Wybory samorządowe 2024 Olsztyn - wybory prezydenta i rady miasta w Olsztynie - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Olsztynie

Wybory prezydenta miasta Olsztyn

ARCZAK Mirosław
GRUCELA Bartosz
MAŁKOWSKI Czesław Jerzy
MOŻDŻONEK Marcin Rafał
ROGIŃSKA-STANULEWICZ Monika Joanna
SMOLIŃSKI Grzegorz Paweł
SZEWCZYK Robert Jan

Wybory do rady miasta Olsztyn

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 SZEWCZYK Robert JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GALIBARCZYK Marcin GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 FALISZEWSKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SZCZEPAŃSKI Radosław FeliksKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 FABIANOWICZ MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DAROWNA EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 SAKS Mariola MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WOJTANOWSKI Łukasz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOWALEWSKI Cezary ArkadiuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 OLSZAK Cedrik RicardoKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 MILLER JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 NEUMANN-AKUCZONEK Katarzyna AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 ROMAN JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 TEODOROWICZ Damian JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 GODLEWSKA PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 BAŁDYGA PrzemysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ANDRASZ Adam KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KARMELA Zbigniew HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOJCIECHOWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STRÓŻEK Anna HalinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DŁUGIŃSKI Mariusz ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ROSIŃSKA Grażyna DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DĄBROWSKI LeszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FLIS KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
1 FIJAŁKOWSKI MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
1 MISIURO AndyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
1 KAMELSKA-SADOWSKA Anna MalwinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
1 UGARENKO WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
1 MAKARENKO JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
1 KURMIN Małgorzata GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
1 BRZOZOWSKA Urszula AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
1 DZIĘCIOŁ-BIEŁOWIEŻEC KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
1 DUTKIEWICZ Jeremiusz JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
1 KAWIECKA BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
1 BONUS JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
1 MAZONIK Justyna MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
1 STULDYCH KamilaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
1 SOKOLNICKI Krzysztof ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
1 FRYDRYCH AdrianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
1 GRZYMOWICZ Piotr WładysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
1 KACZKOWSKI JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
1 GOŁĘBICKA-MATUSIAK Małgorzata WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
1 D'AYSTETTEN Dorota AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
1 KOCBACH TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
1 NOWIŃSKA Paulina MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
1 PIOTROWICZ AdrianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
1 ZABUSKI Piotr SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
1 DOMURAD MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
1 ORŁOWSKI WaldemarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
1 HERMANOWICZ JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
1 PŁOSKA AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
1 SZUCHOWSKI Mateusz AleksanderKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
1 KOŁEK BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
1 KOBUS Aleksandra MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
1 NIESTĘPSKI Dominik HubertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
1 MORDASEWICZ KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
1 SZPAKOWSKA-BARTYŚ Barbara JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
1 ŻENDARSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
1 DOBRZENIECKA Ewa DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
1 PANTAK Maciej JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
1 MACKIEWICZ JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
1 BIAŁECKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
2 ZAKRZEWSKA Ewa RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MISIEWICZ Joanna DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GLINKA Adrian MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KRZTOŃ Wojciech DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GĄCZOWSKA Elżbieta BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MALISZEWSKA Agnieszka ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BUJNOWSKI Mirosław StefanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SMOLIŃSKA-LETZA Izabela BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KIWIT Marcin KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KWIECIŃSKA Kamila ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 KUĆ RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 RÓŻAŃSKA MariolaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 MIKOŁAJEWSKA PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 SMOLIŃSKI Grzegorz PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MARKOWICZ Edyta UrszulaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SOLARZ-TACIAK Sonia TamaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JÓŹWIAK Sławomir DamianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 NARWOJSZ KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOROŚCIK AlicjaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BARCIKOWSKA Barbara KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JEGLIŃSKI Jan TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ANTOSZ Nelly ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
2 PACYNO PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
2 POPŁAWSKA-OZGA AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
2 KURKUL MiłoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
2 WINIARSKA Władysława ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
2 KRAWCZYK BolesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
2 NEBO Wioletta BogumiłaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
2 WYKA Ewa ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
2 ZARECKA Katarzyna EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
2 SOBOLEWSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
2 SAMCZUK JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
2 WIŚNIOWSKA Marzena DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
2 SITARSKI Dominik JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
2 CELMER Anna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
2 PIETRZAK MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
2 DĄBKOWSKI ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
2 RADZIUN Aleksander ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
2 ANTOSIK Maja EdytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
2 GRYCUK Mirosław MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
2 SOWIŃSKA Danuta BożennaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
2 BALIŃSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
2 SZRAMKA RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
2 PIĘTKA AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
2 ROGIŃSKA-STANULEWICZ Monika JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
2 FROŃ DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
2 OSENKOWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
2 LEWICKI Krzysztof PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
2 CIĄGARDLAK Roman StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
2 MENACHO VARGAS ArturoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
2 SŁUPECKI Oskar StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
2 BAGIŃSKA EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
2 ARCZAK MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
2 DUDZIK Magdalena KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
2 KOPYŚĆ JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
2 OLEJNIK Piotr TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
2 BORKOWSKA-PANUFNIK Marta NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
2 KUPISZ Michał ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
2 WIŚNIEWSKA Mirella JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
