Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | JĘSIEK-BARABASZ Agnieszka Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GODLEWSKI Stanisław Zygmunt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CIOSAŃSKA-GÓRECKA Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOTOWICZ-PRZEORSKA Kaja Wiktoria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SPYT Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WIEBSKOWSKI Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHMIELEWSKI Stanisław Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PRZYBYSZEWSKA-PĄCZEK Sandra Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CHYŻY Przemysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PIKULIK Wojciech Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | HRYCOŃ Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MANIKOWSKA Daniela Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WILCZEWSKA Sandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KĘPIŃSKI Jacek Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GODLEWSKI Karol | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GRZEBIŃSKA Alicja Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | STEFANIAK Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WIESE Alina Jadwiga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | JEZIERSKI Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BIRECKA Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PODMOKŁY Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
1 | STAWISZYŃSKA Anna Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
1 | JASKÓLSKI Mirosław Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
1 | WAWRZYNIAK Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
1 | ZAWADZKA Barbara Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
1 | PIKULIK Stanisław Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
1 | KRZANIK-DWORANOWSKA Kamila Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
1 | PIOSIK Łukasz Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | KASAK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | CHAMARCZUK Aldona Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | MARCHLEWICZ-PACHUC Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | BUDNIK Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | BACZYŃSKI Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
1 | MISIAK Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | ANTONIEWICZ Aleksander Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | RĄPAŁA Dorota Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | NOWICKI Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŁASZCZYCH Bogusława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | OSIŃSKI Bogdan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | HARBUZIŃSKA-TUREK Joanna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MISZCZAK Dariusz Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SAKOWICZ Wojciech Edmund | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ĆWIRKO Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | HAWETO Janina Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KISIEL Andrzej Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZASADA Kazimierz Ireneusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ODZENIAK Marta Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | URBAŃSKA Agnieszka Nina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FRĄK Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KRÓL Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
2 | ZIÓŁKOWSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
2 | PRZYBYLSKA-ROMAŃSKA Kamila Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
2 | SOROŃ Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
2 | CZAPOWSKI Sebastian Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
2 | CYRUK Łukasz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | MALCZYK Marta Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | KOZŁOWSKI Robert Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | ANDRZEJEWSKA Karolina Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
2 | DROZDEK Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
3 | WRUK Patryk Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ŁÓJ Brygida Margareta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KRÓL Arkadiusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DERLATKA Karolina Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ADLER Karol Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PIETRZAK Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | POPŁAWSKI Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GRZYBEK Bartłomiej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WAWRZON Joanna Gabriela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BIŃKOWSKA Małgorzata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BANAŚ Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GÓRNAŚ Sylwia Michalina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MUSIAŁ Wojciech Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ROGOWSKI Leszek Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WILUSZ Elżbieta Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZAJĄC Wojciech Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
3 | KOKOWSKI Sebastian Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
3 | RADOWSKA Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
3 | WIŚNIEWSKI Przemysław Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
3 | ADAMCZAK Katarzyna Irena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
3 | SZCZEPAŃSKI Ryszard Zygmunt | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
3 | ŁOBODZIŃSKI Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
3 | BANNACH Benedykt | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
3 | NOWAK Kamila | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
3 | CZAPOWSKA Julita Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | RAPTA Mieczysław Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SZOPIŃSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | NADOLNA Dominika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | LALIK Hanna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | UFNOWSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | NIESTÓJ Małgorzata Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GLUGLA Kosma Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BALCERZYK Renata Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | OLCZAK Edyta Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MUCHA Waldemar | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BOBRZYŃSKI Sławomir Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BROŻEK Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BARABASZ Eugeniusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOPKIEWICZ Konrad Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | VAN DESSEL Krystyna Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PECIAK Jan Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CZARNOTTA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZLUM Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SIKORA Janina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | DROBKIEWICZ Eugeniusz Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GROCHOWSKI Kazimierz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GOŁAWSKI Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
4 | GRZONKA Jolanta Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
4 | JASIŁEK Andrzej Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
4 | LEWANDOWSKA Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
4 | JONATZ Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
4 | GRACZ Magdalena Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
4 | BIELUSZKO Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
4 | FALBA Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | IWAŃCZYK Michał Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | ŁAWNICZAK Justyna Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | SIEG Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | WENDA Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | VIOLA Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
4 | MARIASIK Wioleta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
5 | GUHS Tomasz Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ZBIŻEK Jadwiga Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | KOŁODZIEJ Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ŚLIFIERZ Zuzanna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | MILACHOWSKI Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | SZTYCH Daniel | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | RÓŻALSKA-SIEG Kinga Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KULPA Marzena Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SZYMAŃSKA Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | ŚPIEWAK Szymon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KLARYŃSKI Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | TURCZYN Sylwia Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | GAJEWSKI Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WOJCIECHOWSKA Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | FONS Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BREWKA Julian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
5 | BULAWA Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
5 | KOPEĆ Barbara Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
5 | ZYCH Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
5 | SKOCZYLAS-RADKE Dominika Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W ZŁOTOWSKIM |
5 | LISOWSKI Szymon Teofil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
5 | LEWICKA Marzena Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
5 | BETAŃSKA Sylwia Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
5 | KURKOWSKA Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
5 | HERBA Tadeusz Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie złotowskim
Powiat złotowski - wybierz gminę:
gmina JastrowieWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".