Wybory samorządowe 2018 wojewodztwo łódzkie - wybory do sejmiku województwa łódzkiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w województwie łódzkim

Wybory do sejmiku województwa łódzkiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Paweł Kazimierz BLIŹNIUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Mateusz Filip BOGUSZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Marcin Andrzej BUGAJSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Paulina Izabela CIEPŁUCHAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Paweł Feliks DRĄŻCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Maciej Szymon MARCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Anna Barbara RABIEGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Katarzyna Sandra SADOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Joanna Katarzyna SKRZYDLEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Przemysław Robert SOZAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Bożena Maria ZIEMNIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Piotr Marcin BORSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Marek BŁASZCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jacek Dariusz BŁOCHKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Lech Mirosław LESZCZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Grzegorz Piotr MAJEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Wioleta Kamila PAWLIK-NOWACKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Piotr PIERÓGKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Monika Maria SAWICKA-KACPRZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Beata Katarzyna ŚWIDERSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Mieczysław TEODORCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Alina WNUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Mariola ANDRZEJCZAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Włodzimierz Jacek BAUERKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Magdalena Anna GAŁKIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Agnieszka Ludwika MAŃCZAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Monika Agnieszka PEREK-JURAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Marcin Jerzy SIERADZKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Marcin Aleksander SKOŚKIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Bartosz Sebastian BRUDZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Alicja CHMURSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Weronika Bronisława JÓŹWIAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Agnieszka Anna KORCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Wioleta Magdalena KRYSIAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Bartosz Piotr MIGASKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Adam Kazimierz PAWŁOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Michał Cezary RACHALEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Ewa Krystyna URBAŃCZYKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Adam Marek WILMOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Maksymilian Patryk BEDNAREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marcin BOREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Beata Joanna CHMIELEWSKA-PYTKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Bogusław Marian KACZMAREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Tomasz Piotr KRYZIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Eugeniusz Paweł MAJEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Marcin Tomasz PIONTEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Henryk Stanisław SIEMIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Sylwia Katarzyna TOMASIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Wiesława Teresa ZGIERSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Jolanta ŁUNIEWSKA-BURYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Piotr ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jolanta Ewa BOBRAS-PAJĄKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jolanta Barbara CAŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Włodzimierz FISIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Jan GĘBSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Paulina Marianna KARDASKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Michał Tomasz KRÓLKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Krzysztof Jerzy LIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Łukasz MAGINKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Halina Barbara ROSIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Anna Franciszka ZBIDIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Justyna ANTONIAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Martyna Katarzyna GWARDECKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Sebastian Patryk HEJNIAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Adam Grzegorz KRASZEWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Bolesław Tadeusz MATERAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Małgorzata PYTLICZEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Andrzej Leszek ROGALSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Sebastian Dariusz SOCHACZEWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Marta Maria TOMASZEWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Bożena Aneta WIERZBOWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Dariusz Zdzisław ZIEMBAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Piotr Karol ANDRYSIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Henryk BREWIŃSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Barbara Kazimiera JASZCZUKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Waldemar Andrzej KOŹLIKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Zbigniew Andrzej KULAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Zdzisław Kazimierz NOWAKOWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Aleksandra RYCERZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Teresa SOMPOLSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Aneta TRZEBIŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Cezary WRÓBELKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Barbara Teresa CZARNOTA-KRAKOWIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1Sylwia Elżbieta JAKUBOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1Barbara Sława PAWŁOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1Piotr PIOTROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1Franciszek Kazimierz SADAWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1Adam Karol SMOLIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1Miłosz Jarosław WIERUSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
1Tomasz DERECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Elżbieta HIBNERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Anna Maria JACKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Izabella Barbara KOŁECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Agata Jolanta SADOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Sławomir Maciej SKOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Jacek Stanisław STRZELECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Krzysztof Michał WESOŁOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Krzysztof WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Grzegorz Maciej DOMINIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Anna Maria GOŁĘBIOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Mirosław GRZĘDOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Jolanta Grażyna KRYSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Julia MALICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Dawid Piotr SKIBIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Konrad Dariusz ŁASKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1Zofia FRANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Ireneusz JABŁOŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Urszula Izabela MARCINKOWSKA-PIEKUTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Mirosław MUSSURKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Jacek Tomasz NOWACKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Katarzyna PASTWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Łukasz Marek PASTWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Radosław Włodzimierz PETERMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Ewa SKRZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Marek STĘPNIEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Grzegorz Zbigniew SZTEMBOROWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Paweł Jan ANIMUCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Rafał Michał DOMAGAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Jakub Stanisław KULIŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Zbigniew Jerzy LIPCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Dawid Sebastian LUTOMSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Justyna Katarzyna MODRZEJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Damian Robert MROŻEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Justyna NOWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Magdalena Anna RENGERTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Michał Maksymilian TUREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Greta UTECHT-JARZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Martin Józef GROEGERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Dariusz JOŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Iwona Elżbieta LEWANDOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Ilona Maria RAFALSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Edyta Grażyna STRUMIANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Zbigniew WÓJCIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Marek Henryk WRÓBLEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Anna Małgorzata ADAMSKA-MAKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Bogdan BARANOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Wanda CHLEBNAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Janusz Antoni CIEŚLAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Aneta CZAJKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Zuzanna Wanda MAMIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Grzegorz SZYDLIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Sylwia Weronika DĘBIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Aleksander Grzegorz GAJEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Anna Maria KAMEDUŁAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Anna Gabriela MIGALAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Marcin Kazimierz ROŻNOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Norbert Maria ZEMLERKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Justyna BABSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Grażyna Maria BARTOCHOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Rafał GRABSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Mateusz Piotr MIRYSKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Piotr ROGALSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Daria Magdalena SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Anna MIKOŁAJCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Bożena MOTYLIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Andrzej MYCZKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Michał Tomasz PACHOLSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Maria Wanda PIETRZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Dariusz Jarosław SZPAKOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Paweł Tadeusz WOŁOSZYNKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Alicja Elżbieta ANTCZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Robert Piotr BARYŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Andrzej Robert GÓRCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Zbigniew Sylwester LINKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Ewelina Elżbieta NICIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Jolanta Krystyna ŚMIAŁEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Waldemar Jan WOJCIECHOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Krzysztof Jan BEDNAREKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Andrzej Damian KARASIEWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Angelika SKOWRONEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Justyna SOBCZAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Krzysztof Piotr ZAREMBAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Tomasz BALCERAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Zofia DURKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Katarzyna Monika JÓŹWIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Bogusław Andrzej OLEJNICZAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Sławomir SZAŁKIEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Magdalena Małgorzata WAWRZYNIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Kamil Michał KLIMCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2Bożenna Zofia KUBIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2Agata Maria KUCHARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2Krzysztof Tadeusz PERSOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2Jarosław Maciej WŁOSTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
2Artur AUGUSTYNIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Renata FRYDRYSIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Dariusz Robert PIECHOCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Urszula SADOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Artur Jan WALCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Jacek CHOŁUJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Liliana Maria CZWAJDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Marta KOŹLIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Krzysztof MIKLASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Dariusz Jan OLCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Justyna ZIÓŁKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Bogumiła Katarzyna ŁUCZAK-FILIPEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Ewa KĘDZIERSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Jakub MUSZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Anna SZOSZKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Bożena Teresa UTECHTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Krystian WANDACHOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Bartłomiej BARTOSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Małgorzata Barbara BIEGAJŁOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jolanta Maria CHEŁMIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Grażyna KUTZNERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Sławomira MARCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Andrzej OWCZAREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Dorota Helena RYLKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Przemysław Józef SKIBIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Witold Heronim STĘPIEŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Krzysztof Antoni ŁACMAŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Arkadiusz ANDRZEJCZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Bożena Teresa CEGLARSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Iwona Monika KAŹMIERSKA-MAŁYSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Stanisław Kazimierz KOWALSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Henryk Jan LEŚNICZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Joanna Katarzyna MICHALSKA-SZMYTKEKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Cezary Roman OLEJNICZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Małgorzata Teresa SOBIERAJSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Renata Wioletta SOBOLAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Stanisław Kazimierz STASIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Jadwiga BORKIETKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Bogumił FILIPIAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Łukasz Paweł KOPERTOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Jolanta Maria MIŚKIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Adrian Sławomir STEMPKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Małgorzata WOCHOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Jakub Wojciech BEWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Anna Lidia BŁASZCZYKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Patrycja Agnieszka CHRZANOWSKA-PRZYBYLSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Monika Maria KAMIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Ewa KRAWCZYKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Tomasz Jacek MINKIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Tomasz ORZECHOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Przemysław RAJKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Anna Iwona SIKORAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Andrzej Franciszek CHOWISKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Elżbieta Renata NAWROCKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Adam Paweł NOWAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Ewa Katarzyna OLAS-BERNACKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Wiesław Wojciech STASIAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Anna Maria STĘPIEŃKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jarosław Leszek WEŁNAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jerzy WRÓBELKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Ewa Katarzyna ZATON-SMOKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Jolanta ZIĘBA-GZIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Krzysztof CIEBIADAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Paulina Kinga CIURAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Edward Józef KIEDOSKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Iwona Edyta KOPERSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Michał Bazyli KRZAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Rafał Stefan MATYSIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jakub Maciej PIETKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Robert PRZYBYŁAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marlena Barbara SAGANKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Dorota Anna WIĘCKOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Marcin BŁASZCZYKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Marlena Anna CHLEBICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Jacek DZIEDZIELAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Rafał GIEROWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Karolina Barbara KALISZEWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Anna KAMIŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Katarzyna Dorota SZCZEŚNIAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Krzysztof Andrzej SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Teresa Małgorzata CIECHANOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Inga Katarzyna CZERWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Iwona Agnieszka CŁAPAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Jarosław Cezary DZIERANKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Iwona FRANELAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Piotr Hubert RODZIEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Tatiana Ewa WERBICKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Stanisław WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Rafał Piotr WOŹNIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Henryk GUDAŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3Grzegorz Janusz LOBKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3Cezary MANZELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3Marianna Magdalena OTTOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3Marzena ZAWODZIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
3Robert Dariusz DANISIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Radosław Dariusz FREMELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Anna Małgorzata GAWRONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Krzysztof GŁOWACKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Renata Grażyna KAROLEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Magdalena Izabela PILARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Adrian Piotr ROBACZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Robert Krzysztof STAWIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Grzegorz Witold ANDRYSIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Piotr Dominik GWISKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Krzysztof Stanisław MACIASZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Marlena Edyta MAJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Romana Stanisława MALINOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Sebastian Dariusz MARENDZIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Magdalena Karolina PIEDOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Aleksandra Katarzyna TOMASZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Sylwia Agnieszka WALCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Beniamin Gabriel ŁASKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
3Tomasz Andrzej CHOCZAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Małgorzata Katarzyna FLOREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Izabela Małgorzata GOŁACKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Grzegorz Leszek KASZAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Sylwester Jan KOSTRZEWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Jan KRÓLIKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Arkadiusz Zbigniew LISOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Marta Joanna MAJCHRZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Paweł PARNIEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Anna Maria RUMIJOWSKA-GALEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Alicja Maria DOBIESZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Joanna KĘDZIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Lech Tomasz KĘDZIERSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Artur Piotr MARCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Helena Katarzyna MUSZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Waldemar Arkadiusz UTECHTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Adam Jan WOLNIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Michał ALAMAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Zuzanna Helena BALDKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jacek Wiktor KACZOROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Paweł KOWALCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Magdalena Anna MILERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Jacek Marian SOKALSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Magdalena Sylwia SPÓLNICKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Sławomir Witold WOCHNAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Anna Beata BEDNAREKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Bogdan CHRZANOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Wojciech JABŁOŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Sergiusz Lech KACPERSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Artur Zygmunt OSTROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Monika Justyna PAWLIKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Tadeusz ROZPARAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Marzanna Zofia SŁOMCZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Marcin Tadeusz FLAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Przemysław Piotr KOSOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Justyna Katarzyna MARASKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Małgorzata Katarzyna RADWAŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Katarzyna SKOŚKIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Tomasz GANICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Jakub Przemysław KLIMCZAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Aleksandra NIEZGODZIŃSKA-GROCKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Andrzej Krzysztof PAWELCZYKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Tomasz Wojciech SKORUPAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Monika Zofia SULKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Halina Barbara SZYMAŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Eliza Jadwiga BARTKOWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jolanta GANDZIAREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Jerzy Wojciech KACZMAREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Maria KACZOROWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Błażej Tadeusz LEWIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Marek Marian MAZURKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Miron Tadeusz OSSOWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Monika Anna SAWICKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Sebastian DERDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Beata Zofia DRÓŻDŻKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Aleksandra ELMINOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Aneta Anna NIEDŹWIECKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Dariusz Mariusz ROGUTKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Krzysztof Feliks SZYMCZYKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Zbigniew Jan ZIEMBAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Konrad Szymon ZYBERYNGKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Piotr Michał BUDKIEWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Bogusław Piotr CIUPKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Rafał Andrzej KARDASKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Angelika Maria TOMASIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Magdalena Ewa WASIEWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Ewelina ZDULSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Małgorzata BOGUSŁAWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Grzegorz DYLEWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Jan Andrzej KLIMCZAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Bożena SIKORAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Bartłomiej Jan STEFANEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Andrzej URBANIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Honorata WIEDEŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Mateusz DANIELCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4Marzena Monika KULHAWIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4Izabela Emilia MACIEJEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4Arkadiusz Marek MIKSAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4Aleksy Maria WYSZKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
