Wybory samorządowe 2018 wojewodztwo opolskie - wybory do sejmiku województwa opolskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w województwie opolskim

Wybory do sejmiku województwa opolskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Anna Rozalia CZARNECKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Łukasz Ludwik DYMEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Tadeusz JARMUZIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Zbigniew Eugeniusz KUBALAŃCAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Katarzyna Elżbieta MAZUR-KULESZAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Maria Stanisława MISZTALKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Szymon Przemysław OGŁAZAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Monika OŻÓGKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Piotr Rafał PIASECZNYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Janusz Roman TRZEPIZURKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Teresa Janina DUNIKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Dionizy DUSZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Agata GĄSOWSKA-KRAMARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Paweł Jan KAMPAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Justyna KOWOLKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Zbigniew KOZIARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jolanta Maria MOKRZYCKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Andrzej Józef NAMYSŁOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jerzy SZKOLNYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Adam Adrian ZAGOŻDŻONKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Anna Małgorzata CZYRSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Daniel Rafał LISIŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Jerzy Marek NACKOWICZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Henryk Adam NEUGEBAUERKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Krzysztof POLAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Karolina Genowefa STARKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Adrian Marcin SULIKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Edyta Diana SŁAWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Joanna Wanda BRONOWICKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Grzegorz BURGHARDTKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Kaja FILACZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Maciej Jan KRUSZKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Szymon PYTLIKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Bogusław Łukasz DECKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marcin Krzysztof OSZAŃCAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dorota Joanna PIENIACHAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Grzegorz Adam SAWICKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Roland Zygmunt SPYRAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jadwiga Julianna STERNIUKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jerzy SZCZAKIELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Agnieszka Danuta SZERNERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Henryk Janusz WAWERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Agnieszka Izabela ZAGOLAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mariusz Janusz BOCHENEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Anita Katarzyna CHOJKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Tomasz Adam GABORKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ryszard Marian JANKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Teresa Helena JAZŁOWIECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marek KĘDZIERSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Izabela Barbara MAJERSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marcin Michał OCIEPAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krystyna POCZTAREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ryszard Józef SZRAMKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jacek Bernard BARTNIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Monika Anna BARTNIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Danuta Urszula GRELAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Daniel SZKARUPSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Jacek WALCZAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Małgorzata Aneta DŁUGOSZKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Małgorzata JANIK-JANKOWSKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Krzysztof Józef RIEWOLDKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Anna Barbara ŚLEZIONAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Zbigniew Józef STYRNAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Bernard Andrzej TEICHMANNKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Grzegorz Jacek GUZIKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Bogusława Maria KONOPKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Dorota Barbara KULIK-NOWAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Paweł Kazimierz OBORSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Zygmunt Marek ŁUBIŃSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Przemysław BIELECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Agnieszka Maria DAWIDKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Wojciech Jan JAGIEŁŁOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Kacper Jan KWIATKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Rafał Mateusz MASŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Tomasz Józef SOPYŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Małgorzata Jadwiga SOWADA-KUPIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Sylwia Dorota UFAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Krzysztof Kamil ŻURAKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Aleksandra Krystyna ŁUCZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Rafał Jan BARTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Krystyna Maria KONIECZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Hubert Jerzy KOŁODZIEJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Beata Władysława KUBICAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Ilona Patrycja LENARTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Aneta Gabriela LISSY-KLUCZNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Melania Cecylia POLEDNIAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Aleksander SACHANBIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Henryk Paweł SZYMAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Engelbert Krystian SŁOWIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
1Longin BARTNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Lucjan KOBYLAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Ewa Aldona MIESZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Dominik Mateusz MUSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Stanisław OLSZOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Ewa Małgorzata SIENKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Konstancja Maria WENCELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Igor Jakub ŁOPATOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Zbigniew BIENIASKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Andrzej BUŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Janusz Stanisław GAŁKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Szymon Piotr GODYLAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Elżbieta Ewa HADAŚKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Katarzyna Aleksandra JURANEK-MAZURCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Jolanta Alina WILCZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Waldemar Piotr BOCHENEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Tadeusz CHMIELEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Beata Maria DENISIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Maciej KACZORKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Radosław Szymon MATYSIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Beata Maria POPCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Katarzyna Elżbieta SŁAWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Anna Danuta BARYŁOWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Kamila Maria JAROŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Andrzej KOSTUREKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Katarzyna KRZEMPEKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Jerzy Antoni OCHMANKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Lidia JĘDRYSIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Ryszard Bogusław KUCHCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Bernard Walenty MIKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Stanisław RAKOCZYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Jolanta Cecylia RUDZIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Katarzyna WOJCIECHOWSKA-BUTRAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Natalia Agnieszka ZAJĄCKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Magdalena Elżbieta BUŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Teresa Zuzanna