Wybory samorządowe 2024 powiat rzeszowski - wybory do rady powiatu rzeszowskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie rzeszowskim

Wybory do rady powiatu rzeszowskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 BEDNARZ StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KIDA MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KRASKA Aleksandra FranciszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ŁACH Ewelina KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 CISEK Karolina MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PŁODZIEŃ ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PATRUŚ GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JODŁOWSKI Marcin KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MAJCZAK Stanisław MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PIERSIAK Lucyna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PIEKUT JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MAJCZAK-PARTYKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BEDNARZ JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHMIEL TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PERLAK LucynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BUDZYŃ MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MAGDA MariolaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KULA Stanisław WładysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PADO StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ROGALA Łucja KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WINIARSKA-KUBAS MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BOCHNAK Beata KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SUŁUJA Jacek PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 JEŻ Antoni JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ROKITA Marek StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SŁUJA-KOŁODZIEJ PatrycjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MAJKA BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 DUDEK Wojciech MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SOKOŁOWSKA Lucyna TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SYCZ ZbigniewKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WALCZEWSKA DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TĘCZA Teresa AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JODŁOWSKI Marek ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CZACHOR-KUSTRA Bogusława JaninaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 STĘGA Wojciech FranciszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PIENIĄŻEK Karolina AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BONOWICZ ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KLUZ StanisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SIERŻĘGA Wiesław JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WILK Elżbieta MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WALTOŚ JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 LECH JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 TOMAKA Sylwia DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BARWINEK Justyna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PORADA MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 STACHYRA-PŁONKA BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PYSZ Aneta AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 CHORZĘPA MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WILK Urszula ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SITARZ Marek ZygmuntKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PUC KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOWAL MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KLUZ-MIĘDLAR Magdalena MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WIĘCEK Mariusz JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ZAŁĘSKA Anna MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 OSETKOWSKI Bogusław MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MAZUR Agata AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MIŁEK SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 BAJEK Wioletta AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 LIS JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 OSTROWSKI Dawid KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOZOWICZ ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOJTON TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 PACHOREK TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 JANOWSKA Iwona MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BARAN PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 RUSIN-PRZYWARA Olga ReginaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 BARDZIK BogdanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 BIEDA Genowefa BronisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 BOROWIEC Małgorzata KazimieraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 STAWARZ Łukasz MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 SZCZĘCH Alina DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 RZUCIDŁO ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 BIAŁORUCKI Rafał SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 JANDA Marek JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SENDECKI Sławomir PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 ANDRZEJOWSKA Dorota MirosławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 TOŚ Edyta BronisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 POMYKAŁA-REJMENT Aneta AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 JAROSZ KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WOLSKA Anna MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KOSTECKA-WILK Ewa AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 CZERWIŃSKI TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 DRĄG Damian AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 PŁODZIEŃ JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 DASZYKOWSKI WładysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 KWOLEK Marta BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 BOROWIEC JanuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 HADAŁA Maria ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
6 BOREK Piotr RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KANAS Jakub RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 SKWIOT PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 KAWA-SZPALA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6 OBARA ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 DUDEK Wiesław CzesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 MALAK Ewelina MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 KOWALSKA ZofiaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6 WISZ Ryszard StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 CZARNOTA Sławomir WawrzyniecKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 SZELIGA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 PLEŚNIAK Agnieszka WiktoriaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
7 ŁACH RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 STANOCH MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 KOTULA MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 ORZECH Magdalena MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 JAKUBCZYK Artur JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7 FARAŚ Jurek JanuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 LORENZ-FILIP AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 DRĄŻEK Grażyna MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7 SZCZEPAŃSKI Piotr RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 RYBA Adam EdmundKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 WITKOWSKA AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 ŚWIĘS Tadeusz KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
8 SÓWKA JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 STOCHMAL Aleksander AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 KOCAJ JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 PIETRZAK Wioletta StanisławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 GERULA-GWIZDAŁA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8 SZCZUTEK Artur JacekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 OSSOLIŃSKI Antoni JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 PYŚ RenataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 FATYGA Beata AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8 DOMIŃCZYK EwelinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie rzeszowskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".