Wybory samorządowe 2024 Kielce - wybory prezydenta i rady miasta w Kielcach - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Kielcach

Wybory prezydenta miasta Kielce

BURSZTEIN Maciej Arkadiusz
CHŁODNICKI Marcin
CYRAŃSKI Adam Zbigniew
MARJAŃSKA Agata Longina
STĘPNIEWSKI Marcin
SUCHAŃSKI Kamil Jerzy
WOJDA Agata Ewa

Wybory do rady miasta Kielce

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 WOJDA Agata EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ALBOWICZ Dawid MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOWALCZYK Monika BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CZECH-KRUCZEK Katarzyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CZAJA Paweł GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 NOWAK Kamil GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GOSEK Agnieszka BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BRZEZIŃSKI MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 TARAPACZ Anna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 WALO Marek JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 WOŹNIAK Magdalena RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 SZABLEJ Tomasz JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 SZCZERBA Agnieszka JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 CZERNIC Jakub JeremiKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 LITWIN Joanna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DZWONEK KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SABAT Iwona BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOTULA Jakub KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 LASIA Marcin StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZCZUREK-KRZCIUK Katarzyna LidiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PROCKO WadimKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KISIEL Piotr MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WALAS DanielKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MARCINKOWSKA Aleksandra PatrycjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 HERMANOWSKA Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TRELA Paulina MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STAFIEJ Kazimierz KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GINTER Przemysław GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PORWET Tomasz StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
1 LISIAK Alicja MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
1 GREF BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
1 DUDZIK Anna EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
1 CZERWIAK Jan WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
1 WICHURA Dariusz CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
1 POTKAŃSKI Rafał RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
1 JAKUBCZYK Maciej MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
1 NOWAK Tomasz TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
1 NAWROT Agnieszka AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
1 KALETA-BĄK Kalina KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
1 ŚWINOGA Michał ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
1 ROJEK Andrzej MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
1 ZUBKO Magdalena EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
1 SOLAKIEWICZ Marcin DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
1 BARATYŃSKI Łukasz MaksymilianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
1 CHYB Angelika MilenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
1 WÓJCIK-JAS Izabela MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
1 KAMIŃSKA Iwona EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
1 KOMOROWSKA Diana KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
1 KUCHARCZYK Patryk GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
2 WILCZYŃSKI Karol StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WOJDA-MISIUDA KamilaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PARLAK Mirosława EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOZIEJ Bartosz KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZEMŁA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MIRECKI Oskar WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SZREK-ADAMSKA Urszula IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PROKOP Beata JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 RELIDZYŃSKA Aleksandra MartynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ZNOJEK Dariusz ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 PARANDYK Edyta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 GRZYB Mariusz PrzemysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 BIELSKA MarzenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KOPCIARA WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 CYRAŃSKI Adam ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KROGULEC Dariusz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ZŁONKIEWICZ IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JAŚKOWSKA Anna TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KIEPAS Rafał AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ROMANIEC-CLARK Inez JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOWALSKI Marek TytusKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 STĘPNIEWSKI MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 RAJTAR Natalia JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOTYZA SzymonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SŁONIEWSKA MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WAWRZYCKA Katarzyna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MAZUREK Łukasz AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GIERADA Paulina EwelinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DYLEWSKI Zbigniew ZenonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
2 STOCHMAL AdaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
2 GUMOWSKI Adam MieczysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
2 KOZUBEK Dariusz BernardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
2 PERCZAK EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
2 STRZĄBAŁA Beata MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
2 WOJCIECHOWSKI Bartosz JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
2 GACEK Dariusz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
2 STAWICKI Arkadiusz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
2 GROCHOWALSKI Jacek DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
2 WŁODARCZYK Ewelina PaulinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
2 ŻABCZAK Joanna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
2 BOROWIEC Iwona AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
2 ZACZKOWSKA Karina MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
2 KIEŁB JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
2 PAWŁOWSKA Ewelina BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
2 ROWIŃSKI Tomasz DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
2 PIÓRO JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
2 MADEJ ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
2 WEITZEL Monika DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
2 CYLARA Patryk JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
3 ŻUREK KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ZAPAŁA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MAZURCZAK Wiktoria MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 GRZYWNA MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 STYPA MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SABA-MANECKA Dorota AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 OLESIŃSKA Ewelina DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BANASIK Grzegorz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 WOŁOWIEC Igor JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 MOZER-BARAN Maria AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ZEBRZOWSKA-JEKA AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 WIŚNIEWSKA Katarzyna MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 STEFAŃSKI Artur PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 KOŁODZIEJ Patryk SzymonKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ADYDAN Grażyna MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KIBORTT Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PIÓRO Daniel RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 DEKIEL Mariusz MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SOLNICA Sebastian PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SZYMKIEWICZ ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SZWARC Edyta AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KARYŚ Jarosław DanielKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOZAK Dariusz PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KLUSEK-GĘBSKA Aleksandra UrszulaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JEDYNAK PatrycjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 FUGIEL-BILINKIN Katarzyna AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KWIECIEŃ Piotr SzymonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 STUDNIAREK Beata UrszulaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KRAWIECKA-KOWNACKA Anna JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
