Wybory samorządowe 2018 wojewodztwo podlaskie - wybory do sejmiku województwa podlaskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w województwie podlaskim

Wybory do sejmiku województwa podlaskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Anna AUGUSTYNKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jarosław Zygmunt DWORZAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Wioletta Maria KARCZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Andrzej KOWALEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Sławomir NAZARUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Zbigniew NIKITOROWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Karol PILECKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Paulina PYRKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jolanta SZCZYGIEŁ-ROGOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Andrzej DEMIANOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Elżbieta JANUSZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Iwona JAROCKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Michał KARPOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Bogumiła KONIUSZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Tomasz KUŹMICKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Dariusz MATWIEJCZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jadwiga PIOTROWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marian Czesław SZAMATOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Aniela Anna AKTYL-NOWAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Monika Inga CYLWIKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Stanisław Krzysztof MOSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Ewa POWICHROWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Stanisław Robert WYSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Ireneusz ŻYŁOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Urszula DOMYSŁAWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Przemysław FALKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Grzegorz Jan JANOSZKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Katarzyna Ewa ROSIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Magdalena SIELAWAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Adrian SKOWROŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Michał Marcin FREINOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Anna GRZEŚKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Zbigniew Stanisław KAMIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Dorota Stanisława LEWKO-NINKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Agnieszka NAZARUK-ZDANUCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Grzegorz RYKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Eliza SZADKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Danuta WIERZBICKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Robert Paweł ŻYLIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marek CITKOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Bogusław DĘBSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Teresa HERNIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Elżbieta KAUC-DMOCHOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Elżbieta Maria KAUFMAN-SUSZKOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Artur KOSICKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Grzegorz KUCHAREWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marcin ZABŁUDOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Justyna Emilia ŻALEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ewa CYWIŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Andrzej Tomasz JĘDRZEJEWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Grzegorz ROGALEWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Agnieszka RUSIŁOWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Maciej STYPKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Agnieszka TUCHOLSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Wojciech Bolesław WÓJCICKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Anna CHLABICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Jerzy JAROSŁAWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Anna KIRYLUKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Tadeusz KREDAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Sylwia MIŁKOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Krzysztof ROGALSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Tomasz SURYNOWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Cezary WALENDZIUKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Kamil FIODOROWKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Marzanna KAROLCZUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Aleksander KIRYLUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Rafał WASILEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Edyta ZAPOLSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Aleksander BOJCZUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Łukasz DYMKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Arkadiusz GAWROŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Marcin Łukasz LEOSZKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Magdalena NIESTERCZUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Joanna SZYDŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Katarzyna Monika TUROSIEŃSKA-DURLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Dariusz Józef WASILEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Natalia ZAWISTOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Bożena Józefa BARTCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
1Piotr BORATYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
1Krzysztof KRASOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
1Marek KURZYNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
1Danuta Wiktoria RODZIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
1Ewa SZPAKOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
1Łukasz BARANOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Małgorzata Janina JAŁOCHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Justyna PETELSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Oskar WĄDOŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Jakub ZADYKOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Jerzy DEMIAŃCZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Irena DOROSZ-GRAJEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Marcin GNOZAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Agnieszka JANKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Waldemar KWATERSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Krzysztof Wojciech MASŁOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Anna NASZKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Andrzej RAŚKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Małgorzata Sara SNARSKA-NIEZNAŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Bronisław TALKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Elżbieta BEDNARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Andrzej Eugeniusz CHMIELEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Ryszard Bronisław GAJEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Anna JASIONEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Jarosław KOSAKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Henryk KOZŁOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Tomasz MAŃCZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Maciej OKUŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Bożena ŻABICKA-KRAWCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Jadwiga ZUBKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Aleksandra Julia ANDRUKIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Marcin BIRGIELKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Dżemil GEMBICKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Jakub OSIEJEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Urszula RADUCHAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Kamila Maria WYSOCKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Cezary CIEŚLUKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Bogdan DYJUKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Elżbieta DZIMIDA-CHMIELEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Maria GUZELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Joanna JĘDZULKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Małgorzata KAŹMIERCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Andrzej Zbigniew KORONKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Marian MAGNUSZEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Sławomir SAWICKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Franciszek SOKOŁOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Wiesława BURNOSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Adam GORLOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Alicja Anna JANCZEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Agnieszka MURACKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Agnieszka SOŁTYSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Marcin SUTKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jan Stanisław WDOWIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Paweł WNUKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jadwiga Barbara ZABIELSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Romuald ŁANCZKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Dariusz GAJDOWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Monika GRABOWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Wiesław NOWELKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Ewelina SZAŁAŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Ryszard TRYPUSKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Marta Agnieszka ŻOCHOWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Mirosław BASIEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Krzysztof DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Monika FLISKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Ryszard FLISKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Zygmunt OSIECKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Barbara ZDANCEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Aneta ŻYZNOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Jarosław Janusz GRONDYSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Joanna JAROŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Waldemar Konstanty KAZIMIERCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Romuald Zygmunt LULKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Tomasz MILEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Jerzy ZĄBKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Małgorzata ZAWADZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Ewelina ZIELENKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Emilia ŁUKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Ewa BARTKOWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
2Jarosław HRYŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
2Rafał MAKAREWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
2Janina OKRĄGŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
2Antoni PRZYBOROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
