Wybory samorządowe 2018 powiat ostrowski - wybory do rady powiatu ostrowskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie ostrowskim

Wybory do rady powiatu ostrowskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Hanna Zofia SASINOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
1Dariusz OGRODNIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Joanna ZADROŻNAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Krzysztof LISTWONKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Władysław KRZYŻANOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
1Roman Tadeusz ŚWIEDZIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
1Anna FALBOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
1Andrzej Stanisław ANDERSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
1Marlena MUZYK-OSIKOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
1Elżbieta MALECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
1Marek KAMIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
1Piotr Grzegorz SOŁOWIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
1Artur ZADROŻNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
1Jacek Andrzej URBAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
1Anna Małgorzata RAFEENKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
1Waldemar Adam BARTOSIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
1Rafał Krzysztof SWACZYNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
1Mariusz KWIATKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
1Ilona Agnieszka PLEWNICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
1Dorota SUBDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Zbigniew CHRUPEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof GUZIEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Zbigniew KRYCHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Bartłomiej Tomasz PIEŃKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Agnieszka GWARDIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jolanta ANDRUSZKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Sławomir BRYLAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Danuta JANUSZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Ewa STEMPCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dariusz Zygmunt CHMIELEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Łukasz NIENAŁTOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Rafał WIERZEJSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Waldemar WOJTKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
2Jan SZULBORSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
2Halina BOGUCKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
2Eugeniusz BOGUCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
2Małgorzata CZYŻEWSKA-DROZDKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
2Alina Stefania BIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
2Damian JANCZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
2Andrzej BIAŁYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
2Mariola ZAREMBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
2Andrzej GRABOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
2Jolanta Ewa NIENAŁTOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
2Hanna WILEŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
2Adam Józef ŚWIDERSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Józef BIAŁYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO
2Józef MROZOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO
2Aneta GODLEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO
2Edyta PAWŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA BIAŁEGO
2Justyna PĘTKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Eliza DREWNOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Krzysztof ŻEBROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Lucyna ZAKRZEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Paweł KIEMPISTYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Michał PERZYNAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Hanna Krystyna ROSTKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Anna Marianna KALINOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Małgorzata SIKORSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Krzysztof Jan GODLEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Wiktor SUŁKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
3Andrzej SKALIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
3Witold Zbigniew KACZKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Franciszek Adam KESLERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Wojciech Eugeniusz KRZYŻANOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
3Tadeusz LEGACKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
3Anna Józefa BAKUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
3Paweł RADOMSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
3Dominika Magdalena CICHOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
3Andrzej Franciszek STEFAŃCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
3Teresa Zofia WAKULICZ-KOWALCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
3Zbigniew KAMIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
3Jan BRZOSTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
3Marian STANKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
3Anna ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
3Grzegorz GAJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
3Bogumiła Maria WUJEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
3Anna PODBIELSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
3Krystyna GUMKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Agnieszka WÓJCICKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bożena SZOSTAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Roman MALICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jolanta Urszula BRZUSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Radosław LITWAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Kamil NAREWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Dariusz Adam MORAWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Grzegorz Zbigniew NADRATOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Danuta Maria JABŁONKA-GRABOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Michał MURAWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Anna GRABIAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marian TARNOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marcelina LEJMANOWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Mieczysław PODLEŚKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Andrzej SADOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
4Dariusz Stanisław RAFALIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
4Hanna Teresa NAJMOŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
4Adam ZYŚKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
4Sylwia ANTONIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
4Katarzyna KOZIOŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OSTROWSKA
4Anna ZŁOTKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
4Ewa Halina JANIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
4Sylwester SIEROTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
4Tomasz Franciszek GODLEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
4Adam POLIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Ewa KONDRATIUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Stefan Kazimierz ROSTKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Barbara Jolanta KOZŁOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marek Wojciech KUZIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grzegorz Stanisław ROSTKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marta JASIONEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Wojciech Maciej JAKUBIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Teresa Danuta PECIOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie ostrowskim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".