Wybory samorządowe 2018 wojewodztwo śląskie - wybory do sejmiku województwa śląskiego - PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej
Zareklamuj się na tej stronie! kontakt@e-samorzadowiec.pl
Wybory samorządowe 2018

Wybory samorządowe 2018 w województwie śląskim

Wybory do sejmiku województwa śląskiego 2018

Okręg wyborczyKandydatKomitet wyborczy
1Magdalena Maria CIEŚLARKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Zbigniew DALKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Magdalena Ewa GÓRNISIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Klaudiusz Stanisław KOMORKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Karolina Józefa KRZYŻAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Hubert Zbigniew MAŚLANKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Andrzej Jan MOLINKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Jerzy Marcin PIJANOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Agata ŚLĘZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1Aleksandra Ewa BANOTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Dorota Cecylia BURYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Aneta Monika GÓRNYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Maria KOPELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Przemysław Adam KOPERSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Jan SZWARCKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Barbara Jolanta SŁONKA-GIBASKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Leszek TYRNAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Adam Jan ZOŃKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1Bernadeta Stefania BOŻEKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1Agata Ernestyna GŁOGOWSKAKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1Iwona Magdalena JAUERNIKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1Mateusz Jan KIELARKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1Piotr Tymoteusz MADEJSKIKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1Adam Jan MOCZEKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1Kornelia Lucyna PUDLIKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1Leon Michał ŚLIWAKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1Sandra Dorota BIENIASKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Magdalena Dominika CHROBAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Maciej Jerzy FROŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Marek Paweł KONIECZNYKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Mirosława Halina WIECZOREKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1Wioletta Katarzyna DZIOBEKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Katarzyna Olga GASPARSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Jarosław Andrzej HESSKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Szymon Michał KANIAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Adam Tomasz KONIECZNYKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Agnieszka Zofia LAMEK-KOCHANOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Magdalena MADZIAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Paweł Piotr MIECHKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Adriana Kazimiera PIEKARSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
1Augustyna DOMASZEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Andrzej Bernard GRZYBKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Stefan Grzegorz HACZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Robert Paweł KARPETAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Małgorzata Anna KLAJMONKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Danuta Maria KOŻUSZNIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Przemysław MAJORKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Alicja OGIEGŁOKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Mirosław Stanisław SZEMLAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1Stanisław Bronisław BACZYŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Agnieszka Magdalena BIEGUNKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Jan KAWULOKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Marek Zygmunt MATLAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Zygmunt Antoni MIZERAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Katarzyna Magdalena RASZKA-SODZAWICZNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Tytus Bolesław TSCHUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Ewa Teresa ŻAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Teresa Maria ZEJMAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1Beata Ewa BŁASIŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Robert Łukasz GRAJNYKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Janusz Andrzej KORCZAKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Grzegorz Antoni TOBOLSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Anita Sara ZAWISZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1Łukasz Antoni GIERTLERKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Aisza HADYNAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Marcin Tomasz JABŁOŃSKIKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Klaudia Dominika KANTYKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Dorota Barbara KUFELKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Krzysztof Marek PITASKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Iwona Krystyna PONIEDZIAŁEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Michał Jan SMAGŁOWSKIKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Bartłomiej Janusz TYRLIKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
1Arkadiusz Antoni FARUGAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1Grzegorz Zbigniew JURANEKKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1Joanna Grażyna KRUPAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1Krzysztof Kazimierz MATUSZEKKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1Bożena Małgorzata MISIARZKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1Krystyna Bożena POCHEĆKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1Krzysztof Ludwik SOBOLEWSKIKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1Paweł Karol WÓJTOWICZKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
1Katarzyna Alicja ADAMCZEWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Katarzyna Barbara GEMBUŚKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Krzysztof Jakub GŁOWACKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Dorota Lucyna KACZMAREKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Monika Małgorzata KOWOLKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Krzysztof Jan NALEŹNIAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Julia Karolina STANKIEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Łukasz Adam STEFANKIEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Artur Dariusz WODNIOKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1Karolina Lilia BALASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Wojciech Jerzy DURAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Tomasz Andrzej JANIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Katarzyna Maria KOCZWARAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Krzysztof Franciszek KOZIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Magdalena Wiktoria OSTROWICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Kamil Michał SARAPATAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Wojciech Mateusz TOMALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Patrycja Agnieszka WODYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1Jan Mikołaj BILLEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Anna Maria GALISTLKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Michał Piotr KÓSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Robert Zbigniew KWIECIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Anna Dorota LICHYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Artur Krzysztof POPKOKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Kamila Stefania ZAJĄCKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Ewa Maria ZIMOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Janusz Paweł ŁACEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1Maria FRANCUZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
