Wybory samorządowe 2024 Warszawa - wybory prezydenta i rady miasta w Warszawie - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Warszawie

Wybory prezydenta miasta Warszawa

Wybory do rady miasta Warszawa

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 TRZASKOWSKI Rafał KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GIERZYŃSKA-KIERWIŃSKA Agnieszka MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŁAGA Daniel MieczysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŻBIKOWSKI Piotr JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 STANISZKIS Joanna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WATRAS Anna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 LANGOWSKI Rafał ZygmuntKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOŻUCHOWSKI Wojciech PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 NEHREBECKA-BYCZEWSKA Anna TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BIEJAT Magdalena AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 DIDUSZKO-ZYGLEWSKA Agata MartynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 BACZYŃSKI Eryk JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 DOMAŃSKA-PALUSZAK JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 MIELCZAREK Zuzanna IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 ŁAPA Piotr PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 WRÓBLEWSKA Maja IdaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 ŻABIŃSKI-SIKORSKI Jakub NikodemKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 GROCHOWSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 ŚRODOŃ Maria AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 HEBDA Aleksander LeonardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KACZAN KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DUTSCH-WICHEREK Magdalena MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PRZYROWSKI Maurycy BenedyktKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NOWAKOWSKI Kamil ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZYMBORSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JAWORSKA-GILDE Małgorzata MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KORWIN-MIKKE Janusz RyszardKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
1 PIETRASZEK Karolina MariaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
1 DĄBROWSKA Marta DanutaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
1 PIETRASZEK Dominik PawełKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
1 FLORYSIAK MirosławaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
1 STARBAŁA Julita AnitaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
1 RUDOWSKI Michał JerzyKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
1 KARCZMARCZYK Dariusz ArturKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
1 BOCHEŃSKI Tobiasz AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FRĄCKOWIAK Filip JakubKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WERESZCZYŃSKA Grażyna HelenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TERCZYŃSKA Agnieszka AgataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KLIMEK Damian PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ZATORSKA Monika MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SOKÓŁ Winicjusz JacekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STAROSIELEC Romuald TadeuszKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
1 DĄBROWSKI Sławomir BogusławKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
1 SIEROCKI Michał DariuszKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
1 KUMIĘGA Joanna LudwikaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
1 KWAPIS Andrzej WłodzimierzKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
1 KALINOWSKA-GARBALA Anna BarbaraKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
1 RATYŃSKA Karolina HalinaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
1 WIPLER Przemysław JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 CZERWIŃSKA Ewa BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 KOT Wojciech BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 MUCHA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 KOWALSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 ŻYCHOWICZ Waldemar LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 WARDAL Witold JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 TWARDOWSKI Mariusz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 PALCZEWSKI ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KLUŚ MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 LUTOMIRSKA Dorota MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 LECH Paweł PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZAJĄC Justyna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOŁODZIEJCZYK Andrzej PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŁYDZIŃSKA Karolina AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 JUREK Jerzy MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 POLINCEUSZ Łukasz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 JAŁOSZYŃSKA MartynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 HALCZEWSKA Joanna BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 CZAJKOWSKI KubaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 WIDŁA Mikołaj RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 DALMATA AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 GOZDEK Jerzy MaksymilianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 WYSZOGRODZKI MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ORCHOWSKA Justyna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 POPŁAWSKI Jan PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BISTUŁA-PRÓSZYŃSKI Grzegorz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GARSTKA Tatiana JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BAJBAK Kinga AnetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WAŹBIŃSKI TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PISZCZ TobiaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PIETRUSZKA Julia BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KWIECIEŃ Michał PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BIEŃKO Klaudiusz ErykKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
2 MORAWSKI Jarosław WacławKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
2 SOLOCH HannaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
2 HUMIŃSKA Lidia ElżbietaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
2 MODELEWSKA Izabela MartaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
2 BIEŃKO Damian WacławKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
2 KOWALCZYK Damian ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 HEJKA Oskar JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WIELOCHA Hanna EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TERLECKI Władysław AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZALEWSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OŻAREK Grażyna EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZAFAROWICZ OskarKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOŚCIUSZKO-PIĄTKOWSKA Adriana IrenaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
2 ŁOMIŃSKI Krzysztof StanisławKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
2 BECKER-DAAB AnnaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
2 HANIFI Aleksandra AlicjaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
2 BECKER-DAAB Dariusz JanKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
2 SIEROCKI Dariusz MarianKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
