Wybory samorządowe 2024 Wrocław - wybory prezydenta i rady miasta w Wrocławiu - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Wrocławiu

Wybory prezydenta miasta Wrocław

BODNAR Izabela Anna
GRZECHNIK Robert Sebastian
KASZTELOWICZ Łukasz
MICHALAK Jerzy Andrzej
PRIGAN Grzegorz Tomasz
SUTRYK Jacek Zbigniew

Wybory do rady miasta Wrocław

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 WÓJCIK Igor MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZALEWSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DUCHNOWSKA Izabela MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MASŁOSZ Mariusz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GWADERA-URLEP Agata IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GABARA Ewa BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZCZYTKO RemigiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KUBIAK Anna BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WAJMAN Przemysław MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MALCZYK Paulina JuliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BARTOSZEWICZ Urszula AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 CIUPA Gracjan RadosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JUSKOWIAK ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PITURA Maria PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KASZTELOWICZ ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHUDZIK JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PRZENIOSŁO DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SEMCZUK Agata KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ZYGADŁO MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KŁYM Ryszard MieczysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 LECH Igor KarolKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PADNIEWSKI Andrzej MarekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 KAPŁAN Marta KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 ZAMARA KamilKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 SAPETA Beata KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 GÓRECKI Patryk DawidKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 HRYNIEWICZ AgnieszkaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 CHUTKO SzymonKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
1 KŁOSOWSKI DominikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
1 KARPIŃSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
1 KASPRZAK Hubert OskarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
1 PABISIAK Kazimierz ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
1 ŁOZIŃSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
1 PAWLIK Magdalena KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
1 ŻEBROWSKA Agata PaulinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
1 GRZECHNIK Robert SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
1 RYNKOWSKI Adam RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
1 KURZAWSKA JuliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
1 KORKOSZ Aleksandra WiktoriaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
1 CASPERSON Aneta ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
1 BELKA KacperKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
1 MALICKI Jakub EdwardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
1 CHWAŚCIK ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
1 BRZEZIŃSKA Beata IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
1 CINCIO Izabela UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
1 JACZEWSKI Maciej StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
1 KOCIEMBA Paulina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
1 SKOWRON Paweł MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
2 UHLE Piotr MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZIELIŃSKI Maciej JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WROŃSKA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BRODECKI OlivierKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŁUKASZEWICZ Marzanna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KRASZEWSKA Maja MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GLUZIŃSKI Marek WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SUSMANEK WiolettaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ZAJĄC-OSSOWSKA Marta KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 RYBAK Angela HelenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 CIECHANOWSKI-MIREK PatrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 NIEDBAŁA Dariusz JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ORŁOWSKA-LEMPKOWSKA Magdalena AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SOCHA JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MROZOWSKA Karolina MartaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MARYŃSKI Piotr TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CEBRYŃ Ryszard StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CIUPA Jadwiga BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MIKUŚ Bożena KazimieraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MIANOWSKA Gabryela IrenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WAROWY Sebastian KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 AMAROUAYACHE Barbara KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 MRUK Adam MarekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 HUGET MarcinKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 KLIMEK-BANASIEWICZ Karolina JolantaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 MORGA Katarzyna MartynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 SKAWSKI Radosław AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 MILCZYŃSKA Patrycja AgataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
2 KOŁODZIEJ Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
2 KOZŁOWSKA Marta MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
2 MIROWSKI Dawid JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
2 BAMWENDA BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
2 SZYMANOWSKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
2 RAŃDA Michał RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
2 SUTRYK Zbigniew MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
2 CZECH Marta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
2 STYRCZULA Szymon KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
2 AKSAK Michał AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
2 KARASIŃSKI Tomasz KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
2 WILCZYŃSKA AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
2 ARABAS DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
2 BROŻEK Janusz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
2 PIETRUCZUK WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
2 PORĘBSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
2 CHWAŁKA Magdalena AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
2 BAGIŃSKI Dorian KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
2 BIENIEK ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
3 RYBCZAK AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 NOWOTARSKI Jakub PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KWIATKOWSKI Michał StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PIECHEL MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 DUKSZTO Aneta EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PIECZYŃSKA Joanna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PALACZ Piotr ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 DZIADKIEWICZ MartynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SOBCZAK MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 JERMOŁOWICZ Marek MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 CAŁUS Irmina EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 AUGIEWICZ Jolanta HalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MATUSIK KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GUTKOWSKI AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KILIJANEK AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRUKOWSKI Piotr JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KONDZIELA Ewelina BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KREJ Adam StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOŁODZIEJ Jolanta ReginaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BRONOWICKI PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 TERKIEWICZ Marta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 STUDNIARCZYK Witold JanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 JAKIEŁA MichałKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 CIEŚLIK KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 LEMAŃSKA Aleksandra LiliaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 MAJEWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 ŁATA Artur SławomirKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 KLIMEK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