1Kazimierz Józef GRONKIEWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
1Patrycja Magdalena KONDAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
1Wiesław SNACZKEKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
1Antoni SOSNOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
1Halina Ewa ZIMOŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
1Patrycja Joanna BARANOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Grzegorz BERNASIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Barbara Maria BIAŁOŃCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Magdalena Maria BIERSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Sławomir Jan CIEŚLARKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Paulina Anna KRYWULTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Artur Wojciech LACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Paweł Adam MAŁYSZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1Piotr Jan SZAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Alina Irena BEDNARZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Michał Sebastian GRAMATYKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Dorota Ewa KONIECZNY-SIMELAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Sławomir Stanisław KOWALSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Michał Antoni PALKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Elżbieta Apolonia PIERZCHAŁAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Bożena Adela ROJEWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Tadeusz Maria SŁAWEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
2Włodzimierz Jerzy GORKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Andrzej KROWIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Włodzimierz Roman KWIATEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Zbigniew Henryk NOSKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Teresa Zofia SZKABRATKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Magdalena Małgorzata SZUMAŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Celina Teresa WALATKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Zbyszek ZABOROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
2Krzysztof BARANOWSKIKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
2Izabela Aniela JANASKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
2Tomasz Wojciech MUSIOŁKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
2Mateusz Adam MŁOCEKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
2Barbara Jadwiga PIĄTEKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
2Marzena Marlena RUTKAKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
2Agnieszka ZBIJOWSKAKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
2Krzysztof Eugeniusz ZBIJOWSKIKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
2Alina Joanna JAWOREKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Jaga Magdalena KOLAWAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Martin MOKWAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Agata Zuzanna OTRĘBSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Maciej Psych SMYKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Aleksander Lech WOJTASIEWICZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
2Leszek Aleksander KRASZYNAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Patryk Bartłomiej OCZADŁYKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Ryszard Jan PACERKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Izabela Maria PALIŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Sara Aleksandra WÓJCIKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
2Leszek Stanisław BONIEWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Henryk Alojzy GACKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Sylwia Antonina KASZAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Zbigniew Władysław KUCZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Grzegorz Ryszard MIERZWIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Henryk Ryszard NYCZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Katarzyna Maria SURYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Katarzyna Agata ZAREMBA-MAJCHERKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2Jakub Piotr CHEŁSTOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Piotr Franciszek CZARNYNOGAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bogusława Wiesława FEDOROWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Grzegorz Krzysztof GAŻAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Beata GROBELKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Róża Jadwiga MRÓZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Urszula Maria SEWIELSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Przemysław Aleksander WYDRAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2Bartosz BERKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Rafał JAWORSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Arkadiusz Wojciech NOWAKOWSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Mirela Grażyna TUREKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Margareta ŻUROWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
2Marta Magdalena BAINKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Bernadeta Agnieszka FICEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Mariusz Tomasz GĄSIORCZYKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Jerzy Zdzisław GORZELIKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Ewa Małgorzata KAPICAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Maksymilian Piotr MICHAŁEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Małgorzata Anna MYŚLIWIECKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Piotr Paweł SNACZKEKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
2Jacek Witold BARAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
2Karolina Elżbieta DYRDAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
2Małgorzata Anna HANDERMANDER-LEWICKAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
2Aleksandra Elżbieta JELONEKKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
2Dariusz Marek JERCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
2Włodzimierz Tomasz KRZEMIŃSKIKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
2Bernard Leszek SKUBAŁAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
2Andrzej Antoni SOJKAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
2Tomasz Bolesław BULAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Arkadiusz Stanisław DĄBROWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Damian Michał HACAŚKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Beata Anna KANDZIAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Szczepan KASIŃSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Bernard Robert KURZAWAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Magdalena Elżbieta LEPIARZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Edyta Karolina ZNOJEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2Piotr Jan DZIEMBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Anna Maria GERMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Jan Władysław PIETRASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Wiesława Urszula RAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Wiesław RAUCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Urszula Barbara SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Anna Elżbieta WIŚNIEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