2 KULESZA IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 SMÓLSKI Wojciech JulianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 SZYDŁOWSKA EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KOBOS WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 KAWAŁEK Zofia AntoninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 CHOJNOWSKI Dariusz SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 WÓJCIK Andrzej KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2 BUDZYŃSKI MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 SZOSTAKOWSKI Jarosław SergiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WIŚNIAKOWSKI BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ZAKRZEWSKA Małgorzata KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WIŚNIEWSKA-NAJGEBAUER Joanna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GOSŁAWSKI Michał KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JABŁOŃSKA Marta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MICHALAK Tomasz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 OWCZAREK-TAHTAH Magdalena AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SAWICKI PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ŁUCZAK MelaniaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 WĘŻYK Kacper PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 RAWSKI TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 FISZER Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ŻYŻYŃSKA-GALEŃSKA Krystyna IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 BARTOSIEWICZ Łukasz KonradKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 KUPPER Dorota KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ZYGMUNT DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 DRAGAN Urszula MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 MOCH Marzena RomanaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WIECZOREK Katarzyna AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PIASECKI Jerzy MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 RAKIEL-CZARNECKA WalentynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MARECKI Marek AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WARYCH MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 STEPNOWSKI JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 RUTKOWSKA MirosławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PUCHALSKI Tomasz WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KORWIN-MIKKE Janusz RyszardKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
3 ZIEMBA Artur JerzyKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
3 ZIEMBA Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
3 KURZAWIŃSKA Alicja EulaliaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
3 SZPYTMA Michał PiotrKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
3 GUBALSKA JuliaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
3 WOJCIECHOWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
3 CIEŚLIKOWSKI Jacek MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SŁODKOWSKI ArkadiuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZYMBORSKA Michalina TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 OLEJNIK Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GUZEWICZ AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PANISZEWA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KASZUBA Artur CezaryKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 EYSMONT Przemysław MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 TOBOLCZYK AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY TOBOLCZYK
3 TABAKA KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY TOBOLCZYK
3 SZTYMA-KNASIECKA Tamara SabinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY TOBOLCZYK
3 WIĘCKOWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY TOBOLCZYK
3 LEDWOLORZ Anna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY TOBOLCZYK
3 SAWICKI Stefan JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY TOBOLCZYK
3 WYSOCKI MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 PARVI-STRYJEŃSKA Anna AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 SOTEK Barbara HenrykaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 GOSZCZYCKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 KARPIŃSKA Katarzyna GabrielaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 MATUSZ Piotr MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 CZARKOWSKI MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 POPKO Aleksander WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 STEFANIAK Waldemar LechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3 ZALEWSKA Joanna MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
3 KOCEMBA-BILOUSOV Ewa BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
3 MAJSTREWICZ AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
3 PIWOWARCZUK MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
3 CHMIEL Przemysław KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
3 JASTER Hubert JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
3 GRAD PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
3 TRATKIEWICZ Katarzyna KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
4 BUDZISZEWSKI MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WILK Krystian MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 NIEWITECKA Renata MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZYMAŃSKI EugeniuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 PAKULSKA Marta ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SITAREK Albert PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SANTOREK Adrianna BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZOLC Marek BrunoKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SMEŁKA-LESZCZYŃSKA Zofia EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 TARNOWSKI BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SKUZ JuliannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 RADOMSKI BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SPRAWNIK MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SOSNOWSKI Albert DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 JACKOWSKI GabrielKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 JAWORSKI Lech WłodzimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 RYCHLEWSKI Konrad KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SAWICKA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOJTKÓW Andrzej RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KOZUBEK Elżbieta BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 JASTRZĘBSKA Patrycja AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SZCZAKOWSKA MartynaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
4 BABIAK AndrzejKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
4 ŁUNIEWSKI Tomasz JerzyKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
4 WALCZAK WojciechKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
4 WALCZAK Joanna MieczysławaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
4 OLĘDZKI Krzysztof MateuszKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
4 KRASNODĘBSKA Marianna ZuzannaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
4 BINKOWSKI Maciej WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PROROK AleksandraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DUDEK JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JANIKÓW Monika SabihaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 OLSZEWSKA IzabelaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 RÓŻAŃSKI Janusz AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 LACHOWICZ Mateusz SebastianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ANGELUS Dorian AdamKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
4 SEREJSKA-WRÓBEL MagdalenaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
4 WŁOSZCZAK Łukasz AdamKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
4 DUBIL Adelina MagdalenaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
4 JAMOREK Karina AleksandraKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
