Okręg wyborczy | Kandydat | Komitet wyborczy |
1 | BŁOŃSKA Beata Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | ADAMEK Wiktor Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | GRZYBOWSKA Agnieszka Maja | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | CHAŁUBEK Adam Jan | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | LEJMAN Ewa Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | DUDA Tomasz Łukasz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | KOZAK Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
1 | MACIĄGA Wojciech Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KUBOŃ Emilia Izabela | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | SUMISŁAWSKI Michał Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | KASAI Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | ZARZYCKI Janusz Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
1 | MALIGA Tomasz Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | WAWRYŁA Paweł Leszek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ŚWIETLIK-TUZ Daria Aleksandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | LASOTA Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | MAZURCZAK Ewa Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | SZLACHETKA Robert | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | BUCZEK Magdalena Sandra | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | DUDEK Marzena Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | PAŁUPSKI Sławomir Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
1 | ZAJĄC Wiesław Antoni | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KRZYŻANOWSKI Arkadiusz Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | JANKOWIAK Angelina Marta | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | BIELEWICZ Józef Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | GAJEK Maria Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | MACHUL Kacper Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | PIOTROWSKA Mieczysława Grażyna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | KOBYŁECKA Katarzyna Marianna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | WILK Mieczysław Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
1 | JEDYNAK Dariusz Radosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
1 | ROZŁĄKOWSKI Paweł Waldemar | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
1 | PLUTA Agnieszka Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
1 | LEŚNIAK Dorota Bogumiła | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
1 | MARKIEWICZ Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
1 | IWKO Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
1 | NOCUŃ Jacek Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
1 | KIERUZEL Monika Sylwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
1 | STEPEK Wojciech Henryk | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
1 | CHMIELEWSKA Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
1 | BIEGAŃSKA Maria Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
1 | KOCIK Grzegorz Wojciech | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
1 | SZYMCZAK Dagmara Agnieszka | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
1 | MOTYKA Kinga Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
1 | CIEŚLA Krzysztof Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
1 | ZAWADZKA Irmina Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
1 | SZCZEPAŃSKI Czesław Karol | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
1 | CZARNECKI Mirosław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
2 | CHLEBOSZ Włodzimierz Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | OSTROWSKA Edyta Kinga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | RATAJSZCZAK Radosław Maciej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | KWAŚNA Małgorzata Zofia | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | ZARÓD Przemysław Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
2 | MOROZ-FALEJCZYK Katarzyna Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | GIERCZAK Jacek Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SISLER Jacek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | BURY Maksymilian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | SŁOWIŃSKA Agnieszka Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
2 | JASIŃSKI Jerzy Piotr | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | ZEGAN Jakub Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | DĄBROWSKA Izabela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | WINNICKA-SZMIGIEL Janina Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | CHMURZYŃSKA Alicja Gabriela | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
2 | JAGIELSKA Beata | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
2 | CZUPTA Ilona Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
2 | TOMSIA Martyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
2 | JAŚKIEWICZ Dariusz Janusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
2 | HANISZEWSKI Kacper Lesław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
2 | POTOCKI Roman Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
2 | KITLAS Sławomir Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
2 | DĄBROWSKA Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
2 | SZAFRANIEC Mateusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
2 | KICZKA Beata Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
3 | KORYTKO Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | ROMAN Agata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | SIEJA Zbigniew | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | KARCZ Wiktoria Alina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WARCZEWSKI Witold Tadeusz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | WITKA Michał Krystian | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | DOMARADZKA Urszula Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
3 | FITEK Jerzy Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | SZYDEŁKO Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | JAROSZ Natalia Iga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KUBOŃ Ireneusz Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
3 | KOSTERSKA Barbara | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | ĆWIEK Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | STAWICKA Małgorzata Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | UŠÁK Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | SZMUC Elżbieta Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | KĄCKA Ewelina Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | BOGACZ Henryk Adam | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
3 | DULSKI Andrzej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | ADAMOWICZ Romuald | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | NOWAK Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | WOSIK Edward | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | MAJEWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | BEDRYJOWSKA Marta Agnieszka | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
3 | SKIBA Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
3 | SZUTOWICZ Anna Aleksandra | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
3 | MAJKA Michał Mieczysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
3 | FIAŁKOWSKA Maria Krystyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
3 | JANKOWSKI Jacek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
3 | PARTYKA Bogdan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
3 | ORDIJEWICZ Kamila Alicja | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
3 | KOZDROWICKI Andrzej Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
3 | MAJ Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
3 | GUŁA Natalia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
3 | OSTRACH Jacek Adam | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
3 | SZATKOWSKA Renata Anna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
3 | ZIOBROWSKA Marzena Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
3 | REWIG Robert Jerzy | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
