Wybory samorządowe 2024 powiat ząbkowicki - wybory do rady powiatu ząbkowickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie ząbkowickim

Wybory do rady powiatu ząbkowickiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 FESTER RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PASTERNAK Malwina MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZOPIAN Elżbieta AntoninaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BIEL ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZYMCZAK-BERNACZEK Kamila KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WIELOWSKA Patrycja JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOMAR-GACKI Sławomir KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOCHANEK Ernestyn ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JANOCHA-SITO Katarzyna IwonaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TOPOLANEK MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 CZEPIERUK Andrzej JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 KUCHARSKI Mariusz AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 HOROWSKA Wiesława TeklaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 CYCOŃ Celina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 HALADA Dawid MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
1 ADAMCZYK Bożena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
1 JANIGA Katarzyna ReginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
1 PIETRASZ Mateusz KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
1 SZYMAŃSKI Sławomir ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1 RADWAŃSKA JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1 SEKUŁA JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1 DULANOWSKI Adrian GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1 PTAK Stanisława HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
1 GOŁDYN AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
1 WITEK Andrzej ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
1 CHODOROWSKA Bożena ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
1 CIEPIERSKA Joanna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
1 JABŁOŃSKI Daniel MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
2 REGNER Andrzej PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PĘCAK Piotr PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŚWIDZIŃSKA GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BAFIA TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PĘDZIWIATR Mariola BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOZIURA Małgorzata KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOZYRA Marian PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PIĄTKOWSKI Kazimierz JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MARKOWSKA TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOCJAN Paweł SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZWARC EdwardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 NAPORA Wanda BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZIELIŃSKA Dorota MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KYCIA JacekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CISAKOWSKA-BROŻEK Kamila SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 MAJKOWSKI MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 PAWEŁEK Małgorzata ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 KIEJPASZ MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 STOJANOWSKI Krzysztof StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 MARZEC Marcin HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 DUDEK Monika DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 OCHAŁ Wiktor KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
2 WEREŚNIAK Marek RadosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
2 ŚWIDERSKA JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
2 MATCZUK AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
2 MUCHA Mateusz KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
2 SAWKA BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
2 BLICHARSKI KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
2 SZABŁOWSKI Robert MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
2 GÓRSKA DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
2 SMĘDZIK Arkadiusz AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
2 PRAŻMOWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
2 RUSIŃSKA Jolanta JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
2 BIAŁECKA-SANOCKA Renata AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2 JASZCZYSZYN FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2 WIĘCKOWSKI Leszek AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2 PAJESTKA Piotr DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2 ZARZYCKI Ryszard WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2 ROSIŃSKA-BOBROWSKA Regina IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2 TUŁA Monika ReginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
2 SZWARC RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
2 TROJAK Ewa HonorataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
2 STRÓŻEWSKI Przemysław MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
2 LISOWSKA Edyta DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
2 SOWA RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
2 CISAKOWSKA Klaudia KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
2 WOLANIN Tomasz JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
3 GRZECH Krystyna MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ADAMSKA Jadwiga MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KNYCH Dawid JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GLINA Łukasz DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 NASTAŁA ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WOLAK CzesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MICHALIK Katarzyna JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GEMBARA ZdzisławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GRZELIŃSKA Eugenia ŁucjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GEMBARA Stanisław MikołajKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KILIAN Elżbieta MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KILIAN
3 GOŁEK Natalia KorneliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KILIAN
3 CHROBAK Rafał KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KILIAN
3 WRÓBEL Urszula DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 DZIATCZYK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 JAŚKO JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 JURASZ Andrzej RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 PROROK Bartłomiej TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 PAJKIERT Joanna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
3 WIŚNIEWSKI Witold WacławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
3 BŁAŻEJEWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
3 SZYMCZAK Adrian TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
3 GAWDONOWICZ BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
3 WASZCZUK MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
3 KIENIUK Natalia AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
3 SIEMBAB Kamila IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
3 WINOGRODZKI Waldemar PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
3 OLESIŃSKA Ewa AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
3 CZERNIEC Karolina MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3 PASTUSZCZAK Dorota AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3 SEWERYN Agnieszka SaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3 ZAJĄC Piotr GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3 KLENIUK Ryszard StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
3 WIEJA Waldemar JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
3 ZAŁĘSKA Małgorzata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
3 CIAPKA Aleksander PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
3 CWEK Elżbieta MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
3 STARŻYK Michał DominikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
4 MARCINKÓW Dariusz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GIRYN Justyna AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 FIGZAŁ Ewa WiktoriaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 NIEĆ Zbigniew RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KRAKOWSKA Anita TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KINASZ RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZMIEL MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 TARACH Radosław PatrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MAJ Wojciech ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ZAWIŚLAK-SŁODYCZKA Justyna PaulinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BEREŹNICKA BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DOMINIK Konrad TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GŁOGOWSKA Marta JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SATORA JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 RUDY Joanna GabrielaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SARYCZEW Henryk WaldemarKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 STOLARCZYK WitoldKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 ROSIKIEWICZ Jarosław DominikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 MOSKAL Łukasz KacperKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 HEBDA Sebastian RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 PIOTROWSKA IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 KOLANEK Magdalena EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 WIKTOROWSKA Aneta LiliannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 MAŁOZIĘĆ Dariusz KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
4 ZERBOK Krystyna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
4 SOBALA Błażej JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
4 PANEK Paweł WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
4 BEDNARZ MajaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
4 BARTKIEWICZ AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
4 RABENDA Rafał GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
4 CIEPIERSKI Daniel RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
4 MATUSIK MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
4 KUDAS Kornelia HelenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
4 WYSOTA Julia ElizaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
4 PIASECKI Paweł TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
4 WAJDA Marcin JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PL 2050 DOLNY ŚLĄSK
4 TUŁA Bogdan JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4 WORONOWICZ Izabela IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4 ORGANIŚCIAK JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4 MAJERCZYK Adam JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4 GAWĘDA HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4 SZUSZKIEWICZ Artur PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4 GRZESIK Maria AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4 BULANDA Mariusz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OBYWATELSKIE
4 ZIĘBA Henryk EdwardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
4 MIREK Beata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
4 CHUCHRA Radosław IreneuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
4 GANCARZ Agnieszka AldonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
4 TUMIDAŃSKI AdrianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
4 ZIELIŃSKA Renata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
4 SKOWRON Filip BeniaminKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU
4 PACZKOWSKI MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA DLA POWIATU

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie ząbkowickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".