Wybory samorządowe 2024 powiat wągrowiecki - wybory do rady powiatu wągrowieckiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie wągrowieckim

Wybory do rady powiatu wągrowieckiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 SPRINGER Jerzy AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 LISKE Michał PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PAŁCZYŃSKA Natalia AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PAWŁOWSKI RomanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KUCZEREPA-BUDZYŃSKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 NAUMCZYK WłodzimierzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GIZA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GILEWSKI PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BOBROWSKA Natalia MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 WOŹNIAK Robert JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BŁAŻEJCZAK KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WALEWSKA-JASTRZĄBEK Lucyna HalinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SURDYK Marzena KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 TOTOŃ Adela BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DUTKIEWICZ MarlenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JENERALCZYK DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KORALEWSKA-PUTZ Wiesława JolantaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 RÓŻAŃSKI DanielKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 ZEGARTOWSKA Barbara EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MATECKI Krzysztof JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MAROSZ EmilKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GROCHOWALSKA Halina BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KIRCHNER BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STILER Ireneusz PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WIŚNIEWSKI Piotr PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 STELMACH Danuta ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 ZAŁACHOWSKI Janusz MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 GARNETZ KrzysztofKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1 BUKOWSKA Honorata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1 ŚMIGIELSKI MiłoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1 ŚRÓDA Katarzyna AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1 KOCOŃ Krzysztof RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1 ROSSMANN Arleta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1 WROŃSKI Mariusz RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1 KUREK WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1 WALKOWIAK MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
1 MICHALSKA JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
1 ZDRZAŁKA Leszek KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
1 STEMPNIAK GizelaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
1 SZAFERSKI WaldemarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
1 RĄCZKOWIAK Edyta MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
1 SYGIERYCZ Zbyszko StefanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
1 DOLATA MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
1 PIECHOCKI Michał DamianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
1 MACIASZEK Sławomir DariuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
2 MATYSIAK JacekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 NIEZGODA MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 OLSZEWSKI Edward JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 GŁOCHOWIAK Katarzyna ZofiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PUWEŁ Andrzej MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KĘDZIORA Marta MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KRANC Tomasz BronisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PIECHOWIAK Agnieszka MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 OSUCH Małgorzata GrażynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KACZMAREK EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PAWŁOWSKI WitoldKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SKOTOWSKI AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KONOWALSKI Krzysztof FranciszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GREWLING HenrykKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 ŚWIĘTEK Wioleta MariaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CZECHOWSKA Anna HalinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 BŁAŻAK Mikołaj JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 PACHOWICZ Ewa TeresaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 JUNG Artur HenrykKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
2 KOLIŃSKI Krystian PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
2 RADOLAK Irena MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
2 BOJARSKI Piotr TadeuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
2 GARNETZ AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
2 DEMBSKA Izabela AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
2 HAJA Jacek FranciszekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
2 PIJANOWSKA AnetaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
2 LASKOWSKA Magdalena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
2 SZYPER MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
2 WIECZOREK Andrzej SzczepanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
3 KACZMAREK PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 TWARDOWSKA Anna MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KARASIEWICZ Tomasz MaciejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PILNA KingaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PIWOWARSKI Marek WojciechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WALACHOWSKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 TYLL IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SYNORACKA-DZIUBA Agnieszka MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BODUS Leszek JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 OELKE Agnieszka KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 PĘKAŁA CzesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 BOCHYŃSKI MichałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 NOWAK Wiesław PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOZŁOWSKA Maria DanutaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WITKIEWICZ Rafał PawełKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GEHRKE DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 FLEMING Bogdan WłodzimierzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 MICHALSKA Bożena MałgorzataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SZCZEŚNIAK MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
3 KEMNITZ-WIENKE Natasza RomanaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
3 DYMEK-DUDZIŃSKA Ewa AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
3 DOBROCHOWSKI BartoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
3 TOBJASZ Janusz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
3 BANASZYŃSKI Andrzej MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
3 NOWAK-SZMYRA Beata MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
3 KALKA Michał JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
3 ZAGANIACZYK MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
3 KISZKA RemigiuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
3 STAROSTA Elwira MartaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
4 BAŁDYGA GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 TABAKA-HOFFMANN AleksandraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 FLUDRA TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 TOMCZAK Zbigniew JózefKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KRYSZKIEWICZ KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WŁODARSKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 EWERTOWSKI Wiesław JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 URBAŃSKA KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WIATROWSKI ŁukaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 JANISZEWSKA Marzena KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 CZARNOLEWSKA MałgorzataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 BIERNACKI Lucjan ZygmuntKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WICHER Łucja DorotaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KOLIŃSKI LeszekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 MADEKSZA Bogumiła ElżbietaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ADAMSKI JacekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WOŹNIAK ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
4 KRZYMIŃSKA-NOWAK Dorota HannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
4 KULIBERDA-KOSIŃSKA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
4 KUPCZYK ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
4 KANTORSKA PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
4 NOWAK KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNY POWIAT
4 ROMAN Ewa BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
4 KAMIŃSKI Radosław PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
4 NOWAK MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
4 KOGUT Karolina AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
4 FUTRO Adrian TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA
4 NAWORYTA TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie wągrowieckim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".