Wybory samorządowe 2018 wojewodztwo mazowieckie - wybory do sejmiku województwa mazowieckiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w województwie mazowieckim

Wybory do sejmiku województwa mazowieckiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Katarzyna Anna BORNOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Helena CICHOCKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Bogdan Marian OLESIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Ludwik Jerzy RAKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Krzysztof Piotr SKOLIMOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Maciej TYŚNICKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Joanna Elżbieta WIŚNIEWSKA-GŁOWIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Zofia Domicela BZDAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marta Bolesława KOŚCIELECKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Paweł Grzegorz KOŁODZIEJSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Daniel MICHALSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Katarzyna Maria PIEKARSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Władysław SŁOWIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Natalia Aleksandra ŻUKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Beata Maria GRABOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Piotr Stefan JAKUBCZYKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Marek Stanisław KOSSAKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Katarzyna STĘPNIAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Ewa Anna SUFIN-JACQUEMARTKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Jan ZIELIŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Iwona Małgorzata ŁUKASIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Małgorzata Joanna ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Radosław Bartosz KOBAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Natalia Katarzyna KWIATKOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Adam TULAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Julia Eliza ZIMMERMANNKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Agata Zofia GRUDOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Tomasz JAGODZIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Ryszard Waldemar MIAZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Adam NYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Walentyna RAKIEL-CZARNECKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Michał Stanisław STRĄKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Teresa Maria WYSZYŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Zbigniew Adam CIERPISZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Andrzej Robert GMITRUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Małgorzata Iwona KOBITOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Witold Czesław KOŁODZIEJSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Lidia Janina NOWICKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Barbara SACKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Paweł Andrzej TERLECKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jacek Piotr FLORYSIAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Mirosława FLORYSIAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Piotr GRZEBALSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Karolina Cecylia KĄDZIELAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Justyna Stefania KRANASKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Mariusz Lesław KROGULSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Michał NIEZNAŃSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Mariusz Bogdan DOŁGANIUKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Wiesława JAKSA-ZŁOTNICKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Urszula Danuta KOKOSIŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Barbara Stanisława LAMBRYCHKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Arnold MIKINAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Krzysztof WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Iwona Bożena BUCHALSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Wojciech Robert MATYJASIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Marcin Adam NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Andrzej Daniel SADOMSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Małgorzata Hanna SOBCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Izabela Sylwia WRÓBLEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Bogdan ŻMIJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Wojciech Edward DOBRZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Lena HUPPERTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Roman Jan IZDEBSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Jacek Jan NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Marek Ziemowit STAWIARSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Bożena Urszula SZWEDKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Janina Grażyna WIŚNIEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Justyna ARTMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Stanisław FRANCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Magdalena GLICKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Natalia KOCONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Julian Dyzma MILFORTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Mariusz Bernard PATEYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Daniel Leszek WITOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Paulina DYWICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Mikołaj Szymon MIDAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Rafał SAŁAPSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Izabela SOKÓLSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Mariusz Grzegorz ZALEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Anita Olga ŁAPIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Katarzyna Monika BOBORYCKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
1Paweł Piotr CZAJKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
1Barbara Anna GABRYŚKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
1Aleksandra NARTONOWICZKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
1Marcin Stanisław TUREKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
1Tomasz Józef WOJTCZUKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
2Adam Michał HAĆKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Urszula Anna KIERZKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Tomasz Witold MENCINAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Jolanta Stanisława OSIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Krzysztof Grzegorz STRZAŁKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Agnieszka Sylwia SŁOMCZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Bartosz WIŚNIAKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Mariusz Czesław CEGIELSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Ryszard Józef DZIENISZEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Hanna Dorota LAMCHOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Andrzej Stefan NAMYSŁOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Małgorzata Helena SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Eugenia Józefa TYMIENIECKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Agnieszka Katarzyna WOŁK-ŁANIEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Joanna Maja GÓRSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Mariusz KOZIATEKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Wojciech Marian KUBALEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Michał Dominik MARUSIKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Agnieszka Krystyna OLESZKIEWICZ-ZAKRZEWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Małgorzata Ewa SZUMSKA-PRZENIOSŁOKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Konrad Piotr ZBROŻEKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Damian Jakub DUSZCZENKOKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Jakub Ryszard KUNDZIKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Katarzyna Ewa PAPROTAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Bartłomiej RÓŻYCKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Agnieszka Diana STRZAŁKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Marianna Jadwiga WARTECKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Karol Tomasz BIELSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Maria DUDZIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Janusz DYDUCHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Tatiana Joanna GARSTKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Tomasz JĘDRZEJCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Wiktor Zbigniew MASŁOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Lucyna Gertruda WASILEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Michał GRODZKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Agnieszka Jadwiga JAKUBOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Mariusz Marek OMELAŃCZUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Michał Feliks PRÓSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Andrzej SNARSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Claudia STANISZEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Izabela Antonina WOJTASIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Anna Maria JAMROZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Dariusz Artur KARCZMARCZYKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Aleksander Filip KOWALIŃSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Krzysztof Waldemar MUCHAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Michał Jan WAWERKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Małgorzata WISZEWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Renata Celina ŻMUDAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Kamil BERNATEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Elżbieta Danuta KOPCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Andrzej LAZURKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Aleksandra Maria LAZURKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Zdzisław Władysław MOKROGULSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Agnieszka Iwona WITKOWSKA-SUSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Zbigniew Marek WITKOWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Marta BOGUSZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Małgorzata Ewa JARECKA-POWOLNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Katarzyna Monika KOŚLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Krzysztof Tomasz MARCINIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Wojciech PAPISKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Danuta Zofia RADULSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Andrzej Wiesław ROSIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Piotr LUBAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
2Tomasz MAŁKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
2Mirosława Zofia MODELSKA-CREECHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
2Sławomir OPRZĄDEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
2Paweł Mieczysław POŁANECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
2Małgorzata Anna SOŻEWSKA-WIRKUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
2Katarzyna Ewa ŚWIERSZCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
2Paweł GRZEGORZEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Paweł Wiktor KOMOROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Rozalia Maria WASIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Waldemar WASIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Jerzy WASIUKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Anna Daria WOŹNIAKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Klara Jadwiga ZAWADAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Bogusława BULIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Łukasz DYWICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Sławomir DZIUBIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Adam GOŁOTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Zuzanna Maria KRAJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Alicja Stanisława STAWICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Katarzyna Anna ZALEŚNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Anna Maria ADAMIAKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
2Zygmunt CZAPLICKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
2Marek LISIOWSKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
2Ewa Alicja NITECKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
2Martyna SZCZUBEŁEKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
2Jan Paweł WIERZBICKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
3Krzysztof CELIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Elżbieta Dorota GĘSINAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Łukasz Tomasz JEZIORSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jerzy Maria JUREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Tomasz Antoni KUCHARSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Wioletta PAPROCKA-ŚLUSARSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Izabela ZIĄTEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Zbigniew Piotr PARADOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Urszula Izabela PARZYCH-GÓRSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Andrzej PŁONKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Dariusz Tadeusz SADKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Mariusz ŚWIĘCKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Danuta WANIEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jolanta WIKTORUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jakub Adam BOJANOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Jarosław MALICKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Maria Elżbieta ORŁOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Magda STEFANIAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Małgorzata ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Monika Zofia GODLEWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Anna Klara JAGODZIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Urszula Teresa KUCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Aleksander Krzysztof PARADZIŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Michał Aleksander SKRZYNIARZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Kacper Janusz VAN WALLENDAELKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Teresa Maria BOGIELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Agata Maria FARKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Zbigniew KALISZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Rafał Sebastian NOWATKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Izabela STELMAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Robert Jerzy SUROWIECKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Piotr Ludomir SZYMANEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Ewa Elżbieta LISIECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Agnieszka Magdalena MATUSIK-NIEDZIAŁEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Piotr MILWIW-BARONKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Dominik Konrad NOWAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Anna Maria ROŻEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Wojciech Jakub ZABŁOCKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Tomasz Władysław ZDZIKOTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Damian Władysław CIEŚLAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Dominika Anna JÓZEFOWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Edyta Agnieszka LUTYKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Jerzy RYCHLIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Barbara Kazimiera TUMANOWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Paweł USIĄDEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Rafał Piotr WIELĄDEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Larysa Helena JAROMSKAKOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY
3Ryszard SZUŁAKIEWICZKOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY
3Grażyna Janina WASILEWSKA-MIERNICKAKOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY
3Krzysztof WRÓBELKOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY
3Joanna Zofia ZWOLIŃSKAKOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY
3Paweł Cezary ŁĘSKIKOMITET WYBORCZY STRONNICTWA PRACY
3Barbara BALCERZAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Andrzej Marian DRYLKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Ryszard Marek DZIONGKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Henryk Albin GÓRSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Beata SZMIGIELKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Magdalena Teresa WYKRĘT-SEMILSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Mirosław Dariusz GLEBKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Dariusz KACPRZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Julia Helena KUCHNOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Zofia Emilia MELAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Dariusz Jerzy POŁEĆKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Michał Jerzy WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Aleksandra Magdalena ZAWIRSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Stanisław Bartłomiej MORYSIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Agnieszka Anna OBIERZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Barbara Teresa PLUCHRATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Jolanta Maria POLICHNOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Bogdan Bartłomiej PRUSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Walery WYSOCZAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Jerzy BANAŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Tomasz Krzysztof BARBACHOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Beata Małgorzata BIELIŃSKA-JACEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Mateusz DUCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Izabela Anna MIODUSZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Agnieszka Ewa STRZEMBOSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Elżbieta WIŚNIEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Julia Anna KAWKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Klaudia Weronika KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Magdalena Maria KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Artur KULPITAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Aleksandra Karolina SOKÓLSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Sylwester STAWICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Grzegorz Henryk STAWICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Elżbieta Maria DZIUBAKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
