HRESZCZYK Adam Piotr |
JASIŃSKI Janusz Piotr |
KUBICKI Janusz Krzysztof |
MAĆKOWIAK Grzegorz Przemysław |
PABIEROWSKI Marcin Bogusław |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | PABIEROWSKI Marcin Bogusław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KORNALEWICZ Robert Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MAGDZIAREK Krystyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHYRC Agnieszka Patrycja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DRYGAS Jolanta Gabriela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WOŁCZYŃSKI Krzysztof Zygmunt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LUBIŃSKI Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JASIŃSKI Janusz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KAMIŃSKA-LITWIŃCZUK Marzena Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | WOJCIUSZKIEWICZ Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | LECHERT Paulina Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | RUDNICKI Arkady Benedykt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BACHORZ Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | FREJMAN Dariusz Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KIEJZIK Lilianna Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SZCZOTKOWSKI Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SZUBSKA Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KOBIERNIK Bartłomiej Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SZALIŃSKI Marcin Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KORACH Angelika Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | DONDALSKI Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BARCZAK Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FABIŚ Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ARKITA Emil | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | IMAŃSKA Danuta Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BUDNIAK Aldona Cecylia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CEGLARSKA Monika Marzanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BUBIEŃ Artur Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DUNAS Joanna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
1 | STABROWSKI Adrian Karol | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
1 | MANIECKI Eugeniusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
1 | WOJTKOWIAK Beata Dominika | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
1 | ANDRZEJCZAK Leszek Jan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
1 | GOŚCIAK Magdalena Iwona | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
1 | ANTONIEWICZ Waldemar Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
1 | KALINOWSKA-SYGA Kamila Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
1 | JACYNO Sandra Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
1 | PAWŁOWSKI Arkadiusz Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
1 | BOROWSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
1 | RYBAK Przemysław Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
1 | GÓRSKI Robert Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
1 | BOCHEŃSKI Andrzej Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
1 | KAWICKI Kamil Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
1 | KWIATEK Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
1 | DUBICKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
1 | BARSKI Bernard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
1 | PROKOPYSZYN Katarzyna Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
1 | PROTASIEWICZ Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
1 | BOGUCKA Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
1 | DURA Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
1 | MORYSON Wioletta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
1 | LIKUS Daniel Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
1 | PIWOWARCZYK Wiktoria Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
1 | RĄCZKA Dariusz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
2 | URBANIAK Adam Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GRYNCEWICZ Grzegorz Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SMYKAŁ Elżbieta Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | JAKUĆ Joanna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KALETA Paweł Gilbert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KUBIAK Kacper Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KASPRZYSZAK Dorota Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MINIACH Karolina Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | HEBDA Artur Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | ŁUKASZEWICZ Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | BARTKOWIAK Bogdan Mieczysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SZYMCZUKIEWICZ-CHAŁUPKA Agnieszka Paulina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KOZDRÓJ Kamil Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | TYKWIŃSKI Piotr Wiesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | BELING Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DĄBROWSKA Joanna Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DYL Grzegorz Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MISIASZEK Agnieszka Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KUSTRA Julianna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SYSKA Piotr Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MIELCZAREK Patryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RONOWICZ Bożena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BIEL Jarosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MŁYŃSKI Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BANASZKIEWICZ Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BYRTEK Wojciech Maciej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | LECIEJ Wojciech Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GRUDZIŃSKA Elżbieta Mirosława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BONISŁAWSKI Mieczysław Józef | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
2 | SAWICKI Fryderyk | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
2 | BRONIKOWSKA Iwona | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
2 | LACH Kazimiera Krystyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
2 | KLISZEWSKA Iwona Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
2 | ABRAHAMOWICZ Mariusz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
2 | ERBREDER-MIROSŁAWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
2 | WYSOCKI Paweł Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
2 | HRYNIEWICZ Grzegorz Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
2 | BURACZEWSKA Anita Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
2 | HABICH Ewa Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
2 | GRABOWSKI Czesław Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
2 | DACEWICZ Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
2 | KLUKOWSKA Agnieszka Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
2 | KUBICKI Janusz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
2 | CZESZYK Filip | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
2 | PILONIS Lena Eleonora | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
2 | HORYZA Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
2 | SZTURYŁO Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
2 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
2 | ZWIERZYŃSKA-DROBEK Bianca Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
3 | LEGUTOWSKI Dariusz Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KIZIMOWICZ Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | LIDDANE Joanna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | CZARNY Mateusz Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PAWLIKOWSKA Anna Julia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MAZURKIEWICZ Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KONOPKO Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WYSOCKI Cezary Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | MOTYKA Ilona Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | HOŁOWNIA Marek Władysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GORCZYCA Kinga Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SZYMOŃSKI Rafał Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | MUCHA Romana Anita | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BARTKOWIAK Maciej Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | LEWICKA Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KUCZKOWSKA Alicja Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DEMBIŃSKI Piotr Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RYDZEWSKI Łukasz Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RYBIŃSKA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DZIK Aleksander Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | OZIEMKOWSKA Monika Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BUDNIAK Marek Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LASKA Czesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WYSOCKA Hanna Franciszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RADCZYC Zdzisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WYSZYŃSKI Piotr Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GRACZYK Klaudia Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BOJAR Dorota Danuta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | HUSAK Bogumiła Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
