Wybory samorządowe 2024 powiat grajewski - wybory do rady powiatu grajewskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie grajewskim

Wybory do rady powiatu grajewskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 DOLIWA Stanisław AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 FORMEJSTER MilenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZEWCZYK BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BRZOSTOWSKI Dariusz AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 NOWAK AnetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 TARNACKA Anna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SULEWSKI Zygfryd LucjuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 NIEŁACNA Aneta KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 JAMROZY Krzysztof TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 TARNOWSKI AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MALESZEWSKI Wojciech DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MODZELEWSKA TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SIENKIEWICZ HannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 AJDYN EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GWOŹDZIEJ Magdalena MartynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZARZECKA IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WIELGAT KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WIĘCKOWSKI Wojciech PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PIEKARSKI Krzysztof KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PUŁAWSKI GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 REMFELD WaldemarKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 RUSZCZYK BolesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CIECHANOWICZ Jolanta BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GINEL Sławomir JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STANISZEWSKA BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GRZYBOWSKI JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JANUSZKO AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WYSOCKI GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SAWICKA EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TOCZYŁOWSKA WandaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FAJFER WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 CHROSTOWSKI KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 SIENIŁA MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 GUDANOWSKI ArielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 PŁOSZKIEWICZ JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 CHLEBUS BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 ZDUŃCZYK PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 JATCZAK MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 DOMEŁO Monika SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 KOTOWSKI AlanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
1 CEBELIŃSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 KOMOR PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 DUDZIŃSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 CHRZANOWSKA Aneta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 CURYŁO Grzegorz RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 STRÓZIK TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 ALEKSANDROWICZ AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 NIETUPSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 GRABOWSKA ReginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 KOWALCZUK UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 NIEDZIOŁKO Edward AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 KIEŁCZEWSKA EmiliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 DOMITRZ KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 KONIECKO KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 FASZCZA Ewa WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 PACHUCKA Jolanta AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 TOKARZEWSKA DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 ŁOBACZ AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 SZYMCZAK Aleksander KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1 BORKOWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
1 STACHELEK AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
1 KRASIŃSKA AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
1 MŚCIWUJEWSKI MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
1 ROSTKOWSKA HalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
1 CZMOCH Sławomir JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
1 DALECKA Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
1 ŁAPIŃSKA OlaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
1 LUBIŃSKA AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
1 SUCHODOLSKI ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA PAWŁA BEDNARKO
2 HADER Joanna KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CICHOCKI AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 RUSZCZYK AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WĄDOŁKOWSKI CezaryKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 OBRYCKI SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KULIK ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOSSAKOWSKI StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PIEKARSKI LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 AJDYN EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 CHOMICZEWSKA BogumiłaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 DZIĄDZIAK AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SZYMANOWSKI KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SZUMSKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KONIECKO ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MIECZKOWSKI MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ŻABIŃSKI MirosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZYSKOWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JAWOROWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GARDOCKI GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
2 KOSTRZEWSKI MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
2 MACIOROWSKA JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
2 MILEWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
2 ŚWIĘSZKOWSKA AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
2 SZEWCZUL JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
2 GRABOWSKA MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 WITKOWSKI RadosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 SIERZPUTOWSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 SKRODZKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 KANIA ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2 KULESZA HannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
3 WESOŁOWSKI JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GADOMSKA MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CEGŁA JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GĄSIEWSKA DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SOKOŁOWSKA AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SIELAWA GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZEWCZYK TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CZYŻEWSKI LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MARCINKIEWICZ Janusz MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PRZYBOROWSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BUDZIŃSKA Jadwiga JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KONIECKO JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MORDASIEWICZ WiesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ZIEMKIEWICZ RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GWIAZDOWSKA MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JAGUSZ AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NOWAK Jacek RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JURSKI JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MŚCIWUJEWSKI MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŁUBOWICZ HannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOMOSIŃSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KUCZYŃSKI ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
3 KARWOWSKA RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
3 KLIMASZEWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
3 MIODUSZEWSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
3 GĄDEK MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT
3 BEDNAROWICZ ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY POWIAT

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie grajewskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".