Wybory samorządowe 2018 wojewodztwo małopolskie - wybory do sejmiku województwa małopolskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w województwie małopolskim

Wybory do sejmiku województwa małopolskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Tadeusz Andrzej ARKITKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Andrzej Jan BOJARSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marcin Michał COCKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Bartłomiej Beniamin KASPERCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Małgorzata RAMSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Krystyna Barbara SIEMEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Kinga Agnieszka SKOWROŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Zdzisław BANYŚKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Andrzej Alfred BULIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Władysław JANUSZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Dorota Ewa KAJDASKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Janusz Mikołaj MENTLEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Alicja Marzena WALOTEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Dorota Stanisława WIŚNIEWSKA-DORYNEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Tomasz Robert BĄKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Grzegorz Michał GLANOWSKIKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Krzysztof MALICKIKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Anastazja Maria PIELAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Aleksandra Maria SZUTAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Jan Bogusław WĘDRZYKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Edyta Wanda WITEKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
1Maciej BIELATKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Ireneusz CHARCHUTKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Maria Józefa GABRYŚKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Grażyna Małgorzata MICHAŁEKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Mirosław Krzysztof ŚWIERGUŁAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Sylwia ŚWIERGUŁAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Samuel Jonatan NOWAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Wojciech PACIAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Monika Maria PIASECKA-GRUSZCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Monika Anna SZYMAŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Andrzej Jan TOMASZEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Magdalena BOLEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Aneta Irena JABŁOŃSKA-WYPASEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Józef KAŁAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Bogusław Mikołaj MĄSIORKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Małgorzata Maria MATUSIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marcin PAPIUREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Wojciech Robert SZCZEPANIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marta Kinga BUDZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Zbigniew GĘGOTEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Iwona Józefa GIBASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Rafał KOSOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marta Anna PIECZKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ewa Iwona SZWAJNOCHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Andrzej Janusz WÓJCIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Kinga Sabina PLACEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Iwona STYRYLSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Jerzy SUCHANKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Jadwiga Teresa SZATANKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Michał Władysław SZCZYGIEŁKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Krzysztof Adam ZGRZYWAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Piotr Paweł BARANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Olga LACHOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Grażyna MALLYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Maria Jadwiga MICHTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Grzegorz Roman ZAWADZKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Beata Magdalena CZERWKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
1Grzegorz KRZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
1Irena Janina SKRZYPOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
1Jakub Maria STONAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
1Agnieszka Joanna ŻELAZNA-WESZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
1Andrzej Ignacy FELIKSIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Marta Katarzyna KUBICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Przemysław Wojciech PAWKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Miron Dominik PISZCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Agnieszka Kazimiera ŚCIGAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Zbigniew Andrzej SMYKLAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Tomasz Zdzisław BABECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Adam Aleksander CZACHURKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Norbert Grzegorz DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Grzegorz Jan KUMANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Urszula Gabriela ROZMUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Ilona Jadwiga SZCZERKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Paulina WINKLERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Elżbieta Jadwiga ACHINGERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Artur Stefan BARANOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Zbigniew KACAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Kajetan Aleksander KONARZEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Jacek Jan KRUPAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Marcin Mariusz MATUSZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Bożena Teresa PIETRAS-GOCKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Sylwia Kinga SALWIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Elżbieta Krystyna CIEPŁYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Jan Marek FABIAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Kinga GAŁKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Jerzy Władysław JASKIERNIAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Krzysztof Jan KOSIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Barbara Janina LESZCZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Marek Andrzej SŁOWIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Janina Irena ZDZIOBEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Paweł Przemysław CHOCHÓŁKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Władysława Ada GROSS-KOŁOCZEKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Anna Lidia JĘDRASKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Anna MAJ-SKOWROŃSKAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Dorota Maria MAŁODOBRYKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Mirosław Franciszek MROZOWSKIKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Paweł Jakub ŚCIGALSKIKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Jerzy Kazimierz ZASTAWNIAKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