3 | JAGIEŁOWICZ Tadeusz Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
3 | LACH Paweł Michał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
3 | KUŁAGA Amanda Joanna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
3 | MAŁOLEPSZY Robert Maciej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
3 | GALANTOWICZ Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
3 | KOTALLA Bernard Michał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
3 | TOWPIK Paweł Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
3 | PISAŃSKI Bolesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
3 | CISZEWICZ Margarita Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
3 | WOJTALEWICZ Krzysztof Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
3 | LECHOWSKA Bogna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
3 | SROCZYŃSKI Tomasz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
3 | KOZAKIEWICZ-JANKOWSKA Agnieszka Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
3 | TURZAŃSKA Monika Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
3 | ŻETECKI Jerzy Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
3 | PAWELCZYK Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
3 | KATA Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
3 | KUCHTA Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
3 | ROSIK Mariusz Leszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
3 | BARANOWSKA Klaudia Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
3 | IDZIKOWSKA Maria Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
3 | KRZYŻANOWSKI Piotr Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
3 | STEFANIAK Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
3 | KALEMBKIEWICZ Bartosz Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
3 | JAGIEŁOWICZ Sebastian Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
4 | CHŁOPEK Andrzej Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | FRĄTCZAK Jacek Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MALON Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SUCHOWACKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ZAPOTOCZNY Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SZOZDA Zofia Franciszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KRUPKA Przemysław Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MARKIEWICZ Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | KARWICKA Claudia Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | CIELECKI Sebastian Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | MOKRZAN Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | JASIŃSKA Marika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | MALINOWSKI Rafał Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | MISIASZEK Adam Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOPACZ Iwona Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | DEMBIŃSKA Marta Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ZŁOTOWSKI Miłosz Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | URBANIAK Bartosz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | NOWAK Anna Izabella | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SUSŁOWICZ-ŻMIJAK Kamila Olimpia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BUDZIŃSKI Jacek Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BRODZIK Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | FURTAK Urszula Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŁABĘDZKA Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MARCHEWSKI Ireneusz Wiktor | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MIESZKIEŁŁO Marek Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JASZCZYŃSKI Rafał Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KUKULSKA Barbara Katarzyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
4 | DUCHOŃ Euzebiusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
4 | TEICHERT Bogdan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
4 | KAPUSTA Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
4 | GALANTOWICZ Miłosz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
4 | CZERNIAWSKI Jan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
4 | KLEJNA-RYCZKOWSKA Karolina Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
4 | HRESZCZYK Adam Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
4 | GILEWSKA Monika Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
4 | ANDERS Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
4 | ZIOBROWSKI Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
4 | GILEWSKI Paweł Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM HRESZCZYK |
4 | GRYKO Filip Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
4 | BOBEK Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
4 | KUBICKI Robert Szczęsny | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
4 | BINISZKIEWICZ Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
4 | JASZCZYSZYN Piotr Wiesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
4 | JANICKA Katarzyna Sławomira | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
4 | BINEK Zbigniew Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
4 | HARĘŹLAK Wioleta Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
4 | PASEK Tomasz Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
4 | MAJSNEROWSKA Aleksandra Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
4 | JASZCZYSZYN Ewa Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
4 | KASIŃSKA Wanda | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
4 | GLIWA Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
4 | NEWELSKI Jacek Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
5 | REWERS Janusz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | BRODZIK Radosław Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ZABOROWSKA-KUJAWA Eliza | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | FEDRO Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | CZERWIŃSKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | SIEŃCZAK Joanna Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | SZYMKOWIAK Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | TCHOROWSKI Jarosław Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | FIJAŁKOWSKA Katarzyna Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | PIDŁYPCZAK Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | SROKA Katarzyna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | MALIŃSKA Barbara Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | STAWAŃSKI Roman Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | KROCZEK Agnieszka Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | MROZEK Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | OLSZAK Andrzej Władysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | IZOWIT Magdalena Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | HUCAŁ Tomasz Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PYZIKIEWICZ Grzegorz Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BEJTLICH Anna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BOROWIEC Bartłomiej Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | MAĆKOWIAK Grzegorz Przemysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SZYMKOWIAK Eleonora Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | STANISŁAWSKA Mariola Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | DROZD Władysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | TĘŻYCKI Ryszard Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | ŻOŁĄDZIEJEWSKA Marzena Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | OLEKSY Marzena Renata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | TEICHERT Jerzy Romuald | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
5 | CIESIELSKA-RAU Renata Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
5 | LUBERA Ryszard | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
5 | GRUSZECKI Ireneusz Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
5 | CZERNIAWSKA Agnieszka Luiza | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
5 | ADLER Marian | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
5 | LATAWIEC Mariola Wioletta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEWICY DEMOKRATYCZNEJ |
5 | BRACHMAŃSKI Andrzej Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
5 | KASZA Rafał Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
5 | MICHALCZAK Radosław Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
5 | OŻÓG Edyta Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
5 | MOCNY Paweł Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
5 | KUCZAK Ewa Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
5 | BLONKOWSKA Marta Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ KUBICKI |
5 | MACHALICA Krzysztof Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
5 | KONDRAD Emilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
5 | ŁAGUTKO Tomasz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
5 | CZARKOWSKI Rafał Lech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
5 | ŚWISTAK Diana Józefa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
5 | SAK Izabela Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
5 | ZALEWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONA GÓRA 2050 |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Zielonej Górze
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".