2Elżbieta Anna CZAJAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Paweł Eugeniusz JANASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Ewa Joanna MIERZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Joanna Grażyna MIZERA-ZALEJSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Tomasz Arkadiusz PALKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Wojciech Tomasz ZATORSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Andrzej Paweł ŻOŁĄDEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Marcin Grzegorz ŁACHACZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
2Anna Janina MIROWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
2Joanna Ewa OLBORSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
2EWA Teresa TRZASKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
2Stanisław ZADORAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
2Tomasz Jerzy ZDRACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
2Tomasz Bogdan BRZEZINAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Adrianna Hanna CZAPKOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Kamil JABLOŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Dominika Klaudia KAŁĘKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Krzysztof Stanisław KRAJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Karol Jan NAGELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Tomasz Robert NIEDOBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
2Agata Karolina TRUŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Barbara Ewa CHROBOKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Jolanta Danuta GRABKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Halina Maria KANTORKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Wojciech Jan KAŁUŻAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Dariusz Ryszard LASKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Rafał Bogusław POŁEDNIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Henryk Piotr SIEDLACZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Grzegorz Wojciech WOLNIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Karolina Aleksandra ŁUKASZCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
3Andrzej Henryk BARANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Marian Franciszek JAROSZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Dariusz Roman JARZYNKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Andrzej Stanisław KWAŚNIEWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Krzysztof Robert SAJEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Zofia SOBIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Ilona Beata WITALA-SŁUGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Martyna WYŻNIKIEWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Marta Justyna ŻAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
3Anna Danuta DOMAŃSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Urszula Jolanta GRABOWSKA-MERTAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Katarzyna Natalia KENDŻIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Marcin Mirosław KRĘGIELKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Jakub Stanisław SENDEKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
3Roman Wojciech GRANICZKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Agnieszka Lidia KORBELKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Dawid Józef MATUSZEKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Patrycja Anna NOWARAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Zdzisław SMOLIŃSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Hanna Marzena SZUKALSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Barbara Justyna WYCISKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
3Urszula Janina GRZONKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Bronisław KARASEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Marian Henryk KOLORZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Anna KUŚKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Sylwia MACHNIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Dominika Angelika NIESTRÓJ-TLOŁKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Krystian Daniel NYCZKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Małgorzata Elżbieta SURMAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Waldemar Paweł WOLLNYKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
3Grażyna Anna BRZÓZKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Ewa Maria GAWĘDAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Stanisław Karol JASZCZUKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Julia Maria KLOC-KONDRACKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jacek ŚWIERKOCKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jarosław Zbigniew SZCZĘSNYKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Michał Piotr WOŚKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Sławomir Tadeusz ŻMUDZIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3Jacek Szymon LANUSZNYKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Hanna Maria LEDERKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Jakub Edward MACIAŚKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Karolina Barbara MACIUGAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Tadeusz MARONKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Wojciech Mateusz MOŃKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Magdalena Monika SŁOWIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Rafał Karol TYCKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Sandra WOJNOKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
3Ewa Karina GRZESIKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Kamil Marian KOTASKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Anna MANAIKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Daniel Robert MORCINEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Zuzanna Małgorzata OLEŚ-BINCZYKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Paweł Jan POLOKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Józef PORWOŁKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Ewelina SOKÓŁ-GALWASKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Janusz Stanisław WITAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
3Paweł HELISKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
3Wiesława Joanna HULIMKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
3Adam Franciszek KURDZIELKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
3Artur Rafał OLEKSIŃSKIKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
3Stanisław Alojzy RDUCHKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
3Grażyna Gabriela SWACZYNAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
3Edmund Jan TELEGAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
3Weronika Jadwiga TOPA-MAZUREKKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
3Rafał Jerzy BIENIEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Adam Jarosław KANDZIAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Alicja Cecylia KOSATKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Piotr Szymon KOŹLIKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Joanna Maria LIMANOWSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Katarzyna SAMBORSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Kamil Krzysztof SARECKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Zofia STANKIEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Wioleta SZTYBERKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3Konrad Mateusz BRĄCELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Judyta Teresa GOIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Krystyna Jadwiga KOSARGAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Mikołaj Maciej KOZIEJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Beata Agnieszka MYŚLIKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Jadwiga Magdalena RZOTKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Marek Wiesław STRACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