4 KRYSTMAN Krzysztof JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 KACPRZAK Hanna ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 KOSIOREK Rafał JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 ŻÓŁCIŃSKA Halina WandaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 KUREK Dominik SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 DYBOWSKA Maria WiktoriaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4 LUTOSTAŃSKI Adam PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 WERTENSTEIN-ŻUŁAWSKI Piotr JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KRÓLAK Renata MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 WYRWAŁ Agnieszka MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 TRACZYK JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KORC Agata EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KAMIŃSKI Radosław JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 ANDRZEJEWSKI Tomasz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 PIETRUSIŃSKI Kacper KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 SZCZEPAŃSKA Marta EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 MOROZGALSKI Tomasz KacperKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 OŁDAKOWSKA Anna WeronikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 ŻURAWSKI CezaryKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 WOJCIECHOWSKA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 CZARNOCKA Justyna NataliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 PAWLACZYK IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 KARACZUN Jacek IgnacyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 STRZEŻEK Jan LonginKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BERNARDELLI Patryk AlbertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KRAWCEWICZ Łukasz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 MOCHTAK Małgorzata IlonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SASSI Ben BernardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 WAWRYNIUK EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BADOWSKA HannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 OWERKO Maciej GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 DZIUBAK BartłomiejKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
5 ORZECHOWSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
5 STERKOWSKA Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
5 ZIEMBA Maciej ArturKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
5 WOLSKI Artur RobertKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
5 GRAP Bartłomiej AndrzejKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
5 CEGLIŃSKA RenataKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
5 FIGURA DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 TOMASZEWSKA JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SAŁYGA AldonaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 STEPNOWSKA Teresa AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 BIERUT Adam BolesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WACŁAWEK TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 JEŻEWSKI JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ROSIEWICZ Andrzej WacławKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 MAŁKIEWICZ TomaszKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 ZAJKOWSKA KrystynaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 CHOLEWA IwonaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 TYLIŃSKI Andrzej JakubKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
5 CZAK-ŻUKOWSKI Piotr JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KREPS Radosław PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 PIOTROWSKI Marek JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 MATYSEK Beata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 SOWIŃSKA Agnieszka MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 KRZYŻOWSKI Marcin AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 VERHEYEN Maria WiktoriaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5 JANIAK-GAJEK Anna EugeniaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 ROGUSKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 AUKSEL-SEKUTOWICZ Anna BogusławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 LULIS Roman AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 BOROWSKA Agnieszka ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 ŁANIEWSKA ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 WAJSZCZAK MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 MILEWSKI Patryk EmilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 IZDEBSKI RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
6 LAFERI AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
6 SMYCZYŃSKI TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
6 DŁAWICHOWSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
6 BUDASZEWSKA Urszula ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
6 SALAMON MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
6 WYSOCKI MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
6 KALBARCZYK Andrzej JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 BRZEZICKA Daria EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 SZAJBNER Martyna DonataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 MADYŃSKI Przemysław PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 MOCH Adrian KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 SMOLARSKA-KOWALSKA Eliza LudmiłaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 SAULEWICZ Ewa JagodaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 SPECJALSKI Michał MariuszKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
6 WOJDA Kacper SławomirKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
6 LUBLIŃSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
6 SOBIECKA Barbara BogusławaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
6 WOJTCZAK PaulinaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
6 KONOPIŃSKI RobertKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
6 ZABŁOCKI Wojciech JakubKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 RADZISZEWSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 LESIAK Paweł MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 ZWIERKO-WIERCIOCH Agnieszka ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 WIROWSKI Witold TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 ŚPIEWAKOWSKA Joanna IwonaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 SUSKA Zofia DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KOWALCZYK KrzysztofKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
6 CZAPSKA Barbara JolantaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
6 STOKOWIEC Rafał LeszekKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
6 PUDŁO Beata BożenaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
6 ZAJKOWSKA HelenaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
6 GROSZKOWSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 ADAMKIEWICZ Marcin PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 HEMPEREK Jakub ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 GORYSZEWSKA Emilia MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 LISZEWSKA Małgorzata TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 WÓJCIK Jakub JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 ŻOKOWSKI Denis WiktorKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6 BĄK Aleksander AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
6 WAŚNIOWSKA Barbara AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
6 SKARZYŃSKA-SZCZEPANIAK Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
6 PARYSZ Marcin JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
6 GOŁĘBIOWSKI Filip MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
7 POTAPOWICZ SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 JANCZAR EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 JĘDRZEJEWSKI Marcin GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 KACZYŃSKI Jarosław HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 SPINKIEWICZ Sandra KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 PIEKARSKA Dorota AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 PIOTROWSKI ArkadiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 CHLEWICKI Marcin MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
