Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | MASNY Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ŻOCZEK Łukasz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | OBRACAJ Leszek Bogdan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DŁUGI Michał Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | HARĘDZIŃSKA Anna Dominika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SZCZOTKA Stanisława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DOMAGAŁA Antoni Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KAMIŃSKA Malwina Daria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LUSIO Regina Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GOLIK Mariola Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PIPREK Marcin Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ROJCZYK Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | FERUGA Adam Albin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KLAJMON Małgorzata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BĄCZEK Bartłomiej Bolesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | HERZYK Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOWALEWSKI Damian Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SUWAJ Krzysztof Aleksander | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ŻŁOBIŃSKI Bartosz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LEWICKA-OWCZAREK Beata Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PIETRZYK Katarzyna Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BUDNY Tomasz Ignacy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LEGIĘĆ Wioleta Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZAWADA Wojciech Jan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
1 | SOWA Andrzej Wiesław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
1 | MAŁEK Bogdan Zdzisław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
1 | CHOWANIEC Tadeusz Mariusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
1 | KARASIEWICZ Jolanta Aurelia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
1 | ZGÓRALSKA Urszula Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
1 | EILMES Anita Zofia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
1 | KWATERSKI Michał Kazimierz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
1 | BOROWSKI Jan Roman | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
1 | CZADER Jacek Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
1 | GAŃCZARCZYK Władysława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
1 | KRZEMPEK Łukasz Konrad | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
1 | CHOLEWIK Ewa Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
1 | JANIK Magdalena Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
1 | PRZEMYK Krzysztof Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
1 | PIERZYNA Filip Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
1 | KLIMCZAK Tomasz Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
1 | PAWLACZEK Paweł Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
1 | GOLA Katarzyna Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
1 | CZARNIECKI Piotr Czesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
1 | CZERNIK Mateusz Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
1 | MARCINIAK Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
1 | CZAPIGA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
1 | MICHNIK Ronald Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
2 | ŁUKOWICZ Beata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | NOWOSIELSKI Piotr Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | NOWAKOWSKA-ŚWIDEREK Renata Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | CIENKUS Dagmara Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WÓJTOWICZ Kacper Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LISOWSKI Mariusz Waldemar | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | POLACZEK Łukasz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MAŚLANKA Mateusz Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | PRZYSTAŁ Dariusz Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WIEDER Damian Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RUSIN Dorota Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KUBICA Robert Szczepan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KUBOSZEK Sylwia Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MATRAS Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JODŁOWIEC Agata Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RUSEK Dariusz Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BIEGUN Agnieszka Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WIECZOREK Marek Edward | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | LEŚNY Wojciech Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RZEPECKI Artur Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | TITTOR Kamila Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ŻMIJ Łukasz Edward | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PAJĄK Artur Ireneusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MATLOCH Marcelina Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BORGIEŁ Marzena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BALCAREK Ireneusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | FAJFER Bartłomiej Maksymilian | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | KMIECIK-WRONOWICZ Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | DZIKI Marcin Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | SKWARK Maryla Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | ADAMIEC Katarzyna Irena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | GAZDA Marek Benedykt | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | ŁĘKAWA Paweł Tadeusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | BORKOWSKI Paweł Józef | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | ŚWIERCZYNA Bartłomiej Tadeusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | JURASZEK Katarzyna Mirosława | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
2 | ŚWIEŻY-SOBEL Alina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | GRECZKA Mirosław Aleksander | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | JONKISZ Bolesław Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | MIZERA Alicja Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | PAWLIK Marzena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | BIEROŃSKI Jan Leszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | JANIK Michał Robert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | TOMASZEWSKA Barbara Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | POLOK Marek Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | OGROCKI Bogdan Marian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
2 | CZAPIGA Cezary Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
2 | GRAJNY Robert Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
2 | KOŁODZIEJCZYK Oliwia Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
2 | OWCZARZAK Edyta Lucyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
2 | PIECZYRAK Lech Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
2 | DUTKA Zuzanna Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
2 | GOLA Renata Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
2 | MARCINIAK Waldemar Zdzisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
2 | HEREDA Mateusz Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
