Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | BORNOWSKA Katarzyna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | FERENS Aleksander Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ISKRA Katarzyna Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KACPRZAK-SZYMAŃSKA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KEMPA Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OZIMEK Jan Szczepan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RAKOWSKI Ludwik Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DUDA Katarzyna Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | FRASSINELLI Joanna Klaudia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | GADZINOWSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MAĆKOWIAK Jerzy Daniel | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | PIETRZAK Jakub Oskar | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | ŁUCZKA Wojciech Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BROCIEK Marek Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GRUDOWSKA Agata Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JAGODZIŃSKI Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JAKUBOWSKA Anna Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MOLENDA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ROGOZIŃSKA Magdalena Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WAJDA Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MALIŃSKI Julian | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | RYCZKOWSKA Teresa Marzena | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | SÓWKA Maciej Edward | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | SWACZYŃSKA Magdalena Lidia | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | SZCZUROWSKI Dawid Mikołaj | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | BOROWSKI Adam Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | HRYCYSZYN Daniel Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KARCZEWSKA-ROZŁUCKA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | POBOŻY Błażej Leszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RZEMIENIEWSKA-KUSZPIT Monika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SAKIEWICZ Michał Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TOMASZEWSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ANIOŁ Grażyna | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
1 | CZARNECKI Janusz | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
1 | NAGAJ Norbert Adrian | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
1 | PRUSZYŃSKA Agnieszka Anna | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
1 | TRZONKOWSKI Dariusz Jan | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
1 | ABŁAMOWICZ Elżbieta Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KIELICH-RAINKA Hanna Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOWALCZYK Edward | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MUSZYŃSKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | OLCZAK Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SADOMSKI Jakub Daniel | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BASTECKA Justyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | DULSKA Hanna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | JACHOWICZ-WRÓBLEWSKA Wioletta Marta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | KWIATKOWSKI Tomasz Adam | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | PIENIAK Karol | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | SYKULSKI Paweł Roman | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | WEREMCZUK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | KARAPETYAN Lilit | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | LECHOWICZ Piotr Daniel | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | ROMANOWICZ Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | SADOWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | ZAJĄCZKOWSKA-HERNIK Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | ZDUŃCZYK Agnieszka Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | ŁUKASZEWSKI Piotr Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | BEDNARCZYK Krystyna | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
1 | BOREK Adam Sławomir | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
1 | RYNKOWSKI Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
1 | WOLFF Aleksandra | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
1 | ZGÓDKA Andrzej Wojciech | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
2 | HAĆ Adam Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LACEK Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | OLESIŃSKI Bogdan Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | RAFAŁOWSKI Robert Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | STRZAŁKOWSKI Krzysztof Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | UZDOWSKA-GACEK Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŁĘGIEWICZ Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CIUPKA Tomasz Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KRAUZ Magdalena Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | NAMYSŁOWSKI Andrzej Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | PAJZERT Szymon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SKARPETOWSKA Agata Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | ŻANECKA-TROJAN Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | BIELSKI Karol Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DOBOSZ Daria Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KRAWCZYK Marek Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | NOWOSIELSKI Kamil Ernest | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PETELICKA Agnieszka Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PETRONI Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RYBUS-TOŁŁOCZKO Andrzej Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DĄBROWSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DOBROMILSKI Jakub Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GRODZKI Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOWALSKI Wiesław Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KRAJEWSKI Jarosław Karol | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SZCZERBA Ewa Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZABŁOCKA Alicja Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ĆWIEK Benedykt | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
2 | KORZENIECKA-PODRUCKA Zofia | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
2 | KWIATKOWSKI Michał Sergiusz | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
2 | PASIERBOWICZ Grażyna Maria | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
2 | ZIELIŃSKI Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
2 | BĄCAL Piotr Marcin | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | BUDZYŃSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | CZERWIŃSKA Maria Jolanta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | GLIKSMAN Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | KLONOWSKI Piotr Roman | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | MIKITA Mateusz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | STAWICKI Sylwester | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | BIRANOWSKA Bożenna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | CZERANOWSKA-JASTRZĘBSKA Hanna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | KALINOWSKA Paulina Adrianna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | KOWALSKI Jarosław Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | KUŚMIERCZYK Marcin Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | STRZEMBOSZ Piotr Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | SULIGA Jeremi Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | IWANOW Andrzej | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
2 | NADSTAWNA-LACEK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
2 | NAGADOWSKA Marlena | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