4Rafał Krzysztof BIERNACKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Michał Benedykt BRATUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Agnieszka Anna RADZIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Przemysław Szczepan SKUPIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Joanna Agnieszka SYNCEREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Joanna Aneta SZKLAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Jagoda AUGUŚCIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Marcin Paweł CABANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Jolanta Maria NOWICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Sylwia Magdalena PĘDZIWIATRKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Weronika Małgorzata POCHOPIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Katarzyna Anna ŚLIWOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Ryszard Józef STANGRECIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Przemysław STĘPIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Patryk Adrian CERANKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Michał Jan GAWROŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Dawid Paweł KASPRZYCAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Katarzyna Ewa KLESKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Mateusz Adam KURCZYNAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Joanna Magdalena KURZELAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Igor Jan RADZISZEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Weronika Agnieszka SŁOWIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Tadeusz Ryszard BUJNOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Arkadiusz Paweł GAJEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Elżbieta Ewa KUBAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Gertruda Maria LEWANDOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Bartłomiej Krzysztof MATYSIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Renata Anna NOWAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Andrzej Jerzy SENEJKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Katarzyna Karolina CIESIELSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Adam Bogdan IWASZKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Małgorzata Stanisława KARBOWIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Lech Mikołaj MENKEKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Jarosław Józef SMURZYŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Jacek Waldemar STARYGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Emilia Małgorzata WIŚNIEWSKA-KABATKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Olga Joanna FAJKOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Jakub KOBYLIŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Beata OSSOWICKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Tomasz Maciej PIĄTKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Anna Izabela STALMIERSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Bartłomiej Gabriel WIŚNIEWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Rafał BARTOSIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Joanna Agnieszka BIESKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Julia Anna KLEMBAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Tomasz LEWANDOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Marta PANAKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Mariusz Łukasz PODPORAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Artur Jan BAGIEŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Iwona Maria DUDKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Dariusz KLIMCZAKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Małgorzata Maria KORASKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Grażyna Marianna OLSZEWSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Włodzimierz WOJTASZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Jan ŻEREKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Dariusz Paweł ANTKIEWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Janusz Kazimierz CIESIELSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Paulina KRZYSZTOFIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Beata Ewa OZGA-FLEJSZERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Paweł SAŁEKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Ewa Beata WENDROWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Grzegorz Michał WOJCIECHOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Adrian ANTONIAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Andrzej FĄKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Patryk Jacek FORNALCZYKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Konrad KAMOCKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Marlena Diana MIKULSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Ewelina PŁOCKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Kalina Maria SALAMONKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Marian Stanisław JASZCZUKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Sylwester NOWAKOWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Anna Aneta PIĄTKOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Wiktor Kamil SIKORAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Anna Maria SOBCZYKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Mirosława WŁODARCZYKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Piotr Eugeniusz CHĄDZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5Maria JUNGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5Arkadiusz Jan KULHAWIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5Edyta MANZELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5Waldemar Adam ŚLIWKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
5Jerzy BORYSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Zuzanna Iwona GAJDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Jakub Mateusz GAWRONKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Ilona Anna GRZYBOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Daniel Łukasz ŁUKASIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Jolanta Teresa GOSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Agnieszka Katarzyna JABŁOŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Marcin STEFAŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Oleksandr STOLARCZUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Wojciech TELENGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
5Anna Małgorzata BARTOSIAK-CHYLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Łukasz CHACHUŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Paweł Piotr KOBYŁCZAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Krzysztof Waldemar KOWALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Małgorzata Anna LEWANDOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Ewa Barbara LISZEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Sławomir Stanisław RÓGKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Ewelina Anna BŁOCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Andrzej GAWAŁKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Maja RUBENKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Adrian SĘKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Michał Mariusz SPECJALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Łukasz Jakub TRZONEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Karolina Anna ŻAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".