2Wiktoria Aleksandra BARAŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Waldemar Stanisław LATOCHAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Piotr Aleksander MIROCHAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Jolanta Ewa PERSKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Justyna PLECKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Adam Stanisław DOMAGAŁAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Jadwiga Maria DUDAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Monika Katarzyna DUDEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Piotr Michał JANCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Wojciech KOZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Urszula STOCHELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Marek Edward SZYMAŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Wiesław Robert WÓJCIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Rafał Paweł BOCHENEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Mirosław Antoni DRÓŻDŻKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Iwona Maria KORNAŚ-PIERZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Katarzyna Maria NOGIEĆKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bogdan Marek PĘKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bożena Jolanta RĄŻEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Łukasz Jakub SMÓŁKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Iwona Maria TWORZYDŁO-WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Anna Ewelina DOBOSZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Jan Paweł GRODECKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Danuta Bronisława JANKOSZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Janusz Krzysztof KORCZAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Michał Jacek KRUPAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Stanisław PAPIEŻKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Maria Stanisława PTAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Kamil STACHOWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Sylwester Mariusz FORMICKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
2Teresa Jadwiga GARLANDKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
2Maria Anna LEŚNIAK-WOJCIECHOWSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
2Iwona Katarzyna NIEDZIELSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
2Andrzej Wacław WALIGÓRAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
2Stanisław WSOŁEKKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
2Andrzej Piotr BERETAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Iwona Janina JEDYNAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Aleksander Władysław LUTYKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Anita Maria MĘDREKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Piotr Rajnold MIKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Agnieszka RÖSNER-ZAWILIŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Agata Ewa SATOŁAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Grażyna Maria WOŁOWCZYKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Leszek Franciszek BATKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Stefan Paweł KLIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Sylwia Iwona SALAWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Anna Małgorzata WAWRZYNEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Tomasz Adam ZBRZEŹNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Aldona Anna DYMANUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
2Adam Karol KOCZANOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
2Daria Dominika MLECZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
2Grzegorz Krzysztof WALASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
2Lesław Andrzej WILKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
2Danuta WILKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
2Tadeusz Tomasz BERGELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Janusz Marcin DUDEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Małgorzata Zofia KUBALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Marek Maciej KUCHARSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Grzegorz Artur KUKIZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Leszek MURZYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Ewa Maria SKAŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Anna Barbara TABASZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Jakub BAŃDOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Jadwiga Anna DYGNAROWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Urszula Maria HANASZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Bartłomiej Tomasz MAŁCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Ewa Krystyna NOWOWIEJSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Łukasz PADŁOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Mariusz Marcin SPYRKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Agnieszka Karolina WANATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Małgorzata Anita BARANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Kazimierz BARCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Małgorzata Danuta CIEMIĘGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Kajetan Ludwik D'OBYRNKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jerzy Maciej FEDOROWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Szczęsny Maciej FILIPIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Tadeusz Antoni GADACZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Anna Maria KUPCZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Grzegorz Cezary LIPIECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Małgorzata Zofia RADWAN-BALLADAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Janusz Lucjan BARGIEŁKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Leszek Paweł DUKAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Adam Stanisław JAŚKOWKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Roman KUREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Joanna Olszyna LIPIŃSKA-PIEKARSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Ewa Lucyna MARCINEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jadwiga NOWAKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Katarzyna Zofia PILCHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Ryszard Kazimierz ŚMIAŁEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jan Piotr ŻAKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Mateusz Władysław CZYŻKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Jerzy FRIEDIGERKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Barbara Monika GAŁDZIŃSKA-CALIKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Patrycja GROMALA-GÓRNIKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Bartłomiej Jan KOCUREKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Janusz Stanisław MIKUŁAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Urszula MROCZEK-GULAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Marta Elżbieta PATENAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Małgorzata Maria REJDYCHKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Agnieszka Dorota ŻOŁĄDŹKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
3Krzysztof Andrzej DUDEKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Barbara Maria FILIPCZUKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Robert Jacek LEMIESZEKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Artur MAZURKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Beata MIGASKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Renata OPOCZKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Jakub Jan PALACZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Ada Julianna SMĘTEKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Mateusz Ryszard BURZAWAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Andrzej Marek DZIARMAGOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Barbara Zofia GROBLERKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Aleksandra Jolanta LEWICKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Tomasz Leszek ZAWADAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Marian APOSTOŁKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Stanisław DZIEDZICKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Grzegorz Jerzy GONDEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Piotr Marek KEMPFKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Paweł Jan KUBASKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Elżbieta Janina LĘCZNAROWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Małgorzata Maria MARCIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Grzegorz Piotr OSTRZOŁEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marzena Iwona PASZKOTKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jolanta Czesława ZAJĄCZKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jan Tadeusz DUDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Krystyna Anna FRANKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Wojciech Jan GRZESZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Aleksander Tomasz GŁUŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Maciej Robert MIEZIANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Bogusława Maria STANOWSKA-CICHOŃKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Beata Krystyna SUFAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Tomasz Mariusz URYNOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Agnieszka Beata ZAJĄCKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Andrzej ZIOBROKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Alicja Elżbieta BARTOSZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Grażyna FIRMUGA-ŚWIĘTYKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Agnieszka KAMECZURAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Krzysztof Henryk KĘPSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Sebastian Jakub LECHWARKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Krzysztof MONTICELLIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Tomasz Krzysztof MŁYNARCZYKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Grażyna Ewa PIETRZAK-GÓRECKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Paweł Krzysztof PTAŚNIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Bartosz WILCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Piotr Jan ADAMSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
