Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | CHOJECKI Zbigniew Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GEBLEWICZ Olgierd Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GZYL Paweł Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KALINA Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KRZYŻANKIEWICZ Piotr Włodzimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KUBISA Maria Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NAROŻAŃSKA Marta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | NIEDZIELSKI Andrzej Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | WIJAS Jędrzej Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ŻYŁKOWSKA Jagoda Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ARBAROS Wiktoria Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | DIAKUN Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | JAKUBIAK Anna Dorota | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KARLIŃSKA Beata Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KOTKOWSKI Mariusz Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KOZŁOWSKI Adam Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KRYSTEK Dawid Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MICKIEWICZ Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | ŚMIGIELSKA-MATULANIEC Małgorzata Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | SYJCZAK Damian Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | BANASIAK Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BIELSKA Paulina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | CYWIŃSKI Aleksander | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | JAKUBOWICZ-DZIDUCH Justyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | KUSY-ŁOWICKA Anna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MATUSIAK Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PAKULSKI Cezary Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PIEKARZ Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | RÓŻYCKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SŁUCZANOWSKA-GŁĄBOWSKA Sylwia Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ARCISZEWSKI Cezary Michał | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | BUGAJSKA Beata Ewa | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | JANIAK Jacek Mariusz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | KULPA Waldemar | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | LICKENDORF Marek Bogdan | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | OSTROWSKI Sylwester | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | POSŁUSZNA Danuta Anna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | SKRZYPULEC-SZOTA Agnieszka Maria | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | URBAN Cezary | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | WIŚNIEWSKA Magda Agnieszka | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
1 | BEYGER Bogumił Sebastian | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | HAJDUKIEWICZ Ilona | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | MELANOWICZ Elżbieta Izabela | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | MISZTAL Grzegorz Zygmunt | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | ZABOJSZCZ Irena Elżbieta | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | ZABOROWSKI Mariusz | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
1 | ANDRZEJCZAK Maciej Arkadiusz | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | DĄBROWSKA Oriana Angela | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | DZIUBICH Gabriel | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | HERKT Waldemar Robert | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | KARWIK Beata Ludmiła | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | KAZIMIERCZUK Mariusz Kazimierz | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | OGIŃSKA Grażyna Wanda | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
1 | BIERNAT Stefania Elżbieta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | DUKLANOWSKI Leszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GIETKO Lidia Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KURZAWA Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MAĆKOWSKA Beata Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MIROWSKI Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | NIBURSKI Rafał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PRĄTNICKI Grzegorz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WOŹNIAK Wojciech | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WYCHOWAŃSKI Adrian Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KŁODZIŃSKI Wojciech Andrzej | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | MISIUDA Marika Anna | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | PAWŁOWICZ Igor | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | WENUS Joanna Marita | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | WOJTERA Agnieszka Rozalia | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
1 | ANDRZEJEWSKI Jakub Łukasz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | BŁYSKOSZ Jakub Igor | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | GARDZIŃSKI Radosław Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | JANICKA Aleksandra Janina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | KOCHANEK Anna Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | MALCZEWSKI Jacek Kamil | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | OLECH Karolina Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | RUDZKA Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | SULAWIAK Andrzej Mariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
1 | WEBER Marcin Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | FEDEŃCZAK Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KOŚCIUKIEWICZ Małgorzata Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | LEDZION Dariusz Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | NOWAK Mirosława Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SMOLEŃSKA Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | SZULIŃSKI Marcel | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ŻMURKIEWICZ Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | BARDA Irys | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | BASZCZYŃSKI Bartosz Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | JACH Karolina Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | KOGUT Roksana | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | SZABLA Maciej Igor | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | TUZINKIEWICZ Marcin Stefan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | WIECZOREK Cezary Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
2 | CHŁOPEK Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | KULIKOW Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | MANIAK Grażyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | PIWOWARCZYK Piotr Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | RZEPA Zuzanna Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SIMIŃSKI Damian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SZAFRAŃSKI Grzegorz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | FRANKOWSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | KOŁODZIŃSKA Janina | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | MITUŁA Łukasz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | NEJMAN Joanna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | POLIKOWSKA Renata Anna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | SKROBIŃSKI Janusz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