2 | RUDZIŃSKI Jan Tadeusz | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
2 | SŁONIŃSKI Witold | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
3 | DĄBROWSKA Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GÓRECKI Miłosz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KUCHARSKI Tomasz Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KUNOWSKI Jędrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MAJCHRZAK Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PAPROCKA-ŚLUSARSKA Wioletta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SZOSTAK-SMITH Izabela Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | FIJAK Marta Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | GAJEWSKI Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KOTKOWSKA-PYZEL Joanna Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KRAWCEWICZ Wiktor Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | PARZYCH-GÓRSKA Urszula Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | RADOMSKA Katarzyna Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SZOKA Romuald | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | URBAN Oskar Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KOŚCIŃSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | NASIADKA Ilona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SKARŻYŃSKI Edgard Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SOĆKO Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | STELMAŃSKA Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | UGRYN Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WIŚNICKI Jacek Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WOJTYNIAK Małgorzata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KABACZYŃSKI Piotr Mieczysław | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | NOWAKOWSKA Roksana Anna | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | SOCHOCKI Dariusz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | WITKOWSKI Stanisław Mirosław | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | WRZOSEK Lucyna Aleksandra | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | BATKO Wiesława Cecylia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | HEREŚNIAK Beata Bożena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KAZIKOWSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LISIECKI Paweł Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MELAK Andrzej Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | OLSZEWSKI Andrzej Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SAMONEK Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WĄSIK Cezary | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOSEK Andrzej | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
3 | PAWŁOWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
3 | PIĄTKOWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
3 | WIŃKOWSKI Zenon | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
3 | ZALEWSKA Hanna Grażyna | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
3 | JAWORSKA Apolonia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KIELICH Jan Teodor | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KOŁAKOWSKI Marcin | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SADOMSKI Andrzej Daniel | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZAWIRSKA Aleksandra Magdalena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BARDADYN Barbara Joanna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | CZERWIŃSKI Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | GALAS Robert | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | KALBARCZYK Ewelina Emilia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | KORNACKA Alicja Józefa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | TARKOWSKI-KILISZEWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | WITKOWSKI Filip | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | ŻYŁOWSKA Karolina Zofia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | FURMAN Filip Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | KACPRZAK Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | KACZYŃSKA Krystyna Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | POPŁAWSKI Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | RABCZON-MAZOWIECKA Mariola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | SATURSKA Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | SZUBA Miłosz Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | VERHEYEN Justyna Renata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | AWDZIEJCZYK Tomasz | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
3 | CZERSKI Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
3 | DOMAŃSKA Romana Mieczysława | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
3 | PYC Andrzej Sławomir | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
3 | WASILEWSKA-MIERNICKA Grażyna Janina | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
3 | WĄTKOWSKA Jadwiga Elżbieta | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
3 | ZAWADZKA Anita Ewa | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
4 | BACZEWSKA Dorota Olimpia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BIEŃKOWSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | CHLUDZIŃSKA Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JANKOWSKI Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KRAŚNIEWSKA Lilianna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | LEWANDOWSKA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MANISTA Krzysztof Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PAWLAK Patryk Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | RABOSZUK Wiesław Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SZCZEPANIAK Janusz Ludwik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BILIŃSKI Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | BULANDA Krystian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | GARWACKA Iwona Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | IWANIAK Ilona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | KRASUCKI Henryk Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | RESZCZYŃSKA Edyta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | STELMACH Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | STRZELECKI Krzysztof Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | SZCZECHOWICZ Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | WOJDA Justyna Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | CHRZANOWSKI Witold | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KRAWCZYK Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | NADRATOWSKI Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | OBERMEYER Paweł Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PERZYŃSKA Elżbieta Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | STOBIECKI Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | STRUZIK Adam Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SZWEJKOWSKA Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WOJNAROWSKI Konrad | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ZADROŻNA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | LAUTERBACH Artur Andrzej | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | OZIMKIEWICZ Dawid | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | RUTKOWSKA Aleksandra | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | SIEMIENIAKO Edyta Anna | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | ŻUCHEWICZ Wiktoria | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | CHOCHOLSKA Beata Dagmara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CICHOLSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CZAPLIŃSKI Artur Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CZEŚNIK Alicja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GAJEWSKA Maria Bożena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOŁODZIEJSKI Albert Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KWASEK Aleksandra Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MARTYNOWSKI Marek Eryk | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ORLIŃSKI Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WOJCIECHOWSKA Angelika Julia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KALKUCIŃSKI Dariusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