3Krzysztof KUDERAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
3Paweł MICHALIKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
3Mirosław Marian OBSTAWSKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
3Klaudia SZCZUBEŁEKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
4Jan KORYTOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Stefan Józef KOTLEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Grzegorz LOMPERTAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Urszula Henryka PAWLAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Wiesław Mariusz RABOSZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Beata Małgorzata RUSINOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Małgorzata Zofia RZEPLIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jolanta Maria SMYKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Aneta UCHWAŁKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Rafał Mariusz WOŹNOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Marcin ŁOBKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Włodzimierz CZARZASTYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Robert Jerzy GRUDZIEŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Ilona IWANIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Tomasz KOCIMSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jerzy Mieczysław KOTARSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Emilia KOTEWSKA-AVRAMČEVAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Stanisław KUCIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Wiesława PAŁYSAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Marian SERWACHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Aldona SKORUPSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jerzy SPODOBALSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Anna Maria KRZESKA-GOMUŁKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Agata Anna RULL QUESADAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Henryk SIECIŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Maciej Zbigniew SIWEKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Patryk WYDURSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Mateusz DOBROWOLSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Zuzanna GŁOWACKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Filip Michał KWIATKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Magdalena MALIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Julia MARCINIAK-MIERZWAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Jerzy Wojciech PIÓROWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Sylwia RĘBOSZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Rafał TRZECIAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Aleksandra WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Renata Dorota DRĄŻEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Grzegorz GAŃKOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Wiesława KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Bożena LISZEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Tomasz MATUSZEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Paweł Jerzy OBERMEYERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Mirosław Adam ORLIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Adam Krzysztof STRUZIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Elżbieta SZYMANIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Konrad WOJNAROWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Sławomir WYRZYKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Artur Tomasz CZAPLIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Maria Bożena GAJEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Łukasz GOŁĘBIOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Zenon Marian KOWALEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Wiesław Mateusz KOWNACKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Wojciech Franciszek KRAJEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Agnieszka Maria KRZĘTOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Ewa Anna LEŚNIEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Beata Katarzyna MARZĘDA-PRZYBYSZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Mirosław Marian MILEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Rafał ROMANOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Elżbieta Anna BINIĘDAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Magdalena KUCIŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Marek Stanisław MOSSAKOWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Jerzy Robert NOWAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Agnieszka Monika PAWLAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Andrzej RYBNIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Tomasz Józef STELMACHKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Małgorzata TUROWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Łukasz ADAMIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Paweł AMELIANKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Arkadiusz DĘBIECKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Andrzej GRZEGORZEWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Ewa NAGUCKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Małgorzata NAGUCKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Iwona Lidia SZCZEPANIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Janina Zofia SZCZERBAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Jacek WIŚNIEWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Sławomir AMBROZIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Żaneta DĄBROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Przemysław KOCYŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Roman Tadeusz NIESIOBĘDZKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Grażyna PIETRZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Krzysztof Dariusz PIETRZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Damian SIECZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Józef Franciszek SMOLORZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Marcin WIECZOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Iwona Krystyna WIERZBICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Aleksandra WIŚNICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Wojciech BARDOŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Maria Ewa CZARADZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Maria Teresa FIJAŁKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Adam JAKUBIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Maria KUCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Włodzimierz Stefan MAGALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Maria Ewa TRZEBIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Leszek WIŚNIEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Monika Małgorzata DĄBROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Danuta Bożena GORZELAŃCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Sebastian Paweł GRZEGORZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Aleksander Piotr KILARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Robert Sylwester NITEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Irmina Donata OCHENKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Kamil OCICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Włodzimierz OLEWNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Jan PAWLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Artur WITKOŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Marta Henryka ŻOŁĄDŹKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Przemysław CIESIELSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Dominika Maria KORWIN-MIKKEKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Jarosław Władysław POPOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Barbara Danuta PUTERNICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Mateusz SIENNICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Marta SIKORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Joanna TYŚKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Rafał Jerzy WERESZCZAKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Alicja WÓJCIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Renata Teresa CZAJKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