3 ZIĘTARSKA Ewa MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
3 ROSTKOWSKI AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
3 SNOCH Elżbieta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
3 DUDZIK PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
3 LATOS Karolina JuliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
3 PANEK Jarosław EuzebiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
3 MAZUR-KAŁUŻA Anna MichalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
3 KOSMALA Grzegorz KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
3 STĘPNIK Michał RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
3 KOSOWSKA Małgorzata TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
3 ZIELONKO PaulinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
3 WYPCHŁO MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
3 DERECKI Michał KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
3 SUCHAŃSKI Kamil JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
3 KISIEL Dariusz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
3 STACHURSKI Kacper WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
3 JAROS Mateusz AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
3 PRZYBYLSKA Beata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
3 BŁOCHO Grażyna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
3 DREZNO Kamila MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
4 PIASECKI Michał AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MACHNICKI JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MYŚLIŃSKA Anna ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 JASEK Piotr MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SANDER Grażyna BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 FIGURA Filip JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 STACHURSKA Agata ZytaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 CHŁODNICKI MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SIECZKA BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GRYGIEL-KORIAT Agnieszka KlaudiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 SKOWRON Monika KamilaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 BOGDALCZYK Artur ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 ŁAGOŻNA Wioletta SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 MAGDZIARZ IBRAHIM-EL-NUR Oleg NadirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GARBUZIK PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WINIARSKA Joanna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOŁOWIEC Jacek MarianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ROBAK Agnieszka EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KWAŚNIEWSKA Anna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ROKOSZ BogusławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 RAK Michał AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 JAWORSKA-DĄBROWSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KOZA Wiesław RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŁAKOMIEC Zdzisław LeszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SŁAPEK BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SIUDA JolantaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KOZIK Krzysztof PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PRZYBYLSKI Daniel KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GWÓŹDŹ IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
4 NOWAK Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
4 SĘK Zdzisława MarzenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
4 CZERWIAK GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
4 STASZEWSKI Dominik AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
4 TARKA Tomasz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
4 KOWALCZYK Wojciech WalentyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
4 BUNZEL Alina BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
4 BUGLEWICZ Ksenia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
4 LESIAK Paweł PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
4 KORBAN Małgorzata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
4 APLAS Dorota JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
4 JAROSIŃSKI Jan PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
4 ZBOŻEŃ Tomasz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
4 LEWICKI Dawid MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
4 MIGOŃ Katarzyna AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
4 KAPUSTA Bogumił WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
4 BRYK Edyta MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
4 BOŻĘCKI Mateusz AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
4 TOMALIK Damian MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
4 TŁUCZYŃSKA Ewelina BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
5 PYTLAK WiktorKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KOPACZ Piotr JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KALETA Katarzyna JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 JANASZEK Paweł TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 DZIUBEK Małgorzata EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 CZYSZKOWSKA Katarzyna DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 ŚLUSARCZYK Leszek StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 GÓRSKI Jakub MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 SZCZEREK Danuta KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 SZCZEPAŃSKI Piotr WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 WITKOWSKA-SOROCZAN Ewa AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 CHMIEL Przemysław PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 SIKORA Zenon TeofilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 WOJTAŚ Marzena AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 RUCKA-KOSTECKA Gabriela AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 DOMINICZAK Piotr ArkadiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KIEPAS Marcin CezaryKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 ZAGÓRSKA Anna ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 DAREWICZ-UBERMAN Olga EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KRANC TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SĘKOWSKI Przemysław ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 ŚLIPIKOWSKI Arkadiusz StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 PŁATEK MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 NOWORYCKA-GNIATKOWSKA Marianna AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 TROJAK Łukasz DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SURMA Robert TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SŁOMKA Wenentyna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KUBICKA Agnieszka MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MARJAŃSKA Agata LonginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
5 FRAS Anna GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
5 OBARA Maciej ZygmuntKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
5 RUSIN Andrzej JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
5 PUTO Edyta KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
5 TARCZYŃSKA Agnieszka MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
5 ŁUCZAK DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KIELC
5 BURSZTEIN Maciej ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
5 JASTRZĘBSKA Ewelina KlaudiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
5 WRONA Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
5 ŻĄDŁO Tomasz MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
5 WOJARSKA Adrianna NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
5 BRZEZICKA Anna KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
5 CHYLA Mariusz KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJ BURSZTEIN PRZYJAZNE KIELCE
5 KAMIŃSKI Kamil MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
5 WASILEWSKI Łukasz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
5 KARYŚ KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
5 CIELIBAŁA Michał MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
5 DREJ BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
5 LEWANDOWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC
5 HAWRYSZKO Igor BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SUCHAŃSKI BEZPARTYJNI KOALICJA DLA KIELC

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Kielcach

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".