4 | LANGA Małgorzata Grażyna | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
4 | MAZUREK Bożena Ewa | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
4 | POŁANECKI Paweł Mieczysław | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
4 | PRUS Wiesława | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
4 | WIŃKOWSKI Jacek Robert | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
4 | WITKOWSKI Sławomir Tomasz | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
4 | BURCHARDT Leszek Grzegorz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | BURSKI Marek Antoni | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | GOŁACKA Małgorzata Halina | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | KORWIN-MIKKE Dominika Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | KOSSAKOWSKA Teresa Jadwiga | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | MIERNIK Marcin Daniel | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | POMIANOWSKA Kamila Alicja | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | STAWICKI Grzegorz Henryk | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | ZIĘBA Piotr Karol | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | AMBROZIAK Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | FELCZAK Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | GRZYMAŁA Iwona Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | JABŁOŃSKI Rafał Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | KOWALSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | KUBIAK Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | PRZYBYLSKA Liza Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | SZADKOWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | ZIELIŃSKA Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | ŻUK Karol Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | CZERSKA Anna | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
4 | ICKIEWICZ Adam | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
4 | MAŁACHOWSKA Katarzyna Edyta | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
4 | OWCZAREK Piotr Paweł | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
4 | PORĘBSKA Dominika Maria | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
4 | ROSŁONIEC Michał | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
4 | WOLFF Maciej | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
5 | BIELAWSKA Irena Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | BORS Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | BURDON Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | JANAS Dagmara Marlena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | NOWACKA Magdalena Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | RAJKOWSKI Rafał Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | TOKARSKI Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | WITKOWSKI Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ZAWODNIK Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | DREWNIK Blandyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | FAJDEK Patryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | GORYCKI Zygmunt | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | JAGIEŁŁO Elżbieta Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | KACPRZAK Artur Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | MACHAJEK Przemysław Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | MARYNIAK-GAWRYLIK Grażyna Janina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | STRZELEC Piotr Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | WABIK Kamila | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | BRYMORA Cezary Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | DYBUS Jarosław Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | DŁUGOSZ Paweł Witold | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | JAROSZEK Ilona Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | JAWORSKA-KOWALSKA Edyta Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KWIATKOWSKA-STANIAK Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PAJĄCZKOWSKA Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PAPIS Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PRZYBYTNIAK Leszek Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GŁOGOWSKI Michał Karol | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KOWALSKI Jakub Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MIERZEJEWSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MURAWSKA Magdalena Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | NALBERSKI Wojciech Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | PIWARSKA Weronika Aleksandra | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SKOCZ Hanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WIETRAK Edyta Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | ZWIERZCHOWSKI Cezary Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | FRĄCZKIEWICZ Izabela Magdalena | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
5 | JAROSZEK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
5 | KOTOWSKI Marcin Robert | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
5 | STEFAŃSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
5 | SUMERA Stanisław Franciszek | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
5 | ZACZEK Sylwia Katarzyna | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
5 | JAWORSKI Marek Zbigniew | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
5 | MĄKOSA Ewa Barbara | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
5 | MAROSZEK Adam Jarosław | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
5 | MOSTEK Janusz Leszek | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
5 | OZIEMSKA Ewelina Anna | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
5 | RACZYŃSKA Jolanta | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
5 | WIŚNIEWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
5 | DZIEDZIC Marek Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | GĘBSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KOMOSA Elżbieta Agnieszka | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KOWALCZYK Dorota Beata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KUPIS Michał | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | PIASECKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | TYCZYŃSKA Agnieszka Natalia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | TYCZYŃSKI Bartosz Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WŁOSIŃSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BAŃKOWSKI Maciej Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | KAMIŃSKA Ilona | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | KLONOWSKA Elżbieta Wiesława | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | MULARCZYK Jacek Robert | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | PODLAK Paweł Marcin | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | SOŃTA Agnieszka Bożena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | DĄBROWSKI Jarosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | KUPISZ-DĄBROWSKA Marlena Marta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | MADEJ Monika Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | MIECZNIK Janusz Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | PAŁGAN Damian Gniewomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | WALIGÓRSKA Elżbieta Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | WYSOCKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | ZAJĄC Anna Ewelina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | BUDZISZ Hanna Wanda | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
5 | GIEDROJĆ Stefan | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
