Wybory samorządowe 2018 wojewodztwo świętokrzyskie - wybory do sejmiku województwa świętokrzyskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w województwie świętokrzyskim

Wybory do sejmiku województwa świętokrzyskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Józef BRYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Rafał Marian BUCZKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Katarzyna KIJEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Norbert KRZYSTANEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Ewa KWIATKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Iwona Katarzyna MARCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Ewa Marta ROLECKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Grigor SZAGINIANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Paweł Ksawery ZALEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Adrian Tomasz FULARAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Józef GRABOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jerzy Andrzej JASKIERNIAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Grażyna KRAWĘTKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Agnieszka Aneta RĘDZIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Ignacy Tadeusz SZPERNALKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Blanka ŻELAZOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Kinga Ewa BAKALARSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Krzysztof Ryszard KALINOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Alicja Małgorzata LISIAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Jędrzej PIEŃKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Maria Grażyna SKRZYPCZAK-PYRZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Piotr TATARATAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Maria Janina ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mirosław Władysław ADAMEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Arkadiusz BĄKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Ewelina Janina BIEŃKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Izydor Bronisław GRABOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Krystyna SOCHAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Andrzej SWAJDAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marek Władysław SZCZEPANIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Małgorzata Maria ŻUGAJKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marek Jan JOŃCAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ewa Barbara KONDEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Anna KOWALCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Paweł Jerzy KRAKOWIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Robert PYTKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Anna ROLAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Dorota Ewa STĘPIEŃ-ZAJĄCKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marek STRZAŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Magdalena Anna ZIELEŃKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Angelika Lena BANTKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Zbigniew Jan KOZIEŁKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Patrycja KOZIEŁKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Zbigniew Janusz MARCZEWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Bernadetta Gabriela REIMUSKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Bartosz Piotr TOMCZYKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Dominika Maria WILCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Kamil Łukasz WYKROTAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Karol Konrad ZAMIECZYŃSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Teresa Ewa FUDALEWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Wiesław KOTKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Sławomir KUKUŁAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Ryszard Adam MAZURKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Bogumiła Krystyna MAŁKIEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Adam Krzysztof POTOCKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Maria Anna SADKOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Sławomir Janusz SZCZYKUTOWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Mateusz Dawid DOMAGAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Łukasz GRUSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Monika JEDYNAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Kamil Filip KLAMCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Beata Elżbieta KOŚCIELNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Ilona Magdalena SORNATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Karolina Elżbieta WYPYCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Zbigniew ŻABICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Hubert Wojciech DANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATKI NA RADNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGNIESZKI JĘDRZEJEWSKIEJ
1Barbara DANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATKI NA RADNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGNIESZKI JĘDRZEJEWSKIEJ
1Agnieszka Katarzyna JĘDRZEJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATKI NA RADNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGNIESZKI JĘDRZEJEWSKIEJ
1Karolina OLECHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATKI NA RADNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGNIESZKI JĘDRZEJEWSKIEJ
1Łukasz Radosław ZIARKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATKI NA RADNĄ SEJMIKU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO AGNIESZKI JĘDRZEJEWSKIEJ
1Grzegorz Andrzej KRYSAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Justyna Aleksandra MAŁYSAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Janusz PODSIADŁOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Marcin Aleksander REJMERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Jadwiga Elżbieta SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Agnieszka Anna UTNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Anna WINIARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Jacek WÓJCICKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Maciej ŻALIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Katarzyna BIŃCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
1Łukasz Maciej MILNERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
1Paulina PIWOWARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
1Dariusz SOCHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
1Lidia SULICKA-TWOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
1Krzysztof Szymon TŁUŚCIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
1Marta Kamila BUKŁATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Robert Mariusz GŁODEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Agnieszka KĘDRAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Piotr Andrzej PAWLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Martyna Agnieszka POLITKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Mateusz Maciej TOMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Piotr ŻYŁKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Piotr Paweł BANASIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Agnieszka Joanna CZARNECKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Mirosław Emilian GĘBOREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Marcin GŁOWACKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Wojciech KUREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Jan Sławomir MAĆKOWIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Beata Magdalena SIKORSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Urszula Bożena SUŁEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Ilona Aleksandra BOGDALCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Barbara GĄSZCZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Joanna Małgorzata JAKUBOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Andrzej SKRĘTEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Jarosław SKUZAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Andrzej Jan SZEJNAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Paulina TERSAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Izabela Olimpia WESOŁOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Elżbieta Cecylia DULKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Damian Mateusz GODLEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Janusz Kazimierz JEŻYŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Waleria Czesława KACZMARSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Tomasz SORBIANKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Regina WRZESZCZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Marta DULĘBAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Łukasz Maciej KOSMALAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Marcin Kamil ORZECHOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Michał Adam SIŃCZAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Justyna Agata SUCHOCKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Agata BINKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Andrzej Sebastian BRZEZIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Krzysztof CHAREMSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Beata FIDORKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Jerzy Zbigniew MATEREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Bernarda PIWOWARKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Marcin Adam POCHEĆKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Wiesław Zbigniew STĘPIEŃKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Agnieszka Dorota BURASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Mariusz Marek GOSEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Marcin Piotr PIĘTAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Andrzej Piotr PRUŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Urszula PRZYGODZKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Aneta WIŚNIEWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Waldemar Krzysztof WRONAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jan Piotr WZOREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bożena Elżbieta BOCHYŃSKA-KAŹMIERCZYKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Martyna KOZIEŁKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Jacek Andrzej ORCZYKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Tomasz POCHEĆKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Paulina Emilia STANECKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Ewa STRZELECKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Krzysztof Stanisław WASIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Łukasz Sylwester WILCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Klaudia Róża BRZEZIŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Piotr Wojciech DUDAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Jan Gustaw GRUDNIEWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Katarzyna Anna MADEJSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Katarzyna Zofia MIKULSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Wiesław Jan GINAŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Małgorzata GRUSZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Iwona KLIMOROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Artur KOŁODZIEJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Angelika Milena PACAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Agnieszka PLUTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Łukasz STĘPIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Wioleta Monika STOKŁUSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Marek Tadeusz CIURASZKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Sławomir Jan DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Janina Zofia GOŁACKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Daniel Krystian OŁOWNIAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Małgorzata PAPROTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Łukasz RUTKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Marzena Katarzyna ŚWIĘCICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Edyta SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Dariusz Grzegorz ADAMSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
2Rafał Stanisław BRZOZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
2Karol Zdzisław KĘPAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
2Elżbieta Krystyna KOSZTOWNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
2Anna Sylwia KOWALCZYK-SZPROCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
2Piotr Krzysztof DWOJAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Jadwiga Maria MILCZUSZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Elżbieta Izabela PIĘTAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Julia POLAKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Bogdan PRASAŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Łukasz ŚWISTAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Teresa DZIOPAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Sławomir Adam GIERADAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Małgorzata Teresa KRÓLKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Bernadetta Elżbieta KRYSZTOFIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Włodzimierz Henryk MAGDZIARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Marzena Anna MARCZEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Marcin Robert MISIEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Karol MISIUDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Lucjan Marek PIETRZCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Marlena Lidia SULEJKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Mateusz Jan ŻUKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Ryszard Marek BIAŁACKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Marcin Piotr CEDROKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Małgorzata Elżbieta DROGOSZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Artur Michał GRELAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Joanna Izabela KALETAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Michał KOTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Agnieszka Iwona MATYSEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Henryk Mieczysław MILCARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Andrzej PIETRZYKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Kamila Katarzyna SĘDZIEJEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Irena SURMAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Dagmara Aleksandra ZAGÓRSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Marta Grażyna EKIELSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Renata Stefania EKIELSKA-RUDEŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Małgorzata Anna LEPUCKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Łukasz Witold MISIUNAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Dorota Ewa NAZARYKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Norbert SZABŁOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Kamil WÓJCIKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Anna Bogumiła ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Barbara OLSZOWYKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Artur Piotr STEFAŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Agnieszka Ewa SZMIT-MORZEKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Paweł Bronisław SŁOWIKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Oskar Artur TRACZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Justyna Iwona FIUKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Grzegorz Andrzej GAŁUSZKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Alina Teresa KMIECICKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jacek Tomasz KOWALCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Janusz Zbigniew MARSZYCKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marcin Kazimierz PASIARSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Renata Teresa SEGIECIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Małgorzata Maria STANIOCHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Ilona Agnieszka ŚWIERCZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Magdalena TUSIEŃ-KUZKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Ireneusz Stanisław ŻAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Piotr Bogusław ŻOŁĄDEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Grzegorz Piotr BANAŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Barbara Urszula CZERWIŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Robert Antoni FREYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Maria Krystyna GADAWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Mieczysław GĘBSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Renata Urszula JANIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Janusz Adam KOZAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Grażyna Elżbieta MAJCHRZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jacek MICHALSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Elżbieta ŚRENIAWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Stanisław SZYSZKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marcin Adam ZAWIERUCHAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Paweł Dariusz BŁAUTKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Kamil Bartosz KOZIEŁKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Barbara Walentyna LEŻAŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Joanna Małgorzata MACHYNIAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Karol MIERNIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Antoni Bolesław NOWAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Łukasz Szczepan OSPARAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Mariola Nina PIASECKA-LEYDOKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Rafał WASIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Dorota Maria WILCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Magdalena Izabela ZAMIECZYŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Małgorzata ZAMOJSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Katarzyna Patrycja BARADZIEJKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Jan CIEŚLAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Stanisław MALAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Paulina PALAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Edward ZBROSZCZYKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Ewa