2 | MICHALSKA Paulina Ewelina | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | PISZCZEK Mikołaj | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | SIERŻANT Patrycja | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | USTYJAŃCZUK Patryk | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | WAWRZYNIAK Grażyna | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
2 | BREYER Renata Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DOBRZYŃSKI Leszek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DUZINKIEWICZ Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | KOTUNIAK Włodzimierz Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | PERTKIEWICZ Mirosław Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | SIKORA Edyta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WAGEMANN Mateusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ANDRZEJEWSKA Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | HARASIMOWICZ Anna Celina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | JABŁOŃSKA Izabela | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | KOWNACKI Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | LISIECKA-OPALKO Krystyna Emilia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | SOWIŃSKI Marcin Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
2 | SZCZĘSNY Maciej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | ANDZIAK Bogdan Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | BAŃKOWSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | JANDA Małgorzata Janina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KOŁODZIEJSKA-MOTYL Krystyna Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | MAZUR Emilia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SIERAKOWSKI Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SZELIGA Cezary | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | GMURSKI Marek Franciszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KOSMALSKI Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KOWALSKI Tadeusz Julian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | NASKRĘT Barbara Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | TOMICZ Barbara Anita | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WALCZAK Anna Halina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | WZIĄTEK Stanisław Czesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | CHMIELEWSKA Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | CZAPEK Radosław Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DUSZNA Anna Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | EYSYMONTT Mariusz Jerzy | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ORZEPOWSKI Maciej Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | RUDZIS-GRUCHAŁA Helena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ZIEMBA Artur Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BERNDT Tomasz Mariusz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | BONDARUK Katarzyna Anna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | GRAJ Tomasz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | JUNG Ireneusz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | KNUT Marek Lech | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | WITKOWSKA-CZARNECKA Paulina | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | WÓJCIK Anna Monika | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
3 | ANTOS Joanna | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | LALIK Adrian Tomasz | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | LALIK Paula Anna | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | NOSALSKI Marek Jan | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | STECKIEWICZ Arkadiusz Mariusz | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
3 | CAREWICZ Henryk Władysław | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | CHOJNACKA Joanna Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | GÓRSKI Zdzisław Tadeusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | JAKÓBOWSKA Barbara Krystyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | PIETRAS Robert | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SUBOCZ Marek Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ZACZKIEWICZ Monika Izabela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MAKOWSKA Małgorzata Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY |
3 | PLEWA Natalia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY |
3 | SAWCZYSZYN Krzysztof Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY |
3 | STANISŁAWEK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY |
3 | WIATR Marcin Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY |
3 | DYBCZAK Grzegorz Norbert | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | GRZEBYTA Antonina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | KONIECZNA Sylwia Weronika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | NOWEK Agnieszka Marzena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | ORLIKOWSKI Piotr Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | RÓŻAŃSKI Mariusz Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
3 | WEBER Ludwik Szczepan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | BARAN Piotr Antoni | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GETKA Mariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | HOŁUB-KOWALIK Małgorzata Natalia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JĘDRYKA Waldemar Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MIŚKO Waldemar Włodzimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MISZKE Magdalena Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | OSTASZEWSKI Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SIWEK Karolina Krystyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | GLASER Juliusz Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | GRZYWACZ Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | KLIKOWICZ Elżbieta Władysława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | MUSIAŁ Tomasz Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | ROSZKOWSKA Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | WIKTOROWSKI Michał Tomasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | ZEPRZAŁKA Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | ŁAGOCKI Marek Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