2Joanna BOBIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Marta BUDZANOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Grzegorz GRYCUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Krzysztof KONCEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Kamil KURNICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Lucyna BAGIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Piotr GRODZKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Cezary Mikołaj KISIELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Izabela METELSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jadwiga MICHAŁOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Marek Stanisław MINDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jacek PIORUNEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Urszula Bernarda SAMULKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Mirosław BRZÓZKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Paweł FABISZEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Alina GROMADZKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Piotr MODZELEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Ewa PONICHTERAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Piotr SZADURSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Teresa ZUZGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Marlena ŻYJEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Sylwia GODLEWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Sławomir GRADOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Katarzyna KUKLIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Barbara LIPSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Tadeusz Zenon NOWAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Bogdan Aleksander SAWŁOWIECKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Igor Łukasz ALEKSANDROWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Ewa IWANIUKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Ewelina MAKOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Sylwia OSTAPOWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Michał SYDOWKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Robert Łukasz WYSOCKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Dariusz BRULIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Robert CHABEREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Wojciech GROCHOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Stefan KRAJEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Monika Ewa PLONAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Anna RYDZEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Krzysztof SOBIEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Alina SZEPELSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Ewa FRĄCZEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marek Adam KOMOROWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Wanda Elżbieta MIECZKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Piotr MODZELEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marek OLBRYŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Adam Wojciech SEKŚCIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marcin Piotr SEKŚCIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Barbara ZALEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Magdalena BRZUZYKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Łukasz FILIPCZUKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Jacek KROPIEWNICKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Agata Paulina PALINNIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Maciej ROGACZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Adrianna SITKOKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Aleksander Krzysztof SZYMCZAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Józef FIERTEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Piotr Paweł KOMOROWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Elżbieta Wanda MOCARSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Joanna Anna SZABŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Emil TRZASKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Ewa ZABORSZCZYKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Konstanty Wojciech JANKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Sylwia KOSIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Krystian KRUSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Andrzej MODZELEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Anna POZNAŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Lech POZNAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Adrian Łukasz SURAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Żaneta Katarzyna WIŚNIEWSKA-POREDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Tadeusz BRODOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
3Krystyna DROZDOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
3Andrzej KOCHANOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
3Emilia PIKULIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
3Edward RUTKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
3Igor DANIŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Karol Cyprian KICIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Anna KOSACKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Janina KOŁODZIEJCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Cezary NIETUPSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Nadzieja Marzena DRAGUNKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Adam KAMIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jerzy Józef KUBIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Beata MALINOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Halina ROSZKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Hubert Krzysztof ŚCISŁOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Agnieszka Anna SITARSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Piotr SITKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Agnieszka Ewa TARKAWIANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Maciej Zenon ŻYWNOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Igor ŁUKASZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Walentyna BISZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Eugeniusz BOROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Bogusława Jadwiga CZARKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Michał IWAŃCZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Agnieszka JAKONIUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Emilia KOROLCZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Piotr Marek OZIABŁOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Włodzimierz PIETROCZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Dariusz SKIBIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Janusz WARPECHOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jan Antoni WAWRZYNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Michalina Daria ARTYSIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Aneta CIWONIUKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Michał Łukasz GRZEJSZCZYKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Michał IWANIUKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Dorota KOCZOTKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Seweryn PROKOPIUKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Anna BIEGAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Małgorzata Anna BIL-JARUZELSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Mikołaj JANOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marcin KARCZEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Wiesław KONOPKOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Bożena KRZYŻANOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jerzy LESZCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Daniel Karol ROSZKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Mariusz TURCZEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Agnieszka ZAWISTOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Zofia ZAWORSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Irena DAWIDZIUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Stanisław DEREHAJŁOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Zbigniew Jan FILIPKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Mirosława Anna JAROSZEWICZ-ŁOJEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grzegorz KAPICAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Krzysztof KONDRACIUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Marek MALINOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Grażyna Jadwiga SIDORCZUK-USZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Łukasz SIEKIERKOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Aleksandra SZCZUDŁOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Sebastian ŁUKASZEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Wiesław Henryk BIELAWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Justyna GAJDOWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Artur HAMPELKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Magdalena Marlena KWASIBORSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Mariusz ROKICKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Barbara KOMOROWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Beata MIERZEJEWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Antoni MOCARSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Wojciech TRZASKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Piotr TRZASKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Aneta DOBKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Łukasz KAPŁANOWKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Adam KIRYLUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Bożena Renata MISZKIELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Piotr NAUMIUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Julita Monika CHAŃKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Dawid JAKIMIUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Wanda JANKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Ryszard Stanisław KEMPLIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Norbert Grzegorz KRZYKAWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Małgorzata MIERZWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Alina OJDANAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Marcin SZAREJKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Krzysztof TOŁWIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Ewa WAPPA-BUSŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Mateusz BANELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
4Barbara GODUNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
4Krzysztof Jan KOWNACKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
4Grażyna KURZYNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
4Karol Marek NIECIECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
4Anna PIETRUCZUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
4Grzegorz SMOKTUNOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
4Joanna GRYNIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Magda KONCEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Maciej KUPIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Maciej SKOMAROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Danuta ZADYKOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".