Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | ŁAŃCUCKA Luiza | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WIŚNIEWSKI Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | PISARSKA Maria Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOWALEWSKI Krzysztof Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | URBAŃSKA Ewa Weronika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KLABAN Jakub Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GÓŹDŹ Jacek Zenon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | RYBKA Mariola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZIELIŃSKI Jerzy Ludwik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MIELCZAREK Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BOCK-ROMANOWSKA Mariola Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SAWICKA-BORKOWICZ Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GRZYWIŃSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | TURSKA Maria Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOSTECKA Dorota | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BROMIRSKA Małgorzata Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MARKOWSKI Zenon | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BROMIRSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WSZELAKI Bartosz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KANIA Barbara Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOZŁOWSKI Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | PIPCZYŃSKA Beata Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MONTOWSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZTYPKA Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | CHOJNACKA Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | STRZYŻANOWSKI Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WIŚNIEWSKA Edyta Aneta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GRADKIEWICZ Tadeusz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | NOWAK Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | OŚMIAŁOWSKA Małgorzata Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ŻABICKA Maria Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SĘTKOWSKA Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | AGACIŃSKI Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WIŚNIEWSKI Sławomir | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | EVANS Sławomira Cecylia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | STEC Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | NOWIŃSKI Lech Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | OKOŃSKI Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŚLIWIŃSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ORBACZEWSKA Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KULIGOWSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KUCHCIŃSKA Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KWIATKOWSKI Sławomir Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WIEWIÓRSKI Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | ORŁOWSKA Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | LUBRANT Ewelina Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WADOŃ Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BARANOWSKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KUCZMARSKA Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GRUDZIŃSKA Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DOBIESZEWSKI Ryszard Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KOSZYTKOWSKI Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | EJDOWSKA Mariola Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | NIEKRAŚ Marzena Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CIEŚLAK Marek Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MATUSZYŃSKA Bożena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WYSZYŃSKI Witold | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WASILEWSKI Łukasz Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOWALSKI Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JANKOWSKA Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | STĘPKA Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KRZYŻANOWSKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PILEWSKI Zdzisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MONTOWSKA Joanna Krzysztofa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JAWORSKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | JASIŃSKI Damian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | POŁOT Alina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | GRZYWIŃSKA Małgorzata Wioletta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | IGNACZAK Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | SMUŻEWSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | OPALCZEWSKA Halina Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | LINKOWSKI Mariusz Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GATYŃSKI Andrzej Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BOGDANOWICZ Iwona Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PĄCZKOWSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | FRYMARKIEWICZ Grażyna Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | GIŻYŃSKI Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SKOWROŃSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BRZOZOWSKA Małgorzata Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | RZYMSKI Tomasz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MIĘTKIEWICZ Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | CICHOCKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | MAR-LERCH Emilia Ouya | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | RYKACZEWSKI Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | MAŁECKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | BARANOWSKI Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PREDENKIEWICZ Józef Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | RZEPCZYŃSKA Małgorzata Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GOŁĘBIEWSKA Dominika Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | CYLC Kinga Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | ZAJĄKAŁA Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MATUSZEWSKA Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BALIŃSKI Karol | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MIKOŁAJCZYK Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SZABLEWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie lipnowskim
Powiat lipnowski - wybierz gminę:
gmina BobrownikiWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".