Wybory samorządowe 2018 powiat dębicki - wybory do rady powiatu dębickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie dębickim

Wybory do rady powiatu dębickiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Grzegorz KRYCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Marta Barbara SZCZYREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Marta Ewa KWAŚNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Jerzy Marek SZCZEKLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Mirosław Piotr SŁOWIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
1Wojciech Bartosz ZBOCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
1Aneta ZIOBROKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
1Ewa Maria SAWICKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Małgorzata Maria KRASOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
1Roman ROGOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Sylwia KORYCKA-ŻYMUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Krystyna FILARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Małgorzata Elżbieta MINORCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Stanisława DROBOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Małgorzata LESIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Anna Zofia MAZURKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Mariusz Edward BLEZIEŃKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Beata Stanisława FILIPEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Bogdan Mieczysław WITKOŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jerzy Jacek GĄGAŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Piotr Paweł CHĘCIEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Lucyna Jadwiga CZERNICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Alicja Violetta TARGOŃ-ŚLIWAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Mateusz Józef PASEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Łukasz Paweł PALUCHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marta Małgorzata PAWEŁKO-TOKARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Jolanta Agata PAJĄKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Zygmunt ŻABICKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Teresa Stefania LESIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Katarzyna Weronika WITKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Joanna Karolina TROJANKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Agnieszka Zofia MAGIERAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Marcin Krzysztof KOZIARAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dariusz Dominik ŁUKASZEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Kamil Tytus MALINOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Stanisław KLOCEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Jerzy Marek LISOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marta Bernadetta GARDUŁA-DROŻDŻKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Magdalena Karolina BOROWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Marek Paweł MIKRUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Paweł Grzegorz WOLICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Anna Maria MYTKOŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Anna WÓJCIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Andrzej Maciej RŻANYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Jacek Mieczysław DYMITROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Jakub Maksymilian KĘDZIORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Jan Rafał BYSIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
1Władysław Jan BIELAWAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Barbara PASOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Henryk JURASZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Paweł Wojciech KUDROŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
1Anna Henryka JANDO-ROZTOCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Romuald LIPCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Marta Maria WOJTUNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Sławomir Mieczysław BARNAŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Janusz Stanisław WIKTORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Lucyna Maria SAMBORSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Mateusz Jan SMOŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Jan BOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Wojciech IWASIECZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Wiesław BRODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Katarzyna Beata ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Krzysztof Kazimierz KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
1Paweł Tomasz ADAMEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Tomasz Tadeusz DUDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
2Daniel Grzegorz WÓJCIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Irena HALSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Anna MIKRUTKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Elżbieta Teresa GĄSIORKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Stanisław Kazimierz WARZECHAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Marek MATEROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
2Justyna Jadwiga IGNARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
2Dorota Maria KRZYŻAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
2Monika Ewa WIDUCHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Mateusz Stanisław DOMARADZKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Anna Klaudia ZIOBROKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
2Dominik Łukasz PIETRUCHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
2Kazimierz Jan SARNAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Lidia Maria SKŁADANOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Zofia ROGOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Kazimierz MACHOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
2Małgorzata BEREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
2Piotr Jan STRĘKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
2Urszula Bogusława WOJNAROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
2Wojciech Czesław SZOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
2Zbigniew SMAGACZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Andrzej WITEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Leszek Jan BIENIEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Władysław KITAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Zofia SKÓRSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Zofia GRODZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Agnieszka Małgorzata ZAWIŚLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Stanisław Marek WÓJTOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Karolina Grażyna SZYMASZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Arkadiusz Paweł TOMASIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Dawid Rafał OLEKSYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Jolanta Bernadetta PŁATEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
2Łukasz Stanisław KORDELAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
3Rafał Szymon PIECZONKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
3Klaudia Beata GOCLONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
3Paweł Piotr JAROSZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Agnieszka Anna RADWAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Anita Lidia BARTNIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Janusz CIEŚLAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Kamil KRZYSZTOFCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Bogusław Stanisław WAŁĘGAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Agnieszka Jadwiga CZAPIGAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Tomasz Sławomir BIELATOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
