Wybory samorządowe 2024 powiat starogardzki - wybory do rady powiatu starogardzkiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie starogardzkim

Wybory do rady powiatu starogardzkiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 STRZEMKOWSKA-KONKOLEWSKA Wioleta BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WIERZBA Robert MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RUTKOWSKI Wiesław JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 RUDNIK Aleksandra MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PRABUCKI Władysław HenrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GRZECZNOWSKA Małgorzata JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 DREWS Marcin JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GÓRSKA WiesławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KASZUBOWSKI ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MARKOWSKI Jakub KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 STOSIK Mirosław AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SZYMBORSKI TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DASZKIEWICZ Maria JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BIESIADA Krzysztof AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 STOLC Łukasz JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BRZYCKI Ryszard OlgierdKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BABIŃSKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DIETRICH Natalia MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 MARUSZAK MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOTLEWSKI Zbigniew GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 CZERWIŃSKI Tomasz KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MARCZAK Jacek FeliksKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CHRAPKIEWICZ Daniela JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GLANERT Mariusz BrunonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KUKAWKA Marta JustynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MUSZYŃSKI TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOŁOSZEWSKA Alicja AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CEROŃ-SZMAGLIŃSKA EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CIESIELSKA Julia NataliaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOBIERZYŃSKI Arkadiusz TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 BŁĄK Grzegorz JanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 SOMMERFELD Ewa BarbaraKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 KAMYSZ Krzysztof FranciszekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 STANKOWIAK Mikołaj AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 CICHOŃ Krzysztof RomanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 DORAU Dorota AgnieszkaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 DOBEK KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 PIOTRZKOWSKA Anna MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 DOMACHOWSKA Sandra JadwigaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 JANKOWSKA AureliaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
1 PIWOWARCZYK GrzegorzKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 ODZIEMKOWSKA-PIELECKA Beata MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 GŁĄB-BRANDT StanisławaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 WRÓBEL Bogdan AntoniKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 DĄBROWSKA Kamila MartynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 GLINIECKA Berenika AnnaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 KASZUBOWSKI Marcin WojciechKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 SKIBIŃSKI Dawid RomanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 MECHLIŃSKI Mateusz ZbigniewKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 CESARZ PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
1 ZABOROWSKI ArkadiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
1 SUGIER Łukasz MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
1 KWIATKOWSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
1 RUTKOWSKI Tomasz PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
1 STAROŚCIK Natalia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
1 RADKA Bartłomiej HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
1 BRZOSKOWSKA LillaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
1 SZUBARCZYK TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
2 ROGALSKI Tomasz MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 DOBRZYŃSKA AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KURCABA-MALKUS Anna KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŚCIGAŁA Adrian StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BUDZINSKA-SŁUPEK Elżbieta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ŚWIADEK Henryk StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GORNOWICZ MarzenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KUCHTA Łukasz MieczysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 OLEJNICZAK Anna BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 STRENG Urszula ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WIŚNIEWSKA Sylwia AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MIELEWCZYK JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WORZAŁA Bożena BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CZARNECKA AleksandraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 FANSLAU Marek JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZWARC AnnaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
2 BONK Zbigniew BernardKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
2 FILC-BOROWSKA Joanna ElżbietaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
2 BRZOSKA Szymon PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
2 KOSTUCH Natalia GabrielaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
2 JELEŃ AlinaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
2 WYLĘGŁY Dariusz IreneuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
2 KOLASIŃSKI Karol AdamKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
2 RZEPKA Joanna MirosławaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
2 ZWIERNIK Anna JustynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
2 GŰNTHER Michał ApolinaryKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
2 RICHERT Piotr SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
2 HELIŃSKA-KAMOLA Grażyna KrystynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
2 KOPICKA Brygida EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
2 NAGÓRSKI Sławomir MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
