Wybory samorządowe 2024 powiat rawski - wybory do rady powiatu rawskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie rawskim

Wybory do rady powiatu rawskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 KLIMCZAK Magdalena AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PAŁASZ MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MAGIERA KarolinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 AUGUSTYNIAK Beata AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 POPOWICZ MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MATYSZCZAK Dorota HalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RZĄDZKA Anna JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BĘBEN MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GÓRAJ TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 STEFANIAK GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WINIARSKA Zofia ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NOWAK Maciej MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WOŹNIAK-DZIKA Anna KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 LESZCZYŃSKA Małgorzata DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PIOTROWSKA SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 IMIOŁA Ryszard MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 UCHMAN JarosławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SIENKIEWICZ Zbigniew TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TRZONEK Mirosław TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WINIARSKA MalwinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SEJ AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WALUCHOWSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KIESZEK Bogumiła AnetaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GACPARSKI Tadeusz AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MISZTAL Dariusz AdamKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
1 SIELSKA Agnieszka JaninaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
1 JABŁOŃSKI JerzyKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
1 MALIK Agata EmiliaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
1 STĘPNIAK Jacek GrzegorzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
1 PRZERWA Anna MałgorzataKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
1 GRZYB DominikKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
1 CUPRYJAK PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
1 BEDNAREK Michał RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
1 GRZYB Marek ErykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
1 PAPIEŻ AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
1 KWIATKOWSKI Włodzimierz PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
1 ALEKSANDROWICZ WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GEOTERMIA RAWA MAZOWIECKA
1 GLICNER Michał PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
1 WLAZŁO Kacper JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
1 JUSZCZAK Sylwia ReginaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
1 KACZOROWSKA Izabela MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
1 STANISŁAWCZYK AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
1 GOTNER Maksymilian GustawKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
1 FLOREK Bartosz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
1 DUDKIEWICZ Damian KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
1 RZEŹNICKA WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
1 BAKALARSKI MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
1 PAJĄK Longina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
1 LEŚKO Barbara AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
1 PSZCZÓŁKOWSKI MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
1 SAGANOWSKI RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
1 DZIĄG Paweł WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
1 BERNACIAK Rafał ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
1 KĘDZIERSKA Edyta AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
1 WIŚNIK Magdalena EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
1 WRZODAK PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
1 SARNA MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
1 LESIAK JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
1 KIELICH Robert BernardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
2 WOJDA Paulina AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 IDZIKOWSKA MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 LESIAK Mateusz MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ROGALSKI Marek WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 TUŁODZIECKA Monika MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MAJEWSKI HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SEKUTER ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ADAMCZYK Sonia MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KIESZEK MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WÓJCICKA FranciszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ADAMCZYK Wacław JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 CISZEWSKI RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LUBAŃSKA Halina MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KARPIŃSKI Daniel SławomirKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PRZYBOREK AntoniKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 STEFAŃSKA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ZAWADZKA EwelinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KARPIŃSKI Zbigniew StanisławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
2 CYBULSKI JerzyKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
2 BIŃKIEWICZ MonikaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
2 LIBERA Patrycja IzabelaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
2 ROKICKI Cezary PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
2 KWAŚNIEWSKA Izabela PatrycjaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
2 SOR PatrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
2 KOSAKOWSKI Michał SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
2 GOJKO Lena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
2 REDLICKA NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
2 STAŃCZYK AdrianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
2 TARCZOŃ KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
2 LESIAK Tomasz ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
2 PALUCHOWSKA Bożena KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
2 KWATEK JuliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
2 LIBERA Sylwester TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
2 KARPIŃSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
2 GRUDNIEWSKA Jolanta IrenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
2 ŁYSONIEWSKA Wanda AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
2 ŻAK-BARTOSIAK Jolanta AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
2 WALCZAK ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
3 KOBIERSKI JarosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GRABARZ AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GIERACH KonradKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 CHOJNACKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 STARCZEWSKI KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SKONECZNY StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PRZYBOREK Małgorzata RenataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CHOJECKI Zbigniew SylwesterKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PACHNICKA Joanna MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MURGRABIA DanielKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MICHALAK WłodzimierzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
3 MŁYNARCZYK AlicjaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
3 BIELAWSKI JanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
3 KACZMAREK IwonaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
3 JAKUBOWSKI Paweł MarcinKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
3 FRONC PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
3 KOBYŁECKI Marcin JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
3 KOŁACZKOWSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
3 PRZYBYSZEWSKA Elżbieta MichalinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
3 GIERACH BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
3 GĄSIOROWSKI PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
3 SŁOMKA Piotr PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
3 LESZCZYŃSKI Filip JakubKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
3 KOWALCZYK Natalia PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
3 MAIK MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
3 STANKIEWICZ Wojciech MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
3 KĄDZIELA Mieczysława LucynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
3 MATYSZCZAK Daniel WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
3 KOWALCZYK Krzysztof StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
3 ADAMCZYK JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
4 TUŁODZIECKI RadosławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SOWIK MagdaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 STĘPNIAK Paweł PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SKONECZNA JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WOJCIECHOWSKI MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 ROGALSKA Ewa MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZCZEŚNIAK Marek RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 DUDEK Sławomir PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PIĄTEK MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KLIMAS AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 BEDNAREK AnetaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOJTCZAK Ireneusz GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 CICHOWICZ BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 OWCZAREK LechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KWIATKOWSKI Tomasz GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SOCHA ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CZAPNIK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WŁODARCZYK Lidia AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SZCZEŚNIAK JanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
4 MISZTAL MartynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
4 FIRST Paweł PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
4 BIŃKOWSKA Alina MagdalenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
4 PLASKOTA MichałKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
4 WOJDALSKA Lidia ElżbietaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NIEZALEŻNI
4 TRZCIŃSKI BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
4 LESIEWICZ Kinga WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
4 KOSAKOWSKI AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
4 ŚWIDEREK PaulinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA GLICNERA
4 KRÓLAK Mateusz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
4 KIELISZEK NataliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
4 HELENIAK SergiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
4 GOC EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
4 WIETESKA AnitaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA SIŁA POWIATU RAWSKIEGO
4 WALCZAK Justyna KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
4 KOZIEŁ AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
4 WALCZAK Grzegorz AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
4 ŻAK PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
4 KUNECKA IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY
4 STĘPIEŃ SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAWSKI KOMITET SAMORZĄDOWY

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie rawskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".