Wybory samorządowe 2024 powiat pyrzycki - wybory do rady powiatu pyrzyckiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie pyrzyckim

Wybory do rady powiatu pyrzyckiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 TOŁOCZKO WiktorKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GRZESIAK Ryszard EdwardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CIELECKA Agata ZuzannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KUŹNICKA Danuta MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 LEWANDOWSKA-BARAN Sylwia KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MIKOŁAJCZAK Izabela AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PŁOTNICKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KRAWIEC WiktorKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BETYNA RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 LIPIŃSKI KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 POPŁAWSKA Monika MichalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KLUKOWSKI WacławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SOKOŁOWSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WORONIEC Gracjan BogusławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KAWKA Marta NataliaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DURAJCZYK JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOTLARZ Anna KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MARCHLEWICZ JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MACIĄG Przemysław DanielKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1 STĘPIEŃ KonradKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1 KUROWSKA BeataKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1 SOCHA Tomasz PrzemysławKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1 OGIEJKO AgnieszkaKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1 WOLIŃSKA Alicja ElżbietaKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1 KAŹMIERSKI BartoszKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1 KACZMAREK TadeuszKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1 GUŹNICZAK Żaneta SylwiaKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1 SZYMKOWICZ MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BOCHAN-BOCHANOWICZ RenataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MAŁECKI ArkadiuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MADUZIA MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MICHALAK Wanda ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 AUGUSTYNIAK Jolanta EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JAKUSZEWSKI JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DOBROWOLSKI KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WALCZYK-SIEDZIELNIK Roma BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 FORNALCZYK JudytaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
1 MIERZWIAK Radosław JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
1 RUTKIEWICZ KarolinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
1 KACZYŃSKI Piotr JanuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
1 JASZCZAK KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
1 STACIWA MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
1 JASION MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
1 WILCZEK Anna BożenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
1 NAJMAN Bogusław CezaryKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
1 BUDYNEK Janusz ZenonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
1 POSYNIAK TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
1 TYSZKIEWICZ Ewelina KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
1 KULETA Piotr JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
1 BŁAŻEJCZAK Paulina EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
1 SZYMAŃSKA Agnieszka DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
1 HOŁDA Bożena BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
1 KARKOSZKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
1 BŁAŻEJEWSKI Tomasz ZdzisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
2 CISZEWSKA Marta UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GAJEWSKA Edyta RenataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 LEWANDOWSKI Hubert HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 DĘBECKA Mariola BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CZARNOTA KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 FURMAŃSKI RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 HIPPMANN MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ROMECKI DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 CHROBROWSKI Dariusz MikołajKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 STRUZIK Mirela KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KUCZYŃSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 NIEDZIELA GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GĄSIOROWSKA-NAWÓJ EwaKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
2 DYKIERT Ireneusz PawełKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
2 BOGUSZ Elżbieta JaninaKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
2 KOZŁOWSKI Tomasz JerzyKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
2 SZABATOWSKI Krzysztof BernardKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
2 KOWALEWSKA Beata ElżbietaKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
2 ŚWIDERSKI MarianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SULŻYC Bogdan MikołajKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ONDYCZ JustynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OSIŃSKA BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOWALCZYK JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
2 SIELSKI NikodemKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
2 CHROMY Artur AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY PODZIŃSKIEJ
2 KIMBAR August AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
2 KOWALSKA Agnieszka WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
2 IGNASIAK StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
2 ANTCZAK MariannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
2 TURTOŃ EugeniuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
2 KOWALEWSKA Paula DariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
3 MAKOWSKI ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KUBACKA KingaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZYMAŃSKI Ireneusz WaldemarKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOSNO KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 JASKULSKI ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BARAN Waldemar StefanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GELDNER Jan KazimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 CHMIELEWSKA Anna KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 CHACHUŁA Zuzanna BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PAWLIK Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SULIGA TeresaKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
3 KOŁOBYCZ AndrzejKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
3 GALAS LucynaKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
3 KAROL Barbara DagmaraKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
3 KORCZAK MiłoszKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
3 BEDNAREK PawełKOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
3 PAWLUS Jacek MariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CHMIELEWSKI Jan MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MASŁOWSKI ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GRELA MarlenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 OLESZCZAK IzabelaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZYBAŁA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
3 WĄDOŁOWSKI Stanisław RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
3 ŚWIST IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO
3 DRABOT WaldemarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PO LEPSZE JUTRO

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie pyrzyckim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".