Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | KACZMAREK Filip Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LAMPRYCHT Patrycja Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MAGDZIAREK Henryk Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | RATAJCZAK Violetta Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | SOKOŁOWSKA Tatiana Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WOŹNIAK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WŁODYKA Andrzej Julian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KACZMARCZYK Jacek Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MACIEJEWSKA Magdalena Klaudia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MAJEWSKI Dawid | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MURAWA Dawid Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | PANKOWSKA Justyna Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | STRADOWSKA-ADAMSKA Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | UEBERHAN Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KLIMKOWSKA Joanna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LEWANDOWSKA Agnieszka Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LIBICKI Piotr Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MŁODA-BRYLEWSKA Klaudia Weronika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SIEMIŃSKI Paweł Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SKOTARCZAK Paweł Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | TOMCZAK Michał Bartłomiej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BUGAJNY Paweł Krzysztof | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | DRABIK Damian | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | GRUSZKA Krystyna Franciszka | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | KOSCHEL-STURZBECHER Agata | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | RUBASZEWSKA Hanna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | WITUSKI Maciej Maria | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | WOJTASIAK Leszek Jan | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | GŁUSZKIEWICZ Daniel Robert | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | HOFMAN Robert | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | JUSZKIEWICZ Józef Witold | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | KAMINIECKA Magdalena Zofia | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | LATAŃSKA Weronika Angelika | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | DERING Natalia | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | JANKOWSKA Agnieszka Maria | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | KORZAN Tomasz | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | KOZŁOWSKI Mateusz Jan | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | OLIŃSKA-NOWAK Małgorzata Atara | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | GRZESIEK Stanisław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KLEMENSKI Marcin Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KMIEĆ Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KODYM-SULANOWSKA Magdalena Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MĄCZKOWSKA Dorota Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | RÓŻAŃSKA-GORGOLEWSKA Krystyna Uta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ŻELAZNY Filip | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | ANDRZEJCZAK Katarzyna Elżbieta | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | JURKOWSKA Sara Beata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | KACZMAREK Mateusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | KOŁOSOWSKA Aleksandra Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | KŁACZYŃSKI Adam | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | POTYKA Łukasz Konrad | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | WASYŁYK Tomasz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | BRYŁKA Anna Mirosława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | BURDA Paulina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | FIGAS Kacper | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | KAŁAN Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | MARCINIAK Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | PEWIŃSKA Marianna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | SPIESZALSKI Jędrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | AJCHLER Przemysław Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BOGUSŁAWSKI Jacek Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ĆWIRZEŃ Marcin Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | GÓRNA Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MAGDA Marta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | OWSIANNY Paweł Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ROZMARYNOWSKA Mariola Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | RUTKOWSKA-KRUPKA Mirosława Wanda | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŁUSZCZ Piotr Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | AJCHLER Romuald Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KOSTECKA Irena Genowefa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | MIKOŁAJCZYK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | PRZYDRÓŻNY Michał Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SIENKIEWICZ Bożena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | STANDERSKI Dariusz Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SYSKA Jakub Henryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WILK-BARAN Anna Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | BEJMA Małgorzata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GICZELA Karolina Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JANKOWSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KOTIUSZKO Adam Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | NAJDEK Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PAWŁOWSKA Dorota Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RADZI Zbigniew Mieczysław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WACHOWIAK Dariusz Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | WOJTIUK Tomasz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BĄK Kamila | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | BISKUPSKI Sławomir Paweł | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | JUREK Marta | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | KASIOR Piotr | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | KULESZA Agnieszka Dorota | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | PULIT Adam | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | WERESZCZYŃSKI Waldemar | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | WIECZÓR Lidia | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | WŁODARSKA-WOJTECKA Karolina Izabela | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | KRZYWDA Arkadiusz Czesław | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | MAZGAJCZYK Andrzej | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | MENDLIK Katarzyna Alicja | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | WASILEWSKI Bartosz | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | WOJCIECHOWSKA Wioletta Beata | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | CYRULIK Sebastian Stanisław | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