CEGLECKA-ZIELONKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Waldemar Zdzisław KOŚCIELNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Adam Stanisław MARTYNISZYNKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Anna Krystyna MERYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jerzy Józef NIEDŹWIECKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Rafał Sebastian TROJANOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Andrzej Władysław KOSTYRKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Anna Irena KULCZAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Bartosz Izaak PAWLAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Maria ROMANIUKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Maria Elżbieta SCHMIDTKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Marek Jan CZAJAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Beata Maria HERIANKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Marta SENDALKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Dariusz Józef WACHOWSKIKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Marcin Dariusz WOCKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Jadwiga BAGIŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Maria Dorota IZBICKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Marian KOŁODZIEJKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Stanisław MICHAŁKIEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Jerzy SZYNDLERKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Ludwika Anna GRONEK-KAŁUŻAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Ilona Barbara KOSTECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Justyna Cecylia KULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Mateusz Mirosław MAGDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Piotr Jan PURULKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Magdalena Anna ROKOSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Mateusz Dominik SOPPAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Ryszard CZEKAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Wojciech Jarosław MALINOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Ewelina Agnieszka PIERÓGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Szymon Franciszek SMOLIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Iwona SZCZEPAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Andrzej Józef WEINTRITTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Paulina WIERZBICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Kryspin Tomasz CIEPLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Herbert Wincenty CZAJAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Alicja CZYŻKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Jan Józef DZIERŻONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Patrycja Maria KARPIŃSKA-URYGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Monika Patrycja ORTMAN-BARANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Marianna Jadwiga SKORUPAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
2Katarzyna SAWCZUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Ryszard Stanisław SKAWIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Jarosław SKIBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Marcel Wojciech STACHURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Liliana Teresa WENCELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Marzanna Aleksandra GĄDEK-RADWANOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Brygida KOLENDA-ŁABUŚKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Ewa Helena MUC-KLIMEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Mariusz PLASKOTAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Andrzej Alfred SAŁACKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Zdzisław Jan SIEWIERAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Robert WĘGRZYNKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Olga Helena GAIDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Anna KAMPAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Marian Tadeusz MAGDZIARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Stanisław NOWAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Małgorzata Joanna OCZOŚKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Kazimierz PIETRZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Dorota Anna TOMALAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Sabina Natalia FARONKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Paweł Józef MUCHAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Piotr Damian PELJANKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Aleksandra Iwona SZYPOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Mirosław Józef WASIUKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Ewa Barbara GOLAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Tomasz Teodor KIELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Michał Antoni KLIMEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Helena Maria KOCHANKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Danuta Teresa KUPNYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marek Józef NEUWALDKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Agnieszka Danuta WIECZOREK-GRINERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Izabela Krystyna KUCZMAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Roland Józef MUTWINKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Piotr NIEWADZISZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Elżbieta Anna PECZKISKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Andrzej TOKARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bogdan Stanisław TOMASZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Beata Małgorzata TWOREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jarosław GÓRNYKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Józef JANICKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Regina KAMIŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Henryka Zdzisława MARCISZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Katarzyna Joanna SOKOŁOWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Grzegorz Robert BRONCELKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Krystyna KISLINGERKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Dawid Roman MOCKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Gabriela ROCHATKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Andrzej Stanisław WIECZOREKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Beata Bronisława DENYSKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Janusz Bronisław NOWAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Jan STYSIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Barbara SZYNDLERKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Witold Sylwester WITOSZAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Sławomir Czesław BOJARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Elżbieta Maria MORKISKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Ireneusz Waldemar MRÓWKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Szymon Józef PAJĄKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Iwona Elżbieta SZKUCIK-JĘDRZEJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Andrzej SZYMAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Justyna Magdalena WADOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Edyta Maria GOLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Bernard Adam GROEGERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Roman Jacek KOLEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Krystyna PRZEZDZIENK-GRZYBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Dorota Maria RAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Zygfryd Franciszek STEUERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Konrad Józef WACŁAWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