5 | MIERNICKI Jan | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
5 | SZYMAŃSKI Sylwester Hubert | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
5 | WIĄCZEK Katarzyna Barbara | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
5 | WODYŃSKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
5 | ŻYWEK Beata | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | CHABERSKI Krzysztof Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | DĄBKOWSKI Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | DANIELAK Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | DANILUK Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | DZIADAK Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | JASIONEK Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | LANC Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | MICHALAK Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | PŁOCHOCKI Tomasz Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | SAWICKA Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | WÓJCIK Maciej Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | BORUCH Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | CZEKANOWSKA-MIKICIŃSKA Barbara Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | DUMA Józef Lech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | GARBARCZYK Martyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | GROCHOWSKI Wojciech Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | KAPUSTA Dominik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | LESIŃSKA Hanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | MACIEJEWSKI Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | PĘKUL Daria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | ABRAMCZYK Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | CZYŻ Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | GRZESZCZAK Mirosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | KOWALCZYK Rafał Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | NALEWKA Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | ORZEŁOWSKA Janina Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | PASTERNAK Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | PODBIELSKA Monika Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | RÓZGA-MODRZEJEWSKA Marta Luiza | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | ULATOWSKI Maciej Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | ZBYTEK Waldemar | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | DZIUBAK Joanna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | KLIMEK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | MIKA Wojciech Zygmunt | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | PAPROCKI Mateusz Maciej | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | ZBOINA Janusz Adam | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | BĄBIK Janusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | HABIERA Adam | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | JANKOWSKA Aneta Elżbieta | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | RUTKOWSKA Sylwia Julita | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | STASIAK Robert | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | DĄBROWSKI Sylwester Wacław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | GRABOWSKI Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | IGNATOWICZ Anna Natasza | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | KASZUBA Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | KOTOWSKI Janusz Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | KUDELSKI Wojciech Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | ROMAŃCZUK Józef Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | WARGOCKA Teresa Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | WINIARSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | WOŹNIAK-SIONEK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | BORK Paweł Waldemar | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
6 | DENIS Barbara | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
6 | KONARZEWSKA Maria | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
6 | KRASIEŃKO Piotr | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
6 | LESZCZYŃSKI Wojciech Marcin | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
6 | MAJSTEREK Aneta | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
6 | WĘGRZYN Emilia | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
6 | BŁOŃSKA Anna | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
6 | CZARNOCKA Katarzyna Edyta | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
6 | KRASNODĘBSKI Dariusz Paweł | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
6 | PAWŁOWSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
6 | SOCHOCKI Jan | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
6 | STEFAŃSKI Jerzy | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
6 | WOJEWÓDZKA Żaneta | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
6 | ZADROŻNIAK Grażyna Janina | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
6 | ŁUGOWSKA Elżbieta Ewa | KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ |
6 | KORZYŃSKI Robert | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | KOŚNIK Robert | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | KOZIERONEK Radosław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | MAJCHRZAK Anna Dorota | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | MAZURKIEWICZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | BARTYZEL Jacek Władysław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | HUSIEW Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | JACHOWICZ-WRÓBLEWSKI Jacek Artur | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | JASTRZĘBSKI Jakub Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | KACZYŃSKA Renata Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | KOZARZEWSKI Mateusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | PERKOWSKA-MAGRYTA Dorota | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | SZTETNER Krzysztof Kacper | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | WŁODARCZYK Marta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | BOGUMIŁŁO Elżbieta Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | DOBOSZ Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | JÓŹWIAK Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | KRASNODĘBSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | KWIATEK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | MARZOCH Mateusz Bożydar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | MIKULAK Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | MULAWA Justyna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | SITNIK Magdalena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | STARZYŃSKI Rafał Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | USIĄDEK Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | BLOCH Oliwia Marta | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | LACEK Przemysław | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | OŚWIT Stanisław | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | PAŹ Angelika | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | ROSŁONIEC Natalia | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | SĘK Rafał | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | TOMCZUK Tomasz Paweł | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | WOLFF Michał | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | WRÓBLEWSKI Dariusz Tomasz | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