4 | PACHOLIK Ryszard Michał | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | WILK Maria Wiesława | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | IGNATOWICZ Julita Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | SOCHACKI Bartłomiej Sławomir | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | JACASZEK Witold Marek | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | CISOŃ Grzegorz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | KURIATA Marcelina Anna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | ANTONIUK Krzysztof | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
4 | MATUSZEWSKI Dariusz Jarosław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | MAZUR Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | SKURSKA Karolina | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | FORNALCZYK Justyna Małgorzata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | DRWAL Łukasz Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | ZIENIUK-BARCIKOWSKA Beata | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | WINIARSKI Waldemar Kazimierz | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | KUSZAJ Przemysław Witold | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
4 | HARASNY Marek | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZCZUROWSKI Miłosz Paweł | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | WĘGŁOWSKI Mirosław Janusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | FERENC Małgorzata Zofia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ADACH Anna Ewa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | KORKUŚ Eugeniusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | CIEPICHAŁ Joanna Teresa | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | ILNICKI Krzysztof Mariusz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
4 | SZAWAN Andrzej | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
4 | GARGAŁA Janusz Marcin | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
4 | DAWID Sabina Kamila | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
4 | DĄBROWSKA Lilianna Zuzanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
4 | MARTUŚ Tomasz Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
4 | MATKOWSKI Szymon | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
4 | GUZ Anna Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
4 | KOPEĆ-HUNIAK Honorata Katarzyna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
4 | ORFIN Łukasz Jan | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
4 | FILIPCZAK Olga Iwona | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
4 | SZTANGRET Łukasz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
4 | WĘGŁOWSKI Jarosław Paweł | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
4 | PILECKA Anna Ewa | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
4 | GAJOS Michał Zbigniew | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
4 | KROCZYŃSKA Alicja Dorota | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
4 | OSTASZEWSKI Tomasz Piotr | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
5 | JAMROZIK Andrzej | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | OCZACHOWSKA-MAŁYSA Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | BŁACH Maciej Wojciech | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | MATKOWSKI Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | SZYMAŃSKA Alicja Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | DROŻDŻ Danuta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
5 | JANUSZEWSKA-NOGA Joanna Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | PIÓRKOWSKA-FRĄTCZAK Katarzyna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | KANIOS-WŁOS Klaudia Jadwiga | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | PETERSEIL Piotr Jakub | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | MUSZYŃSKI Krzysztof Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA |
5 | KURYŚ Hieronim Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | PASZKOWSKI Piotr | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BIAŁEK Jolanta | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | KOPEĆ Roman | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | GONET Leokadia Maria | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | CHAŁADA Przemysław Marcin | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | BUJOCZEK Agnieszka Joanna | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
5 | CHMURZYŃSKI Piotr Michał | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | ZANIEWICZ Hanna Maria | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | WÓJCIK Wojciech Jan | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | OŚMIAŁOWSKA Ewa Małgorzata | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | JAKÓB Wiesław Zygmunt | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | STACH Magdalena Joanna | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | JAKUBOWSKI Dariusz Tomasz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
5 | HRYNIEWICZ Sławomir Bogusław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
5 | PELA Barbara | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
5 | BUJAK Krzysztof | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
5 | MŁYNARCZYK Grażyna Bogusława | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
5 | BEDNAREK Przemysław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
5 | BILASZEWSKA Karolina | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
5 | ŻURAWSKI Sebastian Dariusz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
5 | KOPEĆ Antoni | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
5 | WOJTYLA Agata Monika | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
5 | HAUSMAN Krzysztof Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
5 | KUZDROWSKI Marek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
5 | MEDYŃSKA Oliwia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
5 | STĘPAK Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
5 | ZARÓWNY Krzysztof Konrad | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
6 | WAKSMUNDZKI Grzegorz Patryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | KARPA Sylwia Magdalena | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | FRANCZYK Jerzy Henryk | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | KOCIUMBAS Renata Iwona | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | SALTARSKI Ryszard | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA |
6 | MAZUREK Waldemar Stanisław | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | JACKOWICZ Monika Agnieszka | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | SMEREKA Zuzanna Teresa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | BUBEL Janusz Paweł | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | KULIŃSKA Aneta Ewa | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE |
6 | ŁYSIAK Piotr Włodzimierz | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | ŻYGADŁO Józef Wawrzyniec | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | CZYŻYK Jacek Maciej | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | KURJATA Marzenna Barbara | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | SZCZOTKA Józefa Emilia | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ |
6 | HUZARSKI Bartosz | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
6 | SOLIŃSKA-MAREK Urszula | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
6 | KOWCZ Natalia Lidia | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
6 | MÓL Iwona Joanna | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
6 | DOBROWOLSKI Stanisław | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI DLA POWIATU |
6 | KONOPKA Mariusz Edward | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
6 | GAWEŁ Grzegorz Ryszard | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
6 | LEWANDOWSKA Magdalena | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
6 | LUBIENIECKI Krzysztof Franciszek | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
6 | RUDEL-TARNAWA Joanna Maria | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA POWIATU WROCŁAWSKIEGO |
PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej, Polska 2050 w powiecie wrocławskim
Powiat wrocławski - wybierz gminę:
gmina CzernicaWojewództwo:
dolnośląskieW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".