3Marcin Krzysztof BURDZIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Jadwiga Agata BURYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Jacek KAMIŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Dominik MERTASKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Elżbieta Ewa MNICHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Magdalena Anna POCHCIOŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Marcin Maciej SZCZYGIEŁKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Bernard Kazimierz WALECKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Aneta Maria WRÓBLEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3Beata Narcyza BARANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
3Mariusz Tomasz KOSMAŁAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
3Angela Ewa SOJKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
3Paweł Marcin SZARSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
3Stanisława Katarzyna TOMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
3Stanisław Franciszek TRZASKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
3Janusz BIEŃKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Katarzyna Monika CHOŁUJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Jakub FRELICHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Krystyna Zofia JANECKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Adrian Bartosz KOCHANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Elżbieta Helena KOŚCIELSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Konrad Karol MAKAREWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Marta Barbara MATUSZCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
3Bartosz Łukasz MŁOTEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Halina Maria BIEDAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Marek Janusz BIENIEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Renata Wiesława CABANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Stanisław Wiesław DEMCZUKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Lucyna Iwona EKKERTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Marek Krzysztof GZIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Ewa Anna NIERYCHŁOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Tomasz STRASZAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Krzysztof Andrzej SZCZECHOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
4Andrzej FILIPEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jolanta Maria HOFMAN-DYNERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Rafał Krzysztof JURECZKOKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Barbara Ewa PRZYBYLSKA-CZAJKOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Teresa Grażyna SAMOTUSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Rafał Leszek WITASIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Krzysztof Stefan WÓJCIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Jadwiga Franciszka ZAGÓRSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Janusz Henryk ŁAPIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
4Dariusz Gloriusz GRABOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Ewa MAŚLUCHKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Gaja Izabela RUPALAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Magdalena Anna SKOTALCZYKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Artur Paweł WIECZOREKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Bartłomiej Marek WRĘBIAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
4Michał Piotr BEDNARZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Maciej KONIECZNYKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Dorota MICHALSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Konrad MROZOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Helena Zofia STROKOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Barbara Joanna SŁANIAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Artur WRONAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
4Agnieszka Zofia CZAPELKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Anna Barbara GRUSKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Andrzej Antoni PILOTKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Mariusz Krzysztof POLOCZEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Małgorzata Bożena SOBOLKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Agnieszka STEFAŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Zygmunt WILKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Małgorzata ZAPIÓRKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
4Irena Maria KOCUREKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Wioletta Maria KOPER-STASZOWSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Bartłomiej Leszek KOWALSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Józef Jan KUBICAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Tomasz Jan OLSZEWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Lesław Zbigniew ORDONKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Zbigniew Jerzy PRZEDPEŁSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Dominika Monika ROJKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Magdalena Patrycja URBANIAK-LEŚNIAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4Bartłomiej Marek BŁASIŃSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Cezary Kazimierz MILCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Julianna Nikola MOŃKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Bogusława Elżbieta MORYCKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Dariusz Edwin NOWICKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Joanna Gabriela SKIBAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Grzegorz Stanisław TOCZEKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
4Marian Juliusz CYROŃKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Grzegorz Mariusz GRUDNIKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Aneta Maria GRYCHTOŁKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Aniela Maria JANYKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Aleksander Jan KÖNIGKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Jacek Wojciech LABURDAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Cecylia Zofia MACHULSKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Dorota Joanna MATHEJAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Łukasz Jan SARKOWICZKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
4Urszula Maria BARTECKAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
4Henryk Stanisław KLIMEKKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
4Dionizy Piotr KOLANKOKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
4Roland Krzysztof SKUBAŁAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
4Stefania Magdalena SOBOLEWSKAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
4Agata Justyna WIDERSKAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
4Bolesław Piotr WIELGOSZKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
4Dariusz Robert WÓJTOWICZKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
4Oliwia Ewa BUCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Danuta Grażyna KONDRACIUKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Anna MISIEWICZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Katarzyna MITURAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Krzysztof PRZYBYLSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Andrzej Henryk ROJEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Milena SKOWROŃSKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Andrzej Jerzy SŁOMCZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Roman Zdzisław ZARZYCKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
4Jarosław ADAMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Lilia Zdzisława BRĄCELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Anna IMIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Henryka Krystyna JANIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Tomasz Leszek NAWROCKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Adrian Maciej STYCZEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
