DOMINAS Leszek |
DULSKI Artur Hubert |
KROTEWICZ Jarosław Mikołaj |
KUBIŚ Jarosław Krzysztof |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Sandra Weronika JAKÓBCZYK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | Marlena Alina KUSIAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | Marian Jerzy STEIN | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | Justyna Katarzyna SZYMANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
2 | Monika Mieczysława CHWIOŁKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | Marek Antoni LIS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | Barbara Maria PANEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | Grażyna Weronika PYTEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
3 | Justyna Alina WIŚNIEWSKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | Urszula Lidia KROWICKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Paweł Piotr KĘDZIERSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | Kosma Wojciech ŚWIERGIEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
4 | Marianna Antonina CIERKOSZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | Piotr Jerzy LIS | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | Ewa Maria HOCAJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
5 | Ewa Katarzyna MAKÓWKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | Natalia Halina HYŁKA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | Dorota POKORA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | Damian Paweł DYBEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
6 | Józef KOŁODZIEJ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | Radosław Szczepan DUDEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
6 | Tomasz Józef LIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
7 | Bartłomiej ZUZEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Barbara JANAS | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
8 | Wiesława Cecylia OLEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
8 | Piotr Paweł FIKUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
9 | Szymon Józef POKORA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
9 | Daria Klaudia PAGACZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
9 | Małgorzata Agnieszka SKOTNIK-NAWROT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
10 | Aneta Krystyna KMIECIK-GWIZDEK | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
10 | Andrzej Jan WABNIC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
10 | Kamil WIŚNIEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
11 | Andrzej Józef OCHOCKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
11 | Iwona Wioletta WÓJCIAK | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
11 | Mariola LASOTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
11 | Maria JAKUBCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
12 | Artur Hubert DULSKI | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
12 | Mariusz Sebastian GUCFA-BARDELSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
13 | Katarzyna Anna MAŚLANKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
13 | Ewelina Elżbieta ZIMOCH-ZELEŹNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
14 | Marzena Paulina PIEKIELNA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
14 | Małgorzata Anna PATYKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
14 | Krzysztof Bogusław MAŚLANKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
14 | Robert Tomasz BISKUPSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
15 | Renata MAŚLANKA | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
15 | Alina Janina MAŚLANKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY BOLESŁAWIEC |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Bolesławiec
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".