SOSNA Artur Wiesław |
SZYMCZYK Robert Antoni |
UJMA Krzysztof Wojciech |
WILK Justyna Jolanta |
Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | Mariola Anna PIETRUSIŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
1 | Anita Agnieszka PĘCZEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
1 | Agnieszka Dorota PIETRZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
1 | Michał Andrzej KAŁKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
2 | Urszula Zofia KOŁODZIEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
2 | Dawid Mariusz PAWLIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
2 | Halina Henryka SYNAKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
2 | Sławomir Andrzej ZWOLSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
3 | Zbigniew Józef MICHALIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
3 | Tomasz Przemysław LEWANDOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
3 | Łukasz Maria SZUMERA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA |
3 | Grzegorz Paweł WASZCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
3 | Barbara Maria PROSZOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
4 | Urszula Ewelina SERATOWICZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | Mateusz Marek KOŁODZIEJ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
4 | Paweł Krzysztof MATUSIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
4 | Iwona Ewa KOŁODZIEJCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
5 | Jarosław Mirosław KMIEĆ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KMIECIA DLA NIERADY |
5 | Łukasz Michał STRĄK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI ŁUKASZ STRĄK |
5 | Bartłomiej Robert SZYJA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
5 | Izabela Ewa TUREK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
5 | Justyna Ewelina SOBCZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
6 | Konrad Damian WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
6 | Justyna Marta KRAWIEC-PUCHAŁA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU |
6 | Joanna Iwona CHROBOT | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
6 | Marek Czesław MORZYK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
6 | Przemysław Robert PATORSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
7 | Konrad Artur WALCZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
7 | Łukasz Andrzej PALIMĄKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU |
7 | Mariusz Zbigniew KOWACKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
7 | Józef Adam WOJTAS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
7 | Janusz Aleksander PYZIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
8 | Grażyna JACHURA | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA WSPÓLNIE DLA ROZWOJU HUTY STAREJ A |
8 | Robert Daniel RAKUS | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
8 | Krzysztof Piotr WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
8 | Tadeusz Edward BAJDOR | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
9 | Bożena Grażyna DOBOSZ | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
9 | Alicja Wanda TROMCZYŃSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
9 | Leon Alfred KUTA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA HUTA STARA B |
9 | Robert Tomasz GODELA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
10 | Bożena Lidia RAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
10 | Wojciech Roman NABIAŁEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
10 | Waldemar Marek KUCIA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
10 | Beata Halina MYŚLIWIEC-KOBA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
11 | Edward Kazimierz SOSNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ W NASZYCH RĘKACH |
11 | Łukasz Mateusz SŁAWEK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
11 | Magdalena Joanna SAŁATA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA BRZEZIN |
11 | Alicja Maria ŁYKO | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
11 | Marta Teresa KANIA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
12 | Danuta Katarzyna BROSZKIEWICZ | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
12 | Marta Romualda WOŹNIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
12 | Justyna Katarzyna OCIEPA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
13 | Dariusz Tadeusz KOŻUCH | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
13 | Krystian Oktawian ŻESŁAWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA POCZESNA |
13 | Anna Wiesława WASIAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
13 | Grzegorz Paweł ŻYŁKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
14 | Danuta Aniela WOŹNIAKOWSKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA POCZESNA GWARANCJĄ STABILNOŚCI I ROZWOJU |
14 | Elżbieta Karolina TOMALA-WRÓBEL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY WILK - NOWA GMINA POCZESNA |
14 | Monika Agnieszka ŚLĘZAK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
14 | Magdalena PARKITNA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
15 | Michał Krzysztof MARKOWSKI | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNI W DZIAŁANIU |
15 | Marta Anna KULAWIK | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ARTURA SOSNY |
15 | Wojciech Edward OPIŁKA | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ KANDYDATA NA WÓJTA GMINY POCZESNA KRZYSZTOFA UJMY |
15 | Damian Robert PURGAL | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZAPOCZESNA.PL” |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w gminie Poczesna
Województwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".