6 | ZARĘBA Małgorzata Agnieszka | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | HEJNOWICZ Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | JAJSZCZAK Agnieszka Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | JASZCZAK Rafał Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | KACPROWICZ Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | KOCZOROWSKA Jolanta Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | PISKORZ Piotr Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | PODSĘDEK Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | ŚMIETANKA Aleksandra Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | SULICH Igor Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | WIECZOREK Cezary Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | WOJCIECHOWSKI Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | ZAKRZEWSKA Jadwiga Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
7 | GAWKOWSKI Bartosz Konrad | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | HOFFMANN Rafał Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | KARPIŃSKA Joanna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | KOZIELSKA Liliana | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | KUBIAK Jacek Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | MIKULSKI Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | NOREMBERG Magdalena Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | PIECHUCKA Firuza | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | PIENIĄŻEK-FIBICH Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | SAWICKA Ewa Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | SZYMAŃSKA Izabela Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | ZAPORSKI Wiktor | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | ZIEGLER Łukasz Lucjan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
7 | BENEDYKCIŃSKI Grzegorz Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | BIERNACKA Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | GAWKOWSKI Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | KALISZYK Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | KRUPA Lidia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | MORAWIK Anna Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | OLEKSIAK Emilia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | PŁACZEK Tadeusz Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | SAWICKI Emil Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | STALIŃSKA Dorota Janina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | SŁAWIŃSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | WERDER Jacek Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | ZALEWSKI Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
7 | BORKOWSKA Izabela Karolina | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
7 | JAGLIŃSKI Artur | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
7 | PAPROCKA Marta Anna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
7 | POGORZELSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
7 | SATALECKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
7 | GORĄCZYŃSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
7 | GORĄCZYŃSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
7 | ROWIŃSKI Kamil | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
7 | SÓWKA Anna | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
7 | SWACZYŃSKI Marcin Michał | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
7 | BOGDAN Marcin Edward | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | CZAJKOWSKA Agnieszka Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | FRELISZKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | KACZMARCZYK Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | KALINOWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | LUBIAK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | NIEZABITOWSKA Iwona Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | OLSZEWSKI Damian Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | PERKOWSKI Robert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | PRÓSZYŃSKI Michał Feliks | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | RADKIEWICZ Małgorzata Wiesława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | SIPIERA Zdzisław Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | TRACZYK Stefan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | BUJALSKI Wiktor | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
7 | DOMARADZKI Adam Remigiusz | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
7 | JACHNICKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
7 | KORSZLA Izabela Aneta | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
7 | RUMIŃSKA-BARDET Mariola | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
7 | RYGIELSKI Mirosław Jan | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
7 | STEFAŃSKA Anna Renata | KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI |
7 | DOMAGALIK Adam Jan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | DYMOWSKA Małgorzata Cecylia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | KASPERCZYK-DOMAGALIK Kamila | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | MAKAREWICZ Danuta Janina | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | PAPIS Wojciech | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | POŁEĆ Dariusz Jerzy | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | STASIAK Andrzej Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
7 | BASTECKA Lidia Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | GÓRSKA Zofia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | GRAJKOWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | GRUSZECKI Leszek Stanisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | KIDA Oskar Przemysław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | KOLADKO Maja | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | KORNATKO Iwona Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | KOSSAKOWSKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | PIENIAK Mariusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | PLEBAN Marzena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | PTASZNIK Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | TAMIOŁA Robert | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | WOŹNIAK-BARTYZEL Agnieszka | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
7 | BARTNIK Łukasz Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | CYNKIER Tomasz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | JASIK Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | KOWALCZYK Tadeusz Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | KRAWCZYK Urszula Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | KWITOWSKI Wojciech Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | NIEWIADOMA Magdalena Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | RYTEL Konrad Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | ŚWIERGOCKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | SZYMAŃSKI Karol Artur | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | WARDAL Andrea Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | WIPLER Marta Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | WOLSKA Mariola | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
7 | BOCZKOWSKA Katarzyna Bożena | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | CZERSKI Tadeusz Wacław | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | GROŹNIAK Irena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | KĘDZIERSKI Paweł Grzegorz | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | KUSZELEWSKI Paweł Stanisław | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | PAJER Wojciech Tadeusz | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | RĘBEK Alicja | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | RYKOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | SENDECKI Eugeniusz Mieczysław | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | SOKOŁOWSKA-ALSHIMISAWI Jadwiga Gabriela | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | STĘPIEŃ Marzena Agnieszka | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | WIERZBICKA Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
7 | WODYŃSKA Anita | KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Województwo mazowieckie - wybierz powiat:
miasto na prawach powiatu OstrołękaWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".