4Anna Maria BEDNAREKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Marek Artur CZAPKOWICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Bogdan Leon GIZDOŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Marek Krzysztof JANIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Jadwiga Olga KOLIBAJKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
4Adam Ryszard BINKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Magdalena Joanna BISZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Andrzej JANUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Anna Zofia KARWOTKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Jan Paweł PŁONKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Agnieszka Patrycja SŁODCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Andrzej Piotr TOMCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Aleksandra Anna WOŹNIAK-ŻAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Andrzej Marian WOŁOSZYNKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
4Elżbieta Barbara CINAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
4Aneta Marzena JANIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
4Zdzisław KOWALÓWKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
4Bohdan PATUCHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
4Alicja Maria SOJKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
4Stanisław Adrian TRZASKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
4Bartłomiej ANDRZEJEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Wojciech Adam BEŚKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Michał Piotr BOMBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Agata Katarzyna DOMERADZKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Urszula Monika KUFELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Mateusz Błażej MICHNIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Anna Barbara SIFCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
4Bartłomiej Marcin TRUŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Sebastian Paweł BRYŁKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Iwona Zofia DUDKO-PAWŁOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Maciej Paweł KOLONKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Marek Stanisław KOPELKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Urszula Magdalena KOSZUTSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Edyta Stanisława LISZKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Wojciech Ryszard NIEZGODAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Janusz Paweł PASTERNAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
5Agnieszka BEDLIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Elżbieta Teresa DIKTAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Andrzej Jan LEKSTONKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Wojciech MUSIAŁEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Ryszard Sławomir OLEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Teresa Wiesława SADOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Jolanta Ewa SZCZEŚNIAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
5Kornelia Maria APLIKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
5Michał Adam GŁOGOWSKIKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
5Aneta Jadwiga KIELARKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
5Tomasz Michał KIKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
5Barbara Małgorzata KLIMEKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
5Tomasz Jan KRZEMPEKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
5Antoni Stefan ROGULSKIKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
5Joanna Teresa SOBCZYKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
5Magdalena Agnieszka BULAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Grażyna Danuta KULIKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Krystian Zygmunt MRUKWAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Filip Dariusz PAWLAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Anna Małgorzata ŁUKASZCZYKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
5Bartłomiej BRZOZOWIECKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Rafał Dariusz FRELEKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Marcin Karol KONOPNICKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Anna Małgorzata KRASZYNAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Marek Henryk MAŚLANKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Michał MYSIORKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Marcelina Monika ZAWISZAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Katarzyna Jolanta ZELWORKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
5Dariusz Roman BOCHENEKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Adam Jarosław BOKUNIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Dariusz Józef MACIĄGKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Krystyna Anna PALEJKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Janusz REDEŁKIEWICZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Aneta Urszula SKWORCKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Jadwiga Sabina STALMACHKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Aneta ŁAKOTAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5Anna Joanna BORÓWKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Dariusz Jarosław ISKANINKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Rafał KANDZIORAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Alina Edyta NOWAKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Piotr Jan PALKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Marcin Antoni TOMECKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Mariusz Andrzej WALKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Teresa Maria WRÓBELKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5Michał Andrzej BABORSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Arnold Paweł CZUPRYNAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Mateusz FIEDOROWICZKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Grzegorz Aleksander FREJNOKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Urszula KURYŁOKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Paweł Mikołaj PODEMSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Agata Judyta SIKORAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Joanna Magdalena SMAKOWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
5Janusz Józef DUBIELKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Katarzyna Marta ELIASKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Anna Katarzyna KUBICAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Henryk Krzysztof MERCIKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Joachim Józef OTTEKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Jolanta Lucyna SKORUPAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Tomasz Wojciech SZULCKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Jowita TRZASKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
5Witold Kazimierz BERUSKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
5Jolanta CICHOCKA-ORŁOWSKAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
5Dawid Rafał JASIURAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
5Krzysztof Marek JONIECKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
5Małgorzata Teresa MARKOWSKAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
5Jerzy Alojzy MERCIKKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
5Oliwia Agnieszka RDUCHKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
5Leon SWACZYNAKOMITET WYBORCZY ŚLONZOKI RAZEM