3Izabela Anna BOGACZ-ROSTWOROWSKAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
3Dariusz Michał GOLDAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
3Elżbieta Zdzisława MALADAKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
3Jadwiga TAJCHMANKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
3Wojciech Adam URBAŃSKIKOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LEX NATURALIS
3Eugeniusz Artur JUZAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Jacek Cezary KAMIŃSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Aneta Teresa KUCHARSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Monika Izabela POTOCZEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Krzysztof Bogdan SOBOLEWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Barbara Teresa TWARDOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Wioleta Sylwia WÓJCIKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Kamil Dominik ŁAKOTAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Marek Antoni GLOGIERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Marta Barbara GRZYBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Krzysztof Leonard HOLLENDERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Marianna LEŚNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Wojciech Jan PASTERNAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Świetlana Natalia ROKOSZ-KUCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Agnieszka Teresa BARTOSIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
3Helena GAJDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
3Krystyna GÓRSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
3Sławomir Gabriel MARCZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
3Tomasz PYSZCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
3Mieczysław SZWAGRZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
3Eugeniusz Józef WILKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
3Wojciech Maciej WOLAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
3Monika Kazimiera ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Bawer AONDO-AKAAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Wojciech Jerzy GOLONKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Piotr Janusz KUBICZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Jacek Piotr KŁYCIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Tomasz Tadeusz ORŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Aneta RADWAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Małgorzata Maria SMOŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Marek Paweł STACHOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Klaudia Katarzyna SŁOWIK-MACIEJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Jakub Piotr BĄKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Aleksandra CZOSNOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Daria Agata FEDCZYSZYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Krzysztof Janusz KORDASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Damian Paweł KUDASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Sylwia Antonina KUPIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Grzegorz Tomasz NOWOWIEJSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Marek Jacek PĘCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Agnieszka Barbara PRACIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Krystian Szymon SZCZERKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Stanisław BISZTYGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Marcin DĄBKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Maria Teresa GOLCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Elżbieta GUZDEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Marek Mikołaj HABERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jakub KOTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Maciej Józef KOŹBIAŁKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Maria Dominika WACHAŁOWICZ-KIERSZTYNKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Ewelina Maria WIERCIOCHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Stanisław GĄSIENICA-DANIELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Katarzyna Dorota JAGLARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jan KLEMENSIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Andrzej Jan LEWANDOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Krystyna Aniela MAJKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Edward Jan NADARKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jan Zbigniew RAUCHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Janina Bożena SZAFRAŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Dorota Barbara ZIELIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Robert CHOWANIECKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Zofia HOŁDAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Antoni HUTNICZAKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Maciej JACHYMIAKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Jacek Adam JANOSZKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Magdalena Anna MITANAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Joanna Marzena OLEKSYKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Monika Elżbieta RZONCAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Andrzej Czesław STACHOWSKIKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
4Sebastian Andrzej CZUBERNATKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Katarzyna Paulina LESZCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Klementyna Barbara OCHNIAK-DUDEKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Adam Józef OPOCZKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Stanisław PATERKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Marcin GALENTKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Olesia IVCHENKOKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Michał Grzegorz KOWALÓWKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Joanna Magdalena KRAUZOWICZ-TARCZOŃKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Maria Bogusława ŁAŚKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Stanisław BARNAŚKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Joanna Grażyna BOBOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Barbara Stanisława DZIWISZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Urszula Maria KALEMBAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Edyta Katarzyna KLIMOWSKA-BOBULAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Miłosz Maksymilian MOTYKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Paweł Jan PIECZONKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Elżbieta Anna SKAŁUBAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Franciszek SZYDŁOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Robert Stanisław BYLICAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Filip Roman KACZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Danuta KAWAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Ewa KOŚCIELNIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Jan PICZURAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Rafał STUGLIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grażyna ŚWIERKOSZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Anna Maria SZAFRANIEC-RUTKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marek WIERZBAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Tadeusz Jan ADAMCZAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Dominika Anna ARMATYSKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Łukasz Krzysztof BASTERKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Mateusz Krzysztof TOMASZCZUKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Beata Elżbieta ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Mirosław FRĄCZEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Piotr HANULAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Magdalena Anna KAMIŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Leszek KAPŁONKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Jan Kazimierz KRÓLKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Marzena Maria MATONOGKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Edyta Sylwia WÓJCIKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Magdalena Maria BARANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Tadeusz Bogusław MENTELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Rozalia OLIWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Mieszko Jan ORAWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Mieszko Andrzej ROKOSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Dariusz Bogdan CHMIELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
4Konrad Janusz GÓRSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
4Krzysztof Edward GUMULIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
4Sylwia Jolanta JASTRZĘBSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
4Anna Wioleta PITALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
4Ryszard Stanisław SCHAEFFERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
4Elżbieta Izabela SYREK-ZUZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
4Helena Janina BUKSAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Tadeusz CHOWANIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Maria FRÓGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Joanna Katarzyna KOZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Kinga Katarzyna MACIEJOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Józef MOMOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Edward PASIOWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Michał Stanisław SIWIEC-CIELEBONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Tomasz Wojciech WITEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Radosław Maria CZOSNOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Michał DŁUGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Angelika Małgorzata LEŚNIK-BARGLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Anna Maria NITKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Roman Paweł PAWLIKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Dawid Łukasz PAŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Andrzej SKUPIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Halina SPISAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Anna Katarzyna URBAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Mirosław Władysław BANACHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Dorota HAUBEN-KOŁODZIEJKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Jolanta Agata KRAMARCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Barbara Maria KRUPAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Krzysztof Czesław NOWAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Jacek Paweł PAJĄKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Halina Czesława PASTERNAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Piotr Marek SKUPIEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Henryk Tadeusz SŁOMKA-NAROŻANSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Jacek Andrzej JABŁOŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Helena JEWUŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Dorota KOCOŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Stanisław Andrzej PIWOWARSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Stanisław Marian SIADEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Jan SKIBAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Jerzy Andrzej WOŹNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Barbara ZGŁOBICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Mieczysław BIEŃKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Bogusław Marian KOGUTKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Bożena MALAGA-WRONAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Barbara MARCINKOWSKAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Leonarda MARZECKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Wioletta Beata MIKOSKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Rafał POCHROŃKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Tomasz Piotr POCZĄTEKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Jerzy Henryk TYRKIELKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
5Zbigniew Roch BIELECKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Bożena Maria CWETSCHKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Sławomir Filip GĄSIOROWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Marcel Ireneusz KWAŚNIAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Barbara Agnieszka MAZURKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Anna Magdalena RUMANKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Wojciech Michał WILKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Nikoletta Julia KOZIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Barbara Maria KUSIAK-KOBYLARZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Dawid Paweł MIGACZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Ewa SKOWROŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Dawid Wojciech SZNAJDERKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Daniel Marcin ŁOBODAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Przemysław ŁYCZKOKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Grzegorz BRACHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Katarzyna Sabina JASNOSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Lidia Barbara JAŹWIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Adam KWAŚNIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Monika Kinga MARCZYK-AUGUSTYŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Jan Józef PIWOWARCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Stanisław Andrzej SORYSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Janina Maria WĘGLARZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Łukasz Michał WĘGRZYNKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Artur Michał ASZTABSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Stanisław Marcin BUKOWIECKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Piotr Marek DZIURDZIAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Józef Wojciech GAWRONKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Marta Magdalena MALEC-LECHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Anna Bernadeta MIKOSZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Anna Maria PIECZARKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Wojciech SKRUCHKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Agnieszka SZAKUŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Klaudia Małgorzata BOGUSZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Krzysztof Mirosław BRUCKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Dariusz CHMURAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Maria Małgorzata FULARAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Krzysztof Grzegorz GAGATEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Stanisław Marek KLESZCZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Magdalena KRÓLKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Dariusz Robert MECHLAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Marta Magdalena MUCHAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Monika Małgorzata HABRYŁO-STECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Anna KRZYSZTOFOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Andrzej Marek MIRSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Dariusz POTOKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Marek Bartłomiej WRONAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Krzysztof Tadeusz BUZAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