3 ŁUKASZEWSKI Łukasz JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 REMBISZEWSKA-PIĄTEK SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KAMIŃSKA MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JANOWSKI MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZARAMA Karina EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JASIŃSKI Maciej AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PANCER Piotr BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 TARAZEWICZ ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MATUSZEWSKA-BORUC Małgorzata EmiliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ŚWIDERSKA Barbara LudmiłaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 OKOŃSKA JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 WITKOWSKI GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 PIWOWARSKI MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 CYDZIK MirosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 BABALSKI Jarosław StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WARAKOMSKA-POCZOBUTT AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NOJMAN Radosław MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŚWISTAK MieczysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KAŁUDZIŃSKA Teresa HelenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 LEWCZUK BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PILIPIENKO JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GÓRALSKI Wojciech FranciszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GRABOWSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
3 NEBO SzirazKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
3 ACHRAMOWICZ Krzysztof JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
3 WIAZOWSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
3 GROSZEK Aleksandra DominikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
3 MAŁKOWSKI Czesław JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
3 DULISZEWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
3 KOCIĘCKI Andrzej TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
3 GUTOWSKA EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
3 MILEWICZ CelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
3 SWAKOWSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
3 SZULTER Karol PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
3 OŁÓWKO Agata AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
3 MARECKI Emil KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
3 JABŁOŃSKA Wanda AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
3 GRZYMOWICZ Paweł AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
3 ŁUBIŃSKI PatrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
3 MICHALSKI Mirosław MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
3 SZEMPLIŃSKA Ewa HelenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
3 GERNAT MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
3 PARZYCH Urszula MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
3 KOCHANOWICZ DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
3 ZBUTOWICZ Agnieszka MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
3 BUONAGURA MassimilianoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
3 OLCHOWY Marzena ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
3 TYTUSZ StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
3 SYNOWCZYK Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
3 ZUZAK CezaryKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
3 NAJMOWICZ PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
3 PASŁAWSKA-HURŁO Marta LidiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
3 BARTOSZEWICZ Jakub MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
3 SICZYŃSKA EwelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
3 SOCHA Paweł BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
3 KRUK Marta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
3 OSEŁKOWSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
3 FABISIAK-HILL Aneta KamilaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
3 WÓJCIK Marcin SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
4 KLONOWSKI Paweł RadosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 CIUNEL Halina TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GŁAŻEWSKI Tomasz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BOENKE TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 CIESIELSKA-JASIŃSKA Dagmara KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SKIBIŃSKA MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 PERESZCZAKO MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 JACZNIK LeszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ŚLĄSKA-ZYŚK WiolettaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GRUCELA BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KULPA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GULCZYŃSKI MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 KRAJEWSKA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 MARSZEWSKA Jadwiga MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 DĄBROWSKA OlgaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 BARTOSIAK JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 GODLEWSKI AdrianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 TOŁWIŃSKA Zdzisława BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GUZEK KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 TOBISZEWSKI Maciej RadosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KORDALA DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GRZESZCZYK Arkadiusz DymitrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 DĘBY Barbara ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 OLENDER ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 RUTKOWSKI JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WAJLER Piotr DominikKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JASTRZĘBSKI Piotr RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
4 ŚMIECH Marzena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
4 GRALEWICZ BartoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
4 ZBIROWSKA EwelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
4 CZOSSEK ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
4 BOROWIEC Karolina NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
4 KRZTOŃ Piotr MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JERZEGO MAŁKOWSKIEGO
4 MOŻDŻONEK Marcin RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
4 RAFALSKA Magdalena BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
4 BACA Cezary AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
4 SIPOWICZ Damian LudwikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
4 GAWROŃSKA MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
4 JURKIEWICZ RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
4 HUK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
4 CZARZASTA-WARDYN DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
4 CIEPLIŃSKI MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA MOŻDŻONKA - LEPSZY OLSZTYN
4 GORNOWICZ Mirosław AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
4 ALCHIMOWICZ-WÓJCIK EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
4 GROMADZKI Grzegorz AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
4 BAUKNECHT Aleksander WitoldKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
4 OKSIUTA Małgorzata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
4 ZYŚK Jacek MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
4 WOICKI Paweł MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
4 PUZIO Krystyna ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
4 KULAS Anna MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYMOWICZA
4 PŁOSKI Piotr KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
4 ZALEWSKA Renata GrażynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
4 EIDTNER AlicjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
4 URBAŃSKI Michał KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
4 NAUS Przemysław SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
4 PUŁAWSKA AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
4 URBANOWICZ LeszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN
4 SAKOWICZ-RUSAK BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
4 STEFANOWSKI MikołajKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
4 TYMIŃSKA-JURGIN AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
4 KOŁAKOWSKI Jędrzej SulisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
4 WASINIEWSKA Monika JoannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
4 ZADORECKI Borys JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN
4 SZARKIEL-WITKIEWICZ Marzena AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY OLSZTYN

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Olsztynie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".