Wybory samorządowe 2018 powiat zawierciański - wybory do rady powiatu zawierciańskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie zawierciańskim

Wybory do rady powiatu zawierciańskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Patrycja GOLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Krystyna Teodozja SACZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jakub Przemysław CHMIELEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Paweł CHMURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Wioletta Anna DOMAGAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Aleksander Marian JACHIMOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Marek ŻARNOWIECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Anita Maria MASZCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Aniceta Bronisława KSIĄŻEK-SŁOMKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Teresa Anna MUCHA-POPIELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Małgorzata Halina MACHURAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Janusz Eugeniusz ŻAKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marek Stanisław SZCZYGŁOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Teresa Natalia MACHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Grzegorz DORSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dorota Danuta PYTLIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Wioleta Marzena BIAŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marcin Wojciech WOJCIECHOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Małgorzata Bogumiła BENCKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Bogusława Jadwiga HĄCKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Izabela Dorota MACIĄŻEK-MAZURKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Robert Dariusz GRABOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Roman Zdzisław KOTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jarosław Mariusz WOSIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Anna Maria PASEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Andrzej Tomasz CZERWIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Alina MISZCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Tomasz Adam CHRZĄSZCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jacek Bogusław PANEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Grzegorz STOLARSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Paweł Łukasz RADOSZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Agata TOBOREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Stanisław Wojciech FUGASKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Grażyna Mirosława LIPŚKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Rafał Paweł PODSIADŁOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Agnieszka Katarzyna KOTKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dariusz Grzegorz BEDNARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Justyna Anna GAJEK-GOŁUCHOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Andrzej Szymon WILKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Edmund Kazimierz KŁÓSEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Agnieszka Bogumiła PODLASEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Grażyna Teresa FERDYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Agnieszka Anna REJEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Kamil Przemysław KOWALCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Aneta Izabela ŚLIWA-DZIWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Igor Grzegorz ZAGAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Artur Grzegorz MAKARUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
1Tomasz Piotr LEKKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Karol Szymon CIEPŁYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Barbara Danuta KOZIOŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Szymon MOGIELSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Tomasz Piotr KOWALCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Wiktoria Barbara ZAWISZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Dawid Łukasz PORĘBSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Izabela Krystyna PAWŁOWSKA-POLAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Robert Adam ZIĘBOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Karolina Anna GUMUŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Jadwiga WIERZBOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
1Andrzej Lucjan DANECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Zenobiusz Włodzimierz SIKORAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Małgorzata SZKLARKOWSKA-NOSZCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Waldemar Jacenty KAROŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marek Krzysztof ZIĘBIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Tomasz Wiesław STACHOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marek Jerzy KOZIOROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Elżbieta Maria PTAŚKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Daria Anna STĘPIEŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Aneta Katarzyna KOZŁOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Paweł Michał WESOŁOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jan Włodzimierz ZAMORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Anna Maria FALKIEWICZ-ANZORGEKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Zbigniew Jan ROKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Ewa Ludomira PIETRYKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Jerzy Stanisław KURZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Anna Barbara SADOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Anna Urszula KOŁODZIEJCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Edyta Krystyna JĘDRZEJAK-CIEPŁYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
1Józef Leszek PABIANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marlena Lidia SZCZĘŚNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Ryszard Zygmunt CHOLEWKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marek LUDWIGKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Magdalena Marta ŚWIDERSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Aneta Anna WILCZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Paweł Aleksander ŁAKOTAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Krystyna Ewa MĘCIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Wiesław Julian LUDWIKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Beata Ewa SADOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Andrzej Jan PNIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Maciej Daniel KUBICZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Urszula Helena MILKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
2Adrian Józef KAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Konrad Sebastian KNOPKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Ewa WIEKIERAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Andrzej Adam PILISKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Damian Leszek ŁUKASIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Danuta Teresa GOTFRYDKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Magdalena Elżbieta ŚLĘZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Bronisława Janina ŚCIŚLICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Leszek Andrzej KALAGAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Tadeusz Marian CZOPKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bożena Danuta BIALIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Urszula Maria OSIKOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jolanta Urszula ROTERMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
2Maciej Jerzy KOCZURKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
2Mieczysław Franciszek SKRĘTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
2Adam GRYTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
2Grażyna Bronisława CZOPKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
2Damian Zbigniew OCIEPKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
2Magdalena Zofia DROZDOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
