Wybory samorządowe 2024 powiat brzeziński - wybory do rady powiatu brzezińskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie brzezińskim

Wybory do rady powiatu brzezińskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 DOBROSZEK Robert PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PYKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BOROWIŃSKA EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BIAŁOBRZESKI Marcin JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOTOWSKA Sylwia AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NAWROCKI DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SIKORSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GRALEWSKA-JAGIEŁŁO IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ŚLIWKIEWICZ Ryszard TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PIĄTKOWSKI Jakub MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SKIBA Marta KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GRALEC MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GRZYMSKI Sebastian ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TROSZCZYŃSKI ZygmuntKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 NOWAKOWSKA Krystyna WandaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SASIN AnetaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KRAKOWIAK Jan JerzyKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
1 NATKAŃSKA Ewa BarbaraKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
1 KOTYNIA Krzysztof WłodzimierzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
1 NYK Mariusz RomanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
1 NAWROCKA Patrycja MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
1 PAKUŁA Zbigniew AdamKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
1 KWIECIŃSKA Joanna MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
1 LIPSKI MarcinKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
1 SZYMCZAK Aneta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
1 LECHAŃSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
1 WIŚNIEWSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
1 WĄTOROWSKI Krzysztof AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
1 KAWECKI Marek AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
1 KOWALSKA WiesławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
1 RATAJCZYK IgorKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
1 KUZKA Rafał GabrielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
2 LIPSKI BartłomiejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KUDLIK AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PAWLAK MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 NOWACZYK Henryka AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 DAŁKOWSKA Anna JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOBIERA Renata AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BARTCZAK AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GRAWENDER KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 HOFMAN-FILIP Małgorzata HelenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LOBA PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KAMIŃSKI RadzisławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
2 JASTRZĘBOWSKA Agnieszka EdytaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
2 GALANT Roman RobertKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
2 MARKIEWICZ ElżbietaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
2 KUCZKOWSKI Robert MarekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
3 KOTECKI EdmundKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ORŁOWSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 DUDEK MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WINCIOREK SandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 FRĄCCZAK Jadwiga MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SZUSTEROWSKA GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GOŹDZIŃSKI PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KLIMCZAK Rafał WitoldKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BOGDAŃSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GARNYS Arkadiusz JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KACZMARSKA Beata AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZKLAREK MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NAPIERACZ GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MAJEWICZ Włodzimierz TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRAJEWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZELIGOWSKI JacekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GENDEK Tadeusz JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
3 MARJAŃSKI Andrzej JoachimKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
3 SOBKIEWICZ Anna MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
3 KŁĄB Sebastian MarcinKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
3 POTARGOWICZ Łukasz StanisławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
3 OLCZYK MonikaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
3 SIKORSKI JacekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
3 MARKUS NataliaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WSPÓLNOTA OBYWATELSKA POWIATU BRZEZIŃSKIEGO
3 NOWAK Renata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
3 GUZICKI Łukasz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
3 MRÓWCZYŃSKA Angelika AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
3 MOZGA Leszek PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
3 PIESTRZENIEWICZ Aneta RomanaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
3 ROKICKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
3 STREFNEL Tamara StanisławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ
3 STRĄCZYŃSKI Sebastian KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW ZIEMII BRZEZIŃSKIEJ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie brzezińskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".