3 | PASZEK Piotr Emil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JARANOWSKI Dariusz Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DANEK Patrycja Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MACIEJNY Przemysław Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | HODER Bartosz Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ŁYSOŃ Joanna Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ZUBER Agnieszka Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DZIUBEK Lidia Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GAWĘDA Grzegorz Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DAMEK Grzegorz Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | CHMIELNIAK Marcin Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MAGA Agnieszka Marianna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MYNARSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KAMIŃSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PASIERBEK Łukasz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STANCLIK Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZTAFIŃSKI Paweł Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JURCZYK Małgorzata Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STAWOWCZYK Dorota Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PASIERBEK Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | STOLARCZYK Bogusław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
3 | SADLOK Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
3 | GROSS-OŻÓG Sylwia Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
3 | WITEK Andrzej Ludwik | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
3 | BŁACHUT Urszula Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
3 | DYRDA Tomasz Dominik | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
3 | CICHOWSKA Lucyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA |
3 | KUBIK Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
3 | BENIOWSKI Artur Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
3 | NIKIEL Dorota Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
3 | WÓJCIK Jacek Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
3 | KOZAK Marzena Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
3 | NYCZ Renata Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
3 | ŚLÓSARCZYK Sławomir Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
3 | MIKA Aneta Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
3 | GAJDA Mariusz Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
3 | MATUSZEWSKI Tomasz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
3 | KORCZYK Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
3 | ŚLÓSARCZYK Jan Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
4 | ROZMUS Tadeusz Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SZULC Krzysztof Henryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BIZOŃ Wioleta Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PEZDA Piotr Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | RECIAK Mateusz Przemysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MACIUSZEK Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SAJDAK Anita | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KUĆKA Edward Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BUŁKA Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | TYLZA-JANOSZ Marta Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | HAMERLAK Konrad Zdzisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | HARĘŻA Sylwia Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOS Katarzyna Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PIZNAL Władysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | CHODOROWSKI Krzysztof Jakub | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BEDNARZ Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CHRZAN Rafał Robert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KIERPIEC Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CZERWONKA Ewelina Kinga | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | BRYCZ Ewa Bogumiła | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | PŁONKA Andrzej Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
4 | SADLIK Bożena Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
4 | GRABKA-GRZECHYNIA Gabriela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
4 | KOŻUCH Grzegorz Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
4 | KUDELSKA Justyna Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
4 | KOWALSKI Rafał Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
4 | KACZMARCZYK Ryszard Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
4 | MARCINIAK Marcin Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
4 | KOLBER Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
4 | BITNER Martyna Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
4 | DUTKA Monika Bernadeta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
4 | KRUTAK Magdalena Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
4 | KANIA Bartłomiej Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
4 | ZONTEK Jacek Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
5 | RĄCZKA Ryszard Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | KRZYŚKO Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ZEMŁO Katarzyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | MĘCIK Michał Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | KROWICKA Urszula Zenobia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ZIĘBA Krystyna Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | WANDZEL Dariusz Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | SZEMLA Mirosław Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GABOR Grzegorz Zdzisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | JONCZYK Grażyna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BIERNAT Wojciech Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GRUSZECKA Alicja Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | WALICZEK Szymon Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | LALIK Katarzyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | ŚWIERCZEK Józef Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WŁODARZ Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | NIKIEL Adam Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BISTYGA Dominika Helena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | HAŃDEREK Julia Justyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MISKA Mateusz Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KANIK-PAWEŁEK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | CAPUTA Adam Urban | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
5 | BYRDY-PRZYBYŁA Helena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
5 | CAPUTA Józef Kazimierz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
5 | JAKUBIEC Bogusław Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
5 | ŚWIERCZEK Beata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
5 | GNIOŹDZIORZ Katarzyna Teresa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
5 | SAFERNA Łukasz Władysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA |
5 | JAKUBIEC Dawid Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
5 | DYBCZAK Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
5 | CHORĄŻY Oliwier Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
5 | WÓJCIK Kamila Faustyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
5 | LEŚNIAK-MARCINIAK Krystyna Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
5 | OWCZARZAK Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
5 | OGRODZKI Kacper Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie bielskim
Powiat bielski - wybierz gminę:
gmina BestwinaWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".