Wybory samorządowe 2024 powiat wschowski - wybory do rady powiatu wschowskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie wschowskim

Wybory do rady powiatu wschowskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 BUCZEK Piotr WładysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 STRAWCZYŃSKA AlinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 OWCZAREK Agata LeokadiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KLAN MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 WRÓBEL Kacper SzczęsnyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 OWOC KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PŁOŃCZAK Danuta JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOKORNIAK PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GUZEWICZ MieczysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ALEFIEROWICZ RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DUNOWSKA Iwona AleksandraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STRZAŁKOWSKI WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GNIEŻEŃSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOJCIECH Marek PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TYMCZYSZYN Monika MarzenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JUREK BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GRABKA Krzysztof JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 PAWŁOWSKA Jolanta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 NOWICKI AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 AWSIUKIEWICZ Jolanta MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 GRABIŃSKI MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 MIEŻOWIEC Kuba IreneuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 RZEŹNIK-KLIMEK Magdalena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 TELICKA Katarzyna BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 PIOTROWSKI LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 RĘKOŚ Krzysztof MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA
1 URBAŃSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 CHUDAK UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 KREMBUSZEWSKI Marek RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 KOWALCZYKOWSKA-RAGAN NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 KOPCZYŃSKI Andrzej JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 PAWŁOWSKA JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 JANEBA Roman ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 MAJ EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 KUBIAK MiłoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 WOJCIECHOWSKI Kamil MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
1 DENESIUK JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 KOLA Krzysztof StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 FRĄCKOWIAK Maria ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 SZMANIA Eryk AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 HUZAR Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 OBUCHOWICZ ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 SZEROKA Marta LilianaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 GRYS Ryszard JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 ŚWIDER-KRUKIEL Żaklina NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 ZIEMEK Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
1 PATALAS Danuta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
1 GŁÓWKA Cezary BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
1 GLIŃSKA Małgorzata DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
1 NAJDZION Helena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
1 STEFANIAK Danuta GenowefaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
1 WINIARSKI DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
1 STACHOWSKA Halina DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
1 JUŚKIEWICZ KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 BIELAWSKI Andrzej MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GRUSZEWSKI Krzysztof JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZUMAN HalinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KULIŃSKA Krystyna IrenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KULUS MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GRÓB KamilKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ADAMCZEWSKA Magdalena ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BUCZYŃSKI ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BORKOWSKA Patrycja JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 STAROSTA Waldemar HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 SKRZYCZYŃSKI Tadeusz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 KRAWCZYK Marta SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 MAŁKOWSKI Jacek LechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 RAJMAN Błażej ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 ŻARCZYŃSKI Jerzy PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 KOSTKA Dorota MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 SIEPIETOWSKA-MATEJA Katarzyna JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 MARGOWNICZY Celina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI TRZECIA DROGA LUBUSKIE
2 LEISNER-PALIWODA Monika IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
2 GOSTYŃSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
2 DWORCZAK January WacławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
2 MAŚLIŃSKI Tadeusz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
2 KIELNAR ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
2 SULEJA JulitaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
2 JAGODA DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
2 POGORZELSKA Kamila EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
2 NEĆ Kinga MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY POWIAT
2 ŻYGADŁO PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 KLIBER Krzysztof PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 DROŻDŻYŃSKA UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 WALACHOWSKI Sławomir JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 MIKA Daniel WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 WŁODARSKA Emilia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 RAHNEFELD ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 BAUMANN Justyna AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 ŚWITOŃ Damian MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY RUCH POKOLEŃ
2 DECOWSKA-ZAGOZDA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWSKI GŁOS W POWIECIE
2 DYRCZ Barbara EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWSKI GŁOS W POWIECIE
2 KULUS Andrzej AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWSKI GŁOS W POWIECIE
2 LEWCZUK Marta KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWSKI GŁOS W POWIECIE
2 PAŁASZ Anna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWSKI GŁOS W POWIECIE
2 ŻURAWSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWSKI GŁOS W POWIECIE
2 JANECZEK Łukasz HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWSKI GŁOS W POWIECIE
2 SZULC Rafał SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWSKI GŁOS W POWIECIE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie wschowskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".