3Dawid Mateusz GAJERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Gilbert Tobiasz KANDZIORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Dagmara Katarzyna KRYSZYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Kinga Agata SUROWIECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Marek Józef SZCZEPANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Krzysztof Michał FEJDYCHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Ewelina Justyna FERETKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Henryk Paweł MAŁEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Janina Władysława OKRĄGŁYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Alicja Józefa POLAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Wiesława Izabela WÓJTOWICZ-BUNCZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Zbigniew Józef ZIÓŁKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Anna Maria CHAMALAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Bogusław Tadeusz GALLAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Mirosław Ryszard KAMIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Aleksandra Zuzanna KRUPAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Łukasz Jan LISOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Łukasz PODOLSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Romana Kamila SNIEGONKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Andrzej Oswald DROSTKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Grażyna JUSZCZYKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Paweł Jan MARYNIAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Sandra MAZURKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Ruta Anna MŁYŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Marta Maria BEDNARCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Anna Małgorzata BURAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Krystyna Maria CZYŻEWSKA-ZIĘBAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marian Franciszek GORECKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Kazimierz GŁOWACKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Józef ILUKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Kazimierz PYZIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Leszek ANTOSZCZYSZYNKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Sylwia Franciszka CZERWIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Joanna Marta CZOCHARAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Stanisława MAZURKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Andrzej Michał MROWIECKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Piotr Bogusław SEMAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Lucjusz Adrian STANDERAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Bartosz Marek KOWARAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Bartosz Adam PUKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Antoni STANKIEWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Genowefa WOJNARKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Julia Maria ŻOŁEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Klaudia Janina KOWALSKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Elżbieta Beata KUBASKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Krzysztof Michał LOREKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Mirosław Sebastian PATOŁAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Agnieszka Małgorzata ZUZIAK-RUDECKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Justyna KOSMALA-OGNISTAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Przemysław Sebastian KRAWIECKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Paweł Piotr ŚLEPECKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Kamil SMOLUCHKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Marta Maria SOWAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Dorota Lidia BEDRYJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Beata Renata KARCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Aleksandra Aldona MIĘCZAKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Katarzyna PODKANOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Hubert Jerzy SIMONIDESKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Jan SZCZEGIELNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Mateusz Marcin SŁOBODZIANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Zuzanna Teresa DONATH-KASIURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Krzysztof Piotr DŁUGOSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Zuzanna Wiktoria HERUDKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Mirosław Piotr LASARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Bogna Melania LEWKOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Natalia Agnieszka WIECZOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Fabian Walenty ŻOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
4Radosław BARGIEŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Jan Stanisław BARTNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Agnieszka Maria FILCEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Tomasz JARECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Jolanta Halina KWIECIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Aldona Joanna MIESZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Jarosław Jan STASIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Zbigniew BUCZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Jolanta Barbara BŁASZCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Artur Jerzy KOWALSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Krzysztof PUSZCZEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Aleksandra Lucyna PYTLIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Izabela Ewa SPYCHAŁA-NIEDŹWIECKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Piotr Jakub WACHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Katarzyna Anna WARCHAŁKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Bogusław Jerzy WIERDAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Stanisław Wiesław ARCZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Artur Wojciech BANASIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Krystyna GÓRSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Joanna Magdalena KONIECZNAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Jerzy Stanisław PIETRASZKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Mateusz Bolesław ŚLIWAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Krystyna WILKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Władysława Krystyna WRÓBELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Józef ŁUCZKÓWKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Andrzej Adam CAPAŁAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Aneta Aleksandra CISAKOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Anna Magdalena KYCIAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Michał MICHALSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Piotr Wojciech OSIADŁYKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Leszek Janusz FORNALKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Krzysztof GIŻAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Beata Jadwiga JURALEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Dorota Edyta KANIAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Antoni Jacek KONOPKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Norbert Jan KRAJCZYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Miłosz Stanisław KROKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Anna MADEJSKA-BARANOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Alina Magdalena MIELNIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Dariusz Paweł BYCZKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Barbara Zofia BŁACHUTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Leszek Piotr DAROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Władysław Jan KAMIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Mariusz Tomasz LITWINOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Martyna Barbara NAKONIECZNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Edyta PEIKERTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Daniel Jan POTOCKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Danuta Iwona TRZASKAWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Dariusz Ludwik CZAPKOWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Zbigniew Henryk DZIĘGIELEWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Michał Jan MALIŃSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Izabela Dominika WĘGRZYNKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Anna WILSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Sebastian Józef BEDNARCZYKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Anna Agnieszka CHARĘZAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Tomasz Kacper JANIKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Lidia Władysława KRYCZEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Marzena Teresa RADOŃKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Jerzy Józef FAŁATKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Sabina Elżbieta JAKUBOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Maciej Mariusz KRZYŻOWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Dariusz Władysław PYSKATYKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Małgorzata Ewa WOJTASKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Mariusz Władysław GRADKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Maksym Jan MACHNIOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Mateusz Paweł MAŁEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Ewa PIECUCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Alicja PYZIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Kamila Krystyna RZOŃCAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Magdalena Monika ŚWIĘTALSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Robert TISTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Michał Andrzej WELENSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Apoloniusz Rafał BIELUŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Anna DZIONYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Andrzej Tomasz KONIECZNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Jerzy SIEMBIDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Gracjan SUDUŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Katarzyna SUDUŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Patryk SUDUŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Anna Agnieszka WOŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".