PIĄTKOWSKI Aleksander Zbigniew |
ZOWCZAK Karolina |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Andrzej JUREWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
1 | Piotr Adam BINKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
2 | Dariusz Marcin ZAWADKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
2 | Kamil PRZONEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
3 | Jarosław Stanisław PRASUŁA | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | Dominik MŁOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
3 | Emilia SZCZEPANIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
4 | Łukasz BANASZEWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
4 | Danuta MŁOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
5 | Damian SYGA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
5 | Małgorzata FIC | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
6 | Sławomir Maksymilian JÓŹWICKI | KOMITET WYBORCZY NASZ WSPÓLNY DOM |
6 | Sylwia JAŁOCHA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
6 | Ligia KUROWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
7 | Jan SOBCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
7 | Kamil KNOTEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
8 | Przemysław CHODKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
8 | Anna KOTOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
9 | Irena KASPRZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
9 | Marcin TRZASKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
10 | Renata Elżbieta SITKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
10 | Aneta Małgorzata MICHAŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
10 | Jacek Krzysztof MĘTRAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
11 | Marika GÓRZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
11 | Marek Jan DŁUGASZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
12 | Dominik GAJEWSKI | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
12 | Adam Sylwester WASĄŻNIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
12 | Agnieszka Beata PIĘTKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
13 | Bartłomiej PAPIS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
13 | Ryszard Andrzej KAMIONEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
14 | Tadeusz LUSAWA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
14 | Izabela LASKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
15 | Tomasz PRZYBYSZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA 2024 |
15 | Dariusz Franciszek FIERKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA GMINA OSIECK” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Osieck
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".