5Piotr Leopold LITWAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Ewelina Małgorzata MAŁECKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Marlena MURASKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Mirosława Tamara POLAK-JASIULEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Jarosław Zdzisław PRACLEWSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Józefa Maria SOROKAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Sebastian Marcin SZOSTOKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Iwona Weronika WYPIORKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5Michał Andrzej BABICZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Izabela Matylda GOŁASZCZYK-SOBCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Alicja Anna KOZYRAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Delfina NOWAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Marek Andrzej ZAJKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
5Zbigniew Józef DOMŻALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Anna Krystyna GERSTELKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Mirosław GOSIEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Adam Bernard KLACKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Jarosław Antoni REJEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Agnieszka Irena SZEWCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Aldona Halina WERNERKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Marcin WRÓBLEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5Tomasz Marian BOMBAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Marcin Michał HARENDARCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Małgorzata Joanna MAJORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Michał Rafał MARKIEWKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Bożena Krystyna MODZELEWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Artur Tomasz NEUKIRCHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Agnieszka Natalia POTOCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
5Filip Hailli SESAYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Katarzyna Anna BIGOSIŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Agnieszka Ewa BRZOZOWSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Radosław Leszek PANASKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Marta Maria SALWIERAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Andrzej SZEWIŃSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Mariusz Andrzej ZACZKOWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Krystian Paweł ZAMOROWSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
6Marek Paweł BALTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Wojciech Jan KONIECZNYKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Małgorzata Elżbieta MAJERKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Mariusz Dominik OGOŃCZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Grzegorz Mieczysław SIKORSKIKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Jolanta Pelagia TROMCZYŃSKAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Gabriela ŁACNAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
6Elżbieta Gabriela BRYŁAKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
6Szymon Paweł KOŁODZIEJCZYKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
6Sylwia Barbara MADEJSKAKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
6Dorota Anna ORZECHOWSKAKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
6Justyna Anna PIETRYGAKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
6Marcin Piotr STARCZEWSKIKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
6Stanisław Adam SUCHANEKKOMITET WYBORCZY INICJATYWA OBYWATELSKA POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
6Elżbieta Krystyna GRABOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Jakub Kazimierz JANIKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Tomasz Jacek KNOTKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Katarzyna Anna MUSIAŁCZYKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Marek Dariusz SAKOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Mirela Ewa SOŁTYSIKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
6Krzysztof Andrzej BRZÓZKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Agata Olga CHUDALEWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Jacek Andrzej MALINOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Dominik Jakub PUCHAŁAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Agnieszka Alina SZAFAROWICZKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Magdalena Mirella ŻOŁNOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
6Grzegorz BOSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Małgorzata Ewa GAŁUSZKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Stanisław GMITRUKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Piotr Janusz KOSELAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Andrzej Franciszek KUCHARCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Bernadetta Barbara NIEMCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Anna NOWICKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
6Piotr Bogdan BAŃKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Roman Ludwik BORECKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Monika FAJERKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Beata Dorota KOCIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Andrzej PERLIŃSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Teresa WŁOSOWICZKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Maciej Paweł ZIELONKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6Aleksandra Łucja BŁASIŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Dawid Franciszek GIEROŃKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Agata Maria JANOSKA-GRABOWSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Kamil Mikołaj STOLARSKIKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Artur Jerzy SZULIKKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
6Ewa Maria FORREITERKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
6Mariusz Wojciech JANICKIKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
6Mariola MACHERZYŃSKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
6Wiesława Maria MACIOROWSKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
6Waldemar MUREKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
6Cezary Patryk ŚWITAŁAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
6Paweł Stanisław SZCZYTKOWSKIKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
6Michał Stanisław FIGLUSKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Andrzej JAKÓBCZYKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Anna Stanisława KOCJASZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Agnieszka Elżbieta RZESZUTEKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Elżbieta Krzysztofa SPYCHKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
6Beata BOGUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Janusz Henryk KRAKOWIANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Marcin Robert LISOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Agata Ewelina LUKSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Martyna Maria MARANDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Paweł Zbigniew MIZGALSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Elżbieta Maria STRACHKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
6Jurand Damian BIEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Rafał Adrian GAWENDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Monika Aleksandra KUMORKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Marcin Krzysztof NAJMANKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Sandra Maria PALT-DOROBISZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Włodzimierz Bogdan SKALIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Magdalena Sylwia SZYMANEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
6Ewa Maria PALACZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Jacek Adam PAWLIKOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Wiktor Dominik POLAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Patrycja Katarzyna SZCZUPAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Klaudia Maria TRĄBSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Sławomir Marek WNUCZEKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