3Dariusz Jan SZERSZEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Jerzy Zenon DYDOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Marta FERENC-WILCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Maciej Tadeusz JAJKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
3Maria KUSEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
3Grzegorz REGUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
3Paweł Michał SYGULSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
3Alicja POCHODAJ-BALASAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
3Stefania Marianna GRZYBKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
3Adam Łukasz KACZORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
3Grzegorz STECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
3Sławomir ŁANUCHAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Ewelina Elżbieta KUŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bożena OSOCHAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Mariusz Emil KUTAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jerzy Andrzej SASAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Elżbieta Maria MIKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jadwiga Teresa BIERNACKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Katarzyna Anna PERSAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD POWIATOWY
3Jerzy Zbigniew SAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD POWIATOWY
3Bogusława Ewa JASNOSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD POWIATOWY
3Jacek KNYCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD POWIATOWY
3Marian BRZOSTOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Jakub Tomasz PYCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Ewa Grażyna OLSZKO-SZPUNARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Tomasz SUJDAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Piotr Daniel KRAMARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Faustyna Anna PIWOWARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Magdalena Diana KOMARUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Edward KOLBUSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
3Mateusz PYZIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
3Małgorzata CIURKOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
3Rafał KOSZTYŁOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
3Małgorzata Marta PIKUL-BURDZYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
3Ewelina Mariola SIRYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
3Robert Józef MOSKALKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
3Martyna CYPROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Wiesław Andrzej KANIAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
4Katarzyna Sylwia DYKASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
4Sylwia Sabina ZAPAŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Grzegorz Jakub SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Maria MĄCZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
4Stanisław KORNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
4Józef Rafał DYBOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
4Zbigniew Józef BANDZYRAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Andrzej Zygmunt REGUŁAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Justyna Teresa GAWLIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marek MIAZGAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Andrzej Adam TRZECIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
4Stanisława RAKOCZYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Dorota Danuta BRYTKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Aleksander Wiesław REGUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
4Józef Jan GÓRAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Ewa MĄDROKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
4Kazimierz LICHOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
4Bolesław BABIARZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marek JASKÓŁKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Robert Piotr MAZURKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marta Zofia NIEMIECKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Irena NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
4Małgorzata Teresa DANKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Joanna Iwona MARĆKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Krzysztof MISIELAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
4Magdalena Sylwia NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
4Agnieszka Małgorzata PANEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Tomasz Michał NYKIELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
4Witold Jakub KOZIOŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
4Katarzyna Dobrosława PIĘCIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
4Rafał Jan PAWEŁEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Tadeusz Jan BOCHYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Marcin Zdzisław NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Helena BOROWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Tomasz Włodzimierz PANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Halina TARCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Ewa Agata KOŁODZIEJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Beata Agata PUSTUŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Waldemar Jacek CIEŚLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Jerzy Marian RĘBIŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Małgorzata FORNEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
4Renata Maria ŚWIERKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
5Łukasz Michał KOLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
5Łukasz Mateusz LEGIĘĆKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
5Marta Małgorzata GACKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
5Monika Magdalena KULIGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
5Sławomir GRUSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI
5Krystyna SIKORAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Michał MAZIARKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Zofia Teresa ZIAJAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Tomasz Dominik LESIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Jacek Roman ŚWIERCZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Tadeusz Franciszek WÓJCIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Aurelia Ewa MĄCIORKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Anna Małgorzata GAWLIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Robert Adam KRUPAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Marek Stanisław WOJTUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
5Stanisław Józef PALEJKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Anna Maria REGUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
5Krzysztof Adam KRAWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
5Czesław KUBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
5Jacek Paweł PODLASEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
5Marta GMITEREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI
5Zofia GĄGAŁA-BOHACZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
5Jolanta RĘBIŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
5Dariusz KLUCZNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
5Lucyna NALEPA-URJASZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ
5Dariusz Paweł LORENCKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ
5Małgorzata Katarzyna ŻYBURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie dębickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".