Wybory samorządowe 2024 powiat kazimierski - wybory do rady powiatu kazimierskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie kazimierskim

Wybory do rady powiatu kazimierskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 STOKSIK Adam LudwikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WICHER KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PLUTA Marek AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BARTYZEL Kamila ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MUCHA PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NAWROT JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOŹNIAK Bogdan MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BADOŃ Lidia DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BARTOSIK Magdalena CzesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZUBA Jakub MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
1 SOBIERAJ Michał WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
1 JÓZEFCZYK Milena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
1 BIEDAK Dominika KlaudiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
1 SEKUNDA Norbert KrystianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
1 KAŃSKI Rafał ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
1 GRUDZIEŃ Wioletta RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
1 BĘBEN WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
1 SKOTARCZYK Michał KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
1 MARZEC Łukasz MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
1 MAKUCH Mariusz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
1 KASIAK RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
1 SEKUNDA BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
1 NIZIŃSKA Marzena DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
1 PUCHALSKI DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
2 NOWAK JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JAKUBAS Zbigniew DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MARKIEWICZ Michał StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BIELECKA ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WŁUDARSKA EdytaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 STĘPIEŃ Katarzyna JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GAWEŁ StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ŻARNOWIECKA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PIKULSKI Marek JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BARTOSIK Małgorzata BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MALARA Beata AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BURAS JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GRZYB MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WŁOSOWICZ Kamil JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WIERTEK Włodzimierz LudwikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
2 ŻAREK Marcin ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
2 KWIECIEŃ BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
2 GOŁDYN Natalia WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
2 CICHA Cecylia IzabelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
2 WAJDA TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
2 POBIEGA Michał DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
2 WŁOSOWICZ Izabela KlaudiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
2 PACZKOWSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
2 GALUS Edyta DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
2 CZERNIK MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
2 KOPEĆ Michał WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
2 KOWALSKA Magdalena BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
2 ŻARNOWIECKI Tomasz GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 CICHY Sebastian MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 AUGUSTYN Marek PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BOJANOWICZ Jerzy WacławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 OCHENDUSZKA TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KULIŚ Andrzej MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ADAMUSIK Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KURANDY-SZCZYGIEŁ Beata MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WIŚNIEWSKA Anna AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KIELIAN Sylwester EugeniuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŚCIPIÓR Adrian RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MISZCZYK JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 STĘPIEŃ BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KLIMEK Barbara GenowefaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 LIBURA Bogumił JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZAPART WeronikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 POGODA ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 TUREK-KWIECIEŃ NinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZASTAK Kazimierz StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MAJ Kazimierz MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
3 GIERASIŃSKA MariolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
3 SZCZĘSNY Michał JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
3 NOWAK Anna MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
3 STĘPIEŃ-WARYŁO Dominika BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
3 SZCZEPANIK DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
3 SZASTAK Tomasz ZygmuntKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
3 RÓŻYCKI Sylwester RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
3 NOWAK Jolanta AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SAMORZĄDOWCY
3 SZMUC Marek JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 BĄCZEK Teresa BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 OLEJARSKI Marek WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 LAMBERSKA Wioletta MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 WIEJACHA Waldemar MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 PŁASZEWSKI Robert JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 GRUSZKA Dorota JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 MALARA Bożena RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 JAŃCZYK Arkadiusz MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024
3 KOZIŃSKI JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
3 WENDEL PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
3 BOMBA Paweł SzczepanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
3 NOWACKA Dorota UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
3 BORYKA JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
3 NOWAK Agnieszka EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
3 MAJ DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
3 GRZYWNA ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie kazimierskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".