5Alicja Maria CHAIMKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
5Maria Anna KRETKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
5Joanna KUCHARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
5Paweł Józef PARCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
5Dariusz Teodor WOŹNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
5Zbigniew Adam BEDNARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Barbara BOGULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Agnieszka Monika BUNDOCKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Eryk Albert CIEPLIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Justyna Weronika DULIANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Mariola Beata GĄCIARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Arkadiusz Tomasz KOZIOŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Jakub Tomasz MIGAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Dawid Adam STOLARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Alina Barbara BORYCZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Mirosław Sławomir KARCZMARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Maria Barbara LECHOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Paulina Weronika WADASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Remigiusz Piotr WALASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Bogdan Robert WLAZŁOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Anna Maria ŁEPECHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Jacek Józef GWÓŹDŹKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Robert Karol JANCZYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Piotr Michał LACHOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Maria Magdalena MILLERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Waldemar Paweł OLSZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Elżbieta Joanna RUCHAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Edward Bolesław UCHERSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Halina Maria WĄSOWSKA-SCHIRMERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Franciszek Władysław JANECZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Jerzy JANKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Michał Wilhelm JASNOSZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Krzysztof JAWORSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Małgorzata Zofia JĘDRZEJOWSKA FUGIELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Jerzy Antoni JURCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Katarzyna Maria RAJSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Agnieszka Katarzyna SKOPOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Iwona Dorota BUDZIAKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
6Krystyna DĄBROWSKAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
6Tadeusz Jan KANTORKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
6Paulina Arleta KOŚCIÓŁEKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
6Krzysztof Jan MRÓZKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
6Alicja Maria PODOBIŃSKAKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
6Małgorzata Krystyna PÓŁCHŁOPEKKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
6Antoni TALARKOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
6Dorota Ewa BUDACZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Anna Katarzyna KARASIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Michał KARCZEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Maciej Janusz KMAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Mateusz Józef PŁACHTAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Iwona Ewa STASIKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Marek Bartłomiej WITKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Agnieszka Barbara DULKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Michał Rafał GAWLIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Wiesław Stanisław KĄDZIOŁKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Urszula Teresa NOWOGÓRSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Stanisław Wojciech PASOŃKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Monika Alicja STASZYŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Andrzej Władysław WODAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Małgorzata Anna WRÓBELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Grzegorz Janusz BIEDROŃKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Karolina Elżbieta GANCARCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Witold Rafał KOZŁOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Marta MORDARSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Paweł SZCZYGIEŁKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Tomasz Stanisław WALICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Patryk Tomasz WICHERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Jadwiga Teresa WÓJTOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Wiesława GĄSIORKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Rafał Grzegorz GŁĄBKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Natalia Magdalena KOTOWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Wojciech Paweł KOZIOŁKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Janusz Marcin KUREKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Krystian Wojciech LACHNERKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Małgorzata Maria RUTKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Waldemar Janusz RUTKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Patrycja Manuela GRUSZKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Stanisław LESIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Sławomir Aleksander LUTYKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Łukasz Piotr PSTRĄGKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Oliwia Natalia STRYSZOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Małgorzata Bożena WIŚNIOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Grzegorz Sławomir DUTKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Krzysztof Paweł KMAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Józef Grzegorz KRUCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Anna PŁAWECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Rafał Grzegorz SKRABAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Aleksander Paweł ŚWIGUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Marta SŁABYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Anna Maria WILKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Lucyna Bronisława KOCZANOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
6Wojciech KUCHARSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
6Jolanta Agata MADEJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
6Alicja Mariola PATERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
6Maciej WAC-WŁODARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
6Władysław ŻELAZNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ISKRA
6Wiesław Tomasz CHAIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Piotr Łukasz LENARDKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Anita Joanna MARSZAŁ-KOCZENASZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Sławomir Gabriel PAWLIKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Sebastian Dawid RUTKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Krzysztof Marcin SARNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Justyna Ewa SOKOŁOWSKA-WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Katarzyna Joanna TOMOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Bożena Janina JARECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Radosław Ryszard LAZARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Wioletta Liliana MAŁCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Grzegorz MIREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Karolina PAŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Małgorzata PYREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Marek Jerzy SPRINGWALDKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".