Wybory samorządowe 2024 powiat nowotomyski - wybory do rady powiatu nowotomyskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Zareklamuj się na tej stronie! biuro@regiogames.pl
Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe 2024 w powiecie nowotomyskim

Wybory do rady powiatu nowotomyskiego Kandydaci w 2018 r.

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1 SADOWSKI LechKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KOZŁOWSKI MarcinKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 KACZOROWSKA MagdalenaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PIECHOWIAK Pamela AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 NAWROCKA KatarzynaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 PRZYBYŁ TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 BARTKOWIAK MaksymilianKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1 GÓRNY Krzysztof StanisławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 WOŹNY PrzemysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PILC Adam SylwesterKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 NOWACZYK Anna JaninaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 FELSCH-FERTYK MartaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 CHOROBA AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 PACHOLAK Krzysztof PiotrKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 KAMYSZEK SylwesterKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 MUCHA Karolina EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KASPERCZAK MarekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 WOLNA DanutaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZCZEPANIAK TomaszKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PIGLA Edwin StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
1 KACZMAREK Hanna BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
1 WITKOWSKI Ireneusz JózefKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
1 BIAŁY MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
1 KNAPCZYK Przemysław AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
1 PATRZAŁA Jagoda MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
1 SZYMKOWIAK Kamila MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
1 BĄK Artur StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 PIASEK AgnieszkaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 TRZYBIŃSKI PawełKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 ZIĘTARSKA Monika ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 FORNALSKI Sławomir KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 STEFAŃSKA Tatiana ZofiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 GRZEŚKOWIAK EmiliaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
1 DRĄG KonradKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 PIETRYKA PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 OSES Zbigniew StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 STAŚKIEWICZ Bożena MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 MROCZKIEWICZ Przemysław WacławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
1 GÓRAWSKA Dominika AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 ANTKOWIAK Sławomir MarekKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 GALAS Maria TeresaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SIERANT AlicjaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 SZUKAŁA Adrian DawidKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 WOŹNA IwonaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 NAPIERAŁA Władysław LeonKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 JĘDRASZCZYK-JARMUŻEK WeronikaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KOLSKI KrzysztofKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 POPRAWA EdytaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 CIŹLA JacekKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 GÓRECKA BogumiłaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 KĄKOLEWSKI Patryk MiłoszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
2 KUKAWA HubertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
2 ŁUKASZEWSKA BeataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
2 CECUŁA Grzegorz RafałKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
2 KASPERSKA SylwiaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
2 WACHOŃSKA Lidia BarbaraKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
2 CHWALIŃSKI AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 GROBELNIAK-PIOSIK AngelikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 GINTER MarcinKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 JARMUŻYK-SADŁOCHA AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 JUDEK Danuta MagdalenaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
2 DYDERSKI DominikKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 KACZMAREK Dorota MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 SKOTAREK Krzysztof HieronimKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 SZYMAŃSKA Joanna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 KLUCZYŃSKI KamilKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
2 HOROWSKA Jolanta MałgorzataKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 JANELT Adam JakubKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BRYCHCY Piotr GrzegorzKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 BRONOWICKI RyszardKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 PYLIŃSKI Andrzej RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 WIECZOREK Ewelina MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 CZAJKA-PAWLAK Anita EwaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 KOWALCZYK MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ANTUSZEWSKI Tomasz AntoniKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 SZOFER-PAJCHROWSKA EwelinaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
3 ROGACZ KarolKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 MICHALCZAK MieczysławKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 SOROKO Anita AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 KASPERSKA Ewa ElżbietaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WOŹNA Eliza AgataKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 POTEREK Małgorzata AnnaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 WABERSKI Tomasz JanKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3 FRĄCKOWIAK Adam HieronimKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PIERZYŃSKA BożenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOSTECKI PiotrKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 PERZ Marzenna IrenaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 DYMOWŁOK Ryszard AdamKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 SOBIERAJ Danuta EwaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 KOWALSKI Wojciech BogusławKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 WIĘCH GabrielaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 CHALASZ Waldemar AndrzejKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3 GRUSZKA Renata AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
3 NOWAK Ryszard StanisławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
3 KOŃCZAL-GNAP Lucyna MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
3 WICHTOWSKI Marek HubertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
3 KUŚNIEREK Krystian StefanKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
3 FABIAN Dariusz TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
3 ŁUKASZEWICZ KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
3 PŁOŃSKI CzesławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
3 BĄBLIŃSKA-MASZTALERZ Eliza PatrycjaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
3 KORNOSZ Rafał ŁukaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 JANDY Mateusz BartłomiejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 BURKOWSKA Kamila UrszulaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 LESZCZYŃSKI TomaszKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 KIN Leszek PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 GEISLER JarosławKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 PARNIEWICZ Renata MariaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 JARMAKOWICZ Aneta AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 ZBORALSKA Magdalena WeronikaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU
3 SKRZYPCZAK Jakub KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 PIEPRZYK JacekKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 KASPERCZAK AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 SADOWSKI PiotrKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 KAPSKA Monika AnnaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 WLEKŁY Tomasz JerzyKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 PIOSIK IwonaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 BĄK HubertKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
3 KUBICKA-KACICZAK Agnieszka KatarzynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ POWIAT
4 GENDERKA RafałKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 RUCIOCH-GOŁEK Anita MonikaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 NAPIERAŁA Regina MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 PRZYBYŁA JoannaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 RZEPA Michał TomaszKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4 SZULC RajmundKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 CHOJNACKA Anna EwelinaKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 ŁUCZAK Leszek JózefKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WOJDACKA AleksandraKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4 WILKOŃSKI Andrzej ZbigniewKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
4 SZCZECHOWICZ Tomasz KazimierzKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
4 GAJDECKA Joanna JustynaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
4 CHŁOPEK Dariusz AndrzejKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO
4 WOLIŃSKA-WALIGÓRA Aurelia ElżbietaKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE POWIATU NOWOTOMYSKIEGO

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie nowotomyskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".