2 | DOMINICZAK Aleksander Tadeusz | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
2 | FRĄCKOWIAK Magdalena Helena | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
2 | LISIECKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
2 | MICHALAK Ewelina Teresa | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
2 | PIĄTEK Grzegorz | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
2 | PONIATOWSKI Mariusz Mikołaj | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
2 | SROKOWSKI Arkadiusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
2 | BOGRYCEWICZ Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DZIDO Modysława | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOSECKA-ROGOWSKA Lucyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | MATUSZAK Rafał Przemysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | OWCZAREK Zbigniew Jerzy | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RADECKA Zofia Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | RATAJCZAK Wiesław Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SIWIAK Barbara Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZIELIŃSKI Michał Witold | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JAKUBOWSKI Leszek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | KASPRZAK Roman | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | KOWALCZYK Katarzyna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | MICHALAK Łukasz Piotr | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | RATAJCZAK Sylwia Joanna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | WOŹNIAK Justyna Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
2 | ABRAM Sylwester | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | GRÓDECKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | HANKOWSKI Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | JANIK-NOWAK Ewelina Ilona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | KOWALSKI Patryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | KUFFEL Anna Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | OLĘDZKI Wiesław Zenon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | WĄSOWICZ Renata Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | ZYZIK Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | DZIKOWSKA Marta Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JANICKA Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KASPRZAK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MIKUSIŃSKI Wojciech Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | PRZYBYLSKA Patrycja Natalia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | STOCHNIAŁEK Paulina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ŚWIDERSKA Anna Anita | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | TRZCIELIŃSKA Jowita Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | URBANEK Hieronim Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WALIGÓRA Stanisław Melchior | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ANTKOWIAK Agnieszka Marzena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BOBOWSKI Jarosław Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KASPRZAK-BARTKOWIAK Kamila | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KMIECIAK Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KOWALCZYK Mirosław Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KRETKOWSKA Katarzyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KUBICKA-SZTUL Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SKRZYPNIAK Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SZYMAŃSKI Zbigniew Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WNUK Anna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | BĄKOWSKI Tadeusz Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BAUMGART Marek Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DZIEL Jaromir Wincenty | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | JANKOWIAK Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KOBESZKO Wioletta Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KRAKOWIAK Julia Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KUMOR-RYBKA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WASZAK Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | WIŚNIEWSKA Agnieszka Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZIELIŃSKA-STĘPA Edyta Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BOROWSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | HEDRYCH-IGNASZAK Weronika Katarzyna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | KACZMAREK Piotr | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | KIEŁBASIEWICZ Wojciech | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | KOSIŃSKI Michał | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | PRZEPIÓRA Paweł | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | TOMICKA Anna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | WARTECKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | WOJTKOWIAK Jakub | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | ZIĘTKOWSKA Paula Maria | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | GRZECHOWIAK Arleta Maria | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
3 | KWIATKOWSKI Damian | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
3 | LISIEWICZ Natalia | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
3 | NAROJCZYK Dariusz Zbigniew | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
3 | SZABLEWSKI Piotr | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
3 | SZYDŁOWSKA Marta | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
3 | BAREŁKOWSKA Dorota Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BIAŁAS Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GRABOWSKI Łukasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GRYCZAN Justyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIECZYKOLAN Alicja | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | POSPIESZNY Dariusz Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SPRINGER Maksymilian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SZCZECHOWSKA Joanna Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WOJTCZAK Wiesław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ŁYKOWSKI Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CHUDYK Iwona Małgorzata | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | GÓRZYŃSKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | GRZEGOREK Przemysław Marek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | KOWALCZYK Jacek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | KOZŁOWSKI Sebastian Mateusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | WIELICH Anna Monika | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