Monika DYCZKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Monika Edyta GORZELAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Grzegorz GRUDZIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Karol Paweł JANUCHTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Damian Michał KOŃCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Martyna KOSELAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Norbert Zdzisław MAŃKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Anna PAPKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Stanisław SKUZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Tomasz Jan SZWARCKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Agata WAWRZEŃCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Wiesława Józefa ZAPAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Lucyna Anna BĄKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Robert Daniel BANASIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Aneta Karina BERNATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Marcin Rafał BUGAJSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Barbara DETKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Magdalena Izabela FOGIEL-LITWINEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Katarzyna Anna FUGIEL-BILINKINKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Piotr Tomasz GOŁACKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Grzegorz GWÓŹDŹKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Jan Robert KOBYŁECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Agnieszka Jolanta PIWOWARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Adrian Leszek TOMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Izabela Krystyna BUSZEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Wioleta JOŃCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Jakub Karol KOTULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Grzegorz MACIĄGOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Danuta Krystyna PAPAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Piotr Patryk ROGULAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Paweł Karol SOBOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Paweł Szymon STRZĄBAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Grzegorz Maciej ŚWIERCZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Zofia Teresa VAHLBERGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Hubert ŻERNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
3Łukasz Roman BUKŁATKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Karol Radosław DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Paweł Ryszard GOŁĄBEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Mateusz Kamil IWANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Anna Alina KASZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Sławomir Krystian LECHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Patrycja Barbara MAZURKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Małgorzata Ewa RAJFURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Kinga Barbara RUSINKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Rafał STANDOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Adrian Dariusz WOJSAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Bolesław Eugeniusz DŁUGOSZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Elżbieta HARABINKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Zofia Teresa JAROSZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Maciej Robert KMITAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Sławomir Jan MARCINKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Tomasz Piotr MICHALSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Anna Czesława SIOJAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Ireneusz Dominik ŚLUSARCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Agata Dorota SZEWCZYK-KORALKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Rafał Piotr FILIPKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Ewelina Urszula GOLOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Leszek Stanisław HUSZNOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Łukasz Adam KOZERAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Magdalena Anna MAZUREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Marzena Angelika MADETKO-SŁOWIKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Zdzisław Stefan NOWALSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Małgorzata Alina SZALIŃSKA-SKAWIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Mirosława ŁOJEKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Dariusz ŁOSINKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Renata Ewa ANTOSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Krzysztof DZIEKANKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Adam Sebastian JARUBASKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Tadeusz Józef KOWALCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Ilona Maria MODRZEWIECKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Mieczysław SASKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jolanta Dorota TYJASKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Leszek Jarosław WAWRZYŁAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Bogusława Bożena WYPYCHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marek Paweł BOGUSŁAWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Józef CEPILKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Katarzyna Adriana CHRUSTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Maciej GAWINKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Artur Marian KONARSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Agnieszka Małgorzata KONCEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Janina KRZYPKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Elżbieta Katarzyna KWIECIEŃ-ZĄBEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Hubert Wacław PRZYBYSZEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Maria Izabela KOZIEŁKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Martyna Anna KUSIAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Maciej Dawid LITERACKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Małgorzata Sabina MORGAŚKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Szymon SADOWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Damian STANECKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Sławomir Aleksander SZAREKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Tomasz SZYMONEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Ewa Małgorzata ZUBAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Kazimierz Ignacy KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Piotr KUCHARSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Ewelina KUPISKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Zbigniew Eugeniusz MĄCZNIKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Albina Anna MARCINKOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Krzysztof BORKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Paulina KOZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Łukasz Tobiasz KRAWIECKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Paweł KRÓLIKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Justyna Małgorzata OTWINOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Małgorzata Dorota PROKOPKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Paweł RUDNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Edyta ŚNIEGULSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Agnieszka Izabela TUREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Danuta Zofia JANIKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Dorota Teresa JAROŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Maria Jolanta KOPEĆKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Aneta Janina KORNECKA-CIELIBAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Lidia Maria KRZEMIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Karol Jan POLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Piotr STAŃCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Damian ŚWIĄTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Paweł ŻMUDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Łukasz Józef BIAŁYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
4Piotr Konrad CEMPURAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
4Przemysław CHECHELSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
4Joanna JANIGA-FOSTRIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
4Paulina Lidia KOBOSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
4Andrzej KOSTECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
4Ewelina Barbara PAWŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
4Jerzy Edward TRZEPATOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY
4Ariadna Kinga EKIERTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Aleksandra Kamila GACEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Karolina Marcelina MROZIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Rafał Ryszard RĄCZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Mateusz Krzysztof ŚLIWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Michał ŚRODAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Krzysztof Jerzy TYRAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".