Wybory samorządowe 2024 Jastrzębie-Zdrój - wybory prezydenta i rady miasta w Jastrzębie-Zdroju - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Jastrzębie-Zdroju

Wybory prezydenta miasta Jastrzębie-Zdrój

GAŁUSZKA Damian Józef
HETMAN Anna
MARON Tomasz
URGOŁ Michał Antoni

Wybory do rady miasta Jastrzębie-Zdrój

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 URGOŁ Michał AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOŹNIAK Stefan JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FOJT Jarosław AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 OWSIAK Anna MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SMOŁUCHA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WARLEWSKI Krzysztof ZygmuntKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SYGUT-SZEREDA JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DULEMBA Grzegorz MariuszKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
1 MARCHEWKA Bogusława MariaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
1 GAZDA DawidKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
1 GIBES Katarzyna JadwigaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
1 OSOWSKA KatarzynaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
1 JARECKA Grażyna JadwigaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
1 ŁUKASIK Łukasz MateuszKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
1 NOWAK NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
1 PIECHOCZEK Jakub SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
1 ADAMCZYK Kamil KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
1 OCHOJSKA Teresa JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
1 ZIELONKA Ewa JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
1 WALA Artur JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
1 TOBOROWICZ JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
1 CICHOWICZ RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
1 PIECHOCZEK Krystyna MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
1 KRAWCZYK JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
1 WEISSMANN Antoni PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
1 BIELASZKA Iwona MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
1 GRABKOWSKA Jolanta DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 SŁAWIK Tadeusz GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZEREDA Piotr TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PAŁYS Agata MariolaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KAWALA Kacper EmanuelKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOZŁOWSKA Janina BronisławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SAMSEL AlicjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOWALCZUK Łukasz MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LIPSKI Jędrzej KarolKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SWOBODA KrystianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GUZY Malwina MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 URBAŃCZYK Piotr AleksanderKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 MARKIEWICZ TadeuszKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 HUMENIUK Halina KrystynaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 SZCZEPANIAK Anna WioletaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 LIGAS Bernarda HelenaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 PIŻGAŁA Kordian MaksymilianKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 CIUKSA-MACOŃ ŻanetaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 BAC Teresa DanutaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 KROK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 FILIPOWICZ Sławomir WaldemarKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
2 MARON TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
2 DREINERT Piotr JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
2 BŁASZCZYK PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
2 LEGIERSKI Krzysztof JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
2 CHLEBOWSKA Monika MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
2 ZIELONKA PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
2 GORZOCH Mariola KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
2 GRUSZKA Wioletta PaulinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
2 FOKSOWICZ Roman PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 CHOJECKA AlinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 OGIEGŁO Janusz AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 MAGIERA BernadetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 MARCOL Wojciech MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 GRZYBEK Katarzyna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 WIDAWSKA Alicja AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 CIEMNIEWSKA Gabriela MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 KOPCZYŃSKI Mariusz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
2 DĄBROWSKA Izabela ReginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
3 MATUSIAK AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRÓLICZEK Marian LudwikKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 AUGUSTYN Bogumiła AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NOWAK Barbara WioletaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KALICKA MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DOLEJ Marian JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GAWLIK AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GAŁUSZKA Damian JózefKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
3 POŃCZOCHA RafałKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
3 SALAMON Teresa AnnaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
3 WYSOCKA Żaneta IwonaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
3 KORZEC-SZYMCZYK Magdalena KatarzynaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
3 STEC OskarKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
3 SADOWSKI Sebastian CzesławKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
3 GORZOCH GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
3 PIECHOCZEK Paweł GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
3 DOMŻALSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
3 PALA Damian KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
3 LEGIERSKA Aurelia JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
3 TASAREK-SZOSTAK Justyna WandaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
3 KOTWICKA Monika AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
3 HETMAN AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
3 FRANEK Franciszek AlojzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
3 FILIPOWICZ Małgorzata JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
3 ROSIŃSKA Iwona StanisławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
3 LĘGA Mirosław JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
3 PANFIL Arkadiusz RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
3 LEDWOŃ Dorota UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
4 KOLB Mirosław JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GARUS-KOPERTOWSKA Angelika KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SEREMET MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SPAŁEK BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GRABOWSKI Krystian AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CZARNECKI Dawid KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GĘBCZYŃSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SIWIEC Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
4 SKUBIS Tadeusz PiotrKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
4 BUSSE LucynaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
4 MARYNIAK LucynaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
4 RUSZKIEWICZ JózefaKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
4 STARZYŃSKI Jerzy AndrzejKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
4 BUDA Janusz AndrzejKOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA JASTRZĘBIA ZDROJU
4 CHLEBOWSKI DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
4 ZAJĄC Patrycja AlinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
4 JASZCZYK Łukasz AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
4 KOZIEŁ Artur AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
4 DREINERT Marek SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
4 NOWAK Paulina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
4 MARON Honorata BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JASTRZĘBIE 2.0
4 BRACHACZEK Monika KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
4 KUBERA Józef AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
4 POTĘPA Jarosław JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
4 MOSOŃ Grzegorz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
4 STANULA MalwinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
4 SATŁAWA Jakub KacperKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN
4 WOŹNIAK-PRYCELAS EsteraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ANNY HETMAN

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Jastrzębie-Zdroju

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".