3 KRAUZE Jarosław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
3 LACH Mirosław MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
3 WOJACZYŃSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
3 MAKOWSKA Joanna EmiliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
3 WOJTASZEWSKI Adam AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
3 URBANIAK Patrycja AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
3 GÓRKA Arkadiusz MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
3 BĄK Mirosław ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
3 SIELSKI Adam DobrosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
3 OKUNIEWICZ Tadeusz AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
3 TUDUJ Tomasz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
3 GRZELAK Magdalena IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
3 DUCZMAL Kamelia GabrielaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
3 KOTIK-BIERGIEL DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
3 ARENT Romuald WłodzimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
3 GÓRAL Krzysztof PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
3 WOJTUŚ Karolina RozaliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
3 STAPKIEWICZ Anna PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
3 JERZMAŃSKI DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
4 LESZCZYŃSKI Robert AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SKUŁA EdytaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MŁYŃCZAK Michał MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 LORENC Sebastian ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SAWICKA GREEN Aleksandra AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ADAMSKI Krystian JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ROTUSKI Marcin MikołajKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 DUSZA Agnieszka JowitaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 HANCZAREK TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 LESICKI Jerzy SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PAŃCZYSZYN DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 JAKUBEK Paweł JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MŁODZIŃSKA MarcelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 POMORSKI Piotr JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 GAUTIER Monika KlaudiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 TOMKOWIAK-KOZAK Kalina MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PIEŃKOWSKI RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ZABOR Adam AmadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŚWIDERSKI Wojciech ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 TOMASZUNAS Jolanta JózefaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KOWALSKA Katarzyna EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BAJOR Stanisław LeonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PASIEKA MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GRYSZKIEWICZ Emilia MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BOBOWIEC Michał AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 RODEWICZ Mateusz AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 DEPTUCH WiolettaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 MISIEWICZ Bartosz DariuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 LUDJAN-SWENCH Agnieszka WiktoriaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 NOWAKOWSKA DorotaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 KOTOWSKI Paweł ŁukaszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
4 SUTRYK Jacek ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
4 PĘDZIWIATR Dorota JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
4 BALICKA Barbara ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
4 SKRZYPCZAK IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
4 LEWANDOWSKA Alicja MariolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
4 GONTARCZYK Hubert JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
4 FÖRSTER Arkadiusz AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
4 PRZYSTAWA Paweł MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
4 LISIECKI Hubert WłodzimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
4 KOSTECKI Wiktor MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
4 KAFTAN Kamil TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
4 LESZCZYŃSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
4 CZARNY AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
4 GRZELAK Danuta ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
4 SZOLC Jarosław KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
4 SZEROKA EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
4 BAGIŃSKA Monika HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
4 MYKIETYSZYN Rafał FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
4 MICHALAK Przemysław JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
4 WODZYŃSKA Monika MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
4 FULIŃSKI RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
5 GRABAREK Tadeusz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 STACHOWIAK Martyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 OWCZAREK TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 DRZEWIECKI Piotr DanielKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 DONHEFNER Natasza JuliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 JANAS JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 MĄCARZ DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 ZAJĄC TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 WIŚNIEWSKI Maciej MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 PAWŁOWSKI Tyberiusz TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 WILCZYŃSKA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 MICKIEWICZ Marzena EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SZCZYGŁOWSKA-HOŁUBOWICZ Malwina NataliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SZPYTMA Bogusław KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 PIWOŃSKI Dariusz DominikKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ADAMSKI Zygmunt ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 GOUMISSI EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ŁATUSZYŃSKI Grzegorz StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 RESZKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 CEPIŃSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 STOPKA Błażej AdamKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 JOKIEL Paweł FranciszekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 ŻUK Aleksandra DanutaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 KUCHMISTRZ Daniel JuliuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 STRZELECKA Marzena MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 KLIMASZEWSKA Ewelina MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 LUNAR Ismena PaulinaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
5 CIĄŻYŃSKI Bartłomiej ZygmuntKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
5 TCHÓRZ Alicja MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
5 MACAŁA Henryk JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
5 JAWORSKA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
5 LIGNAR Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
5 OWOC Katarzyna EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
5 KASPER MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
5 LECH Bartłomiej KacperKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
5 ŁĘGOWIK Patrycja MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
5 MATCZAK Jakub PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
5 WILK Piotr JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
5 LUDKOWSKA BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
5 SIELSKA Małgorzata AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
5 BARTNIK TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
5 WOJTUŚ Elżbieta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