4 | BIŁAS Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | GRUDZIŃSKA Magdalena Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | HAJKOWICZ Benedykta Elżbieta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | HRYNIEWICZ Agnieszka Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KOPCZYŃSKA Elżbieta Urszula | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ORDON Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ROSIŃSKI Rafał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SIKORSKI Waldemar Janusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | CZUCZAK Tomasz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | HODCZAK-SEKULSKA Agnieszka Justyna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | JANKOWSKI Wojciech Olgierd | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | KIELING Mariusz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | KOROL Elżbieta Alina | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | PAWELEC Marta Zofia | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | WIELEBA-MATYŚNIAK Edyta Anna | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | WIŚNIOWSKI Jan Adam | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
4 | HAMPEL Maciej Wojciech | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | PISZCZEK Justyna Aleksandra | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | SNOCH Maciej Damian | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | STECKIEWICZ Tomasz Krzysztof | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | SUCHODOLSKA Barbara Urszula | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
4 | GÓRSKI Jan Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KNOP Roman | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | MICHALAK Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | NIECKARZ Krzysztof | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZPULAK Irena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WILCZYŃSKA Justyna Anna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WÓJCIK Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ŁYSZKIEWICZ Bożena Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ABŁOŃSKI Artur Krzysztof | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | JABŁOŃSKA Ewa | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | KROPLEWSKA-ŻYTKO Anna Maria | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | LOTKOWSKI Michał Dariusz | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | MALISZEWSKA Iwona Barbara | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | STARKOWSKI Andrzej Jacek | KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” |
4 | BOKSZA-BEDKA Dorota Karmen | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | GAJOS Dominik | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | JAKUBCZYK Weronika Małgorzata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | MACHAJEWSKA Justyna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | REDLARSKI Jakub | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
4 | ZIELIŃSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | MATECKI Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | NOWAK Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | NOWICKA-SZYSZKA Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | NYCZ Artur Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | RINK Elżbieta Irena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | SOWALA Katarzyna Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | SUCHARZEWSKI Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | WANCERZ Agnieszka Helena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | CZACZYK Dariusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | HAJEWSKA Natalia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | KARPIŃSKI Artur | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | KURPIEL Magdalena Natalia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | RADZISZEWSKA-SKORUPA Beata Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | SKIERSKI Waldemar Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | TROJANOWSKI Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | ŁUKASZCZYK-ŻUROWSKA Małgorzata Sylwia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | FEDOROWICZ Adam Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GLIŃSKA Anna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | JESIONOWSKA Monika | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PACIEJEWSKI Tomasz Bolesław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PAJOR-KUBICKA Alicja Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | SZWAJLIK Sebastian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | WALTEROWICZ Adam Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | ŁAPECIŃSKI Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | DOMIŃCZAK Edyta | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | GĄSIOREK Aldona Bożena | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | KUSTOSZ Olgierd | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | PELCZARSKA Sylwia | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | PIĄTEK Józef Ryszard | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | PODLEŚNY Łukasz Piotr | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | PRZEPIÓRA Marcin Andrzej | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | WYSOCZAŃSKI Emanuel Klaudiusz | KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD |
5 | BIEŃKOWSKI Sylwester Sławomir | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | DEUTRY Konrad Jakub | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | DZIATKO Adam | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | MĄDROWSKA Danuta | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | POTOMSKA Bogumiła Kazimiera | KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ |
5 | GÓRSKA Marta Ewelina | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | KOZŁOWSKA Justyna | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | KULBIŃSKI Piotr Andrzej | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | STARCZEWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | STELMACH Justyna Paulina | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | TUREK Daniel | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | WALDOWSKI Artur | KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW |
5 | DEC Jolanta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | JACH Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | KOSTRZEWA Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SENDEREK Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SENDŁAK Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | SIDORCZUK Franciszek Ryszard | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | STACHERA Damazy Waldemar | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WÓJTOWICZ Elżbieta Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | FIGAS Małgorzata Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | JANICKI Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | KLIMASZEWSKI Tomasz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | KONIECZNY Artur Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | LEWANDOWSKI Józef Romuald | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | TERESIŃSKA Aleksandra Zofia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | TROCHOWSKA Alina Justyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
5 | ŻEROMSKI Dariusz Józef | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050
Województwo zachodniopomorskie - wybierz powiat:
miasto na prawach powiatu KoszalinWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".