Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | JASIŃSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KNASIAK Jolanta Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WALTER Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | GRZEGORSKA Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | FILIPSKI Bartosz Zdzisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BIEGASIEWICZ Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | RYBICKA-HORBIŃSKA Monika Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MILAS Iwona Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | JARKA Przemysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RACHUBA Zbigniew Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MUSIAŁ Jacek Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RACINOWSKA Halina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | SMUL-PLICHTA Barbara | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
1 | HAŁAS Michał | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
1 | DĘBOWSKA Renata | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
1 | KONWERSKA Ilona | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
1 | KOZŁOWSKI Adam | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
1 | KARASIŃSKI Mikołaj Maksymilian | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
1 | PERKOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | GAŁĄŻEWSKA Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | GOIŃSKI Jarosław Konrad | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | BEJENKA Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | ŁACHECKA Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | KAMIŃSKI Sławomir Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
1 | ANTONIAK Adrian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
1 | CZARNECKA Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
1 | TRZEBIŃSKI Kamil Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
1 | WOŹNIAK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
1 | KAMIŃSKA Dominika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
1 | KUBASZEWSKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
2 | SULIBURSKI Łukasz Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MAJER Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KAROLAK-JÓŹWIAK Irena Wanda | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOSSOWSKI Andrzej Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | WRÓBEL Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SŁODKIEWICZ Krzysztof Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DOMAGALSKI Przemysław Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | TRZOSEK Katarzyna Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PROSTYŃSKI Leszek Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | STEFAŃSKA Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | ROGOWSKI Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SIKORSKA Helena Marianna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MUSZYŃSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MIKORSKA Karolina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WOJCIECHOWSKA Halina | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SMOLARZ Waldemar | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SŁODKIEWICZ Tadeusz Tymoteusz | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
2 | RAMZA Barbara | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
2 | GOIŃSKA-BEDNAREK Karolina | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
2 | SMOLAREK Jerzy | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
2 | NOWAK-NAWROT Marzena | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
2 | WALCZAK Andrzej | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
2 | STANKIEWICZ Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | ŁOŚ Andżelika Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | BEKIER Marcin Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | GORZELIŃSKA Wioleta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | GÓRCZEWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | DESECKA Mirosława Arleta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
2 | STANKIEWICZ Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
2 | KORDYL Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
2 | JÓZEFACKA Dorota Bożena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
2 | WRÓBEL Grzegorz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
2 | NAWROCKI Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
2 | BUDNY Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
3 | KOŁODZIEJCZAK Bogdan Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KAMIŃSKA Lidia Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | LISIAK Sebastian Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ZAMIATOWSKA Beata Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PIKOWSKA Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WADELSKI Jarosław Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SZAFRAN Przemysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | STANISŁAWSKI Adrian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | LENARD-WOŹNIAK Lucyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PIESZAK Marzena Marianna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WSZĘDYBYŁ Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SUBDA Anna Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | GOŹDZIKIEWICZ Józef Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | LIS Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | RUBCZEWSKI Błażej Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | KRYCH Zenobia Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BĄKOWSKA Marianna Józefa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BŁASZCZYK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | POPIELARZ Jacek | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
3 | BAŃDOSZ Iwona | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
3 | KOZANECKA Ewa | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
3 | ŚREDNIAWA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
3 | CZERNIEJEWSKI Jarosław Jan | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
3 | CHOJNACKI Artur Michał | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
3 | NAWROCKI Ryszard Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | POPIELARZ Maciej Grzegorz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | STRUŻYŃSKA Emilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | PYDYŃSKA Danuta Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | TOMICKI Julian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | SWĘDROWSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
3 | JANKOWSKI Tadeusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
3 | WOŹNIAK Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
3 | GRAJEK Zenona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
3 | ANDRACKA-WAROCH Kamila Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
3 | GŁOWACKI Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
3 | ROSZAK Julita Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