2Monika Katarzyna ZIÓŁKOWSKA-WNUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
2Jolanta GÓRNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
2Adrian Sylwester WÓJCIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
2Iwona Barbara BANASIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Henryk Witold MOGIEŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
2Anna Małgorzata PIECHOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
2Alicja Jadwiga SERWICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
2Andrzej Paweł CZAPLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
2Katarzyna Anna KATARZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Grzegorz Adam PIŁKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Maria Wanda MILEJSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
3Agnieszka Katarzyna CUPRIANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Marek Ignacy FIUTAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Henryk GONCERZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Katarzyna Ewa ROMAŃSKA-BUJAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Leszek Andrzej BRZOZOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Adam Paweł GŁĄBKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Zofia Helena MICHALIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Barbara LASKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marian Wojciech LIPIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Adam Zdzisław ZAMORAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Tomasz DYLEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Ewa Jadwiga ŚRUBARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Paweł Tomasz SKÓRAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Stanisław DĄBROWAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Róża Urszula KOŃCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Grzegorz Michał WAŁEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Magdalena LATACZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marcin Radosław KOCJANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
3Zbigniew Józef PEREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
3Karolina Patrycja ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
3Ewelina Monika GUZIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
3Andrzej Marcin GRABOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
3Michał Władysław OTRĘBSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
3Stanisława ULINIARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
3Aneta Maria KOWALKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
3Sławomir Dariusz SZLACHTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
3Lech Józef NICIAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Anna Janina TOKARSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jarosław Artur CISZEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Joanna Urszula STOJEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Halina Barbara KWIECIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
4Wojciech Andrzej BIENIEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Mirosława Karolina KRZYSZTOFIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jolanta PYTLARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Leszek BARTOSZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Halina Zdzisława MOLUSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Sylwia Karolina JAŃCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Paweł Jan SOKÓŁKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jerzy ORLIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Małgorzata Grażyna STOLARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Joanna Patrycja RAJCZYKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Zofia STAŃCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Dorota Anna DUDZIUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Krzysztof Jan WRONAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Anna Zofia WIERZBICKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Zofia SZLĘKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Andrzej Włodzimierz HERMANKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jerzy Marceli PIASZCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
4Edyta Zdzisława WÓJCIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
4Paweł Grzegorz CHMIELEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
4Rafał KRUPAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
4Aleksandra Lidia SMUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
4Barbara SMACKA ZIĘBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
4Tomasz KULISAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
4Mariusz Zygmunt PIOTROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
4Mirosław Marek SZRENIAWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Wanda Ewa JEZIOROWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Zbigniew Stefan HERMANOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Ewelina Joanna MIGDAŁKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Agnieszka Maria ANDRZEJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
5Mirosława JĘDERKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Cezary Rafał BARCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Paweł Łukasz BAŃKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Adam Lucjan SZYMAŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Monika Anna GRELAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Małgorzata Danuta GRABOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Ewa Zofia DRABEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Tomasz Aleksander ŚLUSARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
5Józef Piotr DONOCIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
5Marzena Ewa ORZOŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
5Bogusław Paweł PIOTROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Jarosław Marek KLESZCZEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Urszula Anna KUŚMIERSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Adam Tadeusz PUCEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Gabriel DORSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Tomasz Piotr KITAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Bożena Anna ŚLESZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Jolanta Anna JUREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Iwona Marzanna MUSKALSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
5Krzysztof Paweł FURGACZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
5Bożena Ewa NĘDZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
5Aneta Barbara CHRZĄSZCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
5Piotr Artur VAN DER COGHENKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
5Stanisław Antoni BORÓWKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA ALTERNATYWA WYBORCÓW ZIEMI ZAWIERCIAŃSKIEJ
5Ilona Teresa PLEBANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
5Krzysztof Artur KOSSEK-MARKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
5Tomasz Włodzimierz WAWRZYNKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
5Marcin Janusz BREWKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
5Anna Maria KLIŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONARSKI - ZAWIERCIAŃSKA ODNOWA
5Halina Helena MILEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Sylwester Andrzej JAŃCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Jan Marcin KOWALSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Marta Edyta BRZYCHCYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Tomasz Mariusz DZIWIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Gabriela Anna BOGDAŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
5Karol Andrzej HADRYCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
5Małgorzata ŚWIDERSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZDROWY POWIAT-ZDROWA GMINA”
5Joanna Barbara DYRDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Eliza Maria LABOCHAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Jan MACHERZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie zawierciańskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".