Wybory samorządowe 2024 Ostrów Mazowiecka - kandydaci na radnych, wybory do rady i burmistrza miasta Ostrów Mazowiecka
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w mieście Ostrów Mazowiecka

Kandydaci na burmistrza miasta Ostrów Mazowiecka

BARTKIEWICZ Agata Wioletta
BAUER Jerzy
BETLEJEWSKI Hubert
KAMIŃSKI Zbigniew
PRZEŹDZIECKI Sławomir

Kandydaci do rady miasta Ostrów Mazowiecka

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 KOCZARA TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ZADROGA Jolanta IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MALEC MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŁOJEK Aneta SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SPAULENOK Jacek KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WODZIŃSKA MagdaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BIELECKI Wojciech IreneuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PIETRZYKOWSKA Magdalena MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RYBAK Hanna TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KRAJEWSKI RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 LASKA KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KONRAD BogusławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GOLIŃSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MALEC KingaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ŁADA GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WYSZOMIRSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CIEŚLUK PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GROMEK MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KWIATKOWSKA Jolanta JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
1 RADOMSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
1 ZADROŻNY ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
1 ANDRYSZCZYK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
1 PĘKSA SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
1 PRZASTEK StefanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
1 SZYMANIAK PaulinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
1 GŁĘBOCKA MarzenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
1 WOJDAK KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
1 BUGAJSKA BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
1 PISOWACKA Małgorzata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
1 JAROSZKIEWICZ Marek SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
1 DRUŻYŃSKA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
1 MADEJ AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
1 SOSIŃSKA BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
1 BOGACKI DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
1 FLAK KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
1 KUKWA RadosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
1 PRUSINOWSKA BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
1 KOSSAKOWSKA AngelikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
1 NIEDŹWIEDZKI DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
1 NOWICKA JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
1 ŁONIEWSKI RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
1 GRABOWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
2 KUKIEŁKA MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 RADOMSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SKOCZEK-ŚLIWIŃSKA Miłosława BognaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CHOJNOWSKI ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SŁAWKOWSKA Sylwia JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PIOTRAK KacperKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SŁUPEK Dorota ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WĄDOŁOWSKA Patrycja AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 STRZELCZYK TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CHOINKA DanielKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 HERMAN BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PAŁYS Waldemar JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PECURA Paweł AdrianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JARY AgataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 RADOMSKA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SKŁODOWSKI DamianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 HELCBERGIEL GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KACZMAREK Agnieszka EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PAWLUCZUK JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
2 KACPRZAK MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
2 TYL DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
2 DYLEWSKI MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
2 PASZTALENIEC DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
2 PODBIELSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
2 DUDA JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
2 RÓWNA Bogumiła KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
2 KRAJEWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
2 PRZEŹDZIECKI SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
2 LESZCZYŃSKA EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
2 POPIOŁEK Bartosz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
2 KULESZA IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
2 MADEJ Elżbieta MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
2 PAWELCZYK StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
2 JAROSZKIEWICZ Barbara JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA PRZEŹDZIECKIEGO
2 BARTKIEWICZ MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
2 OGRODNIK DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
2 DUDA SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
2 PAWLAK JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
2 IWANOWSKA IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
2 ROGASKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
2 LISTWON KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
2 SEKUŁA KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
3 BETLEJEWSKI RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WIERZEJSKI RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 OLENDER DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CZERWONKA Waldemar StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 DĄBROWSKA-GÓRSKA DianaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BURKIEWICZ Katarzyna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 TYSZKA AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ZGODA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KRYCH ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZALEWSKI EdwardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ORZECHOWSKA EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KONIECZKO JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOZŁOWSKA MilenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BRODZIK KarolinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ROJEK MartaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KUNKA MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PĘDZICH MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WILCZYŃSKA KlaudiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
3 WILCZEWSKI HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
3 RÓWNY Mieczysław StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
3 SWACZYNA Krzysztof JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
3 KAMIŃSKA EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
3 GRABIAŃSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
3 GRABOWSKI Karol RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
3 KRAJEWSKA Elżbieta ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
3 FLORCZAK SandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
3 BĘBENEK StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
3 MAGRZYK BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
3 MICHALIK KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
3 WYSZYŃSKA-KOŁAKOWSKA KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
3 WILK RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
3 KOŁAKOWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
3 NOREJKO Klaudia JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
3 RZEMPOŁUCH TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA
3 ŻACH MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w mieście Ostrów Mazowiecka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".