Wybory samorządowe 2024 Tychy - wybory prezydenta i rady miasta w Tychach - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w Tychach

Wybory prezydenta miasta Tychy

GRAMATYKA Maciej Jacek
NIEDBAŁ Marek Michał
ŚMIGLEWSKI Mateusz Marek
WENCEPEL Dariusz Grzegorz
WRÓBEL Sławomir Piotr

Wybory do rady miasta Tychy

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 JĘDRZEJKO Maciej PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KRASOWSKA-COSTAMAGNA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOPKO Beata ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BIERNACKI JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PTAK KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 ANDREJCZYK Jarosław AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PLUTA Katarzyna EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 TUREK Alicja MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 PIELKA Tomasz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 MUCHA Katarzyna JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 LIPOWSKI Piotr WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 JANKOWSKA Aleksandra MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KRZCZUK Tomasz SzczepanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 MALCHAREK-SKERGETH Adriana DariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1 KOŁODZIEJCZYK Dawid AronKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DROB Marta EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BARCZYŃSKA BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PSZCZÓŁKA Maciej StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GURBOWICZ Gabriel PatrykKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PETELCZYC Monika MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SIEŃKO Ireneusz ZdzisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WYSOCKI Aleksander ŁukaszKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
1 SZUCKI Rafał JakubKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
1 ŚMIGLEWSKA ElżbietaKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
1 WOJNOWSKA Małgorzata JaninaKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
1 DYJAS Marcin AndrzejKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
1 WYSOCKA-SIEMBIGA Aleksandra MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SYREK Anna MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 RUCHAŁA Ireneusz FranciszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WIECHOCZEK Mariusz BernardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WISZNIEWSKI DariuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WAWRZONKIEWICZ Paulina AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZCZEPAŃSKA Ewa TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WENCEPEL Dariusz GrzegorzKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
1 KRÓL Arkadiusz PiotrKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
1 SZYJA Marcin TomaszKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
1 GNELA Jadwiga MariaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
1 GÓRECKA Barbara TeresaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
1 ROSIAK Martyna AnnaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
1 KASPERCZYK Stanisław JózefKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
1 URBAŚ Radosław MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA URBAŚ
1 KOZŁOWSKA Katarzyna MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA URBAŚ
1 ZMUDA Grzegorz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA URBAŚ
1 URBAŚ Sandra WiolettaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA URBAŚ
1 WASZEK Patryk MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA URBAŚ
1 STANICZEK Anna DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA URBAŚ
1 KUREK Wojciech TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA URBAŚ
1 KRÓL Krzysztof JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
1 SOBOCIŃSKI SławomirKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
1 KOŁODZIEJ Ewa MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
1 WIDENKA Beata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
1 CHRZĄSTEK Lidia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
1 MAZUROWSKI Kamil RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
1 SZUT Sebastian DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
2 CZARNOTA Wojciech MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SKOCZYLAS Hanna JustynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 SOJKA Aleksandra MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 RENDAK Paweł TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 ZAMASZ-WIDERA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 BRODOWIAK Marcin ArturKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 WALCZAK Michał AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 NIEDBAŁ Marek MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 SKOREK Marcin PrzemysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ZACHARKO Jacek MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 PERDIAN Katarzyna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 ŻELEZNY Kamil KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 SZCZEPANIAK Marta KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 TRAŁA-PAŹDZIOREK Małgorzata AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
2 SKAPCZYK Anita MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MISIAK MateuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 DOMANIK Joanna GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BOROWIEC Andrzej PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 RATAJSKA Bożena AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MISZTELA Józef StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KAMIŃSKA MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BOCHYŃSKI Sebastian RafałKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
2 KARKOSZKA Tomasz RemigiuszKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
2 KACZMARCZYK ElżbietaKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
2 CHĄDZYŃSKA Wiktoria UrszulaKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
2 KANAFOYSKI Sebastian KrystianKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
2 KOZIOŁ Jerzy BogdanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DROB Łukasz HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SIENNICKI Bogdan ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WDZIĘCZKOWSKA MonikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 NIEMIEC Wiesława MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MANSEL Martyna AgnieszkaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CZAJA Tadeusz StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 DANIELCZYK Edyta MałgorzataKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
2 STACHOŃ Grzegorz StanisławKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
2 ŚCIERSKI Józef KarolKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
2 RUTKA Mariola AgataKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
2 BAGROWSKI Kacper JacekKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
2 MATEJA Ewa OtyliaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
2 FIERLA Damian TomaszKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
2 GAJDAS Lidia MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
2 KRZYSTYNIAK Anna JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
2 SKORUPSKA Aleksandra JolantaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
2 BRZEZICKA Danuta TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
2 LORBIECKI Michał JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
2 BANDROWSKI MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
2 BUTURLA Sławomir AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
3 ŁUKA Magdalena EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 FIGLARSKI Mikołaj DanielKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WITOŃSKA Bogusława JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 COFAŁA Jan JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ZUPOK Sebastian DamianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KONDZIELNIK OlgaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MAZUR Mariusz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 NIEBIESZCZAŃSKA Wioletta IzabelaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 SKOWROŃSKA Katarzyna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 CENDRY-MIŚKA Anna KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 ARNDT Michał WiktorKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 TUREK Andrzej SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 SARNOWSKI Łukasz RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 GRZESIAK Piotr PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
3 MISZTELA RaisaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WIECZOREK Bogumiła JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 HIRSEKORN Adam SylwesterKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 GOŁKA Marcin GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 OPRZONDEK Rafał EdwardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PIRÓG BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KROCZEK IrenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KRZYŻOWSKA Katarzyna MonikaKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