3 | BANASZCZAK Tomasz Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | CHICHEŁ Wiktor Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | DOGA Marta Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | GIERTYCH Danuta | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | GRZYB Dawid | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | GŁOWACKA Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | JÓŹWIAK Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | KRÓL Radosław Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | PAWEŁCZAK Emilia Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | RAKOWSKI Jakub Michał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | DRZEWIECKI Henryk Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | DUCHNIEWSKI Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KOS-KRAJEWSKA Joanna Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | PATRZYKĄT Lidia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ŚWIDER Elżbieta Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SYTEK Maciej Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SZURGOT Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KLOTSCHKE Michał Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | KORPAS Dariusz Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | KOSKO-NOWAK Magdalena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | KUBACKA Zofia Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | SKORUPKA Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | WIATROWSKA Paulina Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | ZAWIDZKI Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | CIEŚLAK Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOŃCZYŃSKI Rafał Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOZIARSKA-SIP Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MAJDA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | NOWIŃSKI Adrian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | TOMCZAK Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WIŚNIEWSKA Iwona Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | BRZEZIŃSKI Wojciech Marek | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | KROTOSZYŃSKI Tadeusz Andrzej | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | KUBICKA-MIEDZIŃSKA Aldona Halina | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | MIRCZEWSKA Monika | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | MURAWSKI Zbigniew Marian | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | OLBRYCH Agnieszka Jolanta | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | PIETRZAK Zdzisław | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | DWORZAŃSKA Andżelika | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | JANKOWSKI Zbigniew Andrzej | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | KMIECIK Elżbieta | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | KOPCZYK Piotr | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | WAWRZYNIAK Radosław Józef | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | BANASZAK Bogusław Adam | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CHMIELEWSKA Ewa Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | FIAŁKOWSKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | JASAK Dariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | RZEPECKA-ANDRZEJAK Katarzyna Aneta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZOPA Dominik | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ZASADA Iza | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | AY-WYSZOMIRSKA Taida Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | GRZELAK Arkadiusz Paweł | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | JAROSZYŃSKI Mikołaj Szymon | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | SOBCZAK Anna Jadwiga | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | SOSIŃSKA Dominika Alicja | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | WIATRAK Mateusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | BILSKA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | GĄSIOREK Paulina Grażyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | GRADECKA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | JANIAK Damian | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | KIN Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | PRZESPOLEWSKI Patryk Mikołaj | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | RUSIN Paweł Rafał | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | ADAMCZAK Rafał Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | GÓRECKA Justyna Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | GRYGIEL Grzegorz Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | MARTUZALSKA Małgorzata Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | PICHET Andrzej Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | RUDZIŃSKI Krzysztof Eugeniusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | URBANIAK Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | WODZIŃSKA Marzena Renata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | ŁUCZAK Alicja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | DECKER Magdalena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | GÓRSKI Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | JANGAS Amelia Paulina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | MATCZAK Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | NAMYSŁOWSKA Małgorzata Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | NIEMIEC Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | SPYCHALSKI Tomasz Dominik | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | SZUSTAK Kacper | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | WITKOWSKI Tomasz Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | GRABOWSKI Krzysztof Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GRZESIEK Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GRZYB Mikołaj | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | JANASZAK Sławomir Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KOWALIŃSKI Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | LISOWSKA Justyna Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | OCHNIO Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SPYCHALSKA Magdalena Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | WALENDOWSKA Mariola | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BŁAŻEJEWSKI Michał | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | FENGLER Grzegorz Ireneusz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | JANCZAR Urszula | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | MACHAJ Grzegorz Przemysław | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | NAWROCKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | PISULA Katarzyna Ewa | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | PRZYBYŁ Marcin | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | ZIEMKIEWICZ Sara Magdalena | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | BANASZAK Grażyna Walentyna | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | BŁASZCZYK Sławomir | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | CZECH Ireneusz Wojciech | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | ROSZAK Renata | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | SZYMCZAK Klaudia Agnieszka | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | TURSKA Magdalena Anna | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | WAWRZYNIAK Gracjan Szymon | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | FRĄCKOWIAK Jakub | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | FRANKOWSKA Natalia Weronika | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | JÓZEFIAK Artur Piotr | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | KAŹMIERCZAK Tomasz | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | LIGUZ-KOŃCZAK Agnieszka Urszula | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | MAREK Marzena | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | PIĄTEK Izabela | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | BIERŁA Leszek Józef | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | DZIAMSKA Katarzyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KRAWIEC Janusz Marian | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | ROSIAK Tadeusz Waldemar | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | TRYBEK Piotr Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WIĄCEK Iwona Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WOLNIAK-LASOCIŃSKA Jagoda Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | ŁAWNICZAK Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | BORKOWSKA Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | BRYSKE Anna Irena | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | LESTER-NEUMANN Iwona | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | PLUTA Mieczysław | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | RÓŻAŃSKI Adam Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | STACHOWIAK Bartłomiej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | WALKOWIAK Maciej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
5 | BRONIARCZYK Agata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | GZIEŁ Grażyna Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | NOWACKI Bogdan Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | PAWLAK Andrzej Zygmunt | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | PIECHOWIAK Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | RATAJCZYK Arkadiusz Stefan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | SIEMIĄTKOWSKI Marcin Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | SPIŻYK Magdalena Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | FABIANOWSKI Dariusz Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | LINKE Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | MROCZKOWSKA Barbara Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | OLEJNICZAK Łucja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | PANOWICZ Ewa Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | PAŁKA Katarzyna Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | POŚLEDNIK Marian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | SZYMAŃSKI Henryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | CHŁAPOWSKA Izabela Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | FLIEGER Jacek Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | GÓRSKI Dawid Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | KONOPKA Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | KUSIOR Tomasz Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | PAWŁOWICZ Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | STACHOWSKA Grażyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | SZCZERBAL Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | WOJDA Kamil | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
6 | FIRLEJ Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | KULKA Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | NOWACKA Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | RATAJCZYK Mateusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | SZALCZYK Zofia Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | TROSZCZYŃSKI Mikołaj Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | WAWRZYNIAK Jarosław Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | WITEK Małgorzata Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | ZUTER Józef | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | HANDZEWNIAK Krzysztof Stefan | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | MYTYCH Adam Henryk | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | OLEJNICZAK Karolina Anna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | POLOWCZYK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | RĘKOSIEWICZ Teresa Stanisława | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | STRÓŻYK Bożena | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | SUCHANECKI Marcin | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
6 | JARCZAK Tomasz Henryk | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | KOT Agnieszka Marzena | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | MADECKI Krystian | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | MAŁEK Teresa Jadwiga | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | RZEŹNICZAK Anna Alina | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | ŚWIĄTKOWSKI Janusz Ryszard | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | TRZECIAK Witold Dariusz | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
6 | ANDRZEJEWSKA-KMIECIK Patrycja Weronika | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | DYMOWŁOK Iwona | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | GAWROŃSKA Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | HARASZCZAK Jolanta Renata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | KOWALSKI Wawrzyniec Roch | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | NOWAK Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | RUSZKOWSKI Romuald | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | SOWA Marek Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | WÓJT Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | ASZKENAZY Igor Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | CHMIEL Estera | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | GRACZYK Anna Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | MICHALAK Adam Jan | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | THIELMANN Hanna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
6 | BĄKOWSKA Anita Stanisława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | BIAŁKOWSKI Bartosz Filip | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | GRYS Jakub Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | HARASIMCZUK Eliza | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | KONOPKA Liliana Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | KUBACKA Daniela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | OLEJNICZAK Kacper | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | TYCZ Bogumił Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
6 | WALENCKI Wojciech Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Województwo wielkopolskie - wybierz powiat:
miasto na prawach powiatu KaliszWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".