Wybory samorządowe 2024 powiat myślenicki - wybory do rady powiatu myślenickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie myślenickim

Wybory do rady powiatu myślenickiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 PITALA Robert MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ALEKSANDROWICZ MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BYLICA Jan WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MITANA Lilianna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KUROWSKI Daniel BartłomiejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GÓRSZCZAK MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TOPA StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 HORECKA Monika WiktoriaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GÓRALIK AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 HORAB BogdanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 LEŚNIAK Renata KingaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TOMAL Józef WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 KUDAS Rafał MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 OLEKSY Anna DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 CICHOŃ Michał JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 KAPUSTA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 ZAPAŁA Robert DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 CHLEBDA IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 MIKOŚ Marek JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 FIREK Barbara JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 ZIÓŁKOWSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 CERANOWICZ PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
1 DOBEK Wiesław SylwesterKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 LALIK KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 CUDZIK Monika JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 BISZTYGA Tomasz DawidKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 WIECHNIAK Małgorzata MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 TUROWSKA Agnieszka MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 DĄBROWSKI Adam MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 GOŁAWIECKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 SUDER Bogdan WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 STEC Bogusław ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 RUTKA Sebastian PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
1 PSZCZOŁA Marzena KalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PSZCZOŁA RODZICE DZIECIOM I SENIOROM
1 PITALA Dominik MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PSZCZOŁA RODZICE DZIECIOM I SENIOROM
1 ZAWROTNIAK Marcin MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PSZCZOŁA RODZICE DZIECIOM I SENIOROM
1 BIJAK Sylwia DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PSZCZOŁA RODZICE DZIECIOM I SENIOROM
1 GALAS Piotr TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PSZCZOŁA RODZICE DZIECIOM I SENIOROM
1 OSTROWSKI Kamil JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 KĘSEK Ewa MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 PANUŚ KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 LEJDA-KUKLEWICZ EleonoraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 DUDZIK Marcin MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 BIELA-WCISŁO Barbara MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 KANIA RenataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 PODMOKŁY JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 GWÓŹDŹ JózefaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 OBŁAZA Piotr MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
1 BYLICA Zbigniew WaldemarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
2 WOLSKI Waldemar PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KORPAL Aleksandra ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DUDA Szymon PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOZEK Jerzy LudwikKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BOBEŁ Paulina JoannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TROJAN KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
2 KOWALCZE EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
2 KALETA Albert AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
2 DZIDEK Małgorzata StanisławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
2 PIECHOTA Piotr BogdanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
2 DZIDEK Iwona EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
2 ŻĄDŁO RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
2 SOŁTYK-RYDZ Katarzyna MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
2 WOŁEK FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
2 PUŁKA Andrzej JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
2 MOSKAL Karolina MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
2 GÓRKA AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
2 CEWKOWICZ Tomasz CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
2 FILIPEK MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
3 GAJEK MartaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 LENCZOWSKI Jan MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BURKAT Szymon PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SPYTEK Lucyna KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GĄDEK Monika MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GUBAŁA Grzegorz RafałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŻABA TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
3 NIEWIAROWSKA Angelika WandaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
3 MATOGA Katarzyna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
3 ŻUŁAWIŃSKI Krzysztof StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
3 SOŁTYS Konrad SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
3 JASEK Marian WłodzimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
3 SUŚ Izabela GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
3 KOWALCZYK Robert JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
3 CEGIELSKI Marcin MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
3 DŁUGOPOLSKI MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
3 OBAJTEK Renata BernadettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
3 STEC Natalia MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
3 WĘKLAR Tomasz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
3 SURMA-KASPRZYK KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
3 BOCHNIA Tadeusz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
3 NOWAK Piotr AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
3 KUSIAK AdrianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
3 GRANDYS Mariola LucynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
3 PŁATEK KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
3 URBAŃSKA Maria StanisławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
3 POZNAŃSKA BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
4 KUDŁACZ Elżbieta AnielaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DZIADKOWIEC Piotr StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PAJKA Jadwiga TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CZYSZCZOŃ DominikKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WĘGLARZ Beata DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 OSTAFIN Grzegorz JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ZADORA EdwardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
4 PAWLIK Teresa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
4 DYRCZ BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
4 KLIMAS Magdalena CzesławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
4 HOBOT EdwardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
4 GŁADYSZ Lucyna ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
4 MIROCHNA Katarzyna ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
4 HODANA Sylwia NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
4 KLUSKA Mariusz MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
4 SULARCZYK Marek JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
4 SOLARZ Ewa MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
4 SŁONINA AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
4 BOROWSKA Magdalena JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
4 KAWOŃCZYK EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
4 OSTAFIN Agnieszka WładysławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
4 MOTYKA Mieszko AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
4 KOZAK Piotr MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
5 MAJKA Jolanta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 RAPACZ Anna EmiliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 DYBEŁ Krzysztof StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MOŃKO TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KASPRZYCKA Stanisława MarzenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 OLEŚ Jacek PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 LEŚNIAK Ryszard JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
5 WOŹNICZKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
5 DUDZIK ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
5 PASIERB Elżbieta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
5 GRUSZKOWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
5 MAGDZIARZ Katarzyna DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
5 MURZYN Paweł StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
5 FILIPIAK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
5 BUDA WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
5 LIZAK StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
5 BOBOWSKA TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
5 DŁUGOPOLSKA Joanna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JEDNA JEST POLSKA
5 PASIOWIEC Jacek AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
5 STALMACH WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
5 ŚCIBOR Lidia WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
5 WĘGLARZ Teresa DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
5 KOPA Zbigniew JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
5 FILAR Paulina AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie myślenickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".