3 BURCZYK Leszek JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CZAJA Bogdan StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 DEYNA IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KRUSZYŃSKI Łukasz GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 NEUBAUER-BORZYSZKOWSKA Sylwia IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 OLSZOWY RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BLOK Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KONDYSIAK Rafał PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 HEROLD Lucyna KingaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 NIERZWICKA Maria EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GUMIŃSKI RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ROCŁAWSKA Małgorzata ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KLIMOWICZ Renata BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PIKUŁA Jarosław AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 NASIOROWSKA DanutaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BIELIŃSKI SławomirKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 FIAŁEK JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZBLEWSKI Maciej JakubKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CYWIŃSKI Antoni FlorianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 LUBIŃSKI MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GAJEWSKI Andrzej MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CHEŁMOWSKA Barbara JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 NIEDZIELSKA Mirosława ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GOŁUŃSKA Dorota MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CICHON Mieczysław AlbinKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
3 KOLINSKI Mateusz RadosławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
3 ORLIKOWSKA-KAWSKA Izabela MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
3 KROPIDŁOWSKI Waldemar WojciechKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
3 WIĘCKIEWICZ-LITKA AlicjaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
3 WAŁASZEWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
3 OSOWSKA AleksandraKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
3 GRUDZIŃSKA IwonaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
3 HEROLD ArkadiuszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
3 ŁANGOWSKI ŁukaszKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
3 GRAJEWSKA-MEGGER Iwona KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
3 UMERSKA Regina JoannaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
3 WASIELEWSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
3 STENCEL KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
3 TUSZYŃSKI PawełKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
3 CICHOCKI CzesławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
3 KAMOLA Władysław AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
3 MACIEJEWSKA Sylwia BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
3 KWIATKOWSKI Tomasz RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
3 RICHERT Weronika KingaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
3 HAFTKA Natalia DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
3 WILK StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
4 KUROWSKI Marcin DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KRZEŚNIAK Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 CHYŁA Roman JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 STANKIEWICZ Katarzyna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GAPSKA Izabela AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KOLASKA Jurand FranciszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MUSZYŃSKI RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SEROCKA-CHRZANOWSKA Katarzyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 GROMOWSKA ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MAKIŁA IreneuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MYKOWSKI Jerzy WojciechKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 STOLC Grażyna JadwigaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ZIELIŃSKI Jerzy MichałKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SZWARC MieczysławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 OPACIŃSKA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KALINOWSKI Maciej KarolKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
4 KŁOS MarekKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
4 FANKIDEJSKA Ewa MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
4 KUCHTA Sławomir JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
4 WONTKA MirosławaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
4 CHYŁA Kazimierz EdmundKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
4 KOLASKA Lech JanKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
4 SZCZODROWSKA Ewelina MariaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
4 PARTYKA Marzena TeresaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
4 KUROWSKI JózefKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
4 GOSZ Arkadiusz MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
4 WĘSIERSKA Natalia AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
4 BIELSKI Adam MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
5 BRZOSKOWSKI Wiesław FranciszekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 LATOSZEWSKI Krystian TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 PIEKARZ Katarzyna JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 URBAN Katarzyna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 ŻYGOWSKI Jacek AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 NAGÓRSKI Dariusz SzczepanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MARCHEWICZ RomanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 TURZYŃSKA Ewa JaninaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 TYBORCZYK Katarzyna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KAISER Ryszard PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 BYCZKOWSKI Marcin PiotrKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
5 KOLBERG StanisławKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
5 HINZ Cecylia TeresaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
5 SZUTY Joanna MonikaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
5 GRZYWACZ Celina KatarzynaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "NASZ STAROGARD”
5 KARNAT Kryspin AndrzejKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
5 MŁYŃSKI RafałKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
5 STOLIŃSKA Monika AnnaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
5 JAŻDŻEWSKA Liliana MagdalenaKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
5 SZYNWELSKI Kamil KrzysztofKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE KOCIEWSKIE
5 STAROŚCIK Maciej KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
5 BŁAWAT Julia AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA
5 ZIELKE Igor MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACI BEZPARTYJNI POLSKA JEST JEDNA DLA POMORZA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie starogardzkim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".