Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | KACZMAREK Michał Bartosz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BANAŚ-KASPERSKA Łucja Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MARCINIAK Łukasz Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | BORKOWSKI Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MARCINIAK Aldona Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | JANOWSKA Ilona Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SARBINOWSKI Paweł Karol | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOZAK Katarzyna Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CZERWIŃSKI Marcin Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ŻULICKA Iwona Adriana | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KUSIAKIEWICZ Michał Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WASIELEWSKI Maciej Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KAZUŚ Przemysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ŚWIDERSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JANIAK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BALICKI Grzegorz Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ROSZAK Lucyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KRAWCZYK Katarzyna Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SOBCZAK Agnieszka Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KAŁUŻNA Justyna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PISARSKI Sławomir Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CHRAPLAK Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | DUSZCZAK Zbigniew Mateusz | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | KOWALSKI Artur Antoni | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | JENEROWICZ Sławomir Andrzej | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | STAŃCZYK Agnieszka Patrycja | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | GORZANIAK Dorota Katarzyna | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | ANTCZAK Mateusz Łukasz | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | GORGOSZ Monika Maria | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | DOBROWOLSKA Honorata | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | PRUSINOWSKA-ZMYŚLONY Danuta | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | KRAWCZYK Mariusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | ŻYCHLEWICZ Tomasz | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | ADAMEK Marian | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | MADALIŃSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | LIS Leopold Józef | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | ŁUCKA Elwira | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | SZWEDZIAK Damian Wojciech | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | SZEHYŃSKA Marzena | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | FURMANKIEWICZ Kamila | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | BURSZTYNOWICZ Jolanta Teresa | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | ADAMEK Romana Elżbieta | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | JUSZCZAK Patryk Jakub | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | ZAŁUSTOWICZ Andrzej Michał | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
1 | KUBERKA Mirosław Ryszard | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | KAŁUŻNY Jarosław Kazimierz | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | RUDA Janusz Tomasz | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | KWIATEK Elżbieta Ewa | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | STEFANIAK Tadeusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | BARTOSZYK-WIŚNIEWSKA Daria Anna | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | WAWROSKI Gerard | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | TYRAKOWSKA Anna Maria | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | MARCINKOWSKA Milena Maria | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | CICHY Dariusz Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | WAWROSKA Anna | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
1 | OSTRYSZ Elżbieta Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RESZEL Renata Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FURMANKIEWICZ Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KALIŃSKI Krzysztof Kamil | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | FILIPIAK Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KUBISZEWSKI Eugeniusz Jacek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KLAK Krystian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WIERUSZEWSKA Barbara Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | CZAJKA Krzysztof Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | LEWANDOWSKA Dorota Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ZAWORSKI Robert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BARSZCZEWSKI Wojciech Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KACZMAREK Grażyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WALCZAK Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | DĄBROWSKA Mariola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KACZMAREK Roman Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SERBIAK Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WRÓBLEWSKA Maria | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | SZMYTKOWSKI Łukasz Paweł | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | DERWICH Monika Maria | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | KOŁASKI Remigiusz Edward | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | TYMECKI Marek Stefan | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | GUZ Sylwia | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | BISKUPSKA-CZAJCZYŃSKA Iwona | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | NOWACKI Karol | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | RYŻAK Mirona Teresa | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | ORSZULAK Łukasz | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | OZDOWSKA-TOMIRSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | SKÓRZYBUT Wiesław Jan | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
2 | REŚLIŃSKI Fabian Paweł | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
2 | RODEK Zbigniew Stefan | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
2 | NOWACZYK Teresa Antonina | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
2 | WOŹNIAK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
2 | ANDRZEJEWSKI Michał | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
2 | OSIŃSKA Sylwia Maria | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
2 | BUKOWSKI Mateusz Marian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZAWAL Ireneusz Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | GLAPA Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | BUKOWIECKA Agata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | NOWICKA Renata Danuta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BERLIŃSKA Renata Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MAJCHRZAK Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | MANIAK Wojciech Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PAWLACZYK Radosław Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SZEWCZYK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | PANKOWIAK Jolanta Maria | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
3 | SZÓSTAK Zbigniew | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
3 | ZIMNY Karol | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
3 | TWARDOSZ Agnieszka | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
3 | KANTEK Paweł | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | KASPRZAK Aneta Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ŁUSIAK Dominika Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MIKOŁAJCZAK Ilona Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BANASIAK Mariusz Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | BOGACZ Konrad Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ZDUNEK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GÓRALCZYK Agnieszka Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BINEK Marcin Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SŁOMIANA Hanna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | JANKOWSKI Paweł Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | PODYMSKI Stanisław Wojciech | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | KLACZYŃSKA Magdalena Maria | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | DANIELSKI Jerzy | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | KARPIŃSKA Patrycja Marzena | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | AUGUSTYNIAK Izabela Agata | KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | FERENC Marcin Łukasz | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | TOMALAK Wacław Franciszek | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | GADZINOWSKA Monika Anna | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | WRÓBLEWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | WRZESIŃSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY MIŁOŚNICY ZIEMI PLESZEWSKIEJ |
4 | SZYMCZAK Maciej Szymon | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
4 | WALEROWICZ Ilona | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
4 | SÓJKA Julia Anna | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
4 | GRUSZKA Natalia Barbara | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
4 | AUGUSTYNIAK Michał Bartłomiej | KOMITET WYBORCZY PLESZEWSKIE STOWARZYSZENIE „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ” |
4 | KAŹMIERCZAK Marcin | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MIASKOWSKA Marta Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MIELCAREK Paweł Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SOPNIEWSKA Jolanta Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KOŁTUNIEWSKI Wojciech Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie pleszewskim
Powiat pleszewski - wybierz gminę:
gmina ChoczWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".