4 | TUBACKI Waldemar Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KRYCH Hanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | HAJDER Alina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MICHALAK Witold | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BUDZIŃSKA Mariola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SZYMCZAK Hubert Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BEDNAREK Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOSZAL Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PERCZYŃSKI Radosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PAŁUBICKA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ELTMAN Dorota Józefa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KUPSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | JUSZCZAK-KOPACZEWSKA Anna Aleksandra | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | REŚKIEWICZ Mirosław Cezary | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KAMIŃSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JANKOWSKI Jarosław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | FRĄTCZAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZYMKIEWICZ Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ANDRZEJEWSKI Mieczysław Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
4 | KWIRYNG Maciej Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
4 | KRAWCZYŃSKA Kinga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
4 | RYDZEWSKI Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
4 | JAKUBOWSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
4 | TOMASZEWSKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
4 | DZIAMARA Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
4 | ŁAWNICZAK Sławomir | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
4 | CZAPCZYK Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
4 | BONCZYSTA Marzenna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
4 | NICIŃSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
4 | PAWŁOWSKA Marzena Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
5 | RAŹNA Elżbieta Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | KULCZYŃSKA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | BILIŃSKI Jacek Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | TULEJKO-NOŻEWSKA Marlena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | DOBRYCHŁOP Kaja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | MICHALSKI Jacek Arkadiusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | WASIAK Dariusz Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | BUDNY Andrzej Walenty | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | CZAJKOWSKI Krzysztof Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PASZEK Anna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BARTCZAK Jerzy Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SZYMAŃSKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | WALCZAK Marek Błażej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SKWAREK Magdalena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KAZIMIERCZAK Małgorzata Janina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | MICHALSKI Krzysztof Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | CHOJNACKA Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WIŚNA-KUSIOŁEK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | LEWANDOWSKI Stanisław Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WALCZAK Urszula | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | GÓRECKI Henryk Makary | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WOJTASIK Piotr Zbigniew | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | GRUSZKA Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BOLEWSKA Faustyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | MATLEWSKA Żanetta Magdalena | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
5 | CICHOCKI Krzysztof Tadeusz | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
5 | GŁUKOWSKA Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
5 | KULCZAK Antoni | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
5 | WOŚKOWIAK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
5 | LICHENIAK Robert | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
5 | KUBACKA Edyta Maria | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
5 | DOBRZYCKI Zbigniew Andrzej | KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE |
5 | KELM Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | STEPANOW Beata Halina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | BERTHOLD Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | GOŚCINIAK Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | KALISKA Jolanta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | KARCZEWSKA Lila Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | RATAJEWSKI Mirosław Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | KLAUZE Zbigniew Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
5 | NOWICKI Tadeusz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
5 | MACIEJEWSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
5 | CICHOWICZ Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
5 | SIWIŃSKA Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
5 | WRÓBEL Ewa Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
5 | DOBRYCHŁOP-BRZĘCKA Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
5 | MACIEJEWSKI Jerzy Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
5 | GOŁDYN Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
6 | EJMA Marek Leon | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | BACHERA Urszula Janina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | LEWANDOWSKI Antoni Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | RACHUBIŃSKI Dariusz Mieczysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | BEDNAROWSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | KOCAJ Władysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | SKOCZYLAS-BŁASZCZYK Małgorzata Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | NIEDŹWIEDZIŃSKA Ewelina Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | WOJTASIŃSKI Norbert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | JÓZEFACKI Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | FIJAŁKOWSKA Elżbieta Wioleta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | GRZECHOWSKI Edward | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | WILCZEK Elżbieta Bożena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | BOROWIECKI Krystian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | ZALEWSKI Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | FRYZA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
6 | SZADKOWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
6 | MICHALAK Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
6 | KĘDZIORA Krzysztof Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
6 | KRZYSZTOF Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT |
6 | SKÓRZEWSKA Wioletta Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
6 | ROGOWSKA Jadwiga | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
6 | LEWANDOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KONIŃSKA-NOWA ENERGIA |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie konińskim
Powiat koniński - wybierz gminę:
gmina GolinaWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".