7 MAJ Krzysztof PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
7 JAKUBOWSKI Mateusz MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
7 LEWCZUK Amelia AiszaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
7 SZYDŁOWSKA Anna KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
7 SKORUPA Gabriel HubertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
7 KLEMBOWSKA Agnieszka JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
7 OJER Anna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 JAKUBOWSKA KingaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 GWIZDKOWSKA Ewa AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 PIŁCZYŃSKI Jakub MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 GÓRECKI DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 NOWATKIEWICZ Rafał SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 STERKOWSKI Piotr RomanKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
7 DUTKIEWICZ Monika OlgaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
7 STERKOWSKA EwelinaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
7 MARCINIAK Jadwiga AlicjaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
7 STERKOWSKI Kacper JanKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
7 DMOWSKI Rafał PrzemysławKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
7 SOCHA Barbara JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 SZYSZKO Piotr CezarKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 BŁAŻEJAK Anna BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 MELANOWICZ Grażyna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 SZALA Marek ImiesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 STEMPNOWSKI Zbigniew MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 LISIECKA Aleksandra JózefaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 ROŻEK Hieronim WiesławKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
7 ŁADOŚ RenataKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
7 WITKOWSKI Józef AntoniKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
7 RZĄCA Elżbieta EmiliaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
7 WILCZYŃSKI Sławomir JanKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
7 SATURSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 MATUSIK-NIEDZIAŁEK Agnieszka MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 GUDOWSKA Kinga AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 SZYDŁOWSKA Beata IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 SKRZYPCZAK Andrzej MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 PAWLAK KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7 JĘDRZEJEWSKI Konrad WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 MALINOWSKA-GRUPIŃSKA Ewa DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 MATEJKA Michał PatrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 WYSZYŃSKI MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 MIĘKWICZ Agnieszka KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 ŻYŁKA Tomasz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 PAWŁOWSKA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 LIPIŃSKA-DERLIKOWSKA Magdalena BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 WOŹNIAK Robert AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 NAPIÓRKOWSKA Aleksandra IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 KRAJEWSKA SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 ZIOŁO-PUŻUK KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 MARCZAK Marta JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 KOBA Radosław BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 GODLEWSKA Teresa MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 SKRZYPEK Daisy MiriamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 PRZEWŁOCKI Paweł KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 SWĘDZIKOWSKI Piotr MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 WESOŁOWSKI Jacek JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 OSAS-MICUŁA Małgorzata JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 LISZKA Sebastian RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
8 RADZIKOWSKA Katarzyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 NAWROTEK Konrad PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 MARZEC Bartosz KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 PACZKOWSKA Małgorzata IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 SZEMPLIŃSKI Paweł WitosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 AJEWSKA Marta AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 WASZCZUK AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 STRZELCZYK Zbigniew PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 BOGDANOWICZ AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 PRZESPOLEWSKI Przemysław RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 PISKOREK Beata JolantaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
8 KULIK PiotrKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
8 DIDKOWSKI Jerzy DariuszKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
8 WOLSKA Aleksandra MonikaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
8 LIPIŃSKA-ZAREMBA MartaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
8 KUNOWSKI JanuszKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
8 MARCINIAK Sławomir LeszekKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
8 RADZIEJEWSKI PawełKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
8 BOCHEŃSKI Tobiasz AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 MŁYNAREK ChristianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 KĘDZIERSKI Mateusz AleksanderKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 KASZTELAN Jolanta KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 WIĄCEK Maciej DanielKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 PES VEL PACE Małgorzata KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 ZABŁOCKI Andrzej MaciejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 STRYJKOWSKA KlaudiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 KLUKOWSKA Iwona MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 WILCZYŃSKA-BĄCZYK Iwona GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 STAROSIELEC Romuald TadeuszKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
8 SIEROCKA Beata GrażynaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
8 ZAJKOWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
8 WIEWIÓRKOWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
8 PIOTROWSKI Jan MaciejKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
8 MACHULSKI Wojciech AmadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 TRZOS-PRZYBYSZ Marzena BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 ROŚCISZEWSKA Elżbieta JuliannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 TYSKA Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 CZACZKOWSKI KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 KAPKA Adrian PatrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 TOMALA Karol JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 JARZĄBEK Łukasz ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 ŚWIDERSKA Grażyna JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
8 POWIERŻA ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9 JÓŹWIAK Jarosław TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
9 CZERSKA Patrycja AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
9 ŚNIEGOCKA-GOŹDZIK Aleksandra JuliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
9 LIS Michał PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
9 KRZEMIEŃ JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