4Bartłomiej Krzysztof LAWKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
4Ryszard NITECKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
4Zofia OLENDERKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
4Irena Władysława ROGALSKA-CZAPLICKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
4Leszek Piotr SALAMOŃSKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
5Aneta BORSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Elżbieta Grażyna CICHAWA-GRABOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Łukasz KWIECIEŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Magdalena Beata NOWACKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Rafał Piotr RAJKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Tomasz Józef ŚMIETANKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Witold WÓJCIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Zygmunt Andrzej ŁUKOMSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Sylwia ŁYŻWAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Janusz Marian CICHYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Marcin Paweł FERUŚKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Zygmunt GORYCKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Barbara Helena KUPCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Magdalena MARSZAŁEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Grażyna Janina MARYNIAK-GAWRYLIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Leszek REJMERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Ireneusz Robert SITARSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Bożena Małgorzata WILKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Zdzisław Grzegorz BRODAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Elżbieta Helena JAGIEŁŁOKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Katarzyna Dorota MAJ-WĘŻYKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Beata Barbara MICHALECKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Jarosław STANISZEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Justyna Agnieszka KOSIECKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Oliwia Małgorzata MARCISZEWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Konrad MOSTEKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Sławomir PŁATOSKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Jarosław Marcin SOJAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Tomasz Michał ŚWIĘCICKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Jolanta TURZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Anna Izabela ŻYTKOWSKA-PRUSKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Anna Monika CHAŁADAJ-GRODZIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Zbigniew GOŁĄBEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Ilona Dorota JAROSZEK-NOWAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Bogusława Janina JAWORSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Bożenna Teresa PACHOLCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Andrzej Ryszard PIOTROWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Krzysztof POSTEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Leszek Janusz PRZYBYTNIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Jolanta Katarzyna WILCZYŃSKA-FURMANEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Ewa BIAŁECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Radosław Aleksander FOGIELKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Agnieszka Beata GÓRSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Maciej Andrzej KOSOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Jakub Piotr KOWALSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Aurelia Bogusława MICHAŁOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Jan REJCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Anna WOLSZCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Jacek Adam WROCŁAWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Marcin BIŃKOWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Aleksandra Karolina BOMBAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Mateusz Michał KONOPSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Karol KOWALSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Dominika Paulina MIODOWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Paweł SAMBORKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Marek Wacław SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Dorota SZYDŁOKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Agnieszka Magdalena WITASEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Marek Zbigniew JAWORSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Jadwiga KACZMARSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Elżbieta KORCZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Ewa Barbara MĄKOSAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Adam Jarosław MAROSZEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Janusz Leszek MOSTEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Jolanta Grażyna MOTYKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Jolanta RACZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Sławomir Wojciech WÓJCIKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Krystian CZARNECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Ewa FRĄCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Aleksandra Anna GADAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Ewa Grażyna GRZONAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Monika Wioletta KACZMARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Krzysztof LENARTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Iwona Maryla SKRZYPCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Andrzej SUKIENNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Rafał WRZEŚNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Andrzej Julian GOSPODARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Jakub MACIEJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Beata Maria MAZURKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Aldona Małgorzata SKRZYPCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Krzysztof SKRZYPCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Tomasz MAKUCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Justyna Jadwiga MANIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Marcin NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Agata Bożena PATERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Tadeusz PYRCIOCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Agnieszka Katarzyna REJCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Piotr Jerzy SIKORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Tomasz ŚWITKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Teresa BASIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Stefan BŁASZCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Arkadiusz Rafał CZARNECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Hubert Stanisław CZERNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Ewa Wanda MACIASZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Ernest NOSOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Bartosz Jan SANIEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Ewelina SZYMAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Anatol KALINOWSKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
5Tomasz Piotr NAŁĘCZKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
5Beata Elżbieta TROCHANOWSKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
5Elżbieta TROCHANOWSKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
5Tadeusz TROCHANOWSKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