5 MARKOWSKI Andrzej ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
5 SAMSTYKO Sylwia AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
5 WIDERA Norbert KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
5 STUPIEŃKO Dominik KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
6 SULIGOWSKI Robert ZiemowitKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 KONTECKA DominikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 CZERWIŃSKI Sławomir AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 WIŚNIEWSKA Agnieszka EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 KUCHARSKI Tomasz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 CWYNAR Waldemar GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 KĘDZIERSKA Agnieszka KorneliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 SZUBART Paweł JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 WOŹNICA Michał RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 MIESZKALSKI MikołajKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 BARĘDZIAK Arkadiusz MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KUŹMICZ JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 ZAJĄC Aldona EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 JAS-BARAN Marta PaulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 NOWAK Wojciech JulianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 GANCAREK Sybilla AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 OLBERT ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 ŚMIGIELSKI SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 PEŁECH-PYRSZ AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 GÓRAL JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 PRZYGODA Krystyna TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 GOSŁAWSKI Piotr PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KALISZCZAK Lilianna EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KORDEL GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 MICHALAK Jerzy AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
6 KUBICZ Bartłomiej PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
6 PAWLISZYN Aleksandra DorotaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
6 SZYLKO AdamKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
6 NOWAK Bożena MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
6 GRABIŃSKA BeataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
6 WILKAN Łukasz MichałKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
6 ĆWIERTNIEWICZ Grzegorz PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
6 GÓRSKI Michał JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
6 MAŚLAK RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
6 SZUMSKA Aleksandra BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
6 NIEMOŃSKI KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
6 MACAŁA Jakub TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
6 SMOLIŃSKI BartoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
6 CHATYS KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
6 ROLIRAD MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
6 DZIEGAŃSKA-FLOREK Agnieszka JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
6 WARZECHA Piotr JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
6 JUSZCZUK Barbara SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
6 POGODA Radosław KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
6 SŁOMSKI Sebastian AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
6 SADOWSKI BartoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
6 LISZKA-DYKO Sylwia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
6 NOGAL Paweł RadosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
6 PRIGAN Grzegorz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
6 ZIENIEWICZ Monika SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
6 SZULC Zbigniew IreneuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
6 WINIARSKA Weronika AndżelikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
6 WOŹNIAK Paweł TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
6 OLSZÓWKA Alicja MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
6 MAJ Mieczysław JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
7 ŻAK Mateusz DamianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 RAZIK-TRZISZKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 WOLAK Ewa WandaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 SŁOBODZIAN Maciej PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 MĘDYGRAŁ Kacper JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 BOGUSZ MarzenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 WYBORSKI Piotr KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 MASŁOWSKI MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 RYNKIEWICZ Alicja EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 WIESZCZECZYŃSKI Łukasz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 SZYMAŃSKI JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 NIEMIROWSKI Włodzimierz HermanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 PERDUTA Marzena AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 PASŁAWSKA Marta MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 KURCZEWSKI Michał TymoteuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 SADOWSKI Kamil CezaryKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 SKOWRON MariolaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 WYSOCZAŃSKA Alicja MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 OCHMAN Beata MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 ŁYP HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 WITKOWSKA Bożena TeodozjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 MATURA Bartłomiej GrzegorzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
7 KIERAKOWICZ KrzysztofKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
7 KLESZCZ Klaudia WeronikaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
7 KUBICA Tymoteusz FilipKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
7 KONCEWICZ KarolinaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
7 ŚWIĄTEK Anna KarolinaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
7 MICHALAK Andrzej JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”
7 KMIECIK SergiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
7 OBŁĄK Aleksander MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
7 GASZEWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
7 KOLUS Emilia CecyliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
7 BŁASZCZYK Wanda BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
7 ROZWADOWSKA Magdalena PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
7 OLSZEWSKA Jolanta ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK SUTRYK LEWICA I SAMORZĄDOWCY
7 DASZKOWSKI DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
7 LEBIEDZIŃSKA Zofia IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
7 RAKOWIECKA Dorota OlgaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
7 ŚWIĄTEK Oliwia MartynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
7 SADOWSKA Natalia BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
7 IMIELIŃSKI Przemysław TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
7 WAŻNY Artur DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA POLSKA JEST JEDNA BEZPARTYJNI
7 SADOWSKA Arletta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
7 WÓJCICKI Piotr ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
7 CHMIELEWSKA Elwira AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
7 ŁAWNICZAK Jacek CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
7 BŁAŻEWICZ Dorota TatianaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
7 KULIŃSKI Dawid MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
7 DZIKI Adrian SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WROCŁAWIANIE DLA WROCŁAWIAN
7 ROMAŃSKA Barbara HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KAMRACI DLA WROCŁAWIA”
7 GIERCZAK Mirosław GracjanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KAMRACI DLA WROCŁAWIA”
7 FRONC Beata MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KAMRACI DLA WROCŁAWIA”
7 WÓJTOWICZ Jan GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KAMRACI DLA WROCŁAWIA”
7 TRZECIAK Krystian KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KAMRACI DLA WROCŁAWIA”
7 BRZEZIŃSKA Klaudia AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KAMRACI DLA WROCŁAWIA”

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Wrocławiu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".