6Igor Adam WOJNOWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Marcin Bernard JANECZEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Iwona Aneta JELONEKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Paweł Kazimierz LEJMANKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Mirosław Jerzy MAZURKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Wojciech Paweł SAŁUGAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Katarzyna Karolina STACHOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Teresa WĄSOWICZKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Anna Krystyna ZAKRZEWSKA-ZAMORAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Dominik Adam ŁĘŻAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
7Bożena Ewa BOROWIECKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Anna Ewa FILIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Izabela Katarzyna GAJOSKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Zbigniew Tomasz JASKIERNIAKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Magdalena Monika KOTKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Rafał Jan PIETRZYKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Rafał Damian PORCKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Ewa ŁATAKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Zbigniew Tadeusz ŁUKASIKKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
7Marek Józef BARTOŃKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Mariusz Paweł DROZDOWSKIKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Wiktoria Elżbieta GRABOWSKAKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Wiesław Mieczysław HOŁYSZKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Joanna Agnieszka MAGNER-CHROBAKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Ewa Barbara SKOTALCZYKKOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
7Urszula CZAJERKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Sebastian Jakub CZAJERKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Damian Mariusz DOMAGAŁAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Aleksandra Maria GRANATKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Katarzyna Zofia KAWOŃKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Jacek KUSTRZYCKIKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Mateusz Paweł MAGIERAKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Jakub Henryk TESLUKKOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
7Grażyna GĄSECKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Justyna Katarzyna JANOSIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Witold Janusz KLEPACZKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Tadeusz Antoni KMIECIKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Marcin Tomasz KRZYKAWSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Robert Adam KURASIŃSKIKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Joanna Jadwiga ŚLUSARCZYKKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Krzysztof SZLACHTAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Teresa Ewa ZIELIŃSKAKOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7Jadwiga BACZYŃSKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Beata Elżbieta CIEŚLIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Łukasz CURYŁOKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Krzysztof Sylwester FIJAŁKOWSKIKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Marcin Henryk KOZIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Maria MATERLAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Bożena Grażyna SZYDLIKKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Aleksander Remigiusz WENCELKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Małgorzata Wioletta ZARYCHTA-SURÓWKAKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7Renata Aleksandra CYGANKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Krzysztof Mirosław HERMANKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Olga Kinga KLARCZYŃSKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Elżbieta Halina KNETIGKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Paweł Michał MAZURKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Krzysztof Adam PAŁKAKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Paweł Wiesław SZMIGIELKOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
7Lesław Janusz BANDUROWSKIKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7Elżbieta Barbara BRACHMANKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7Rafał Michał BUBELKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7Paweł Zbigniew GRAJAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7Zuzanna Izabela JAKUBOWSKAKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7Maria MAŁYSZKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7Anetta Małgorzata SKRZYPEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7Leon SŁADEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7Jolanta Ewa SŁADEKKOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
7Zofia BAUZAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Jerzy Marian BEDNARZKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Hanna Maria FIGLUSKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Krystyna KLEKOTKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Elżbieta Anna MAŁOTAKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Krzysztof Władysław PISKORSKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Krzysztof SARECKIKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Sławomir Marian SZASTAKKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Waldemar Bartłomiej TURLEJKOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
7Adam Jarosław KOWALEWSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Zbigniew Jan PIKOSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Anna Elżbieta STYCZEŃKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Katarzyna Anna TOMALAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Agnieszka WNUKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Patrycja Magdalena ZMELTYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
7Paweł DRATWAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Andrzej Marek DUDAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Marcin Grzegorz GÓRALCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Karolina Malwina KOSIKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Agnieszka Janina KRASICKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Andrzej Jacek SMOGÓRKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Artur WILKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Anna ŁABUŚKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Aleksandra Barbara ŁYCZYKOWSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
7Iwona Joanna HUSARZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
7Przemysław Tomasz OLBORSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
7Stanisław SZOTAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
7Izabela Katarzyna TRZASKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
7Krystyna Barbara WIECHAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKIE RODZINY RAZEM
7Artur Robert BUDZYŃSKIKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Dominik Łukasz CHARASIMKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Marcin Tomasz GALUSKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Damian Mariusz KLUZKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Anna Kornelia KOWALCZYKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Izabela Katarzyna KRUPA-SZCZĘSNYKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Zofia KUCHARSKAKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
7Dawid Andrzej MATYSIAKKOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

PiS Prawo i Sprawiedliwość, Kukiz'15, Koalicja Obywatelska, PO Platforma Obywatelska, PSL Polskie Stronnictwo Ludowe, SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies - więcej szczegółów w naszej "Polityce Cookies".