6Marzena DANIELAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Andrzej DANILUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Ryszard DZIADAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Ewa Jolanta FLAGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Krzysztof Tadeusz GRUZIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Dorota JASTRZĘBSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Wiesław Andrzej KALICKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Elżbieta LANCKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Bożena SAWICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Robert SOBIECHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Maciej Mirosław WÓJCIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Sandra Ngoc DINH HONGKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Michał Dariusz FIERKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Krzysztof FILIPEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Krzysztof KOŁODZIEJCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Patryk LASKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Wiesław LIPOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Sylwia MATYJAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Maciej Tadeusz PRANDOTAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Eryka Anna ROWICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Elżbieta Halina STAWOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Tomasz Zbigniew ZAGRODZKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Irena KOŁODZIEJKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Katarzyna MITROSKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Paweł Jerzy NAWROCKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Tomasz Grzegorz WILCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Urszula Sara ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Andrzej Rafał BRONIAREKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Maja Joanna CZEPIELKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Piotr KRAJEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Dorota Zofia OLKOKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Tomasz Andrzej PNIEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Patryk Eryk REGUŁAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Aleksandra Ewa SZKUDŁAPSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Ewa Danuta ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Mirosław Jan AUGUSTYNIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Cecylia DOMŻAŁAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Mariusz KOZERAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Marian KRUPIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Janina Ewa ORZEŁOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Ewa PĘDZICH-OŚCIŁOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Rafał PIENIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Jerzy PIESIOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Grzegorz Krzysztof SKWIERCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Anna TARKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Anna Agnieszka WIECZOREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Joanna BALAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Michał Tadeusz GÓRASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Maciej GÓRSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Marcin GRABOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Jacek KOZACZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Wojciech Józef KUDELSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Barbara ROGALSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Dorota SKRZYPEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Krzysztof WINIARSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Elżbieta WOŹNIAK-SIONEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Krzysztof Jan ŻOCHOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Karol DĄDERAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Adam Eliasz DURKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Milena Agata IWANOWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Michał MARZOCHKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Paulina Danuta MAŁYSZEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Magdalena Patrycja MELIONKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Witold Sławomir TUMANOWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Sara KANONOWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Jolanta KRAWCZAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Barbara LESZCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Anna Teresa MATYSZEWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Zenon Józef PAŚNICKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Tomasz Maciej RYCIELSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Maria Grażyna TULKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Jarosław WILKOWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Andrzej WÓJCIKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Adam BODZANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Zofia BŁOŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Krzysztof GAJOWNICZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Grzegorz JANISZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Urszula Elżbieta KOWALCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Maria Antonina KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Marcin KRUPAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Joanna KUBEŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Anna MALITKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Henryk Ireneusz TOMASIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Łukasz ŁUBKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Henryk DMOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Kamila GAŁECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Dorota GUTOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Renata Danuta HENNIGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Mirosław Stanisław JEDYNAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Sławomir Adam KULASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Olga MIŁOSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Kazimierz RUDZKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Katarzyna Joanna SIENIAWSKA-SOKOŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Dariusz Leon ŻOCHOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Hanna ŁUKA KOSELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
6Zbigniew DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Magdalena KOTLARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Mariola Zofia KOWALEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Ireneusz KULESZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Radosław LESZCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Hubert Michał PASIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Marian PIŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Barbara Maria SADOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Teresa TRZASKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Wanda Maria ŁUGOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Paweł BALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Cezary CYBULSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Michał HARASIMKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Ewa KĄDZIELAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Natalia Ewa KORWIN-MIKKEKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Edyta RADZIKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Aneta Anna SALAMONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Piotr Paweł STEFANIUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Tadeusz STOSZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Maria TOBIASZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Łukasz ZDUNEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Grażyna BOBOWSKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
6Zdzisława DZIĘGIELEWSKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
6Adrian DZIĘGIELEWSKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
6Agnieszka NARTONOWICZKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
6Marek SZABŁOWSKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
6Ewa SZCZUBEŁEKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
6Romuald Lech WIERZBICKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
