Wybory samorządowe 2024 powiat sieradzki - wybory do rady powiatu sieradzkiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie sieradzkim

Wybory do rady powiatu sieradzkiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 BĄDZIOR Mariusz GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BANASIAK AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JURKOWSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 OLEJNIK Magdalena AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KIEŁBASA Zdzisław StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KLUBA Michał AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GRZELAK Dawid StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 TERKA Jolanta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WOJTYSIAK Katarzyna JaninaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WAWRZYNIAK Przemysław DanielKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 CHRABELSKI Jakub JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MATYSIAK Rafał StefanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GOTKOWICZ Kazimiera MariannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WARDĘGA GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PRZYBYŁEK Jacek BogdanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WIDERSKA EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MĄCZKA Ryszard KrystianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WASILUK Krystyna MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JACKOWSKA Ilona EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TOMCZYK Małgorzata EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 UTECHT Waldemar ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 PERTKIEWICZ Zbigniew KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 DREWNIAK-SAŁATA Beata TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 WŁODARCZYK-KUBACKA Aleksandra MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 MUSZYŃSKI Michał WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 WITCZAK-MARCZAK Katarzyna AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 ANDRYCH Wiktoria MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 KRYSTKIEWICZ BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 PAWLAK Klaudia WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 SUCHERSKI Dariusz WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
1 ROMEK PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 SERWETA Przemysław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 NOWAK IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 WAJGELT Beata BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 GLAPIŃSKI Marek ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 PODSIADŁY ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 MARCINIAK MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 DELIDA GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 WILCZYŃSKI Konrad MarekKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
1 GÓRAJ Arkadiusz PiotrKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
1 PIEKAREK Karolina AnnaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
1 SIKORA Anna IwonaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
1 WALCZAK BeataKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
1 CZYŻAK ArkadiuszKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
1 KĘPKA Mirosław ArkadiuszKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
1 SIKORSKI Bogdan AndrzejKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
1 MUSIALSKA MartaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
1 PIPIA GrzegorzKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
2 KOŁODZIEJCZYK JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SOBCZYK Tomasz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BITNER Dorota JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 ZAKĘS Magdalena KingaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 STĘPIŃSKI Krzysztof WładysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KOŁOSZCZYK Olga AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ŁABĘCKA Dorota SabinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 OWCZAREK MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DOMINIAK Józef LucjanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 TORUŃSKI JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BOROWIAK Mariusz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
2 DREWNIAK Elżbieta BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
2 KUREK PrzemysławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
2 WACHOWSKA Dominika MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
2 SAŁATA JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
2 ANDRZEJCZAK ArkadiuszKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
2 ROJANEK MałgorzataKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
2 TOKAREK Renata BarbaraKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
2 WOŹNIAK-SMOLIŃSKA Agnieszka TeresaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
2 GOŚCIMSKI Andrzej ZygmuntKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
3 BALIŃSKI Tomasz MikołajKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WZGARDA MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 LEONIAK Jacek JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WITCZAK SławomiraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ZATON Liliana MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PRZEPIÓRSKA ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŻUBROWSKI Krzysztof AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KOWALSKA Sara EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BRUŚ Sławomir StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JOACHIMIAK Daniel PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KAMOLA HubertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GAJ KingaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 JANIAK Joanna BogusławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŚNIEGULA Andrzej HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SAŁATA RadosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
3 CHOJECKI Mariusz JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
3 KAŁAS AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
3 DOMAŃSKA Anna MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
3 SZCZODROWSKI Hubert PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
3 UTECHT MartynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
3 WŁODARCZYK Katarzyna KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
3 BARANOWSKI Wiktor JanKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
3 WOŹNIAK RafałKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
3 WOŹNIAK Maria ElżbietaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
3 CZŁAPA EwelinaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
3 DZIERAN Agnieszka DorotaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
3 ŁUCZAK BeataKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
3 JANCZAK Sławomir JózefKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
4 HANKIEWICZ JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 JANIAK TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KOPCIUCH Józef WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KOŁODZIEJSKA DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KRÓL Ireneusz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PALMA Daniel ŁukaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MUSIAŁ ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BARTOS Natalia EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ZARĘBA Anna TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 STACHOWIAK MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SOBIERAJ AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
4 MAJEWSKA EwelinaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
4 ANDRYCH Krzysztof PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
4 OZEG RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
4 CZYŻEWSKA Anna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
4 BANASZAK Paweł MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 SMARZYK GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 MACIASZCZYK MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
4 PŁÓCIENNIK MarekKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
4 WALUDA HenrykKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
4 JEZIORSKA-KARWOWSKA Ewa HalinaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
4 BAKOWICZ AnnaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
4 ZASIŃSKI Czesław AdamKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
5 KUPIS MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 WZGARDA Zbigniew SzczepanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SOSIN TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 OWCZAREK-SIKAŁA Aldona MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 WESOŁOWSKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 ZATON-SMOK Ewa KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 STERNA ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SZEWCZYK UrszulaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ŁAWNICZAK MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MAŃKA DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KURZAJ JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 HALAMUS Ryszard TadeuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 DRZAZGA Dawid PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
5 OLBIŃSKA Marzena JadwigaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
5 LEŚNIK Katarzyna UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
5 JANUCIK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
5 KLIMCZAK DanielKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
5 SURÓWKA Zbigniew JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO
5 CIEPŁUCHA Angelika AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 MISIAK SzczepanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 WITKOWSKA Karolina ZenobiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIERADZKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
5 PAŁKA Mariusz WitoldKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
5 KONIECZNY Oskar MichałKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
5 JURCZAK Anna EwelinaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
5 ŚWIĄTEK Dominik TomaszKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
5 KIEŁBASKA Natalia IrenaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA
5 WRÓBEL Agnieszka KatarzynaKOMITET WYBORCZY ZIEMIA SIERADZKA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie sieradzkim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".