3 PAWLAK Szymon MikołajKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
3 BOCHYŃSKI Patryk KamilKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
3 STUGLIK Sylwia GrażynaKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
3 BERK BartoszKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
3 WRÓBEL Sławomir PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 OLEKSIAK Iwona MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZAPAŁA StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 OKRĘTA Andrzej JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GOŁOSZ Monika BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CIEŚLAK Agnieszka StanisławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ZAWARUS TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GEMBKA Jarosław TomaszKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
3 BELICA MichalKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
3 ŻUROWSKA MałgorzataKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
3 NIEMIEC Tadeusz LudwikKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
3 PIEKIEŁKO Joanna ElżbietaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
3 OLEJNIK Iwona BarbaraKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
3 OBERSKI Jerzy JanKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
3 KOŁODZIEJCZYK Grzegorz TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
3 CHEMICZ-PAŁYS Karolina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
3 PODMOKŁY Mieczysław AntoniKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
3 ŚPIEWAK Żaneta AngelikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
3 KOSTKA Stanisław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
3 MATLACHOWSKA Klaudia EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
3 ŚMIETAŃSKI Igor ZbyszkoKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
4 GWÓŹDŹ Grzegorz TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 BASTA-SZCZYGIEŁ Anne-Sophie DorothéeKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GRACKA Jarosław GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 DŁUGOSZ Barbara DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 SZCZEPANIOK Piotr LudwikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KOSIBA Renata MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 NIEDZIELA-MIELNICZEK Agnieszka AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WATA Dariusz GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 LESZCZYŃSKA Krystyna WiolettaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 WOLNIK Magdalena BeataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 BOBROWSKI Tomasz MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 ADAMUS Jan JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 ORZEŁ Bernadeta HelenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 MICHOŃSKI Wojciech MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
4 JANAS Paweł EugeniuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 BUDZIOSZ Tomasz PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ROZMARYNOWSKA Dorota AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MROZOWSKA Dagmara BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ŻUKOWSKI Sławomir DariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 HIRSEKORN-SALA Daria AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KLEFAS RobertKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ŚMIGLEWSKI Mateusz MarekKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
4 PYTEL Marcin PrzemysławKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
4 SURDEL Sylwester HenrykKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
4 KANAFOYSKI Wojciech PiotrKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
4 SURDEL Sylwia MałgorzataKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
4 JANAK Iwona MariaKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
4 NOGA Kamila HalinaKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
4 HAJDUK Jarosław ArturKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BAL Sebastian StanisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CIEŚLAK Mariusz ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KOZIOŁ Dorota WeronikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 BISKUPEK Kazimierz LeonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WALUSIAK Wiktoria AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 GURAZDA Jolanta MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SLEZAK Klaudiusz CzesławKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
4 KOWALSKA-KANTYKA Małgorzata WandaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
4 BARTNIKOWSKI Tomasz ZygmuntKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
4 ROSICKA Małgorzata JoannaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
4 PALIWODA Jacek KajetanKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
4 GEMBKA TeresaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
4 PYKA Arkadiusz AndrzejKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
4 KONIECZNA Barbara JózefaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
4 PABIAN Aleksandra EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
4 CYGAN Krystyna AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
4 SZEJNER Wiktor CezaryKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
4 SKWARZEC Mariusz DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
4 LEWANDOWSKI Wojciech TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
4 WOŹNIAK Krzysztof JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
5 GRAMATYKA Maciej JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 NURBAGANDOW Aschab-AliKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KIELIBA Weronika MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 BLADA Maciej PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 MRÓWCZYŃSKA Jolanta TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 MIERNIK PaulinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KORNECKA-TRAWKA Anna DominikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 CZAGAN Anna AgnieszkaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 JASIŃSKI Łukasz TadeuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 DUBANIOWSKI Rafał WładysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 KWIATEK Włodzimierz RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 BEDNARCZYK Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 GRABSKI BartoszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 URBANEK-CHROŃ Bogumiła AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
5 BADURA Natan JonaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 ŁOCHOWSKA-PIOTROWICZ Magdalena AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 MUSIOŁ Tomasz KrzysztofKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BOBER Katarzyna AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 NYCZ Marcin CzesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SMOLORZ Beata ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 KISZEWSKI Bartosz RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 SZCZYRBA Łukasz KarolKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
5 BERK Edyta BeataKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
5 ZIĘCINA Karolina MagdalenaKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
5 DŁUGAJCZYK Dominik RadosławKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
5 LASZCZYK Grzegorz TomaszKOMITET WYBORCZY KLUB KONFEDERACJI TYCHY
5 KŚCIUCZYK Andrzej KazimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 GOŁOSZ Marek LeszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KAJZER Bożena EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SPODNIEWSKA Barbara WiesławaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 PREIS Patryk RobertKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 TAUSZNIK Oskar AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 WRÓBEL Katarzyna MagdalenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 PORSZKE Paweł AndrzejKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
5 AMSZEJ Agnieszka EwelinaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
5 STENCEL MagdalenaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
5 MOĆKO Stefan StanisławKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
5 ROSICKI Jarosław MariuszKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
5 WOJAS Teresa JadwigaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
5 SUDUŁ AnnaKOMITET WYBORCZY TYCHY - NASZĄ MAŁĄ OJCZYZNĄ
5 KASPERCZYK Michał RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
5 KOSOWSKA-PAWŁOWICZ Patrycja BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
5 MICHALSKA Magdalena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
5 KUMOR Piotr MariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
5 WARCHOŁ Magdalena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
5 JASTRZĘBSKI Artur PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY
5 RAK Adam StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY ANDRZEJA DZIUBY

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w Tychach

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".