7Anna Julia BOKSAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Anna Katarzyna BRZEZIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Joanna GROCKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Sławomir KACPROWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Dariusz KALINOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Piotr KANDYBAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Maciej Grzegorz LASEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Grażyna ORZECHOWSKA-MIKULSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Marcin PODSĘDEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Aleksandra Ewa ŚMIETANKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Aleksandra Maria TROJANOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Jadwiga Teresa ZAKRZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Dorota Anna ZBIŃKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Sylwia Lidia BUŹNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Krzysztof Kamil GAWKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Konrad Krzysztof GOŁOTAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Robert KALINOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Iwona Katarzyna KĘPKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Katarzyna KOWALSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Marek Zdzisław PAPUGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Andrzej Marek RADZIKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Lucyna Wanda RUTKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Maria Henryka SOCHAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Anna Pelagia SZYMAŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Jerzy Edward WALASEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Adam Eugeniusz ZAKRZEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Monika Patrycja JUSZCZYKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Wioletta MACHERKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Wanda Maria MAJEWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Jacek Tomasz NORBERCZUKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Daniel Rafał RYJEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Wojciech Stanisław ŻAKOWICZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Joanna Dagmara CIEPLIŃSKA-KOWALSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Marcin GÓRSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Tadeusz Piotr GRYGOKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Ewa Joanna INFELDKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Anna KONOPKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Michał Mikołaj MIERZWAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Marek POSIADAŁAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Joanna Agnieszka PRZYGODZKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Anna SMOGORZEWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Jacek SUTKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Mateusz SZYMAŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Robert URBANEKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Waldemar Henryk ANDRZEJCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Magdalena BIERNACKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Marek Bogusław KSIĄŻEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Agata MŁYNARCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Ilona NASIADKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Emilia OLEKSIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Artur POZOREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Jan PRZYWOŹNYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Erwina Lilia RYŚ-FERENSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Dorota Janina STALIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Marek Szczepan SUDOMIRSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Ewa SZYNKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Bożena Jadwiga ŻELAZOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Andrzej BITTELKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Monika Agnieszka CZAJKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Dominika Małgorzata FIGURSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Marcel Józef KLINOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Łukasz Jerzy KUDLICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Krystyna Bożena KWASIBORSKA-PRZYCHODZKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Piotr KŁOSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Katarzyna LUBIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Damian Dariusz OLSZEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Urszula Maria STARUŻYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Stefan TRACZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Michał Adam WALEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Piotr WOJCIECHOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Krzysztof BOSAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Kamil CHRUSTOWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Piotr FILIPEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Anna Zofia JANASZEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Anna Jadwiga PINTARAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Tomasz RUTKOWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Michał STOLAREKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Alina Barbara WAWERKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Sławomir Michał BATÓGKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Mariusz DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Joanna KOLC-KRAŚNIEWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Sabina Marianna LIPIŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Vy NGO VANKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Marcin Michał OSTAPKOWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Agnieszka PIETRZAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Norbert PIETRZAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Aneta RUTKOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Krzysztof Stanisław STECKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Jolanta Ewa SZTORAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Ryszard Wojciech TOMCZYKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Kamila Maria BOGUSZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Ludwika Jadwiga CHEWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Sławomir Jan GÓŹDŹKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Aleksandra GRZĘDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Adam JANCZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Marek Grzegorz JĘDRZEJCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Andrzej Ryszard KICMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Joanna KOBRYŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Mateusz KUCZABSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Grzegorz Michał LIPIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Konrad Szymon RYTELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Dorota SOWIŃSKA-KOBELAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Zbigniew WITASZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Iwona Zuzanna BEDNARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Tomasz DĄBAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Adam Remigiusz DOMARADZKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Ewa Jolanta GMITER-ROGALSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Karol KULASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Dariusz PROKOPOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Jerzy RYBAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Beata Anna SEROCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Romuald Tadeusz STAROSIELECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Jerzy WYSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Katarzyna Karolina ZBUDNIEWEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
7Teresa BORKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Janusz Paweł BUKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Mikołaj DUNINKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Bernadetta DUTKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Tomasz Józef FERSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Krzysztof KAWĘCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Lidia Barbara LENIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Elżbieta Maria MŁOCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Janusz Waldemar PIOTROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Wiesław Marian POPIELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Ewa Anna ROWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Aleksander Miron ZARĘBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Kazimierz Andrzej ZYCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Justyna Bernadetta BANACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Jacek BIŃKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Jadwiga BOCZKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Sławomir Paweł GUZIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Zbigniew JACHNICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Wioletta Marta JACHOWICZ-WRÓBLEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Jarosław Damian KORZYNOWKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Renata Ewa ROMBEL-ZAKRZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Jacek WILKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Marta WŁODARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Grzegorz Jerzy ZAKRZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Jacek Michał BOBORYCKIKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
7Izabela Katarzyna JARZYNA-BŁASZCZAKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
7Piotr Grzegorz MANARCZYKKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
7Krzysztof MYSZKAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
7Czesława PARDAKOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".