Wybory samorządowe 2024 powiat wołowski - wybory do rady powiatu wołowskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie wołowskim

Wybory do rady powiatu wołowskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 GRANAT Bartosz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŁUKASZEWSKA Agnieszka JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PAKULSKI Kazimierz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BUTKIEWICZ Agata MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KULESZ ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WIELICHOWSKA Joanna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KRZYKWA Elżbieta IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JANUKOWICZ Eliza RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SADOWSKI Robert RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ANDRZEJEWSKI-POPOW Tomasz WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GOŁĄB Michał MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 POSACKI ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SAPOŻNIKOW TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NIECKARZ Gabriela TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MACIOCHA Stanisław JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 CHOJAK DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GRODZKI Arkadiusz MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ŁOZIŃSKA Beata CzesławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JELEC Danuta StanisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZOT Przemysław JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZAJĄC Rafał PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SOŁTYSIAK Renata AlicjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ANDRUSZKÓW GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DZIARSKI Janusz TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GROCHOLSKA-PEŁECHATA Justyna MalwinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PODBUCKA Barbara WiesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KARPIAK MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JARMOLIŃSKI Wiesław JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SROGA Andrzej AleksanderKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 OKSANICZ Piotr JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 LASKA Piotr PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
1 WRÓBEL Anna MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
1 SZOT KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
1 OZIMEK MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
1 KOPROWSKA-PASIEKA DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
1 PYREK Piotr RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
1 DASZKIEWICZ DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
1 KROCHMAL Witold ZygmuntKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
1 KRAKOWSKA WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 EWKIEWICZ PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 SYGNATOWICZ KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 JANCZEWSKI Paweł JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 DOLAT AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 TRUŚ JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 GŁÓWKA-WASILEWSKA ReginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 SPIAK PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOWALSKA Dorota MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 GACEK Damian KrystianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
1 BORZYŃSKI Rafał LucjanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
1 NEJMAN Maciej FeliksKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
1 WOJTYŁO UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
1 JANAS Jan JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
1 BRODZIAK-CISAK Anna MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
1 KORCZ Aleksander AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
1 BEREZA Elżbieta UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
1 SZERSZEŃ Daniel MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
1 SERAFIN BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
1 STAWISKI BohdanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
2 GRYGA Beata MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MUSZYŃSKI Cezary WłodzimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 JANUŚ Katarzyna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 FRANCZUK PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WALENCKA Anita KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SZCZEPANIK Łukasz DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 FLOREK Jagoda AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŻUCZEK Sylwia DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZARWAŃSKI Grzegorz HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SOKOŁOWSKA-ŚMIAŁEK Karena KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WOJCIECHOWSKA HalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 LEWUCHA Piotr PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ADAMSKA Mariola AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WIOSNA Dariusz TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SKORUPA Marek AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GRABOWSKI Adam KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 URAN KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KAWALEC Janusz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OCHMAŃSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CUKROWSKI Marek JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SAWA Bogdan JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DROZDA Jolanta BogusławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ORŁOWSKI WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PIREK Paweł StefanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MICHAŁKA-DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
2 BOŁDYN MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MICHAŁKA-DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
2 SZUMILAS JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MICHAŁKA-DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
2 LECH AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MICHAŁKA-DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
2 CHARŁAMPOWICZ Monika KamilaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MICHAŁKA-DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
2 LACHOWICZ WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MICHAŁKA-DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
2 ISKRA JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MICHAŁKA-DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
2 JASTRZĘBSKI StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA MICHAŁKA-DOLNOBRZESKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA
3 STUDENNA Elwira MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 NIEDZIELSKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WYSOCZAŃSKI PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ŚWIETŁOWICZ Małgorzata DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ROMANOWSKI Wojciech SzczepanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KUBIŃSKI JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 FOJT Artur CzesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 AUGUSTYNIAK MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SKOCZYLAS Joanna BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BORKOWSKI StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ROSA Jadwiga TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 TOLISZ StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MAZIAK CzesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GRABOWSKI Artur PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 STĘPIEŃ WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
3 RABIEGA Barbara MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
3 WITTEK Paweł TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
3 ZARZECKI Adam ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
3 BIENIEK KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CZARNEGO - DROGA W PRZYSZŁOŚĆ
3 MIRYTIUK Ryszard KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
3 MYRDZIO WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
3 BŁASZCZYK WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
3 PIETRUSZKA Franciszek PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŻYGADŁO MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE STRONNICTWO LUDOWE
3 ADAMCZAK WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
3 GOŁĄB Paweł SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
3 BIAŁOZĄB Katarzyna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
3 TERESZKIEWICZ Krystyna MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY
3 SZYNDLAR Andrzej StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATOWE WSPÓLNOTA DARIUSZA CHMURY

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie wołowskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".