Wybory samorządowe 2018 powiat wadowicki - wybory do rady powiatu wadowickiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w powiecie wadowickim

Wybory do rady powiatu wadowickiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Jolanta Małgorzata KOSEKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Wojciech POLAKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Leszek Zdzisław CHODNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1Jolanta KOCEMBAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Józef PISKORZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Stanisław WOJTALKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Franciszek Arkadiusz PENKALAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Adam Józef KUBIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Beata Maria SMOLECKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ewelina SZYPUŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Piotr Janusz PTAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Małgorzata Teresa DUBANOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marzena Anna KOŁODZIEJCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Mirosław Jan NOWAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Sławomir Franciszek WIKTORKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Wojciech ZABOROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Michał SŁANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Bartłomiej Jerzy WESTWALEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Anna Marta PISZCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Barbara Elżbieta OKRZOSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Magdalena WIKTORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Łukasz Grzegorz LACHENDROKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Czesława WOJEWODZICKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Marek Zdzisław DROŻDŻKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Marek WRONAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Stanisław HUTNICZAKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Aleksandra BURYKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Jacek STUGLIKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Anna Maria PRZYSTAŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1Marcin MAŁECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1Szymon Antoni OBOZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1Anna Weronika KOCZURKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
1Tadeusz Tomasz SABATKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Monika MACIEJCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Halina GÓRAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Anna Renata KORLACKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Stanisław KUREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Andrzej Tadeusz MATEJKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1Marta GANCARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1Iwona Anna ŚLUSARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1Dominika MIKLUSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1Stefan Jan JAKUBOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1Artur Krzysztof MĄCZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
1Wiktoria MIZERAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
2Iga CZEPCZYŃSKA-WŁODARCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Zofia Maria SIŁKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Paweł KOPERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Wioletta Katarzyna OCHMANKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Bogusław WAJDZIKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Janusz Stanisław ZAJSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
2Anna WOLANINKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Józef MLOSTKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Bożena Ewa BORYCZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
2Katarzyna Renata BERNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
2Aneta Ewa STAWOWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
2Anna Irena LASEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
2Piotr Bolesław PODSADECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
2Marcin GŁADYSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Bogdan Tadeusz MADEJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Teresa Ewa KOZŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Szymon Andrzej ŚLUSARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Jadwiga KALAMUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Kamil Dominik WARCHAŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Katarzyna Bogumiła WIDLARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Zofia Maria KACZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Łukasz Piotr RAPACKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Urszula Ewa ZMYSŁOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Marek CIEPŁYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Piotr Andrzej CHRAPLAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Anna RADWANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jadwiga Mirosława PAŹDZIORAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Rafał BOGACKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Józef BUDKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Tadeusz Andrzej CZOPEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Maria WĄDRZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Aneta KRZYSIEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Tomasz Marek JAKUBOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Adam WRÓBELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
2Jacek JOŃCZYKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Danuta Bogusława SZYMONEKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Sebastian Jakub MLAKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Tadeusz STACHAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
2Daniel Andrzej MASTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
2Małgorzata Joanna RYSZAWYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
2Dawid Konrad KOZŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
2Małgorzata Iwona STĘŻOWSKA-GĘBALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
2Łukasz Szczepan FRĄCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
2Andrzej Maciej SKOWRONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
3Małgorzata Bożena OŻÓGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
3Adam Józef NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
3Anna Zofia GLANOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
3Ireneusz Piotr KOWALCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Paulina Anna GŁOWALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Piotr Jan PĘPEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Barbara Stanisława KOCHANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Adam MUCHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Marek Zdzisław CIMERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Piotr Jan HLEBOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Beata OCZKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Łukasz Grzegorz BRÓZDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Małgorzata Anna MADEJAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jadwiga PITOŃKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Grzegorz PILCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
3Krystyna DUDAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Andrzej GÓRECKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marcin Antoni KRAWCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Dorota Monika POCZTOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Krystyna ZAJDAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Paweł Andrzej ODROBINAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Elżbieta Anna KAJDASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
3Jacek Stanisław FILEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
3Marcin BRÓZDAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Jolanta OLEKSYKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Mieczysław Feliks LOGINKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Grażyna Jolanta WOJCIESZAKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Ernest Grzegorz PACUŁTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
3Mirosław Piotr STANUCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
3Grzegorz OPYRCHAŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
3Bożena Maria WARMUZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
3Łucja Ewa DRAGANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
3Barbara Maria OLESIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
3Jerzy KIJOWSKIKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Maria Anna GOMÓŁKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Stanisław Władysław SERAFINKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Andrzej MRUCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Maciej POTOCZNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Katarzyna Mariola DĘBSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Izabela Kinga RADOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Małgorzata TARGOSZ-STORCHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Stanisław KOSMYRAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Roman Jan CHMIELARZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Dominika Joanna FRONTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Bogumiła Anna FUSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jan Tadeusz GĘBALAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marek Stanisław KWAŚNICAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Agata Anna SADZIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Gabriel WARCHAŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Bernadeta Jadwiga ZAJSKAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Jan Stanisław WACŁAWSKIKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Wacław WĄDOLNYKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Marian Grzegorz KRÓLKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Renata Beata BUKOWSKAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Jerzy SIKORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
4Robert Kazimierz WYROSTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
4Aneta Barbara LEŚNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
4Ryszard Witold GONETKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
4Dorota MIERZWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
5Renata Maria SKORCZYŃSKA-SZOSTAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Maria Urszula FABERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
5Jan Kazimierz GÓRALKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Małgorzata RAKOCZYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Stanisława KOZIOŁKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Maria Władysława FRAŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Mirosław Marek SORDYLKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Daniel MOMOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Sylwia MICHALECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Bogusław KNAPIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Piotr PLUCIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Zdzisław Franciszek KALIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Eugeniusz KURDASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Aleksandra Barbara LECHOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Ryszard Stanisław MRÓZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Mirosława ZYBEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Ewa CHLEBICKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Małgorzata HAŁASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Stanisław Jan WIKTORKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Katarzyna BARANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Katarzyna GOŁĄBKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
5Michał MAŃKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
5Joanna Magdalena HYRLICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
5Adrian Samuel HOJNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
5Teresa KUKIEŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
5Franciszek ŻMUDAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Marek Przemysław GAJOWYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Miłosz Paweł SZATANKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Joanna SZYMAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Krzysztof GALASKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Iwona Małgorzata PAŁOSZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Kazimierz MOSTOWIKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Józef ŁASAKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Zenon SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Barbara GROCHOLKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Tomasz Mariusz KUBASKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Beata Teresa WENDAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Teresa Zofia PAŹDZIORKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Agnieszka Elżbieta ŚWIERGUŁAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Zofia Stanisława KLIMECZKOKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Anna ZACNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
5Michał CHRZĄSZCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
5Mateusz Przemysław PYTELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
5Kazimierz Józef DĘBSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
5Agnieszka KOMENDERA-ZIPPEKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
5Joanna ZAJĄC-KWARCIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej w powiecie wadowickim

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".