Wybory samorządowe 2024 powiat kłobucki - wybory do rady powiatu kłobuckiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie kłobuckim

Wybory do rady powiatu kłobuckiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 PRZYBYLSKA Beata AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PILŚNIAK TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GRZELIŃSKA Sylwia JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 MRÓWKA Łukasz RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KIEPURA JerzyKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JEZIORSKI Tomasz StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOZIŃSKI Mariusz SylwesterKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KOTOWICZ Lidia BożenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 GRZESIAK Magdalena AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SKWARA Bożena KrystynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KIEDRZYN Łukasz MarcinKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PAPROTNY Bogdan EdwardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KAŁMUK Ewelina IzabelaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PARKITNA GrażynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOSZCZYK Andrzej ZdzisławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 TOMCZYK MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
1 KUDŁA Jarosław StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
1 CHRZANOWSKI Bartłomiej WitoldKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
1 JANIK Aneta MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
1 DERBIS Grażyna AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
1 KUREK Karolina EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 ANTCZAK Bartłomiej MaciejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 RACZYŃSKA Edyta AleksandraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 TOMZIŃSKI SzymonKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 WRÓBEL Patrycja MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 KRAWCZYK ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
1 LESZCZYŃSKA Bożena ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
1 SOŚNIAK Bogdan RyszardKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
1 ANTOŃCZAK Krzysztof JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
1 DWORNIK WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
1 KONIECZKO Marcelina AdriannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
1 KEMPA Wojciech KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
2 TELĘGA Kinga JadwigaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 MRÓWKA Marta RomanaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 CIEŚLIŃSKI Grzegorz DominikKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KURZYK Patryk OktawianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 KOTYNIA Mateusz MariuszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2 PILŚNIAK Zbigniew AdamKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 BORECKI Józef BronisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 MAŁECKA Magdalena BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 KLUBA Gabriela MirosławaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WĘZIK Jolanta MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 PILŚNIAK Dariusz AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 NAPIERAJ Bogdan WiesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 WOJTYRA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 SZCZEPANIAK DanielaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MAZUREK AgataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 LESZCZYNA Juliusz SebastianKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 MAJCHRZAK Waldemar GrzegorzKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KULEJ ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 SŁOMIAN Joanna MariolaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 KLUSZCZYŃSKI Marek StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 WŁODARCZYK Agnieszka ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 CIEŚLA Katarzyna AgataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 KSIĘŻYK Robert MarianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
2 KULEJEWSKI Zbigniew BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
2 PILARZ MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
2 LITWIŃCZYK Wioleta MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
2 KOWALSKA Elżbieta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
2 HUDY Paweł RobertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
2 WIECHA Kamil GrzegorzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
3 NOWAK Kamila DominikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 MALINA Karolina AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 LEŚKO Łukasz AdrianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CHŁĄD Monika KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KRAWCZYK KamilKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SAWICKI Marek AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SZEWCZYK MieczysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 TUTAK EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ŚWITAŁA BolesławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SKOCZYLAS SylwiaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 DRAB Aldona MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 ZWIĄZEK Agnieszka WandaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŻURAWSKA Teresa KrystynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KEMPIŃSKI IreneuszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CHWALANA Magdalena KamilaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 BŹDZION JanKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DESKA KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 ŻURAWSKA-CHŁĄD MonikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
3 STASIŃSKA Edyta BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
3 ROGACZEWSKI Bartosz KarolKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
3 WAWRZYNIAK Jan MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
3 WERS Karol PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 SKOCZYLAS-ISZWOLDIN Wioletta EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 ŚWIERZY Ewa WioletaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 ŁACINA Sylwia AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 KRASZEWSKI Łukasz JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 RANDAK Tomasz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
3 LIGĘZA Łukasz SebastianKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
3 KIEPURA Aleksandra KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
3 PĄKLAK Karol RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
3 PETRYKOWSKA Maria ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
3 KUC Michał MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
3 KUJAWSKA Maria DanutaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
4 PUCHAŁA-AUGUSTYN Małgorzata DorotaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GLAJZNER Robert RajmundKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 GAZDA Patrycja EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 STAŃCZYK Jacek PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 KUPCZYK Małgorzata TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 WRÓBLEWSKI Michał ZenonKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
4 MANDAT Mariusz MieczysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SZAFLIK Jerzy PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 ZIĘTAL BarbaraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 MAJCHROWSKI TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 NOWICKA AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 KAŁUŻA ElwiraKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SOBIŚ Tomasz PawełKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 WOJNOWSKI Dariusz RyszardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ADAMIK Bogdan ZenonKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KORNOBIS Andrzej FeliksKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 KULIŃSKA AnnaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 SULIMA-CHŁOND Sabina KatarzynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 NOGA BarbaraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WIŚNIEWSKA MariannaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 NOWAK Krzysztof WiesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
4 MINKINA Roman BronisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
4 GRĄDYS Magdalena BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
4 KOWALCZYK Rafał MirosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
4 POLAK KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
4 ORŁOWSKA Hanna AdriannaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
4 GRZYBOWSKI WojciechKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
4 SKWARA Olga DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 KOCH Tadeusz RomanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 ŚWIĄĆ MichałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 LESIK-ZĄBKOWSKA Aleksandra MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 CHAMAROWSKI Krzysztof AdamKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 GALLE SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 OSUCHOWSKI ArturKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
4 GŁĄB BogusławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
4 KASPRZAK Magdalena EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
4 ŚCIEBURA Piotr KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
4 SROKA Marcin MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
4 KOZACKA Barbara TeresaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
4 CZYŻ Jolanta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
4 TAŁAJ Iwona MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
5 BRODACKA ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KOŚCIELNY Maciej ZbigniewKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 DĄBROWSKA Katarzyna MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 LEŚKIEWICZ AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 SADEK Iwona JózefaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 PRZYBYLSKI Artur SebastianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
5 KIEPURA Aneta KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 MIKA Krzysztof AndrzejKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 CZEKAJ Magdalena MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 BRAJNLICH Tomasz MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 LISEK UrszulaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 HEPPNER Dariusz KlemensKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5 OCZKOWSKI Wojciech BolesławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 OGŁAZA BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SZEWCZYK Halina LucynaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 ROKOSA Andrzej JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 SPOTOŃ JerzyKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 KUŚMIERSKA Anna BeataKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5 MAZIK Anita DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
5 BIERNACKA DorotaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
5 MIEDZIŃSKI Łukasz PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
5 MIKA Jarosław MarekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
5 KRAWCZYK Jacek PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
5 GWORYS MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY 2024
5 PIETRULEWICZ Magdalena AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 ZOMERFELD Marcin PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 JĘDRZEJCZYK Karol JanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 TYMIŃSKA EwaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ KOALICJA SAMORZĄDOWA
5 PRUBANT Marek WaldemarKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
5 KALL ZdzisławaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
5 STRZELCZYK Justyna JaninaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
5 ADAMIK-FLORIAN Marta KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
5 SMYŁA Tobiasz MateuszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
5 PRZYGODA Witold PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie kłobuckim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".