9 ŻÓŁTOWSKI Piotr StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
9 CHOJNACKI BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
9 GOGOL Magdalena MilenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
9 WIŚLICZ-WĘGOROWSKI Konrad WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
9 GOŁĘBIOWSKA KamilaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
9 ZAJDEL Jakub KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
9 BURZYŃSKA-KAWECKA Barbara IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
9 NOWAK Mariusz OskarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
9 UŚPIEŃSKI Jakub JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
9 PLANETA Paweł WiktorKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
9 KUNERT Zuzanna ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
9 MUNIO Katarzyna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9 WOŹNIAK Marcin RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9 WRÓBLEWSKI Michał PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9 PRANDOTA Radosław LechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9 STARZYK Piotr PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9 LASOTA DariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9 SKUṔ Bohdan JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9 CYWIŃSKA Jolanta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9 JUREK Kinga MariolaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
9 REDŁOWSKI Tomasz ZbigniewKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
9 WOLSKA Joanna NataliaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
9 SAJDAKOWSKI Cezary AndrzejKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
9 KRÓLICZAK AleksandraKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
9 ZIEMBA Bartosz LeonKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
9 WOLSKI Dominik MichałKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
9 HERBICH Tomasz MaciejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9 GAJADHUR Marta MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9 SUPERNAK WładysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9 TOKARSKI Wacław PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9 ZAJĄC-MARTIN Katarzyna EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9 IWANÓW Czesława MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9 ROSOŁEK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9 SOBCZAK Małgorzata HannaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
9 SMOSZYŃSKI AdamKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
9 JABŁOŃSKA Grażyna MariaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
9 JAROSZYŃSKI Karol WacławKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
9 BUJAK Mariola BożenaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
9 JABŁOŃSKI JerzyKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
9 KOWALIŃSKI Aleksander FilipKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9 WYSOCKI Jan MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9 VERHEYEN Mikołaj KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9 GRASZKA KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9 WARDAL Sylwana KalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9 PRZYBYSZ AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9 SIKORSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
9 LUND Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10 SYBILSKI Tomasz MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
10 MICHALEC Beata BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
10 SZUSTEK Gabriela BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
10 WUJASTYK IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
10 ZADROŻNY MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
10 GIERUSZ-JACHNIS MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
10 KOWALSKI TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
10 DYMOWSKA Joanna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
10 MENCWEL Jan TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
10 BARTKOWSKA-MŁYNEK EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
10 POPŁAWSKA JuliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
10 GOŁĄBEK Bartłomiej SzczepanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
10 ŁUKASIEWICZ MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
10 KUBIK Kamil JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
10 TRACZUK Aleksandra DariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
10 KAPTURKIEWICZ OliwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
10 MISIEJKO KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10 TROJANOWSKI Sławomir MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10 BOGIEL Teresa MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10 ZWIERZYŃSKI MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10 MAJDECKA-STRZEŻEK Anna DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10 WIECZOREK MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10 MARCZAK Bartosz RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10 DUDZIK MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10 SOBIECKI DanielKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
10 KOSIŃSKA BeataKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
10 MULARCZYK BartłomiejKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
10 WOLSKI JanuszKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
10 CZERNIAWSKI Roland JakubKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
10 BESZCZYŃSKA OlgaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
10 WOLSKA Ewa ElżbietaKOMITET WYBORCZY BEZPARTYJNI
10 ŻEBROWSKA AlicjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 MAZUREK PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 RYNKOWICZ Andrzej ErnestKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 MAKOWIECKI BartoszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 SZCZERBA Paweł MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 GELAK-DEZÓR HenrykaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 SZYSZKO Lidia HelenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 CIERPISZ Zbigniew AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10 NITECKA Ewa AlicjaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
10 ROSA Ireneusz PawełKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
10 KLEWICKA Emilia BronisławaKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
10 SAFINOWSKI GrzegorzKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
10 MALIK JerzyKOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI
10 TRĄBIŃSKI Zbigniew JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10 LESZCZYŃSKI Adam TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10 ROGULSKA Dominika EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10 ZAGÓRSKI SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10 CZEBŁAKOW Michał JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10 WIELĄDEK Rafał PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10 FORYŚ EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10 KRZEKOTOWSKA Krystyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
10 KRZYZIŃSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
10 GAWĘDA MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
10 GOGOL-RYCZEK Emilia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
10 LAPS Robert KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
10 BORUTA Marek ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY
10 BĄK Diana MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA WARSZAWY

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Warszawie

Wybory do rad dzielnic miasta stołecznego Warszawy Kandydaci w 2018 r.

Bemowo
Białołęka
Bielany
Mokotów
Ochota
Praga-Południe
Praga-Północ
Rembertów
Śródmieście
Targówek
Ursus
Ursynów
Wawer
Wesoła
Wilanów
Włochy
Wola
Żoliborz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".